Wywiady z trenerami

Conte: Nie dla takiej piłki trenujemy (16)

Autor:
Źródło: en.inter.it
10 miesięcy temu
2559
16
Antonio Conte

Daleki od obrony postawy swoich podopiecznych w meczu ze Slavią był trener Antonio Conte. Włoski szkoleniowiec Il Biscione wziął udział w zwyczajowej pomeczowej konferencji prasowej. 

- Slavia Praga atakowała nas dziś z imponującą zaciekłością, pokazali bardzo intensywny futbol. Mogliśmy zobaczyć jak drużyna gości kolektywnie jest w stanie pracować przez całe spotkanie. My nie potrafiliśmy znaleźć rozwiązania na taką postawę przeciwnika, mieliśmy dziś sporo problemów. 

- Nie mogę być zadowolony z tego co pokazaliśmy ponieważ nie miało to nic wspólnego z tym nad czym na codzień pracujemy, nie pokazaliśmy dziś tego jak chcemy grać. Jestem jedynym, którego możecie obwiniać - zarówno jeśli chodzi o decyzje personalne jak i o to, że wyraźnie widać było brak zrozumienia założeń taktycznych, które chciałem przekazać drużynie na to spotkanie. 

- Dziś można było zrobić dużo więcej, czuje odpowiedzialność ponieważ to nie była piłka, dla której codziennie ciężko trenujemy. Nie taki futbol chcemy grać. Musimy też pracować nad charakterem, dlatego tak często to co robimy nazywam podróżą. Przed nami jeszcze długa droga, moi zawodnicy muszą być spokojni. To co się stało to jeden z wielu kroków, które trzeba postawić aby wzrastać jako drużyna i klub. 

- Dziś nie będę mówił o nikim indywidualnie, cały zespół jest dziś pod kreską. Drużyna potrzebuje spokoju i pracy, moim zadaniem jest im pomóc w rozwoju. Po to tutaj jestem. 

 

Zobacz też

Antonio Conte

Conte: Przed nami kluczowe mecze (10)

13.07
02:46
Diego Lopez

Lopez: Nie wzięliśmy udziału we wczorajszym meczu (2)

02.07
15:00

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.09.2019 o 20:04 przez tkropkab2
tkropkab2
Conte przynajmniej nie mydli oczu i jest świadomy tego, że zyebał, ale to też nie on biega po boisku tylko piłkarze, którzy grali na pół gwizdka.
18.09.2019 o 11:36 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Ciekawe jak tam Antonio. Oby odpoczal sobie z pół sezonu. W styczniu mus szukać kogoś na prawą choćby wypożyczenie. Szkoda Danilo bo mógł być super wzmocnieniem :/
18.09.2019 o 11:34 przez Endru
Endru
Obronil sie ta wypowiedzia chociaz i tak zawalil ten mecz wyborami personalnymi jak i podejsciem taktycznym zespolu, odpokutuje z Milanem to pewne.
18.09.2019 o 11:22 przez JME
+1
JME
nie o taki inter nic nie robilem
18.09.2019 o 10:41 przez coalmeluck
coalmeluck
Czy ktos ma jeszcze watpliwosci co do Gagliardiniego? Ten chlopak to najwiekszy przecietniak tego zespolu. Dziwi mnie, ze gral do konca. Decyzje personalne daja duzo do zyczenia. Ciekaw jestem czy zszedlby Lukaku gdyby nie zolta Lautaro. Za co te 75mln? Romelu kolejny mecz bez strzalu na bramke( !! !), problemy z przejeciem i non stop granie do tylu. Fajnie, ze umie sie zastawic i podac ale nie pracuje tak duzo jak znienawidzony tutaj Icardi. Dodatkowo bardzo nie podobalo mi sie zachowanie zawodnikow po decyzjach sedziego. Lautaro, Brozovic, Politano. Jakbym widzial zespol z Turynu. To jedyne co udalo sie zaszczepic Conte poki co, wzrastajace cwaniactwo, pewnosc siebie i poczucie wyzszosci. Szkoda, ze nie pokazali tego gra. Dramat.
18.09.2019 o 16:11 przez kibix
+2
kibix
Chce przypomnieć, że Icardi nie został znienawidzony za swoją grę.
18.09.2019 o 10:36 przez Est
Est
Głowy naszych piłkarzy nadal pozostają w szatni.
18.09.2019 o 08:38 przez Czarson
+1
Czarson
najgorsze, że nie udało się nic zmienić w przerwie jeśli chodzi o podejście piłkarzy do meczu
18.09.2019 o 08:28 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Święte słowa z tym że nie dla takiej piłki trenują. Mentalność niby już miała być poprawiona a nadal jest zerowa. Nasi szanują się jak nikt inny. W końcu maja 7 spotkań do rozegrania w 23 dni więc co my od nich w ogóle chcemy...
18.09.2019 o 08:25 przez kadrian89
kadrian89
Cała nadzieja w nim i w jego mentalności. Gdyby na ławce dalej był Spal, z taka kadra, to walka o 3-4 miejsce w lidze i cokolwiek w LE. Conte daje nadzieje na coś lepszego.
18.09.2019 o 07:39 przez piper
-3
piper
Marny z Pana trener Panie Conte. W LM nie ma miejsca dla kogoś takiego ;)
18.09.2019 o 08:05 przez dodo_IM
+1
dodo_IM
Marny trener? Wygrał Serie A i Premier League.l, a Ty co osiągnąłeś? Conte nic nie musi juz udowadniać, osiągnął sukces.
18.09.2019 o 08:22 przez piper
-4
piper
Grałem w 3 lidze, dla mnie to osiągnięcie. Conte w LM to nieudacznik.
18.09.2019 o 09:25 przez Orzeu
+2
Orzeu
dodo_IM napisał:
Marny trener? Wygrał Serie A i Premier League.l, a Ty co osiągnąłeś? Conte nic nie musi juz udowadniać, osiągnął sukces.


