Wywiady z dziennikarzami

Condo: Eriksen był wczoraj bezużyteczny (17)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
5 miesięcy temu
1465
17
Paolo Condo

Dziennikarz Sky Sport Italia, Paolo Condo, skomentował wczorajsze spotkanie derbowe pomiędzy Milanem a Interem. Ponadto włoski dziennikarz ocenił wczorajszy występ Christiana Eriksena w tym spotkaniu:

- Inter miał poważne problemy treningowe, podczas gdy Milan intensywnie wykorzystał czas przed derbami. Ibrahimovic znalazł slaby punkt w Kolarovie i wykorzystał go. Stracone bramki to wina serbskiego obrońcy.

- Skład Interu ewidentnie nie jest tak mocny i szeroki co pokazała sytuacja, gdy z zespołu wypadli Bastoni i Skriniar.

- Milan by wyraźnie lepszy od Interu, który uważany jest za pretendenta do Scudetto lub przynajmniej jako alternatywę dla Juventusu.

- Zawsze chciałbym na boisku oglądać Eriksena, ale nie takiego jakim był w spotkaniu derbowym, bo był w nim bezużyteczny. Nie mówię, że ma grać jak Vidal bo to zupełnie inny typ pomocnika i takim Duńczyk nigdy nie będzie. Mam tu na myśli waleczność, pokazywanie się do gry. Czegoś takiego w wykonaniu Eriksena nie widziałem w meczu z Milanem.

 

Zobacz też

Serie A 2020/21

Garlando: Inter i Juventus lepsze od Milanu (0)

09.02
08:33
Lautaro Martinez Crotone

Sconcerti: Conte nie jest zadowolony z Martineza (24)

12.02
14:37

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.10.2020 o 20:19 przez Woo-cash
Woo-cash
Gość sie tu męczy ewidentnie. W dodatku mamy trenera jakiego mamy. Pójdzie zimą gdzie indziej to pewne.
18.10.2020 o 16:55 przez Pjerun
+1
Pjerun
Każdemu się wydaje, że chłop w każdym meczu będzie mieć po 3 asysty i 5 kluczowych podań, a rzeczywistość jest taka, że ciężko jest mu obrócić się z piłką, bo za każdym razem blisko jest rywal. Seria A to trudna liga dla takich zawodników, jeśli nie potrafią pracować w defensywie jak Eriksen. Chłop nie pasuje do naszego stylu gry, trzeba się szybko z nim pożegnać.
18.10.2020 o 16:30 przez El Imprezatore
+4
El Imprezatore
Wczoraj bezużyteczny to był Conte.
18.10.2020 o 16:24 przez Seba.
+2
Seba.
Znowu winny Eriksen. Karnego też zrobił Duńczyk :D
18.10.2020 o 15:55 przez Rafał 1976
+6
Rafał 1976
Wystarczy żeby Eriksen grał na tej samej pozycji co gra w Reprezentacji i grał w Tottenhamie i grał a nie siedział na ławce rezerwowych a za niego gra jakiś gówno warte patalach.I trzeba trenera a nie gumkę z gaci
18.10.2020 o 14:58 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Panie Condo, ale to teraz my będziemy cierpieć na SB za ten wysryw o Eriksenie, że jest bezużyteczny.
18.10.2020 o 14:30 przez Ippon
+1
Ippon
Eriksen swoje najlepsze mecze rozegrał po przervie "po covidovej" i nie potrzeboował magicznych 20 meczy w 1 składzie. Ma 28 lat to ogrania nie potrzebuje, po prostu jest bez formy. Jeżeli na treningach słabo się prezentuje to w meczu cudów nie pokaże. Na dowód jego cudownej formy niech będzie fakt, że po 10minutach gry barella poszedł znowu do przodu a eriksen został cofnięty do tyłu. Przyszedł do nas bez formy i jest obecnie bez formy.
18.10.2020 o 16:53 przez Snake86
-1
Snake86
Bo jest wystawiany w kratkę, bez regularności i na każdej możliwej pozycji w pomocy... Jakby był totalnie bez formy to by nie strzelał choćby ostatnio w reprezentacji.
18.10.2020 o 17:12 przez Ippon
Ippon
A widziałeś jego mecz w reprezentacji Dani ? bo patrząc jak zdobył bramki to grał na napadzie. 2 bramki z karnego i raz był najbardziej wysunietym graczem i od 40metra swojej połowy wybiegł sam na sam. Dla niego najlepszą opcją byłaby chyba gra obok lukaku albo martineza
19.10.2020 o 13:14 przez Snake86
Snake86
Co to ma za znaczenie w porównaniu do tego co napisałem? Logiczne, że powinien grać pod napastnikami, to w końcu ofensywny pomocnik. Ile razy zagrał cały mecz na tej pozycji u nas? Z raz?
19.10.2020 o 13:25 przez Ippon
Ippon
Za każdym razem gdy wchodzi gra, wyjątkiem jest mecz z Bayerem oraz końcówka z milanem gdy go conte zamienił z barellą. Rożnica polega na tym, że my gramy 2 napastnikami a więc nie ma miejsca na 10. Chyba ze znasz jakis inny zespół grający na 2 napastników z 10.
18.10.2020 o 13:42 przez ragnar
+2
ragnar
prawda jest taka, że jak wszedł w 66 min to na boisku była jedna wielka kopanina
mnóstwo strat, głupich fauli, sędzia też nie udźwignął spotkania

