Wywiady z trenerami

Conte: Eriksen? Oczekuję od niego więcej (31)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około miesiąca temu
2003
31
Christian Eriksen

Tydzień temu Christian Eriksen po meczu reprezentacji udzielił wywiadu w którym powiedział, że chciałby grać w Interze więcej. 

Wczoraj natomiast Conte na konferencji prasowej odpowiedział na słowa Duńczyka: Eriksen? Oczekuję od niego więcej, jego gra musi się poprawić. 

Zachowanie Duńczyka nie podoba się wielu fanom Interu, przygoda Eriksena w Interze powoli zdaje się kończyć, a na horyzoncie coraz częściej słychać o przeprowadzce. 

Na temat Eriksena wypowiedział się A. Pedulla:

Conte i Eriksen są jak nieudane małżeństwo: idą naprzód, ale tylko dlatego, że mieszkają pod tym samym dachem. Uwaga jednak, ponieważ rosnące niezadowolenie często przechodzi jakby z automatu w dąsanie się, a później w separację. Conte przywitał Eriksena w styczniu jakby to był najmniej potrzebny zawodnik. Trener w głowie miał Arturo Vidala, z kolei Inter wolał zapłacić Tottenhamowi, by uniknąć bitwy o wolny transfer w lecie. Szkoda, że Conte myślał odwrotnie. Efekty tego są druzgoczące. Dlatego też ta historia coraz bardziej przypomina nieskonsumowane małżeństwo. Taki zawodnik jak Eriksen odnalazłby się wszędzie, szczególnie w Premier League. 

 

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Dominik Szoboszlai

Costantino: Inter jest zainteresowany Szoboszlaiem (13)

30.11
08:27
Roberto De Zerbi

de Zerbi: Inter to wciąż wielki zespół (4)

27.11
18:44

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.10.2020 o 07:54 przez interkrule8888
interkrule8888
SlimShady napisał:
Nie pasuje do Conte i wszyscy o tym wiedzieli ale nasi chcieli gwiazdę. Taki Vidal - nikt go w zarządzie nie chcial a jak sobie u Conte radzi to widać gołym okiem, wielka jakoś i pasuje do taktyki. Eriksen to typowa 10 i tyle

Vidal wielka jakość? HAHAHAH właśnie wczoraj to pokazał, Marotta wydymany razem z Conte, naściągali szrotu Widal, Kolarow, Darmian i liczą, że dogonią juve ??
22.10.2020 o 12:47 przez Chinterek
Chinterek
Nazwy klubów piszemy z dużej litery.Nauka zdalna nie zdaje egzaminu albo materiał niepodatny.
22.10.2020 o 12:49 przez Chinterek
Chinterek
A Juve nigdy nie dogonią chyba że w gabinetach znów wymyślą spisek pt "Farsopoli 2".
21.10.2020 o 19:39 przez SlimShady
-2
SlimShady
Nie pasuje do Conte i wszyscy o tym wiedzieli ale nasi chcieli gwiazdę. Taki Vidal - nikt go w zarządzie nie chcial a jak sobie u Conte radzi to widać gołym okiem, wielka jakoś i pasuje do taktyki. Eriksen to typowa 10 i tyle
21.10.2020 o 17:38 przez Kazam
Kazam
Zarzad: Conte? Oczekujemy od niego więcej.
21.10.2020 o 15:55 przez Kazam
Kazam
@Rafał 1976 haha, chyba troszke Cie poniosla fantazja
21.10.2020 o 14:39 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Conte nie lubi takich zawodników jak np Pirlo a teraz Eriksena bo są lepsi od niego kiedy grał ❗Bo to są zawodnicy co myślą co robią na boisku a nie biegają bez celu ❗I dlatego Conte zawsze będzie psioczyl na Eriksena
21.10.2020 o 16:27 przez olgierd
olgierd
Skąd ta pewność z Pirlo bo obłąkany Casano tak powiedział. Facet ma Swoją wizję gry z którą zdobył mistrzostwo kraju w Anglii i we Włoszech więc nie jest jakimś pierwszym lepszym ogórem a że Eriksen nie pasuje do jego wizji to inna sprawa . Albo Eriksen się dopasuje albo nie pytanie tylko kogo pożegnalny pierwszego
21.10.2020 o 17:48 przez timon
timon
A to nie za Conte Pirlo przyszedł do judkow i to nie Conte na powrót zrobił z Pirlo kozaka?
21.10.2020 o 13:22 przez Kazam
+1
Kazam
Beka, beka i po stokroć beka. Oczekiwać można kiedy się ma możliwość zagrania i jest materiał do ewaluacji. A Krystek nie gra. Za to na pewno można więcej oczekiwać od Pana Conte
21.10.2020 o 12:50 przez Hush
+2
Hush
Fani Interu oczekują więcej od trenera, ale więcej pozytywnych aspektów a nie negatywnych... Wystawiaj go od początku gry, daj mu zadania jakie miał Sneijder i wtedy zobaczymy...