no ja to bym wolał żeby jednak coś udowodnił w Interze niedowiarkom
18.09.2019 o 06:55 przez ragnar
+1
ragnar
przyznał, że grali dno i bardzo dobrze
18.09.2019 o 01:38 przez jagowy91
+1
jagowy91
Przynajmmiej nie pieprzy jak łysy, że musimy pozostac zjednoczeni srutututu kilo drutu. Ja tam wierze w tą drużyne I wierzę, że wyjdziemy z grupy razem z Borussią, a co mi tam.

Shoutbox

Czarson 14.07.2020 00:26

Dawno w jego wykonaniu czegoś takiego nie widziałem

Czarson 14.07.2020 00:26

Wow dopiero teraz zobaczyłem co zrobił Handa

maverik 14.07.2020 00:20

Nitro to pewnie ten fejkowy DyMarzio co wtedy jak sie pol sb nabieralo

Czarson 14.07.2020 00:14

W porę go zauważyłem

Czarson 14.07.2020 00:14

Dziś prawie przejechałem jeża

WTC 14.07.2020 00:13

po tym meczu i tak pewnie przestał mu już imponować

Nitrogen 14.07.2020 00:12

I tu jest problem xD

Nitrogen 14.07.2020 00:12

No, ale nigdzie nie ma tego u Di Marzio

ZnawcaCalcio 14.07.2020 00:12

jak Di Marzio to chyba nie fejk

Kredence 14.07.2020 00:11

skoro ansaldi na tapecie to znak że trzeba iść spać

ZnawcaCalcio 14.07.2020 00:11

Ansaldi ma już z 78 lat

Nitrogen 14.07.2020 00:11

Póki co nigdzie o tym nie widziałem IM

Czarson 14.07.2020 00:11

Ten mem z gta by się przydal

Czarson 14.07.2020 00:11

Znowu

ZnawcaCalcio 14.07.2020 00:11

śmieszne nawet xd

Nitrogen 14.07.2020 00:11

Teraz może o sobie przypomniec bo ma autostradę do fianłu

Kredence 14.07.2020 00:10

XD

ZnawcaCalcio 14.07.2020 00:10

:D

ZnawcaCalcio 14.07.2020 00:10

Gianluca Di Marzio: “Inter Coach Antonio Conte Is A Big Fan Of Torino’s Cristian Ansaldi

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszy w wygranym meczu przeciwko Torino?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 11 lipca

  • FT

    Lazio

    1 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Brescia

    0 - 3

    Roma

  • FT

    Juventus

    2 - 2

    Atalanta

Niedziela, 12 lipca

  • FT

    Genoa

    2 - 0

    SPAL

  • FT

    Cagliari

    0 - 0

    Lecce

  • FT

    Fiorentina

    1 - 1

    Verona

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Bologna

  • FT

    Udinese

    1 - 3

    Sampdoria

  • FT

    Napoli

    2 - 2

    Milan

Poniedziałek, 13 lipca

  • FT

    Inter

    3 - 1

    Torino

Wtorek, 14 lipca

  • 21:45

    Atalanta

    ? - ?

    Brescia

Środa, 15 lipca

  • 19:30

    Milan

    ? - ?

    Parma

  • 19:30

    Bologna

    ? - ?

    Napoli

  • 19:30

    Sampdoria

    ? - ?

    Cagliari

  • 21:45

    Lecce

    ? - ?

    Fiorentina

  • 21:45

    Roma

    ? - ?

    Verona

  • 21:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Juventus

  • 21:45

    Udinese

    ? - ?

    Lazio

Czwartek, 16 lipca

  • 19:30

    Torino

    ? - ?

    Genoa

  • 21:45

    SPAL

    ? - ?

    Inter

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    32

    76

  • 2

    Inter

    Inter

    32

    68

  • 3

    Lazio

    Lazio

    32

    68

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    32

    67

  • 5

    Roma

    Roma

    32

    54

  • 6

    Napoli

    Napoli

    32

    52

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    28

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Luis Muriel

    17

  • 5

    Joao Pedro

    17

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26768

Liczba newsów: 36994