Wywiady z trenerami

Conte: Perisić? Nie adaptuje się dobrze do roli wahadłowego (32)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
ponad rok temu
5042
32
Antonio Conte

Po przegranym meczu z Manchesterem United 0:1 trener Interu Antonio Conte udzielił wywiadu stacji Corriere dello Sport, a także Inter TV.

Inter TV:

Jeśli chodzi o pozytywne aspekty, widziałem zaangażowanie wszystkich graczy. Jest to ważne w czasie, który nie jest łatwy po okresie intensywnych sesji treningowych. Biorąc to pod uwagę, potrzeba dużo poprawek, jeśli chodzi o posiadanie piłki i pressing, ale są to rzeczy, które są trudne do wdrożenia już po kilku dniach. Mamy ważne podstawy na których się opieramy: składa się z graczy z pozytywnym duchem i ich chęcią do dobrej gry. Musimy pracować nad wszystkim, nie mamy wiele czasu na regenerację. Musimy nie tylko grać mecze, ale także trenować, by się poprawiać i zrozumieć sytuacje podczas spotkań.

CdS:

- Perisić na lewym wahadle? Pracujemy nad tym, ale reakcje nie są pozytywne. Nie sądzę by Ivan adaptował się do nowej roli w taki sposób jaki tego oczekuję. Jedyną pozycją na której może grać na ten moment jest napastnik. Z drugiej strony widziałem Dalberta który zaaplikował się w świetny sposób. Wiedzieliśmy, że będziemy cierpieć, okres przygotowawczy jest generalnie trudny z wielu powodów. Co należy docenić to duch chłopaków i ich pragnienie walki. Musimy bardzo się poprawić z wielu punktów widzenia, od zarządzania piłką po radzenie sobie z presją, ale nie powinniśmy zapominać, że było bardzo gorąco na co się musieliśmy przygotować. Mamy wiele pracy przed sobą i my ją wykonamy. 

 

udostępnij

Zobacz też

Andrea Pirlo trener

Pirlo: Inter i Juve będą walczyć o Scudetto do ostatniej kolejki (5)

16.01
15:26
Antonio Conte

Conte: Ten mecz pokazał, że jesteśmy silnym zespołem (41)

10.01
16:15

Komentarze (32)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.07.2019 o 21:28 przez Dyl87
+4
Dyl87
Widzę że co nie którym pękło dupsko po porażce z MU ( PASENCJUSZ88 ) , Perek najgorszy dreptacz od 2 sezonów obraża się co chwile i coś mu nie pasuje gra jak za karę w porównaniu do reprezentacji , jak Spall go wystawiał to 90% z nas bolały oczy i modlił się żeby Keita był w wyjściowej 11 , Icardi co chwile jakieś akcje on ma nas w dupie chce iść do jude i żeby im się podlizać zbija swoją cenę odrzucając wszystkie oferty , Radja kolejny wrzut na dupie zjazd w dół już lepiej nie będzie a w sercu ma rome jakby Monchi go nie wypchał to by nigdy do nas nie przyszedł po drugie to menel jak można pisać że Conte nas rozmontowuje jak on i Zezol nas oczyszczają z toksyn które nas trawiły i prawie im się udało że LM by nie było . Przypomnijcie sobie jak wyglądała współpraca Icardiego Perka i Radji w ostatnich meczach (Icardi na czystej pozycji a Perek do tylu i rozgrywamy od bramkarza ) czas otworzyć oczy i wyzwolić się z gwiazdorów którzy w dupie maja nasz klub !! !! !
21.07.2019 o 20:10 przez Odet
Odet
To wywal Perisica, przywróć Ninję i Miętusa, nie trzeba będzie dużo kupować.
Pozdr.
21.07.2019 o 19:53 przez Kusy
+2
Kusy
W końcu Conte to zrozumiał. Lepiej późno niż wcale.
21.07.2019 o 18:13 przez pasencjusz88
-1
pasencjusz88
Perek nie Radja nie Icar nie . zaczynam wierzyć w to co niektórzy piszą że chcą nas zniszczyć od środka . Conte zrobi teraz czystke z topowych graczy po pół roku go pożegnamy i co ? Będziemy przez najbliższe 5 lat znowu budować drużynę. Mamy tak topowego napastnika jakim jest Icar to chcą go wyrzucić. Poza tym jak słyszę z ust trenera że ma zamiar odkurzyć kogoś takiego jak Candreva to dla mnie nie jest poważnym człowiekiem... Naprawdę.
21.07.2019 o 14:07 przez grzybek010
grzybek010
To grajmy po prostu 3-4-3? Tak grał w mistrzowskiej Chelsea zdaję się, na dodatek do tej formacji mamy zawodników.
21.07.2019 o 13:19 przez Pader88
+3
Pader88
Bo ten Cygan Chorwacki jest niereformowalny, starego kundla nowych sztuczek nie nauczysz taka prawda won z nim
21.07.2019 o 12:56 przez kibol123
kibol123
Dramat Candreva- Jonathan, Dalbert- Nagstomo czy ktoś jeszcze ma dezawi?
21.07.2019 o 10:59 przez AveCaesar
AveCaesar
Czyli Perisic wylatuje ? Ciekawe kto za niego Florenzi ? Darmian ?
21.07.2019 o 11:03 przez AveCaesar
AveCaesar
Emerson ?
21.07.2019 o 11:04 przez Orzeu
Orzeu
Dalbert
21.07.2019 o 12:06 przez AveCaesar
AveCaesar
No to będzie ciekawie ;)
21.07.2019 o 05:17 przez piotrekninter
piotrekninter
A tak w Ogóle to najlepiej żeby i Lukaku i Cavani przyszli
Chcą sukcesów to trzeba wybulic
Inter i świetni napastnicy to tradycja
Np
98 Djorkaeff, Zamorano, Baggio , Ronaldo Ventola
06
IBRA,Cruz,Crespo,Adriano,Recoba
10 Milito, Eto'o, Mario,Pandev