Poza tym chłopak pewnie ławkę grzeje i na treningach... no bo jak to... wchodzi na zmianę i biega jakby pierwszy raz był na boisku.... nie dogaduje się z kolegami czy co? Ręce opadają...
21.10.2020 o 13:09 przez kulfon32
-1
kulfon32
U Conte to nawet Sneijder by grzał ławę
21.10.2020 o 12:36 przez Drakan83
+2
Drakan83
Ciężko żeby piłkarz który jest notorycznie wystawiany na "parę minut" i na dodatek nie na swojej pozycji dawał z siebie więcej...szkoda że od Kolarova i Perisica tego nie wymaga, tylko ich chwali. Dla mnie to jest sabotaż...trener, który nie zasługuje nawet na połowę pensji, którą pobiera. Człowiek bez wizji taktycznej, łamiący piłkarzy lub wychwalający tych, którzy zawodzą...nie zasłużyliśmy na takiego trenera i to jeszcze za takie pieniądze. Mam nadzieję że do grudnia go u nas nie będzie. Nie wiem kto jeszcze te jego teksty i tłumaczenia kupuje
21.10.2020 o 12:15 przez HB
+8
HB
Jak można mówić takie rzeczy publicznie i to jeszcze jako hipokryta, który jednocześnie chroni Kolarova, Perisica, Brozovica i Gagliardiniego?
21.10.2020 o 12:35 przez Snake86
+1
Snake86
Dokładnie...
21.10.2020 o 11:53 przez Woo-cash
+1
Woo-cash
Transfer Eriksena przypomina trochę sytuację z nietrafionym prezentem.
21.10.2020 o 11:51 przez Seba.
+11
Seba.
Trener jak najbardziej ma prawo wymagać, ale musi być przede wszystkim obiektywny. Conte jest fałszywy do granic możliwości. Obecnie żaden z piątki (Perisic, Brozovic, Sensi, Kolarov, Eriksen) nie wnosi nic do gry. Krytyka spada oczywiście tylko na Eriksena, który w dodatku wchodzi na 10-15 minut. Sensi zagrał koszmarnie z Benevento, a później w infantylny sposób osłabił zespół przeciwko Lazio oraz wykluczył się z meczu z Milanem. Kolarov z Brozovicem i Perisicem od początku sezonu sabotują drużynę. Na temat Serba trener milczy, a na zadanie pytanie odnośnie traconych bramek wchodzi na wahadłowych oraz napastników. Sensi natomiast nie jest w formie, Brozovic jest przemęczony, a Perisicem jest zachwycony. To jest właśnie ta wiarygodność Conte. Gdyby wróż Maciej powiedział mu, że wygra Scudetto z Eriksenem w składzie, to zapewne zrezygnowałby z tego mistrzostwa, bo duma nie pozwoliłaby mu przyznać się do błędu. Kolejna awantura z zarządem także jest tylko kwestią czasu. Ten typ tak ma.
21.10.2020 o 12:35 przez Snake86
+1
Snake86
Świetnie napisane, wszystko odnośnie całej sytuacji.

Niech krytykanci Eriksena przeczytają to dwa razy, zwolennicy Conte również.
21.10.2020 o 11:18 przez Maciek84
+2
Maciek84
Pan Antonio nie doczeka do konca sezonu ... troszeczkę się pogubił
21.10.2020 o 10:52 przez ragnar
+6
ragnar
kibice: Conte oczekujemy od Ciebie więcej

