Pozostałe

Conte najlepiej zarabiającym trenerem w Serie A (21)

Autor:
Źródło: passioneinter.net
około 2 miesiące temu
1543
21
Antonio Conte

Antonio Conte ze swoimi zarobkami na poziomie 12 mln euro rocznie netto (24 mln euro brutto), jest najlepiej opłacanym trenerem  pracującym w Serie A. Informuje La Gazzetta dello Sport.

Drugie miejsce w rankingu zajmuje trener Romy, Paulo Fonseca, który inkasuje za każdy sezon swojej pracy 2.5 mln euro. Na trzecim miejscu uplasował się Gian Piero Gasperini z Atalanty Bergamo, który zarabia 2.2 mln euro.

Inter ,Juventus, Genoa oraz Fiorentina mają na utrzymaniu także innych trenerów. Luciano Spalletti pobierze z klubowej kasy Nerazzurrich w tym roku 4.5 mln euro. Obecny sezon jest ostatnim, w którym obowiązuje go umowa z Interem.

Niedawno zwolniony z posady trenera Bianconerich ,Maurizio Sarri, będzie do końca obowiązywania swojego kontraktu pobierał corocznie 5.5 mln euro. Z listy płac Juve „zszedł” już Max Allegri.

Genoa płaci obecnemu trenerowi, Rolando Maranowi, 850 tysięcy euro netto rocznie. Na klubowej liście płac pozostają jeszcze Aurelio Andreazzoli (700 tysięcy euro netto), Davide Nicola (600 tysięcy euro netto). Kontrakt z Thiaggo Mottą został już rozwiązany.

Fiorentina płaci Giuseppe Iachiniemu 900 tysięcy euro netto. Prezydent Violi, Rocco Commisso musi jeszcze do czerwca 2021 roku wypłacać Vicenzo Montelli corocznie 1.5 mln euro netto.

 

Simone Inzaghi (Lazio),  Sinisa  Mihajlovic – 2 mln euro

Stefano Pioli (AC Milan), Andrea Pirlo 1.8 mln euro

Marco Giampaolo (Torino) , Eusebio Di Francesco (Cagliari) – 1.5 mln euro

Roberto De Zerbi (Sassuolo) – 1.1 mln euro

Ivan Juric (Hellas verona) – 1 mln euro

 

Zobacz też

kalendarze

Kalendarze 2021 - zapisy (6)

27.11
16:37
Romelu Lukaku Liga Europy

Lukaku w czołówce europejskich snajperów (4)

