Wywiady z piłkarzami

Coutinho: "Jest nam wstyd" (14)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
342
14

Benitez: Nie podobał mi się dzisiaj sędzia. Powiedziałem czwartemu arbitrowi, że zostały popełnione dwa poważne błędy. Nie możemy jednak zmienić rezultatu, jedyne co możemy zrobić to pracować nad poprawą naszej gry. Będziemy strzelać dużo bramek, jeżeli drużyna wciąż będzie stwarzała sobie tyle sytuacji. Zmiany Coutinho i Biabianego? Pandev wszedł na boisko i spisał się dobrze, mieliśmy jeszcze inną opcję ale do tego potrzebuję wszystkich graczy. Co stanie się z Eto’o gdy wróci Milito? Milito to inteligentny piłkarz, znajdziemy dla niego rozwiązanie, które sprawi, iż będzie szczęśliwy na boisku. Dla nas, najważniejszą rzeczą jest wykonywanie swojej pracy dobrze i przemyślnie. Inter posiada niesamowity charakter, który mogliśmy podziwiać również dzisiejszego wieczoru. Myślę, że będzie lepiej i lepiej. Drużyna zareagowała dzisiaj świetnie. Zabrakło nam po prostu trochę szczęścia. Mogliśmy to wygrać. Kontuzja Coutinho? Nie, nie sądzę, by było to coś poważnego. Czy Milito powróci na Genoe? Zobaczymy. Bramki Eto’o? Jest środkowym napastnikiem, więc nie powinno dziwić, że strzela gole.

 

Cambiasso: Sampdoria zawsze sprawia nam problemy, jednakże mamy nadzieję, iż ten sezon zakończymy tak jak poprzedni. Mają silny charakter i udowodnili to dzisiaj, jednak to my dominowaliśmy przez prawie cały mecz. Tempo zmieniło się po ich golu. Czasami pewne rzeczy nie idą po twojej myśli i to właśnie przydarzyło się nam dzisiaj. Murawa nie była najwyższej jakości, ale nie była też zła. Czuję się troszkę zmęczony, ale pozytywną rzeczą w mojej rekonwalescencji jest fakt, iż w tym tygodniu nie ma meczu wewnątrztygodniowego. Eto’o znów nas uratował? Myślę, że mówienie tylko o Samuelu nie jest fair. Jesteśmy dumni z tego, co Samuel dla nas robi, jednak Diego to też wspaniały piłkarz. Czekamy na niego i na Thiago z otwartymi ramionami.

 

[hide]

Biabiany: Zagraliśmy na śliskiej murawie, ale na szczęście nie wpłynęło to na moje umiejętności. To był bardzo trudny mecz, Sampdoria była dobrze zorganizowana. Starali się wykorzystać każdy kontratak. Regularna gra daje mi więcej zaufania we własne możliwości oraz szansę, na złapanie rytmu meczowego. Maicon? Rozmawiamy ze sobą na boisku i staramy się zrozumieć siebie nawzajem tak dobrze, jak tylko jest to możliwe. Ten sezon, a  sezon miniony? W Parmie miałem więcej swobody. Teraz, gram na skrzydle i mam więcej zadań defensywnych, ale czuję się z tym świetnie, że mogę pomagać kolegom z zespołu. Trudno gra się przeciwko zwartej drużynie. Gdy byłem dzisiaj przy piłce, od razu pojawiało się przy mnie dwóch przeciwników.

 

Coutinho: To był trudny mecz. Jest nam wstyd, za brak zwycięstwa. Miejmy nadzieję, iż w piątek pójdzie nam lepiej. Moja noga? Odczuwam ból ale nie interesuje mnie to. Mam nadzieję użyć jej lepiej w piątek.

 

Samuel: Zagraliśmy dobrze i stworzyliśmy wiele sytuacji, niemniej ten remis w ogóle nas nie zadowala. Dlaczego? W meczach na Giuseppe Meazza powinniśmy zawsze wygrywać. Pacujemy ciężko, a teraz kilku piłkarzy powróci po kontuzjach. Już wkrótce będziemy mieli optymalny skład. Eto’o znów popisał się bramką i miejmy nadzieję, że będzie to kontynuował. Jest świetny.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mkhitaryan: Moja przyszłość? Nadal czuję głód zwycięstw (11)

19.05
14:01

Calhanoglu: latem moje nazwisko było na ustach wszystkich, ale trener od razu mi pomógł (2)

