Plotki transferowe

Co dalej z Keitą Balde? (8)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
6 miesięcy temu
903
8
Keita Balde

Giuseppe Marotta i Piero Ausilio będą mieli dużo pracy tego lata, zwłaszcza jeśli chodzi o pozycję skrzydłowego w klubie.

Pierwszy problem związany jest z przyszłością Keity Balde. Dylemat polega na tym, że Inter naprawdę docenia jego wysoką jakość oraz umiejętności techniczne, ale jednocześnie wymagana opłata w wysokości 34 mln euro jest za wysoka. 

Dlatego potrzebne jest obniżenie tej kwoty - o około 10 mln euro. W takim przypadku Inter mógłby wykupić Keitę za 24 mln euro - Nerazzurri chcieliby dodatkowo rozłożyć tę płatność na raty, które byłyby spłacane w trzech latach.

Pomiędzy Interem i Monaco trwają obecnie negocjacje. 

Keita radzi sobie bardzo dobrze w Interze i chciałby kontynuować swoją przygodę właśnie w zespole z Mediolanu. 

udostępnij

Zobacz też

Flamengo

Inter chce pierwokupu Lincolna (2)

10.09
10:27
Inter

Ruben Guillem gotowy, aby przejść do Interu (4)

12.09
07:48

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.03.2019 o 20:56 przez akipa
akipa
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 45lat.
Mam na imię Monia lat 27, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu www.Odloty69.pl
i wyszukaj mnie po niku: Kasandra napisz do mnie i spotkajmy sie!
22.03.2019 o 13:43 przez Luki165
Luki165
Zbić cenę Dalbertem do 15 - 20 mln i zatrzymac
22.03.2019 o 10:50 przez kibix
kibix
Jeździec bez głowy trochę. Chociaż przy dobrym trenerze, mógłby być bardzo wartościowym uzupełnieniem składu, bo w klubie takim jak Inter.l to sorry, ale prawdziwi mistrzowie powinni odgrywać pierwsze skrzypce
22.03.2019 o 09:51 przez maestro177
maestro177
Dać Dalberta I 10 mln.
22.03.2019 o 09:17 przez KoBa
KoBa
Fakt jest taki, że nawet jeżeli wróci do Monaco, nikt im więcej jak 25 za niego nie da na ten moment.
22.03.2019 o 10:04 przez rchemik
rchemik
Chiny
22.03.2019 o 14:52 przez wegorz
wegorz
Chiny mają już za duże obostrzenia przy większych transferach... Jakby jakieś Guangzhou chciało za niego dać 35mln, to drugie tyle musieli by przeznaczyć na rozwój piłki w Chinach... Tam chyba kwotę na poziomie 6-7mln € można przeznaczyć na jednego grajka, żeby nie płacić tego ekstra podatku...
22.03.2019 o 09:15 przez NOVY
NOVY
...ma umiejetnosci ale sezon u nas rozgrywa tragiczny z jednym przeblyskiem...

Shoutbox

VVujek 21.09.2019 13:44

W derbach Mediolanu nigdy nie ma faworyta

Margiorno 21.09.2019 13:42

Panowie trochę skromności. Inter też nie gra zbyt wybitnie w tym sezonie. Jako fan Milanu jestem świadom tego że Inter jest faworytem i bardzo możliwe że wywiezie 3pkt(chociaż wieżę w przebłysk Milanu). Miejcie chociaż trochę szacunku do przeciwnika.

maniekfci 21.09.2019 13:13

dokładnie, zaraz Inter wróci do bycia klasycznym Interem i koniec spustu

VVujek 21.09.2019 13:11

Vancore pesymista :D

Vancore 21.09.2019 13:09

nie ma co patzec na juve szczegolnie ze zaraz my tyez zaczniemy tracic punkty seryjnie

maniekfci 21.09.2019 12:57

juve wygrało 8 mistrzostw z rzędu, a my się cieszymy, że mają jakieś straty xddddd

kusy 21.09.2019 12:39

Coś w tym jest, zbyt często analizowane jest każde spotkanie juve, a jak stracą pkt, euforia jak po zdobyciu jakiegoś pucharu

maniekfci 21.09.2019 12:34

nadal naszym sukcesem jest wpadka/porażka juve?

maniekfci 21.09.2019 12:34

nadal leczymy kompleksy wpadkami juve?

miniu86 21.09.2019 12:14

Juve ma dwukrotnie wyzsza strate niz przed rokiem, ale czekaja na "efekt Ronaldo". Ustosunkujcie sie prosze do tego

Vancore 21.09.2019 12:03

puszki spoko ale samo to piwo to za specjalne nie jest

Xucatlan 21.09.2019 12:01

Jak jest tam jakiś lokalny browar, to kto wie czy nie chwyciliby pomysłu, jakby tak ktoś podrzucił.

kamil13216 21.09.2019 11:58

Widzieliście te derbowe puszki Peroni ? Nawet spoko, chętnie ujrzałbym takie z moich lokalnych derbów Pogoń Imielin- MKS Ledziny.

Xucatlan 21.09.2019 11:56

Oni mają kessie, więc te 10 bananów, to byłby miecz obosieczny.

Vancore 21.09.2019 11:55

a jesli giampaolo rzuci na boisko 10 bananow to jestesmy w dupie bo brdzie grali w oslabieniu od samego poczatku

Endru 21.09.2019 11:54

conte chce interu klinicznego

Vancore 21.09.2019 11:53

juve cyniczne a roma komiczna

Vancore 21.09.2019 11:53

pamietajmy ze milan jest bardziej ttechniczny a inter jest fizyczny

Endru 21.09.2019 11:52

ten milan trzeba taktycznie pokonac

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    3

    9

  • 2

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 3

    Juventus

    Juventus

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Cagliari

    Cagliari

    4

    6

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Christian Kouame

    3

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 20 września

  • FT

    Cagliari

    3 - 1

    Genoa

Sobota, 21 września

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Brescia

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Verona

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Inter

Niedziela, 22 września

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Napoli

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu przeciwko Slavii Praga

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28540

Liczba newsów: 34746