Pozostałe

Conte wyraził zadowolenie z gry, Marotta i Zanetti pojawili się na treningu (7)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
7 miesięcy temu
952
7
Antonio Conte

W dniu dzisiejszym odbyła się pierwsza sesja treningowa po sobotnim spotkaniu Interu z Napoli. Nerazzurri w meczu rozegranym na Stadio San Paolo zremisowali 1-1 i nie awansowali do finału Pucharu Włoch.

Antonio Conte w przemowie przed rozpoczęciem zajęć ponownie podkreślił, że jest zadowolony z gry swoich podopiecznych w sobotni wieczór. Włoski trener uważa, że pomimo braku awansu do finału drużyna pokazała dobry futbol. Na dzisiejszym treningu pojawili się również Javier Zanetti i Beppe Marotta.

W porannej sesji treningowej zawodnicy grający w sobotni wieczór w Neapolu wzięli udział w zajęciach regeneracyjnych, z kolei pozostali gracze zagrali treningową grę z piłkarzami Primavery. 

 

Zobacz też

kibice flaga san siro curva nord

TS - Dlaczego BC Partners chcą kupić Inter? (0)

16.01
10:32
Giuseppe Beppe Marotta

Drużyna nie zgodziła się na obniżkę pensji (13)

15.01
09:53

Komentarze (7)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.06.2020 o 08:39 przez mroowa111
+1
mroowa111
brak skuteczności nad tym trzeba popracować i nad intensywnością gry
15.06.2020 o 17:55 przez Klinsi64
+1
Klinsi64
Bylismy zdecydowanie lepsi od Napoli,stworzyliśmy z 4/5 setek,aw kilku innych sytuacjach zabrakło zimnej krwi,gdyby Ospina nie popisał się 3 genialnymi paradami gralibyśmy pojutrze w finale i nikt by nie wylewał pomyj na Conte i zawodników.Jasne,że za to trofeów nie przyznają,ale wszyscy płaczą jakbyśmy się co najmniej skompromitowali.Zmiana trenera?Skoro piłkarze nie potrafią ogarnąć prostej filozofii Conte opartej głównie na zaangażowaniu i dyscyplinie taktycznej to czy są w stanie coś bardziej skomplikowanego przyswoić?
15.06.2020 o 16:23 przez coalmeluck
-2
coalmeluck
Mialem nie komentowac tego co stalo sie w sobote ale ten baran jest po prostu tak bezczelny, ze sie nie da. Jak mozna w tak perfidny sposob mydlic otoczeniu oczy? Jak juz pisalem, ta cala przerwa to idealny argument do obrony dla Conte. 0 pomyslu na gre, przewidywalni do znudzenia. Gdzie sa Ci hejterzy Spalla? Perisic i tamta blazenada to nic w porownaniu do tego co bylo w sobote. Wynalazki typu Young, Moses czy stawianie na Candreve to jego decyzje i powinen poniesc za to odpowiedzialnosc. O ile Young jakos nadrabia technika i cos mu wychodzi to pozostala dwojka to dno. Dobry futbol...Klubowy psycholog powinen wyslac go do specjalisty, z roku na rok coraz gorzej pod ta kopula. To co? Kolejny rok jak mawia klasyk...moze bedzie 4 miejsce a moze nie. Z taka gra to mozna o tym zapomniec. Tfu.
15.06.2020 o 16:43 przez SETE
+2
SETE
Ja byłem dużym krytykiem Spalla, nie mam problemu żeby to przyznać. I napisze jeszcze , ze nie chciałbym oglądać ponownie mojego klubu pod batutą łysego magika z Toskanii. Wtedy zdarzało mi się kończyć oglądanie po 50 min meczu , teraz siedze do końca. Aha za Spalla jak jechaliśmy na Napoli to tak naprawdę zagadka było to ile nam Naplety zaaplikuja bramek. Dzisiaj oceniamy wywiad Conte
15.06.2020 o 18:35 przez danielinter
+1
danielinter
Ale to bylo inne Napoli.Wicemistrz Wloch grajacy o tytul z juve rok pozniej pewne 2 miejsce dzisiaj to sa slabe bobki co o top 4 w tym sezonie moga pomarzyc , a i w przyszlym bedzie im ciezko
15.06.2020 o 19:50 przez coalmeluck
+1
coalmeluck
Sami przyznaliscie, ze to Napoli bylo slabe. Nie pokazali nic konkretnego. @SETE, nie zamierzam porownywac lysego do Antka, ale mam beke jak co niektorzy tutaj sie spuszczaja na niego. Koles ma ewidentny problem z ego, rozpierdolil juz dwie szatnie. Wszystko wskazuje na to, ze zrobi to po raz trzeci, tylko w tym wypadku los sie do niego nie usmiechnie i nie wygra nic.
15.06.2020 o 15:22 przez Alfa
+2
Alfa
a ja jestem zniesmaczony tymi slowami, jak on moze byc zadowolony po odpadnieciu z polfinalu w taki frajerski sposob? czym on byl zadowolony? ze gralismy na stojaco bez zadnego pomyslu? posiadaniem pilki meczów sie nie wygrywa, wstyd takie pieprzenie, dawny conte nawet po wygranych juve ich rugał jak grali gówno, a tu sie krul powoli w cipke zmienia skoro po 'porazkach' chwali swoje gwiazdeczki

Shoutbox

Imrahil 16.01.2021 16:40

:D

Imrahil 16.01.2021 16:40

slabo

Adriano_forever 16.01.2021 16:40

137

Adriano_forever 16.01.2021 16:40

ale żeś narobiuł!

Adriano_forever 16.01.2021 16:39

Andrzejuuuuuu !!

Adriano_forever 16.01.2021 16:32

dobrze jest

Imrahil 16.01.2021 16:31

slabo

Adriano_forever 16.01.2021 16:31

TAK

Adriano_forever 16.01.2021 16:31

Granerud spartolił to Stoch musi uderzyć konkret

Adriano_forever 16.01.2021 16:30

stękała :C

cuba 16.01.2021 16:22

Miłego dnia Panowie :flaga:

cuba 16.01.2021 16:06

kieruje mnie to kondzik na obok salonu Opla na przeciw podobno

cuba 16.01.2021 16:02

jade teraz na dniach na Poznanską 37 Kondzik

Dantte 16.01.2021 16:02

macie jaki link do meczu leeds?

cuba 16.01.2021 16:01

im szyciej reakcja tym lepiej

cuba 16.01.2021 16:00

ale pozytywnie

cuba 16.01.2021 16:00

no 4 ale paliło że uuuuuu

Kondzik 16.01.2021 15:59

Czyli tak jak mówiłem po 3 dniach puści

cuba 16.01.2021 15:44

było przeje,,,

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 09 stycznia

  • FT

    Genoa

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Torino

Niedziela, 10 stycznia

  • FT

    Roma

    2 - 2

    Inter

  • FT

    Hellas Verona

    2 - 1

    Crotone

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Lazio

  • FT

    Udinese

    1 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 1

    Sassuolo

Poniedziałek, 11 stycznia

  • FT

    Spezia

    2 - 1

    Sampdoria

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • 89'

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • 18:00

    Torino

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • 12:30

    SSC Napoli

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    17

    40

  • 2

    Inter

    Inter

    17

    37

  • 3

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 4

    Juventus

    Juventus

    16

    33

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    16

    31

  • 6

    Napoli

    16

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    12

  • 3

    Romelu Lukaku

    12

  • 4

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27111

Liczba newsów: 38418