02.12
10:41

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.10.2020 o 07:24 przez Pader88
Pader88
BOGACTWO CZĘŚĆ GŁÓWNA SKU🤬NY
12.10.2020 o 12:29 przez cuba
+3
cuba
I najbardziej przepłacany
12.10.2020 o 11:58 przez Husi
+1
Husi
Co ten Conte ma napisane na czapce xD ? Initer, Inliter ?
12.10.2020 o 14:06 przez Skepta
+1
Skepta
no co no, typowa czapka z Aliexpress szyta przez chinoli, Zhang cos o tym wie
12.10.2020 o 16:20 przez Seba.
Seba.
Jakie włosy, taka czapka.
12.10.2020 o 09:51 przez oster
+5
oster
Conte najlepiej zarabia a iloraz inteligencji ma pewnie jeden z mniejszych...
11.10.2020 o 20:34 przez OjciecOstatniPrawdziwy
+2
OjciecOstatniPrawdziwy
to już ostatni taki kontrakt, więc chapie jak może
11.10.2020 o 19:51 przez Woo-cash
+3
Woo-cash
Hajs się zgadza a wyników jak nie było tak nie ma.
11.10.2020 o 19:14 przez Loon
+1
Loon
A pewni jesteście, że aż 24 brutto? Nie załapał się na nowe przepisy podatkowe, po tym jak kilka lat siedział w Anglii?
11.10.2020 o 17:01 przez Kondzik
+1
Kondzik
Co mnie to obchodzi jak to nie moje pieniadze. Widocznie Zhanga stać na to. To czy zasługuje czy nie to inna kwestia. Jak przychodzil mało kto patrzył na jego pensje
11.10.2020 o 15:32 przez inter30
inter30
To że na tyle zasługuje to wie każdy, przepaść między drugim miejscem gigantyczna, oczekiwania też powinny być ogromne, kadra o podobnej wartości co Juve, które zostało objęte przez amatora, on pracuje drugi sezon więc jakby nie patrzyć to mamy pełne prawo oczekiwać scudetto i nie zdobycie go będzie klęską Conte. Generalnie jak zawali ten sezon to może być jego ostatni wysoki kontrakt w życiu bo raczej nikt już się na niego nie nabierze, patrząc jakich nakładów finansowych potrzeba na jego zatrudnienie, jego specyficzne zachcianki transferowe i burdel jaki po sobie zostawia. No chyba że pseudo wirus faktycznie zacznie wypaczać rywalizację, to jest najgorszy scenariusz bo grzywa będzie miał idealne wytłumaczenie
11.10.2020 o 16:28 przez Ippon
+2
Ippon
conte powiedział, że długo trenerem jeszcze nie będzie ( np. do 70), gdyż ta praca jest zbyt stresująca. Nie zgodzę się, że zostawia po sobie burdel. Z juve sam odszedł bo mu transfery nie odpowiadały( więc nie siedział na kontrakcie) a po nim przyszedł allegri i grał takim samym ustawieniem i zawodnikami oraz awansował do finału LM. Jak ogarnął allegri burdel w ciągu roku to jest normalnie jakimś fenomenem. W reprezentacji też burdel zostawił ? Potrafił z mizernego składu coś powalczyć, a tam transferów nie było.
Jedynie słabszy rok w chelsea, chodź sarri też burdel ogarnał w rok czasu i zajął 3miejsce oraz wygrał LE. Sarri, który się nie sprawdził w Juve.
Piszecie, że mamy 2 kadre w lidze ale to też duża w tym zasługa Conte. Zbudował Lukaku,Martineza,Sancheza, Barelle,Sensiego,DV, Bastoniego.
Poza Lazzaro, który się nie sprawdził każdy gra lepiej. Nie wymieniam tu eriksena bo on przyszedł bez formy i nadal jest bez formy.
11.10.2020 o 15:23 przez mroowa111
+2
mroowa111
Conte zarabia furę kasy niech dorzuci też furę pucharów bo samo 2 miejsce w lidze i brak sukcesów w lm w tym sezonie raczej już nie przejdzie, jak tyle płacą niech tyle samo wymagają i go z tego rozliczają, chcemy trofeów za te pieniądze i tyle, od 2011 roku nie zdobyliśmy żadnego, choć ostatnio było blisko, czas to w końcu zmienić.
11.10.2020 o 14:30 przez Endru
Endru
Bardzo przeplacony trener realnie powinen zarabiac polowe tego co dostaje
11.10.2020 o 12:50 przez Kamiliusz1908
+1
Kamiliusz1908
Myślę że 24 mln euro płacone za sezon, uświadomią niektórym znawcą tutaj, z wiedzą o pieniądzu na poziomie zasmarkanego 4 latka, że nie ma możliwości zwolnienia Conte i zatrudnienia innego trenera, żeby wydawać 40 mln na sezon za dwóch trenerów, a Conte na ugodę nie pójdzie. Miłej niedzieli życzę.
11.10.2020 o 20:34 przez interista1987
+1
interista1987
Nie no trzeba byc inteligentem zeby to wiedziec.
Gratuluje madrosci.
11.10.2020 o 22:30 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Pięknie dziękuję, Twoje docenienie wiele dla mnie znaczy.
11.10.2020 o 12:49 przez Seba.
+1
Seba.
Patrząc na zarobki oraz to, że ma drugą najlepszą kadrę we Włoszech, to nie robi niczego specjalnego. Można by rzec, iż obecny sezon będzie dla niego sezonem prawdy, ale zważając na wirusa i jedną wielką loterię jaką będą rozgrywki, to znowu się gość usprawiedliwi. Facet w czepku...znaczy w peruce urodzony.
11.10.2020 o 12:06 przez danielinter
+1
danielinter
A Pirlo to za skrzynke wina robi ?
11.10.2020 o 11:21 przez ragnar
+1
ragnar
Czyli jednak mamy prawo wymagać


Dobra ducha, zwolnią Cię A kasa dalej leci
11.10.2020 o 11:13 przez CzarodziejCzasu
+2
CzarodziejCzasu
Trener nie wart takich pieniędzy. Powinien zarabiać maks 30% tej kwoty.

Shoutbox

IlCapitano 02.12.2020 18:06

Ale kontynuuj błagam, Ty tak fajnie opowiadasz

IlCapitano 02.12.2020 18:06

To są dalej domysły

pablo77 02.12.2020 18:05

już Ci piszę Javier. Inter by miał 2 pkt a Borussia 11, czyli nie mając szans na wyjscie wychodza rezerwy na szachtar i Ci zgarniają 3 pkt. Real już mógłby się obsrać bo i tak nikogo już by nie wyprzedzili. Pryste :D

IlCapitano 02.12.2020 18:03

Pablak opisz jakim cudem Inter przegrywając wczoraj mecz mógł wyeliminować jednocześnie siebie i Real opisz to błagam

pablo77 02.12.2020 18:03

nie wiem z czym problem, wszyscy jacyś nerwowi :D

Czarson 02.12.2020 18:01

wyraznie nerwy go poniosly

pablo77 02.12.2020 17:59

o co Ci chodzi Dzonyy ?

Piter 02.12.2020 17:49

43

Dzonyy 02.12.2020 17:44

Ile Ty masz lat

Dzonyy 02.12.2020 17:44

Ja jebe pabllooo

IlCapitano 02.12.2020 17:09

XD

pablo77 02.12.2020 17:07

mhm, ciekawe

Vancore 02.12.2020 17:07

no i jajco

pablo77 02.12.2020 17:07

no i co ? :)

Vancore 02.12.2020 17:06

ale sobie najpierw tabele otworz

Vancore 02.12.2020 17:05

to pomysl o tym jeszcze raz

pablo77 02.12.2020 17:04

jakby przegrali z BM :D

pablo77 02.12.2020 17:04

tak sobie rozkminiłem, że Inter mógł wczoraj wyeliminować siebie i Real za jednym zamachem :D

pablo77 02.12.2020 17:03

siemanko

IlCapitano 02.12.2020 16:48

Jaskar został zgwałcony w lecie 2017 i teraz wrócił to dokuczał, ale niebawem znów zniknie

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27062

Liczba newsów: 38051