dajmy chłopakowi z 3 mecze po 60-90 min i dopiero oceniajmy
18.10.2020 o 13:25 przez inter30
+1
inter30
Ogólnie sytuacja Eriksena przypomina mi tą Zielińskiego w reprze
18.10.2020 o 13:23 przez inter30
+2
inter30
Ale i tak zrobił więcej z przodu (akcja po której powinien być karny) od reszty xd, smutne ale prawdziwe, nasza pomoc nic nie kreuje tylko wszystko leci do Hakimiego żeby coś wymyślił albo długa piła do LuLa
18.10.2020 o 13:19 przez SETE
+2
SETE
Eriksen gra ostatnio z pampersem. Wczoraj to podanie w aut było wyrazem całkowitej bezradności . Ostatni raz taka panikę widziałem w meczu Inter Empoli gdy na plac miał wejść Dalbert XD
18.10.2020 o 14:23 przez Ippon
Ippon
Lazaro w meczu z barceloną do tego zestawienia też by się nadawał.
18.10.2020 o 12:18 przez dodo_IM
+2
dodo_IM
W Eriksenie widać kompletny brak pewności siebie np. kiedy miał piłkę z boku boiska i ja po prostu wybił na aut bo miał przed sobą przeciwnika. Jak 16-latek, który jest zestresowany debiutem.

Shoutbox

Adriano_forever 05.03.2021 16:33

pomorze trzymajcie się tam!

Adriano_forever 05.03.2021 16:33

tak

Endru 05.03.2021 16:17

maniek to Gagliardini?

Endru 05.03.2021 16:16

Kto to Gagliardini?

HB 05.03.2021 15:11

witam maniekfci

RobertoGagliardini 05.03.2021 14:51

lekko

FReeFonix 05.03.2021 14:49

No to gituwa, niby ciągle na ławie siedzisz a tu robota wre

RobertoGagliardini 05.03.2021 14:46

dziękuję, idzie

RobertoGagliardini 05.03.2021 14:46

kolega film wysłał

FReeFonix 05.03.2021 14:46

Jak tam idzie w robo?

FReeFonix 05.03.2021 14:45

Znasz ją?

RobertoGagliardini 05.03.2021 14:44

kłoda bez grosza genu do tego

FReeFonix 05.03.2021 14:42

Fajna fajna

RobertoGagliardini 05.03.2021 14:41

foniak oceń bogini gypsy queenx

FReeFonix 05.03.2021 14:37

Hej

CzarodziejCzasu 05.03.2021 14:35

Witam foniak

FReeFonix 05.03.2021 14:34

🍆

RobertoGagliardini 05.03.2021 14:28

xdddd

RobertoGagliardini 05.03.2021 14:28

to miłego dzionka Panowie dla Was każdego z osobna i udanego weekendu :flaga:

RobertoGagliardini 05.03.2021 14:15

witam

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem Interu w meczu przeciwko Parmie?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 27 lutego

  • FT

    Spezia

    2 - 2

    Parma

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Lazio

  • FT

    Hellas Verona

    1 - 1

    Juventus

Niedziela, 28 lutego

  • FT

    Sampdoria

    0 - 2

    Atalanta

  • FT

    Crotone

    0 - 2

    Cagliari

  • FT

    Inter

    3 - 0

    Genoa

  • FT

    Udinese

    1 - 0

    Fiorentina

  • FT

    SSC Napoli

    2 - 0

    Benevento

  • FT

    Roma

    1 - 2

    AC Milan

Wtorek, 02 marca

  • Postp.

    Lazio

    ? - ?

    Torino

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Spezia

Środa, 03 marca

  • FT

    Sassuolo

    3 - 3

    SSC Napoli

  • FT

    AC Milan

    1 - 1

    Udinese

  • FT

    Atalanta

    5 - 1

    Crotone

  • FT

    Benevento

    0 - 3

    Hellas Verona

  • FT

    Cagliari

    1 - 0

    Bologna

  • FT

    Fiorentina

    1 - 2

    Roma

  • FT

    Genoa

    1 - 1

    Sampdoria

Czwartek, 04 marca

  • FT

    Parma

    1 - 2

    Inter

Sobota, 06 marca

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Benevento

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Lazio

Niedziela, 07 marca

  • 12:30

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Parma

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:45

    SSC Napoli

    ? - ?

    Bologna

Poniedziałek, 08 marca

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 12 marca

  • 15:00

    Lazio

    ? - ?

    Crotone

Publicystyka

Serie A 2020/21

Bukmacherzy stawiają na Inter (2)

10.02
14:14
Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    25

    59

  • 2

    Milan

    Milan

    25

    53

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    25

    49

  • 4

    Juventus

    Juventus

    24

    49

  • 5

    Roma

    Roma

    25

    47

  • 6

    Napoli

    24

    44

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    20

  • 2

    Romelu Lukaku

    18

  • 3

    Luis Muriel

    15

  • 4

    Zlatan Ibrahimovic

    14

  • 5

    Ciro Immobile

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27199

Liczba newsów: 38923