Wywiady z trenerami

Conte: Nie dla takiej piłki trenujemy (16)

Autor:
Źródło: en.inter.it
3 miesiące temu
2438
16
Antonio Conte

Daleki od obrony postawy swoich podopiecznych w meczu ze Slavią był trener Antonio Conte. Włoski szkoleniowiec Il Biscione wziął udział w zwyczajowej pomeczowej konferencji prasowej. 

- Slavia Praga atakowała nas dziś z imponującą zaciekłością, pokazali bardzo intensywny futbol. Mogliśmy zobaczyć jak drużyna gości kolektywnie jest w stanie pracować przez całe spotkanie. My nie potrafiliśmy znaleźć rozwiązania na taką postawę przeciwnika, mieliśmy dziś sporo problemów. 

- Nie mogę być zadowolony z tego co pokazaliśmy ponieważ nie miało to nic wspólnego z tym nad czym na codzień pracujemy, nie pokazaliśmy dziś tego jak chcemy grać. Jestem jedynym, którego możecie obwiniać - zarówno jeśli chodzi o decyzje personalne jak i o to, że wyraźnie widać było brak zrozumienia założeń taktycznych, które chciałem przekazać drużynie na to spotkanie. 

- Dziś można było zrobić dużo więcej, czuje odpowiedzialność ponieważ to nie była piłka, dla której codziennie ciężko trenujemy. Nie taki futbol chcemy grać. Musimy też pracować nad charakterem, dlatego tak często to co robimy nazywam podróżą. Przed nami jeszcze długa droga, moi zawodnicy muszą być spokojni. To co się stało to jeden z wielu kroków, które trzeba postawić aby wzrastać jako drużyna i klub. 

- Dziś nie będę mówił o nikim indywidualnie, cały zespół jest dziś pod kreską. Drużyna potrzebuje spokoju i pracy, moim zadaniem jest im pomóc w rozwoju. Po to tutaj jestem. 

 

Zobacz też

trener slavii

Trener Slavii: Zasłużyliśmy na więcej punktów (3)

27.11
15:06
Paulo Fonseca

Fonseca: Przygotowaliśmy akcje, które mogą zaskoczyć Inter (4)

05.12
19:30

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.09.2019 o 20:04 przez tkropkab2
tkropkab2
Conte przynajmniej nie mydli oczu i jest świadomy tego, że zyebał, ale to też nie on biega po boisku tylko piłkarze, którzy grali na pół gwizdka.
18.09.2019 o 11:36 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Ciekawe jak tam Antonio. Oby odpoczal sobie z pół sezonu. W styczniu mus szukać kogoś na prawą choćby wypożyczenie. Szkoda Danilo bo mógł być super wzmocnieniem :/
18.09.2019 o 11:34 przez Endru
Endru
Obronil sie ta wypowiedzia chociaz i tak zawalil ten mecz wyborami personalnymi jak i podejsciem taktycznym zespolu, odpokutuje z Milanem to pewne.
18.09.2019 o 11:22 przez JME
+1
JME
nie o taki inter nic nie robilem
18.09.2019 o 10:41 przez coalmeluck
coalmeluck
Czy ktos ma jeszcze watpliwosci co do Gagliardiniego? Ten chlopak to najwiekszy przecietniak tego zespolu. Dziwi mnie, ze gral do konca. Decyzje personalne daja duzo do zyczenia. Ciekaw jestem czy zszedlby Lukaku gdyby nie zolta Lautaro. Za co te 75mln? Romelu kolejny mecz bez strzalu na bramke( !! !), problemy z przejeciem i non stop granie do tylu. Fajnie, ze umie sie zastawic i podac ale nie pracuje tak duzo jak znienawidzony tutaj Icardi. Dodatkowo bardzo nie podobalo mi sie zachowanie zawodnikow po decyzjach sedziego. Lautaro, Brozovic, Politano. Jakbym widzial zespol z Turynu. To jedyne co udalo sie zaszczepic Conte poki co, wzrastajace cwaniactwo, pewnosc siebie i poczucie wyzszosci. Szkoda, ze nie pokazali tego gra. Dramat.
18.09.2019 o 16:11 przez kibix
+2
kibix
Chce przypomnieć, że Icardi nie został znienawidzony za swoją grę.
18.09.2019 o 10:36 przez Est
Est
Głowy naszych piłkarzy nadal pozostają w szatni.
18.09.2019 o 08:38 przez Czarson
+1
Czarson
najgorsze, że nie udało się nic zmienić w przerwie jeśli chodzi o podejście piłkarzy do meczu
18.09.2019 o 08:28 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Święte słowa z tym że nie dla takiej piłki trenują. Mentalność niby już miała być poprawiona a nadal jest zerowa. Nasi szanują się jak nikt inny. W końcu maja 7 spotkań do rozegrania w 23 dni więc co my od nich w ogóle chcemy...
18.09.2019 o 08:25 przez kadrian89
kadrian89
Cała nadzieja w nim i w jego mentalności. Gdyby na ławce dalej był Spal, z taka kadra, to walka o 3-4 miejsce w lidze i cokolwiek w LE. Conte daje nadzieje na coś lepszego.
18.09.2019 o 07:39 przez piper
-3
piper
Marny z Pana trener Panie Conte. W LM nie ma miejsca dla kogoś takiego ;)
18.09.2019 o 08:05 przez dodo_IM
+1
dodo_IM
Marny trener? Wygrał Serie A i Premier League.l, a Ty co osiągnąłeś? Conte nic nie musi juz udowadniać, osiągnął sukces.
18.09.2019 o 08:22 przez piper
-4
piper
Grałem w 3 lidze, dla mnie to osiągnięcie. Conte w LM to nieudacznik.
18.09.2019 o 09:25 przez Orzeu
+2
Orzeu
dodo_IM napisał:
Marny trener? Wygrał Serie A i Premier League.l, a Ty co osiągnąłeś? Conte nic nie musi juz udowadniać, osiągnął sukces.


