Relacje

Chiellini: Sędzia gwizdał dla Interu (45)

Autor:
około 16 lat temu
1159
45

Giorgio Chiellini, obrońca Juventusu, powiedział w jednym z pomeczowych wywiadów parę słów na temat przegranego meczu z Interem (2:0), że kartka dla Momo Sissoko ustawiła mecz, lecz mimo tego i tak sędzia gwizdał dla Interu.

 

"Do mementu wyrzucenia z boiska Sissoko szło nam bardzo dobrze. Pierwszą kartkę otrzymał za "głupotę". Gdyby arbiter był konsekwentny to powinien ukarac Waltera Samuela za jego ostre faule, tak samo jak Thiago Mottę. Wiele drobnych rzeczy faworyzowało Inter, dzięki którym grało im się lżej i lepiej. Bez nich ciężej byłoby im wygrac mimo iż mają świetny skład" - zakończył Giorgio.

 

Piłkarze  Interu zmotywowani wczorajszą wygraną nad Juventusem, przygotowują się na wtorkowy, półfinałowy mecz z Barceloną.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter w wielkim stylu wraca na mistrzowską drogę | Inter 5-2 Roma (70)

05.04
19:45

Kontrowersyjny karny, rekord Dimarco i strata punktów w Turynie! Torino 2-2 Inter (48)

26.04
17:06

Komentarze (45)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.04.2010 o 16:15 przez andre
andre
nie umie przegrywac i tyle <img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" />
18.04.2010 o 16:13 przez adi1908
adi1908
szkoda że swoich kos nie pamięta ... niech jeszcze powie że Sissoko niesłusznie wyleciał z boiska to już konkretnie zrobi z siebie idiotę
18.04.2010 o 13:33 przez Gajdzik
Gajdzik
<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" /> <img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" /> <img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" /> <img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" />
18.04.2010 o 12:29 przez piotrekninter
piotrekninter
jak Chiellini uderzyl baner to potracil nim jakiegos faceta, powinien go pozwac, niech lepiej zajma sie gra bo taki wstyd kibicom przynosza ze szkoda slow
18.04.2010 o 11:36 przez Seba
Seba
Jak sobie teraz przypomne jego łokieć na Goranie, ostre wejście w Dekiego i doskoczenie do arbitra z mordą (aż mu piana leciała), że odgwizdał faule, to faktycznie coś z tym chłopem jest nie tak.
18.04.2010 o 11:28 przez adriano:)
adriano:)
Nie chce nawet komentować wypowiedzi i zachowania tego typa, bo dla mnie to jest po prostu prostakiem, który nie umie przegrywać.
18.04.2010 o 11:17 przez mati1908
mati1908
kołki <img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" />
18.04.2010 o 11:10 przez Piotr1996
Piotr1996
Nie umiecie przegrywać <img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" />
18.04.2010 o 10:08 przez hQ
hQ
Do wczoraj twierdziłem, że jedynym zawodnikiem klasy światowej (oprócz Amauriego oczywiście) i z klasą jest Chiellini, ale tą wypowiedzią nakazał mi zmienić zdanie.
18.04.2010 o 10:07 przez Karim
Karim
Ludzie ogarnijcie się , wpisy niektórych z was są na poziomie kretynów i debili.
18.04.2010 o 09:14 przez Castaignos
Castaignos
<img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" /> nie umiecie przyznać się do porażki<img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
17.04.2010 o 23:30 przez Mateusz17
Mateusz17
Przypomniec mu trzeba jak Sneijder wyleciał w 20min bodajże,w derbach Mediolanu Inter-Milan za klaskanie,prosze Was(Chiellini,kibice Juve) takie kartki się zdarzają troche jaj i przyznac się ze Juve w tym sezonie gra kaszanke
17.04.2010 o 22:37 przez Chuchu
Chuchu
jakby ktoś miał jakieś wideo z sytuacją z tą bandą reklamową czy czymś tam to bym bardzo prosił <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
17.04.2010 o 22:32 przez Ajk
Ajk
Poziom Juventusu musi być zachowany... zwalanie wszystkiego na kogoś, na coś... oni muszą być zawsze pokrzywdzeni...
17.04.2010 o 22:02 przez dudek.ed
dudek.ed
<img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" /> Juventus nie ma klasy poprostu, brak samokrytyki <img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" />
17.04.2010 o 21:54 przez dodo_IM
dodo_IM
Pogódź się z porażką frustracie <img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" />
17.04.2010 o 21:39 przez bartkowski_26
bartkowski_26
Cóż, zarówno Walter i Thiago żółtymi kartkami zostali ukarani, natomiast Pan Chellini niech się cieszy, że sam czerwonego kartonika nie obejrzał, bo całe spotkanie na niego skrupulatnie pracował, moja opinia.
17.04.2010 o 21:11 przez snuffy
snuffy
Boli, że nawet LE stoi pod znakiem zapytania<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
17.04.2010 o 21:07 przez interista4ever
interista4ever
Tak na dobra sprawe to inter mogl strzelic z 5 goli ale Milito z Eto'o marnowali sytuacje ale ze tak sie nie stalo to stoper juve mogl sie pochwalic swoja ,,inteligencja&quot;<img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" /> a czerwona kartka jak najbardziej zasluszona
17.04.2010 o 21:00 przez tytusek25
tytusek25
Co za osioł. Zresztą przyzwyczaił mnie ten caly fujentus do tego ze trzeba mierzyc ich inna miarą niz reszte ludzkosci.<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
17.04.2010 o 20:26 przez Vasyl
Vasyl
to nie sedzia gwizdal dla interu, tylko juventus za malo zaplacil
17.04.2010 o 20:19 przez Jedrula
Jedrula
w pierwszej kolejności sędzia powinien wyrzucić ciebie idioto..
17.04.2010 o 20:17 przez Seba
Seba
&quot;Gdyby arbiter był konsekwentny to powinien ukarac Waltera Samuela za jego ostre faule, tak samo jak Thiago Mottę&quot; - jakoś nie przypominam sobie ich ostrych fauli po otrzymaniu żółtych kartek. Przed kartkami popełnili kilka fauli, ale później grali czyściutko więc niech przestanie paplać bzdury<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> a jak chce na solo, to zaraz podeślemy mu Toldone<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
17.04.2010 o 20:01 przez MiRas.
MiRas.
I za to powinieneś dostać zawieszenie na kilka meczy buraku! Nie dość, że dzięki sędziemu dograł do końca, bo zasługiwał na wylot, to powinna Lega Calcio zająć się sprawą bannera, którą znokautował na porządkowego.
17.04.2010 o 20:00 przez siemanko94
siemanko94
hahaha, znalazł sie żartowniś <img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" />
17.04.2010 o 19:58 przez Kubusa10
Kubusa10
Tak i co w związku z tym czeka was Liga Europejska i koniec<img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" />
17.04.2010 o 19:57 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Nawet nie umie przyznać, że byli po prostu słabsi.
17.04.2010 o 19:39 przez Rustin
Rustin
Ehh Chellini, przeproś matkę i wybacz ojcu <img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" />
17.04.2010 o 19:36 przez Karim
Karim
jesteście żałośni , każdy może mieć swoje zdanie i tyle na ten temat

Shoutbox

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625101

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się