Wywiady z dziennikarzami

Condo: Eriksen był wczoraj bezużyteczny (17)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
9 dni temu
1367
17
Paolo Condo

Dziennikarz Sky Sport Italia, Paolo Condo, skomentował wczorajsze spotkanie derbowe pomiędzy Milanem a Interem. Ponadto włoski dziennikarz ocenił wczorajszy występ Christiana Eriksena w tym spotkaniu:

- Inter miał poważne problemy treningowe, podczas gdy Milan intensywnie wykorzystał czas przed derbami. Ibrahimovic znalazł slaby punkt w Kolarovie i wykorzystał go. Stracone bramki to wina serbskiego obrońcy.

- Skład Interu ewidentnie nie jest tak mocny i szeroki co pokazała sytuacja, gdy z zespołu wypadli Bastoni i Skriniar.

- Milan by wyraźnie lepszy od Interu, który uważany jest za pretendenta do Scudetto lub przynajmniej jako alternatywę dla Juventusu.

- Zawsze chciałbym na boisku oglądać Eriksena, ale nie takiego jakim był w spotkaniu derbowym, bo był w nim bezużyteczny. Nie mówię, że ma grać jak Vidal bo to zupełnie inny typ pomocnika i takim Duńczyk nigdy nie będzie. Mam tu na myśli waleczność, pokazywanie się do gry. Czegoś takiego w wykonaniu Eriksena nie widziałem w meczu z Milanem.

 

Zobacz też

Matteo Marani

Marani: Inter nie ma zaplecza w defensywie (7)

18.10
15:39
Antonio Conte

Cucchi: Inter musi dać Conte zawodników, których chce (4)

24.09
10:13

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.10.2020 o 20:19 przez Woo-cash
Woo-cash
Gość sie tu męczy ewidentnie. W dodatku mamy trenera jakiego mamy. Pójdzie zimą gdzie indziej to pewne.
18.10.2020 o 16:55 przez Pjerun
+1
Pjerun
Każdemu się wydaje, że chłop w każdym meczu będzie mieć po 3 asysty i 5 kluczowych podań, a rzeczywistość jest taka, że ciężko jest mu obrócić się z piłką, bo za każdym razem blisko jest rywal. Seria A to trudna liga dla takich zawodników, jeśli nie potrafią pracować w defensywie jak Eriksen. Chłop nie pasuje do naszego stylu gry, trzeba się szybko z nim pożegnać.
18.10.2020 o 16:30 przez El Imprezatore
+4
El Imprezatore
Wczoraj bezużyteczny to był Conte.
18.10.2020 o 16:24 przez Seba.
+2
Seba.
Znowu winny Eriksen. Karnego też zrobił Duńczyk :D
18.10.2020 o 15:55 przez Rafał 1976
+6
Rafał 1976
Wystarczy żeby Eriksen grał na tej samej pozycji co gra w Reprezentacji i grał w Tottenhamie i grał a nie siedział na ławce rezerwowych a za niego gra jakiś gówno warte patalach.I trzeba trenera a nie gumkę z gaci
18.10.2020 o 14:58 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Panie Condo, ale to teraz my będziemy cierpieć na SB za ten wysryw o Eriksenie, że jest bezużyteczny.
18.10.2020 o 14:30 przez Ippon
+1
Ippon
Eriksen swoje najlepsze mecze rozegrał po przervie "po covidovej" i nie potrzeboował magicznych 20 meczy w 1 składzie. Ma 28 lat to ogrania nie potrzebuje, po prostu jest bez formy. Jeżeli na treningach słabo się prezentuje to w meczu cudów nie pokaże. Na dowód jego cudownej formy niech będzie fakt, że po 10minutach gry barella poszedł znowu do przodu a eriksen został cofnięty do tyłu. Przyszedł do nas bez formy i jest obecnie bez formy.
18.10.2020 o 16:53 przez Snake86
-1
Snake86
Bo jest wystawiany w kratkę, bez regularności i na każdej możliwej pozycji w pomocy... Jakby był totalnie bez formy to by nie strzelał choćby ostatnio w reprezentacji.
18.10.2020 o 17:12 przez Ippon
Ippon
A widziałeś jego mecz w reprezentacji Dani ? bo patrząc jak zdobył bramki to grał na napadzie. 2 bramki z karnego i raz był najbardziej wysunietym graczem i od 40metra swojej połowy wybiegł sam na sam. Dla niego najlepszą opcją byłaby chyba gra obok lukaku albo martineza
19.10.2020 o 13:14 przez Snake86
Snake86
Co to ma za znaczenie w porównaniu do tego co napisałem? Logiczne, że powinien grać pod napastnikami, to w końcu ofensywny pomocnik. Ile razy zagrał cały mecz na tej pozycji u nas? Z raz?
19.10.2020 o 13:25 przez Ippon
Ippon
Za każdym razem gdy wchodzi gra, wyjątkiem jest mecz z Bayerem oraz końcówka z milanem gdy go conte zamienił z barellą. Rożnica polega na tym, że my gramy 2 napastnikami a więc nie ma miejsca na 10. Chyba ze znasz jakis inny zespół grający na 2 napastników z 10.
18.10.2020 o 13:42 przez ragnar
+2
ragnar
prawda jest taka, że jak wszedł w 66 min to na boisku była jedna wielka kopanina
mnóstwo strat, głupich fauli, sędzia też nie udźwignął spotkania