no ja to bym wolał żeby jednak coś udowodnił w Interze niedowiarkom
18.09.2019 o 06:55 przez ragnar
+1
ragnar
przyznał, że grali dno i bardzo dobrze
18.09.2019 o 01:38 przez jagowy91
+1
jagowy91
Przynajmmiej nie pieprzy jak łysy, że musimy pozostac zjednoczeni srutututu kilo drutu. Ja tam wierze w tą drużyne I wierzę, że wyjdziemy z grupy razem z Borussią, a co mi tam.

Shoutbox

Skepta 06.12.2019 14:39

starzy za ściąną, maniek w odwiedzinach ale i tak sie podawało

maniekfci 06.12.2019 14:31

elo

maniekfci 06.12.2019 14:31

przyszedłem tylko podać, zostawiłem tobie złotych 200

Skepta 06.12.2019 14:30

ewidentnie

Skepta 06.12.2019 14:30

maniek zapjer dala o dwóch garbach jak wieblądy

maniekfci 06.12.2019 14:28

2 też

maniekfci 06.12.2019 14:27

obłęd

maniekfci 06.12.2019 14:27

1 łapka w dół moja

Alfa 06.12.2019 13:49

:D

Piter 06.12.2019 13:47

:(

maniekfci 06.12.2019 13:40

zgnić w dupie, czy w dupie to masz

Piter 06.12.2019 13:28

dla mnie to może zgnić w dupie to mam

maniekfci 06.12.2019 13:25

typowa p0lka co połyka za zestaw z maka

maniekfci 06.12.2019 13:25

pewnie liczyła, że ją zabierz i coś postawisz

maniekfci 06.12.2019 13:25

czyli żebraczk

maniekfci 06.12.2019 13:25

xddd

Piter 06.12.2019 13:24

nie gadam z nią, jak mi napisała że pojechała do maka i nie miała kasy na nic innego oprócz kawę to mnie jakoś odrzuciło od niej

maniekfci 06.12.2019 13:24

co skriny wysyłałeś

maniekfci 06.12.2019 13:24

tej co tak się pucuje na fb

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu ze SPAL?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Verona

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Napoli

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • 12:30

    Lecce

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Brescia

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    14

    37

  • 2

    Juventus

    Juventus

    14

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    14

    30

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    14

    28

  • 5

    Roma

    Roma

    14

    28

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    14

    25

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    9

  • 4

    Luis Muriel

    8

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28989

Liczba newsów: 35343