Relacje

Chievo-Inter: Benitez powołał (29)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
821
29

Rafael Benitez powołał 20 piłkarzy w ramach rozegrania 13 kolejki Serie A, tym razem przeciwnikiem będzie Chievo Werona a mecz rozpocznie się o godzinie 15.

 

W drużynie zabrakło takich piłkarzy jak Julio Cesar, Walter Samuel, Christian Chivu, Douglas Maicon, Thiago Motta, MacDonald Mariga, Obi Chukwuma, Suley Muntari, Philippe Coutinho, Diego Milito. W składzie znalazło się za to kilku graczy z Primavery.

 

Bramkarze: 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni, 92 Alberto Gallinetta;

Obrońcy: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 23 Marco Materazzi, 24 Nelson Rivas, 36 Simone Benedetti, 39 Davide Santon, 57 Felice Natalino;

Pomocnicy: 5 Dejan Stankovic, 10 Wesley Sneijder, 19 Esteban Cambiasso, 30 Mancini, 40 Obiora Nwankwo;

Napastnicy: 9 Samuel Eto'o, 27 Goran Pandev, 31 Denis Alibec, 88 Ludovic Biabiany.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter remisuje, czas na wielkie świętowanie! Inter 1-1 Hellas (17)

17.05
14:02

Kolejny krok w stronę scudetto. Bramka Zielińskiego ozdobą spotkania! (49)

17.04
20:07

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.11.2010 o 11:17 przez SlimShady
SlimShady
OOOooo ja cie kręcę co za skład <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
21.11.2010 o 01:40 przez Gihu
Gihu
narzekacie i narzekacie.... trzeba wieżyc a wtedy wszystko można, oni wierzą że wygrają i mecz z Chiewo (Eto'o strzeli gola) <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
20.11.2010 o 23:51 przez MiRas.
MiRas.
Myślałem, ze Tim Trophy jest w sierpniu, a nie w listopadzie... ;O
20.11.2010 o 23:31 przez Kusy
Kusy
brak słów
20.11.2010 o 22:32 przez inter944
inter944
Ciezko bedzie ...Ale damy rade ! Moze sklad ten wkoncu wygra spodkanie ladnym wynikiem ;] <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
20.11.2010 o 21:59 przez ERNRUD_FCI
ERNRUD_FCI
w tym momencie to już jest przegięcie
20.11.2010 o 21:55 przez bartek355
bartek355
żal z nowu niema julio cesara ten castelazii sie zesra<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
20.11.2010 o 19:53 przez PowiatowyPlayboy
PowiatowyPlayboy
castellazzi- zanetti, lucio, cordoba, santon- stanko, cuchu- sneijder- biabiany eto'o pandev. jeszcze stać z takim składem na otwartą grę i np 3-0 dla nas <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
20.11.2010 o 19:33 przez Lucio2240
Lucio2240
No przynajmniej jest Eto'o,Snajder i Lucio może w końcu wygramy <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
20.11.2010 o 19:09 przez siemanko94
siemanko94
ooo mamy 20 piłkarzy, nie jest jeszcze tak źle...<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
20.11.2010 o 18:43 przez kulasiak
kulasiak
Ale kadra<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> Znając życie w meczu z Chievo odpadnie dwóch kolejnych zawodników z podstawowej jedenastki i na następny mecz z Twente wyjdą rezerwy ale Forza Rafa<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
20.11.2010 o 18:43 przez inter_21
inter_21
Mógłby dac pograć młodzieży pograc młodzieży, ale pewnie zagraja pokraki Materazzi i Mancini gwarantujący stały niski poziom
20.11.2010 o 18:36 przez adixo14
adixo14
1-1 dla interu
20.11.2010 o 18:36 przez and1
and1
FORZA RAFA FORZA GRANDE KOŁCZ <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> A niech przegrają z 3:0 i Moratti wyp** tego grubasa jak najdalej z Mediolanu <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
20.11.2010 o 18:34 przez Piekarz
Piekarz
Rivas! Nareszcie, ile jeszcze mogłem czekać. Oby zagrał.
20.11.2010 o 18:27 przez D@rtH W!nD
D@rtH W!nD
Mnie bardzo cieszy obecność Amanta w kadrze! Mam nadzieję, że Rafa da mu okazję zagrać-w końcu będę mógł zobaczyć efekty jego kilkumiesięcznej pracy na siłowni...jak myślicie, poszedł w masę czy w rzeźbę?<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
20.11.2010 o 18:25 przez zahor
zahor
Gallinetta<br />
Natalino - Materazzi - Rivas - Benedetti<br />
Mancini - Stankovic - Nwankwo<br />
Pandev - Alibec - Biabiany<br />
<br />
I jedziemy z nimi <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
20.11.2010 o 18:25 przez adriano:)
adriano:)
10 kontuzjowanych, nie jest źle.
20.11.2010 o 18:22 przez Darkh
Darkh
Alibec jutro strzeli ;p
20.11.2010 o 18:22 przez czarnoksieznik
czarnoksieznik
fantastycznie wyglada nasza kadra... jak dalej bedzie ich mordowal na treningach to w natepnym meczu zagramy primavera<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
20.11.2010 o 18:20 przez hQ
hQ
Castelazzi - Santon Benedetti/Natalino Lucio Zanetti - Stanković Cambiasso - Eto'o Sneijder Biabiany - Alibec.<br />
<br />
Gorzej chyba być nie może, to niech juniorzy się pokażą jak jest okazja, a może na dłużej zagoszczą w seniorach.
20.11.2010 o 18:16 przez NOVY
NOVY
dobrze ze w koncu zagraja ofensywnie usposobieni skrajni obroncy a nie chivu i cordoba na skrzydlach obrony
20.11.2010 o 18:15 przez NOVY
NOVY
sklad wyjsciowy mamy ok ale jak sie nie bedzie wiodlo to nikt z lawki nie zmieni obrazu meczu i tu jest lipa.....<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
20.11.2010 o 18:13 przez cor72z
cor72z
jarekddz dokładnie tak samo bym widział nasz skład na Chievo, ale coś się obawiam, że Benio będzie chciał Matrixa znwou wystawić w środku...
20.11.2010 o 18:12 przez jarekddz
jarekddz
Castelazzi<br />
Zanetti - Lucio - Cordoba - Santon<br />
Cambiasso - Stankovic <br />
Sneijder<br />
Biabiany - Pandev, Eto
20.11.2010 o 18:11 przez Nen
Nen
Manson i Rivas wyprowadzą nas z kryzysu.
20.11.2010 o 18:11 przez A(dri)ras
A(dri)ras
NIe jest najgorzej na Chievo pwinno wystarczyć zawodnicy musza przetrwać cięzkie chwile<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Wierze w Inter <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
20.11.2010 o 18:08 przez piotrekninter
piotrekninter
miażdżymy<br />
Rivas Amantino,chcialbym ich zobaczyc, przynajmniej beka by byla niezla<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
20.11.2010 o 18:07 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Pomoc masakra...