Działać, ale już :)
23.07.2019 o 11:35 przez Snake86
Snake86
Odstaw dragi chłopie...
21.07.2019 o 04:28 przez piotrekninter
piotrekninter
Na lewym wahadle Asamoah, przecież w juve tam grywał

No jak nic potrzeba nam 2 napadziorów A jednego koniecznie i to musi być Lukaku albo Cavani, a nie alternatywy

Pomocnik kreatywny że strzałem, dobrą główką hmm jak nic idealnie w profil się wbija SMS
20.07.2019 o 23:18 przez Vancore
Vancore
xDDDDDDDDDD
20.07.2019 o 22:50 przez Inter2010
-2
Inter2010
No sprzedajmy Perisicia.Dalbert jest świetnym piłkarzem.Nasz nowy Maicon.
20.07.2019 o 22:41 przez ciechan
+2
ciechan
Zastanawia mnie, skoro przeprowadzamy transfery Dzeko i Lukaku którzy nie grali wcześniej u Conte to skąd pewność, że oni się 'zaadaptują'.

Jak dla mnie Ivan jest wprost skrojony do formacji 3-5-2. W alternatywie jest Darmian i chyba żadne konkretne nazwisko. Do wzięcia był Spinazzola ale przespalismy możliwość pozyskania go. Innych alternatyw na te pozycje nie widzę. A a propos Perisica to mam pewność, że umie grać do przodu i z tyłu też nie jest wcale surowy. Musimy przeprowadzić transfery 2 napastników i zastępstwo Ninji. Kiedy znajdziemy czas na kolejnego wahadlowego? Pytań bez odpowiedzi powoli jest coraz więcej
20.07.2019 o 22:39 przez SlimShady
+1
SlimShady
Czyżby Conte uzdrowi Dalberta i wreszcie zacznie grać na miarę swoich możliwości. Może będzie jak Mosesem. Candreva widzę też odżył
20.07.2019 o 22:02 przez Piotrekfci
Piotrekfci
100 baniek wydanych w ratach bo w ratach ale dalej cienko to widzę. Dwóch niziolkow sprowadzonych którzy przy chlopach z Man u wyglądali jak dzieci chociaż do nich akurat nic nie mam tym bardziej do Barelli bo wiem że ma charakter i nie odpuści na krok nikomu i jeden gość zagadka. Aby coś tu ruszyło trzeba by było wydać jeszcze z 200-250 baniek. Skrzydła totalnie przebudować, atak i ktoś pokroju Milikovica. Wysoki, zadziornu I potrafiący grać w piłkę gość.
20.07.2019 o 21:56 przez strzalkowy
strzalkowy
No Ivan zajął miejsce Ikara 🙂 he
20.07.2019 o 21:04 przez danielinter
danielinter
Czyli co ten "nowy" Inter ma polegac na Candrevie , Gagliardinim i Dalbercie ? Hahahaha z tym materialem to i Conte nie pomoze.
20.07.2019 o 21:57 przez Avtvv
-2
Avtvv
No dokładnie - Conte sam się ogranicza narzucając taktykę, do której nie ma zawodników... z tego co on mowi wynika, ze co z tego ze mam skrzydlowych jak tu trzeba grac bez skrzydłowych... no co zrobisz jak no nie zrobisz :-D
20.07.2019 o 21:00 przez Rafał 1976
-17
Rafał 1976
