Wywiady z trenerami

Conte: Oczekuję, że Eriksen wykona jutro dobrą robotę (22)

Źródło: en.inter.it
16 dni temu
1903
22
Antonio Conte

Dziś wieczorem w Appiano Gentile, Antonio Conte udzielił wywiadu dla Rai Sport. Odniósł się do pytań o cel w Pucharze Włoch, trzydniowe przerwy między meczami pucharowymi a Serie A oraz Eriksena:

- Nasz cel w Pucharze Włoch? To trofeum, które wiele dla nas znaczy. W zeszłym sezonie dotarliśmy do półfinału i teraz musimy podejść do meczu przeciwko Fiorentinie z tym samym celem, co w zeszłym roku.  Nasi jutrzejsi rywale może nie radzą sobie w lidze tak dobrze, jakby chcieli, jednak są wciąż świetnym zespołem z kilkoma świetnymi zawodnikami.

- Trzy dni między meczem w Coppa Italia a ligowym spotkaniem z Juve? Przed nami jutrzejszy mecz z Fiorentiną, która będzie trudnym rywalem i musimy się dobrze spisać, aby awansować dalej. Następnie skupimy się na lidze, w której idzie nam dobrze oraz meczu z jedną z najsilniejszych drużyn w Serie A.

- Eriksen? Są lepsze i gorsze momenty w karierze gracza. Zawsze należy próbować radzić sobie z problemami i wykazywać się charakterem. Jeśli chodzi o Eriksena, mieliśmy trochę czasu, aby z nim popracować pod kątem taktycznym i roli jaką zazwyczaj odgrywa na boisku Brozovic. Oczekuję, że wykona dobrą robotę na tej pozycji.

 

Zobacz też

Antonio Conte

Conte: Nie obchodzi nas sukces Juventusu (6)

22.01
20:52
Antonio Conte

Conte: To co osiągnęliśmy przez półtora roku jest piękne (13)

23.01
21:08

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.01.2021 o 14:01 przez OjciecOstatniPrawdziwy
OjciecOstatniPrawdziwy
Lecz się konta, na opamiętanie już za późno
13.01.2021 o 11:38 przez Ippon
Ippon
Komentarze z dołu można tylko potraktować jako xd.
1.zobaczcie czy eriksen w fotkach występował tylko na 10.
2.jezeli z przodu radzi sobie gorzej niż barela a barela gorzej niż brozovic z tyłu to jedynym seksownym wyborem jest zastąpienie brozovica. Jego atut to długie piłki, lewa,prawa noga czyli w obecnej taktyce jest to register zamiast brozovic. Chętni na eriksena są. Tylko Inter jak w przypadku skriniar,perisicia czy brozo postawił jasno cenę. Osobiście liczę na powrót sensiego oraz vecino. Czyli pomocy z tamtego roku gdy jeszcze nie mieli kontuzji.
13.01.2021 o 11:51 przez sammmmy
+1
sammmmy
"seksownym wyborem"? no nie wiem nie wiem...
13.01.2021 o 10:10 przez Nasir
+1
Nasir
gacie pełne, nic do stracenia, a h.. wystawie dzisiaj eryksena.
13.01.2021 o 09:31 przez Weo
Weo
Ty niereformowalny pasożycie! Chcesz go chyba jeszcze bardziej upokorzyć wypowiadając takie słowa i wystawiając go jako defensywny pomocnik w meczu z Fiorentiną.
13.01.2021 o 07:57 przez ANIOL
+1
ANIOL
Jak śmiesz oczekiwać czegoś od niego po tym jak go zeszmaciłeś niemiłosiernie. Ja oczekuję od ciebie żebyś zamknął jape i zmienił to poyebane ustawienie...
13.01.2021 o 06:31 przez Kondzik
+2
Kondzik
My od ciebie gościu też oczekujemy dobrej roboty i jakoś jej nie widać, wręcz przeciwnie kompromitujesz się swoimi decyzjami
13.01.2021 o 00:04 przez mroowa111
mroowa111
na pewno będzie zasuwał wbronie haha prędzej kaczor skoczy w zakopanem na nartach a pinokio machnie mu chorągiewką
12.01.2021 o 23:53 przez taboret
taboret
"Wykona dobrą robotę na tej pozycji." ~ czyli grzanie ławy 🤔
12.01.2021 o 22:51 przez kadrian89
+2
kadrian89
Czyli Pankracy wsadza na minę Krystianka i jeśli dopadniemy winowajca już jest ;)
Brozovic to jest chłop od biegania i machania łapami, Eriksen nisko ustawiony to będzie komedia.
12.01.2021 o 21:06 przez Seba.
+4
Seba.
Koniecznie trzeba obejrzeć ten geniusz taktyczny Conte. Oby w końcu zaskoczył rywali, a nie swoich zawodników.
12.01.2021 o 20:49 przez danielinter
+5
danielinter
Juz widze odbiory i przechwyty Eriksena na 6, a tam jest to konieczne
13.01.2021 o 11:12 przez Dariusz2299
Dariusz2299
Dokładnie, Eriksen do defensywy się nie nadaje. Fiorentina jak wykorzysta ten fakt to mogą stworzyć środkiem sporo sytuacji bramkowych.
12.01.2021 o 20:19 przez maverik
+8
maverik
No tak po tym jak go traktowano jak piąte koło u wozu, a następnie Marotta publicznie po nim pojechał okazało się, że nikt nie chce zawodnika z rozwalonym mentalem to nagle trener Conte zaczął z nim pracować. Chłopie a coś ty z nim robił przez ten rok albo chociaż od początku tego sezonu? Inna kwestia, Duńczyk tyle lat gry i nigdy na "6" nie grał i nagle po paru treningach ma tam śmigać? Marnie to widzę, ale zobaczymy.
12.01.2021 o 20:35 przez mirek-kaminski
mirek-kaminski
Myślę że się trochę mylisz, w pamiętnym meczu Tottenhamu z Manu City albo z Ajaxem Eriksen grał na końcu meczu nawet jako środkowy obrońca😉
12.01.2021 o 21:00 przez AveCaesar
+3
AveCaesar
Skoro gościowi się nawet nie chce truchtać po boisku to musiał z nim pracować. Swoją drogą smutne, że z piłkarzem o takim nazwisku i umiejętnościach musi specjalnie pracować trener żeby chłopak coś grał, a On jeszcze wybrzydza na oferty z innych klubów. Po prostu smutne.
12.01.2021 o 21:10 przez intermed1
+2
intermed1
Zapewne rezultat będzie identyczny jak występy Kolarova na ŚO. Ale jak Conte się uprze to nie ma zmiłuj, nie istotne jest to że dany piłkarz nigdy nie występował na pozycji jakiej oczekuje trener...
13.01.2021 o 13:25 przez AveCaesar
AveCaesar
Akurat Kolarov to wg mnie łatanie dziury w składzie czym się da najsensowniejszym ponieważ nie ma pieniędzy na nic lepszego. Jakby była kasa nie odchodziłby Godin, a za Rano przyszedłby środkowy obrońca z prawdziwego zdarzenia ale rozumiem, że czasem ciężko spojrzeć poza własne horyzonty i lepiej iść za tłumem - wszystko wina Conte !
12.01.2021 o 20:16 przez Kebo
+7
Kebo
Eriksen ma rozgrywać piłkę spomiędzy stoperów jak Brozo XD Typie co ty żeś znów wymyślił... chyba, że źle zrozumiałem bo ostatni akapit mało po polsku brzmi.
12.01.2021 o 20:36 przez Orzeu
+3
Orzeu
tak, ma jutro grać na regiście, a nie tak jak zwykle był próbowany na mezzali
12.01.2021 o 20:16 przez Orzeu
+4
Orzeu
a tu cyk, ławeczka :D
12.01.2021 o 19:57 przez IlCapitano
+12
IlCapitano
Ty lepiej zacznij wykonywać dobrą robotę i przestań sabotować