Shoutbox

Matti 25.06.2026 11:51

wiec jak Real go wykupi z Como za 9 baniek to nie bedzie mogl go sprzedac definitiywnie Interowi z tego co kojarze

Matti 25.06.2026 11:51

nie wiem jak tam dokladnie te przepisy UEFA wygladaja, ale nie mozna w przeciagu 16 tygodni dwa razu klubu zmienic

Klinsi64 25.06.2026 11:51

ale nie ma sie co podniecać bo juz tyle mokrych szmat na morde dostalismy

Matti 25.06.2026 11:50

Paz to może nawet być na wypo z obligo wziety

Klinsi64 25.06.2026 11:50

co do Paza to warunki Realu są skrojone pod Inter

Klinsi64 25.06.2026 11:49

na wahadle mamy Dioufa i LH nie przesadzajmy

Chuchu 25.06.2026 11:46

Paz do nas, na prawe wahadło Darmian i ogień!

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Paz to jest ktos kogo nam brakuje od początków Sensiego u Conte

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Jeśli tak jest Inter powinien w to isc

tylkointer3 25.06.2026 11:32

60 mln na juz na stol i klauzula odkupu np 80 mln to najbardziej sensowna opcja dla Realu

tylkointer3 25.06.2026 11:31

Stąd dziwię się, ze ktoś wierzy ze Real poszedlby na odroczona płatność za Paza

tylkointer3 25.06.2026 11:30

Właśnie tak. Dlatego Real chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Przytulić trochę kasy, ale jednocześnie mieć jakąś kontrolę nad Pazem w przyszłości

tylkointer3 25.06.2026 11:28

W tym jest jedyna nasza szansa, ze my możemy na to pójść. Jeśli Real chciałbym po prostu większy hajs to Anglia go da ale nikt tam nie pójdzie na klauzule odkupu

Sub-Zero 25.06.2026 11:27

Jak Real zbiera kase na jakiś szalony transfer za Olise za 200 mln. To kasa za Paza ma być na już. Gdyby im nie zależało na czasie, to zostałby w Como do 2027 i dalej sie rozwijał. A Realowi sie spieszy

tylkointer3 25.06.2026 11:27

A nie wydaje mi się, że Real chce go stracić bez klauzuli

tylkointer3 25.06.2026 11:26

Stad te 60 mln ale pod warunkiem klauzuli

tylkointer3 25.06.2026 11:26

Wydaje mi sie ze Real jest skłonny zaakceptować niższą oferte za Paza pod warunkiem klauzuli odkupu

HB 25.06.2026 11:24

większość Premiere jest w stanie przelicytować Inter

Orzeu 25.06.2026 10:55

w Premier

Orzeu 25.06.2026 10:55

trzeba liczyć że żaden klub z topu nie będzie akurat takiego zawodnika potrzebował

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625426

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się