Co za brednie widać gołym okiem że chce się Conte wybielić i bredzi.To co MU.zaczyna rozgrywki za tydzień i dla tego jest już w gazie hahaha ten łebek 17 letni co nam bramę strzelił to widać gołym okiem że jest lepszy od Lukaku i będzie robił furorę w lidze.A my się uczmy że trzeba stawiać na taką młodzież jak to robią w lidze Angielskiej,a nie kupować jakis Dzeko i Lukaku
20.07.2019 o 21:26 przez Gracjan010
+13
Gracjan010
aż się zalogowałem, żeby dać minusa...
20.07.2019 o 20:49 przez OjciecOstatniPrawdziwy
+7
OjciecOstatniPrawdziwy
Jeśli sprzedają perisraka to będę w stanie wybaczyć im radzie. Wtedy będziemy mogli mówić o namiastce konsekwencji
20.07.2019 o 20:44 przez timon
+4
timon
Bedzie beka, jak Conte zrobi z Dalberta kozaka :D
20.07.2019 o 21:59 przez Avtvv
+2
Avtvv
Będzie beka jak będzie grał Dalbert, bo nikogo nie będzie lepszego na tą pozycję
20.07.2019 o 20:41 przez RedKhmer
+1
RedKhmer
Mam nadzieje, że to zapowiedź braku świętych krów w zespole.
20.07.2019 o 20:38 przez Seba.
+3
Seba.
Perisic zostanie nowym Icardim. Przywdzieje przydomek Pecardi, a razem z nim Wandę. Wytatuuje sobie imiona jego dzieci i spłodzi kolejne.
20.07.2019 o 20:38 przez wrobel1908
+4
wrobel1908
Będą jaja jak Dalbert zostanie i zacznie grać a już w ogóle jak zacznie ogarniać na lewym wahadle 😁
20.07.2019 o 20:34 przez Adriano_forever
+4
Adriano_forever
Sprzedać Perisraka!
20.07.2019 o 20:22 przez maverik
maverik
Truchtający Dalbert żółnierzem, kto by pomyślał jeszcze niedawno.

Shoutbox

Endru 20.01.2021 20:19

No jak gral w clubie brugge splodzil go

Orzeu 20.01.2021 20:09

Lopez myślał, że Persyn to syn Perisicia

Orzeu 20.01.2021 20:07

(Y)

Nitrogen 20.01.2021 20:07

Ciekawy byłem, ale dzięki

Orzeu 20.01.2021 20:03

a czemu pytasz Nitro

Orzeu 20.01.2021 20:02

x2

Orzeu 20.01.2021 20:02

i Eriksen

Orzeu 20.01.2021 20:02

strzelili dzisiaj bramki

Orzeu 20.01.2021 20:02

Perisić i Perysyn

Chuchu 20.01.2021 20:01

Agatka

Orzeu 20.01.2021 20:01

no masz poniżej shouta

Endru 20.01.2021 20:01

Nasir

Nitrogen 20.01.2021 19:59

Kto prowadzi ten fanpage FCI?

Nitrogen 20.01.2021 19:59

Orzeu

Orzeu 20.01.2021 19:58

Barella TOTW

Orzeu 20.01.2021 19:57

Lopezisko prowadzi

Orzeu 20.01.2021 19:50

masz na głównej bannerki dwa

Orzeu 20.01.2021 19:50

tak AF jest

Adriano_forever 20.01.2021 19:46

To jest jakis fanpage który nie jest zablokowany?

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Juventsuem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    18

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    18

    40

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    18

    33

  • 6

    Juventus

    Juventus

    17

    33

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 3

    Ciro Immobile

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27113

Liczba newsów: 38453