Shoutbox

Endru 28.01.2021 12:14

Eriksen jest za dobrym czlowiekiem, a tacy nie mają lekko co nie lopez

Lopez 28.01.2021 12:09

Randama jesteś, bo przyszedł rachunek za prąd

Orzeu 28.01.2021 12:01

Randama jesteś?

Adriano_forever 28.01.2021 11:38

Paździoch tyle razy mówił helena mam zawal no i wykrakal

Lopez 28.01.2021 11:25

a z benevento w nagrodę - ŁAWA XD

Luki165 28.01.2021 11:23

Oh cóż to byłaby za piękna historia gdyby gol z wolnego był początkiem odrodzenia Eriksena xD

Orzeu 28.01.2021 11:14

podobno Eriksen sięzaczął włoskiego uczyć

Orzeu 28.01.2021 11:06

a to jest skrypt który zaciąga się z ligowego terminarza

Orzeu 28.01.2021 11:06

tak pokazuje kalendarz fcinter

Orzeu 28.01.2021 11:06

nie no we wtorek

Pazza12 28.01.2021 10:54

Cos jest nie tak

Pazza12 28.01.2021 10:53

Tez widzialem srode 18 ale 5 gramy z Fiorentina

Nasir 28.01.2021 10:53

w morde jeza

Orzeu 28.01.2021 10:52

Paździoch [*]

Orzeu 28.01.2021 10:50

a nie we wtorek?

Endru 28.01.2021 10:38

W srode o 18 z juve

Endru 28.01.2021 10:13

Szklanka do polowy pelna

maniekfci 28.01.2021 10:13

dawaj ciąg 24 liczb na pw

Endru 28.01.2021 10:13

maniek czemu takie negatywne nastawienie

Nasir 28.01.2021 10:12

miesieczny

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Milanem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 22 stycznia

  • FT

    Benevento

    2 - 2

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • FT

    Roma

    4 - 3

    Spezia

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    Inter

  • FT

    Fiorentina

    2 - 1

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • FT

    Juventus

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    Genoa

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Hellas Verona

    3 - 1

    SSC Napoli

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Piątek, 29 stycznia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

Sobota, 30 stycznia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Benevento

Niedziela, 31 stycznia

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Hellas Verona

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    19

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    41

  • 3

    Roma

    Roma

    19

    37

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    36

  • 5

    Juventus

    Juventus

    18

    36

  • 6

    Napoli

    18

    34

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    13

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27133

Liczba newsów: 38518