Wywiady z trenerami

Conte: Naiwność kosztowała nas bramki (14)

Autor:
Źródło: en.inter.it
ponad 6 lat temu
3281
14

Inter przegrał drugie spotkanie w tym tygodniu, tym razem w spotkaniu ligowym przeciwko Lazio. Oto co miał do powiedzenia trener Antonio Conte:

- Nie jestem zadowolony z wyniku i sposobu w jaki straciliśmy dwa gole. Był to wyrównany mecz, ale zadecydowały drobne szczegóły. Straciliśmy koncentrację przy bramkach, ale można było je uniknąć. Jest to jednak część naszego rozwoju. Chłopcy muszą się doskonalić, aby zachować spokój w tego typu sytuacjach.

- Nie był to pierwszy raz gdy tracimy prowadzenie. To samo stało się z Barceloną i Borussią Dortmund gdy mieliśmy wszystko w swoich rękach. Jak często mówię, musimy kroczyć własną ścieżką i ważne jest by chłopcy nadal dorastali, aby właściwie podchodzić do wszystkich sytuacji. Wkładamy ogromny wysiłek i chciałbym za to podziękować moim chłopcom. Walczymy o tytuł i powinniśmy być z tego dumni, ale nie możemy zapominać, że przed nami jeszcze długa droga.

- Mamy wiele młodych zawodników, a potencjał rozwoju jest znaczący. Musimy kontynuować pracę bez utraty wiary w to, co robimy.

udostępnij

Zobacz też

Chivu: Nie potrzebuję komplementów, wiem, kim jestem i co wnoszę do zespołu (1)

18.05
01:51

Simone Inzaghi: Gdybyśmy wygrali Ligę Mistrzów, zostałbym (32)

30.04
09:23

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.02.2020 o 21:56 przez interista1987
+1
interista1987
Powiem tak z dwoch groznych strzalow SMSa Handa poprzeczke odprowadzilby wzrokiem ale drugi strzal obronilby.
17.02.2020 o 17:49 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Dobra stało się, walczymy dalej i żądam powrotu do zwycięstw, bo wciąż gramy o wszystko
17.02.2020 o 16:08 przez Skepta
+2
Skepta
Conte minimalisto zamiast siąść na nich i dwójeczke zapakowac im w 2 polowie to oni na nas siadli, zrobili swoje i zeszli z boiska ze zwyciestwem. Nawet jesli karny wątpliwy, to wciąż było 1:1 i masa czasu na docisniecie i odwet, ale klasycznie rozlozylismy nogi i oddychalismy rekawami, bo sił starczyło JAK ZWYKLE na 1 połowe...
17.02.2020 o 14:25 przez coalmeluck
coalmeluck
Tyś jedynym naiwniakiem, Antek.
17.02.2020 o 14:24 przez FENDI_SOSA
+1
FENDI_SOSA
Chyba Twoja..
17.02.2020 o 12:07 przez armin22
+4
armin22
Panie Conte z całym szacunkiem dla pana, bo dał nam pan sporo radości w tym sezonie ale ja bym raczej szukał powodu, przez który przestaliśmy klepać piłeczkę jak po sznurku, ofensywne akcje i podania, powodowały po kilka setek z Barceloną czy Borussią a teraz to bardziej sprawa indywidualna, nie podoba mi się obecna rola Barelli, cofnięty ma tylko przeszkadzać? Vecino jest przecież od kilku meczy wyżej ustawiony i to on rozgrywa o dziwo wczoraj kilka fajnych piłek posłał ale to dalej Vecino, nikogo nie przedrybluje ani jakoś nie przyśpieszy...
17.02.2020 o 15:53 przez kibol123
+2
kibol123
To chyba proste wystarczy jeden statysta z przeciwnej drużyny systematycznie presujący Brozovicia i Inter zapomina jak się rozgrywa piłkę to cały fenomen zjedzenia taktycznie tej drużyny...
17.02.2020 o 18:50 przez armin22
armin22
Niby tak ale mamy Brozo Barelle Eriksen i nawet wczoraj Vecino, wszyscy swietnie rozgrywaja. Jakies przejscia i zamiany pozycji powinny byc realizowane podczas gry i pressing, cisnac ilr wlezie juz na polowie boisks jak sie dojada to zmiana zawodnika na mecz czy dwa. Jak ja tesknie za tym presingiem z poczatku sezonu
18.02.2020 o 13:51 przez Snake86
Snake86
Zauważcie, że jak odpadł Sensi to Antek zaczął kombinować z pozycjami. O ile pomysł z Valero na defensywnym pomocniku był akurat całkiem niezły (wtedy, gdy nie mógł grać Brozo); natomiast ustawianie Vecino z przodu, a Barella na odbiorze - tego nie kumam. Tak samo z Eriksenem, z Lazio grał z tyłu, zamiast podawać ostatnie piłki do napastników albo przyjąć pozycję wolnego elektronu (którą tak często ma właśnie Vecino).
17.02.2020 o 08:17 przez pluto11
pluto11
Patrząc na ten mecz z chłodna głową to bramki z dupy, przy pierwszej jak dla mnie karny wątpliwy a druga piłka powinna być wywalona na aut po obronie Brozo, gramy z ręcznikiem na bramce więc też niea się co spodziewac cudów bo Handa do pierwszej piłki by szedł do końca i nic by nie było a i druga był by wstanie obronić z jego refleksem. Szkoda bo kolejny mecz tracimy pkt i to głównie przez to że nie mamy zamiennika bramkarza na poziomie. Trzeba teraz z podniesiona głową trenować i grać dalej, Juve w kryzysie, Lazio musi się zmęczyć nie dadzą rady tak cały czas, a my musimy zacząć coś więcej grać z przodu bo wrzutki id wahadlowych albo niech Lautaro z Lukaku coś wymyśli to za mało nie wiem dlaczego grał Vecino a nie Eriksen A zdjęcie Brzo który rozprowadza wszystkie akcje i daje jakiś spokój z tyłu bo odbiera dużo piłek nie rozumiem
17.02.2020 o 07:56 przez Kunbaskier
+3
Kunbaskier
Mecz zawalił Conte. Kiepskie zmiany. Po zejściu Brozo cała gra siadła. Trzeba było zdjąć Vecino. Poza tym Godin już po kilku "dziwacznych" zagrań powinien zostać zmieniony.
Wejście Sancheza za późne.
17.02.2020 o 16:12 przez Skepta
+2
Skepta
juz wolalbym Valero niz te łajze Vecino co przyjęcie piłki, zwrotność i przyspieszenie z pilką ma na poziomie srodkowego pomocnika Dunajca Nowy Sącz
18.02.2020 o 13:53 przez Snake86
Snake86
Veczyno to jest koleś na ławkę, a nie na grę w pierwszym składzie, ale Antonio nadal uważa inaczej.
17.02.2020 o 06:59 przez chmolo
+7
chmolo
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce. Cierpliwość nam popłaci ja tam dalej wierzę w sukces naszej ekipy, forza Inter!

Shoutbox

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625690

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się