dajmy chłopakowi z 3 mecze po 60-90 min i dopiero oceniajmy
18.10.2020 o 13:25 przez inter30
+1
inter30
Ogólnie sytuacja Eriksena przypomina mi tą Zielińskiego w reprze
18.10.2020 o 13:23 przez inter30
+2
inter30
Ale i tak zrobił więcej z przodu (akcja po której powinien być karny) od reszty xd, smutne ale prawdziwe, nasza pomoc nic nie kreuje tylko wszystko leci do Hakimiego żeby coś wymyślił albo długa piła do LuLa
18.10.2020 o 13:19 przez SETE
+2
SETE
Eriksen gra ostatnio z pampersem. Wczoraj to podanie w aut było wyrazem całkowitej bezradności . Ostatni raz taka panikę widziałem w meczu Inter Empoli gdy na plac miał wejść Dalbert XD
18.10.2020 o 14:23 przez Ippon
Ippon
Lazaro w meczu z barceloną do tego zestawienia też by się nadawał.
18.10.2020 o 12:18 przez dodo_IM
+2
dodo_IM
W Eriksenie widać kompletny brak pewności siebie np. kiedy miał piłkę z boku boiska i ja po prostu wybił na aut bo miał przed sobą przeciwnika. Jak 16-latek, który jest zestresowany debiutem.

Shoutbox

ZnawcaCalcio 27.10.2020 00:07

xDD

Czarson 26.10.2020 23:54

Z dumanowskim* co ja pisze

Czarson 26.10.2020 23:53

Myli mi się głos świecickiego z salemakers em

Czarson 26.10.2020 23:53

Co też jest bzdura

Czarson 26.10.2020 23:53

Salemakers wg niebo MVP

Claudio 26.10.2020 23:51

a Milan łącznie z wypozyczeniem zaplacil cos kolo 7mln

Claudio 26.10.2020 23:50

do tego 1,5 mln za Selemakersa :D

Claudio 26.10.2020 23:50

ale Święcicki co mecz to jakieś wtopy. Dziś wygrał z tym karnym dla Milanu gdzie byl spalony Ibry

Endru 26.10.2020 23:37

Na sb napisalem popoludniu ze mecz milanu i romy smierdzi remisem

Endru 26.10.2020 23:36

No i dziekuje Vancore ja zagralem w betfan byl bonus dla nowych uzytkownikow warto bylo skorzystac

Vancore 26.10.2020 23:24

gratulacje powiekszenia majatku ja swoje konto u buka wyzerowalem ostatnio i robie odwyk bo granie w ta pandemie to terror

Endru 26.10.2020 23:21

Nie wiem, zazdroscisz mi wygranej? Moze pogratuluj

WTC 26.10.2020 23:21

teraz widzę jesteś randamą u bukmachera

WTC 26.10.2020 23:21

Endru jak to jest być klonem innych użytkowników sb i nigdy nie mieć nic do powiedzenia od siebie

Endru 26.10.2020 23:21

Sedzia tam ladne numery robil

Endru 26.10.2020 23:20

No i milan dal zarobic postawiony z x na lever i tottkow i za 100, 806 wygrana :)

Kredence 26.10.2020 23:20

no chyba amen ale jednak idę

Kredence 26.10.2020 23:20

XD

WTC 26.10.2020 23:19

no podejrzane że idzie spać akurat po takim szołcie

Nitrogen 26.10.2020 23:19

:/

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego piłkarza Interu w meczu z Genoą!

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 23 października

  • FT

    Sassuolo

    3 - 3

    Torino

Sobota, 24 października

  • FT

    Atalanta

    1 - 3

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • FT

    Cagliari

    4 - 2

    Crotone

  • FT

    Benevento

    1 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    Fiorentina

    3 - 2

    Udinese

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • FT

    AC Milan

    3 - 3

    Roma

Sobota, 31 października

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Cagliari

Niedziela, 01 listopada

  • 12:30

    Udinese

    ? - ?

    AC Milan

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Juventus

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Fiorentina

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Genoa

Poniedziałek, 02 listopada

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Benevento

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    5

    13

  • 2

    Napoli (-1)*

    5

    12

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    11

  • 4

    Inter

    Inter

    5

    10

  • 5

    Juventus

    Juventus

    5

    9

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    6

  • 2

    Andrea Belotti

    5

  • 3

    Romelu Lukaku

    5

  • 4

    Francesco Caputo

    5

  • 5

    Giovanni Simeone

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27010

Liczba newsów: 37735