jestem fanem Eriksena, ale nic na siłe, kurde ale niech zacznie grać jak nie Eriksenem to Sensim czy z outsiderami Sanchezem
a nie męczy nas 352 grając Barella Vidal Gaglia albo Barella Vidal Brozo
niech da 2-3 mecze zagrać Sensiemu czy Eriksenowi, z Barellą i Vidalem, od początku
albo nawet z takim Crotone Vidal Barella - Sanchez - LULA
21.10.2020 o 10:35 przez danielinter
+1
danielinter
Za to Gagliardini , Brozovic , Nainggolan, Sensi graja w tym sezonie wspaniale.Poza tym Barella i Vidal narazie tez nie zachwycaja , ale zawsze tym 1 krytykowanym będzie Eriksen , ktory i tak gra za malo
21.10.2020 o 12:40 przez Snake86
Snake86
Radja nie gra w ogóle więc błędnie go wypisałeś. Chyba myślałeś o Kolarovie :)
21.10.2020 o 10:24 przez Kondzik
+5
Kondzik
Za to od Gagsa nie wymaga bo to top pomocników i nie trzeba.. irytujący ten grzywacz.
21.10.2020 o 10:24 przez OjciecOstatniPrawdziwy
+2
OjciecOstatniPrawdziwy
szkoda już ryja strzępić na tego betona, chłop stracił wszystkie atuty takie jak charyzma czy umiejętność motywacji. Efektem tego jest wypalony, typowy włoski beton, który irytuje swoim zachowaniem, decyzjami i brakiem logiki czy elastyczności. Fakt, faktem krystianek też niczego spektakularnego nie pokazał i nie daje zbyt wielu argumentów by na niego mocniej postawić, brakuje mu werwy i widać, że dusi się w tej lidze gdzie miejsca w porównaniu z PL jest full mało. Tak czy siak beton zaraz się obrazi, wysapie na klub i będzie po zawodach a jego następnym klubem to już będzie Leicester City.
21.10.2020 o 10:17 przez kadrian89
+3
kadrian89
Szkoda chłopa. Najlepszy wiek traci na kiszenie się w Interze. To pokazuje jak ograniczonym trenerem jest Conte. Nawet nie sprobowal gry 4 w obronie, a już wie, że to nie zadziała.
21.10.2020 o 10:11 przez inter30
+5
inter30
Eriksen będzie w tym klubie dłużej nic Conte, róbcie skriny
21.10.2020 o 10:08 przez Orzeu
Orzeu
Dzyl napisał:
Eriksen nie popełnia jakichś rażących błędów a nie gra. Gaglia, Kolarov, Perisic w każdym meczu rażą swoją "grą" a mimo to grają cały czas...gdzie tu logika?



@Dzyl Gaglia nie gra bo covid. A Kolarov i Perisić grają, bo covid i nie ma innych alternatyw
21.10.2020 o 12:42 przez Snake86
Snake86
Przypominam Tobie, że już w pierwszym meczu w sezonie, przed zakażeniami Ivanek śmigał na skrzydle.
21.10.2020 o 13:30 przez Orzeu
Orzeu
no tak, ale dalej by grał na zmianę z Youngiem. A jak Younga nie ma to...?
21.10.2020 o 10:05 przez Dzyl
+3
Dzyl
Eriksen nie popełnia jakichś rażących błędów a nie gra. Gaglia, Kolarov, Perisic w każdym meczu rażą swoją "grą" a mimo to grają cały czas...gdzie tu logika? Musi być w środku pomocy ktoś kto potrafi kreatywnie rozegrać akcję, posłać dobre podanie do napastnika, mamy Eriksena, który jest na tej pozycji jednym z najlepszych na świecie a mimo to Conte męczy na tej pozycji Barelle czy Brozovicia, którzy zdecydowanie lepiej radzą sobie na pozycji bardziej cofniętego pomocnika
21.10.2020 o 09:52 przez BAGGIO1
+3
BAGGIO1
No i dobrze że oczekuje od niego więcej. Szkoda tylko że tego samego nie powie o Kolarovie czy Perisicu, bo Ci grają w pełnym wymiarze, a jak to każdy widzi... poza Conte.

Shoutbox

IlCapitano 02.12.2020 13:19

Odell sie rzuca widzę

IlCapitano 02.12.2020 13:19

Eluwina

maniekfci 02.12.2020 13:18

Capsko witam

maniekfci 02.12.2020 13:18

thx

IlCapitano 02.12.2020 13:18

Co robicie

maniekfci 02.12.2020 13:18

trzymaj się wariacie pisowski

Odet 02.12.2020 13:18

smacznego

Odet 02.12.2020 13:18

spacznego

maniekfci 02.12.2020 13:18

idę pić kawę

Odet 02.12.2020 13:18

spoko jak chcesz

maniekfci 02.12.2020 13:17

może zmienię se na Tedo oceń Odet

maniekfci 02.12.2020 13:17

dokł

maniekfci 02.12.2020 13:17

xddd

Odet 02.12.2020 13:17

Ty jestes wyjątkowy

maniekfci 02.12.2020 13:17

poza tym będę chciał, to poproszę

Odet 02.12.2020 13:17

Ty nie jesteś każdym użytkownikiem

maniekfci 02.12.2020 13:16

Orzeu ma ważniejsze rzeczy na głowie niż spełnianie nickowych życzeń każdego użytkownika tutaj

Odet 02.12.2020 13:16

nicka

Odet 02.12.2020 13:16

może poproś Orła o zmianę

Odet 02.12.2020 13:15

aha

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27062

Liczba newsów: 38049