18.05
02:08

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.10.2010 o 20:46 przez mati1908
mati1908
Chłopak trzyma narazie poziom, oby tak dalej...
25.10.2010 o 20:37 przez scozzi
scozzi
hQ - do tego faktycznie trzeba było być jasnowidzem ..
25.10.2010 o 20:32 przez Urys92
Urys92
Bravo Cou <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Dobre Spotkanie ! Zagrales <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Oby Tk Dalej ! <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
25.10.2010 o 19:39 przez hQ
hQ
Najlepiej zgonić na sędziego <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> Brawo Benitez. Zgoń na siebie, że stawiasz na Chivu bez przerwy mimo, że widać od wielu meczy, że jest beznadziejnym lewym obrońcą. Obstawiałem trzy rzeczy jakie zdarzą się w tym meczu. 1. Chivu popełni niejeden błąd (bramka na 0:1), Eto'o coś strzeli (1:1) i ktoś dostanie kontuzji z naszych (Szopen).
25.10.2010 o 18:38 przez ratix
ratix
co do Beniteza, bardzo dobrze, że nie skrytykuje, ba nawet złego słowa nie rzuci na drużynę w mediach. Wszyscy muszą widzieć, że trener stanie za nimi murem, nawet po najgorszej grze. Tak samo było z Mourinho. A co mówi w szatni to już inna bajka, pewnie się nie dowiemy <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
25.10.2010 o 16:55 przez IRT
IRT
Coutinho - akurat Ty, jako jeden z bardzo nielicznych po wczorajszym meczu, nie masz się czego wstydzić.<br />
<br />
A co do meczu - tragedia.
25.10.2010 o 16:37 przez sas111
sas111
co do Beniteza to fajnie organizuje formacje ofensywna jednak gorzej jest z defensywa. A co do Coutinho to jestem mile zaskoczony bo w zyciu nie pomyslalbym ze bedzie on takim wzmocnieniem az tak szybko<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
25.10.2010 o 16:34 przez Dominho
Dominho
Tak Nasir, będzie dobry piłkarz bo i gra świetnie
25.10.2010 o 15:42 przez Nasir
Nasir
Tą wypowiedzia Cou pokazal, ze ma nie tylko talent, ale i charakter<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
25.10.2010 o 13:43 przez piotrekninter
piotrekninter
,,Pandev wszedł na boisko i spisał się dobrze,, no ja nie moge,przeciez on byl niewidoczny,truchtal<br />
Cou nie ma czego sie wstydzic,gral najlepiej z Lucio, ale ciagle obstaje przy swoim ze na 90 min on jest za slaby, za malo wytrzymaly i wogole, Pandeva chyba naprawde na lawce posadzil<br />
mikruzzo gdyby Zanetti gral na LO a Chivu lawka obrona grala by lepiej,mam nadzieje ze jak wroci Dejan Motta to wlasnie Il Capitano bedzie gral za Chivu
25.10.2010 o 13:06 przez sebwaw
sebwaw
Coutinho wczoraj prezentowal sie troche jak jezdziec bez glowy. Proby wjechania z pilka do bramki nie mogly skonczyc sie dobrze przy takim scisku w polu karnym. Generalnie na plus, ale ten diament trzeba mocno szlifowac. Na drugim biegunie Biabiany. Strasznie blado wczoraj wypadl, wolny, schematyczny i przewidywalny. Zero pozytku. Jak cos szlo z prawej strony to oczywiscie Maicon byl tego przyczyna. Duzy plus dla Chivu ! Oby przynajmniej utrzymal taka dyspozycje.
25.10.2010 o 12:46 przez mikruzzo
mikruzzo
Z przyjściem Beniteza gra ofensywna naszego zespołu stała się bardziej finezyjna ale wciąż brakuje tej kropki nad i ale wygląda to optymistycznie, bardziej martwi mnie defensywa, nasza obrona zaczyna popełniać sporo głupich błędów a przecież pierwsza linia się w ogóle nie zmieniła w porównaniu z poprzednim sezonem<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
25.10.2010 o 12:44 przez Cny
Cny
Coutinho to piłkarz, którego nam brakowało. Taki, który nie boi się zagrać 1 na 1 albo 1 na 2, spróbować minąć i podać albo strzelić. Wyróżnia się na tle drużyny. Gdyby miał tylko lepszy starzał, to byłoby świetnie. Pracy w obronie nie oceniam, bo Rafa nie wymaga tego od niego. Oby tak dalej, bo dla mnie to Brazylijczyk już Pandeva posadził na ławce i ciekawi mnie jak Benitez to widzi.
25.10.2010 o 12:44 przez kulasiak
kulasiak
Trochę denerwują te wypowiedzi Beniteza po każdym meczu. Gdyby wygrywali to rozumiem, że by komplementował zawodników ale on to robi po każdym meczu zamiast czasem ich pobudzić do lepszej gry ostrzejszym tonem.

Shoutbox

Kredence 24.06.2026 11:15

Śmieci to masz zamiast mózgu co pokazujesz codziennie

martins2000 24.06.2026 11:13

skończyłem z tobą śmieciu

Kredence 24.06.2026 11:07

Jełopem i złodziejem do tego

Kredence 24.06.2026 11:07

Jesteś największym bezmózgim na tej stronie

martins2000 24.06.2026 11:06

Won pajacu

Kredence 24.06.2026 11:03

Jesteś debilem absolutnym

Kredence 24.06.2026 11:03

Łajdak i szkodnik xd

Kredence 24.06.2026 11:02

Weź chłopie dej se spokój

martins2000 24.06.2026 11:02

lata"

martins2000 24.06.2026 11:01

Ausilio 4 kąta temu dawał za Cambiaso 9mln + 2 w bonusie wpadło juve wyłożyło 15 i pozamiatane powtarzam ten łajdak to największy szkodnik Interu kop w dupę raz na zawsze i wypad, zwykłe dno ,tyle co on przepalił pieniędzy to drugi klub mogliśmy stworzyć

Dzonyy 24.06.2026 10:54

Oni przyjda od niechcenia nas przelicytuja

Cny 24.06.2026 10:54

a przyszedłby do Interu, pogral u boku przyszłego kapitana Albicelestes i miał podstawę w reprezentacji po odejściu Messiego

Dzonyy 24.06.2026 10:54

No niestety z angolami to sytuacja moze wygladac jak z Palestra.

Cny 24.06.2026 10:53

jeszcze ich bym zrozumiał, ale to będzie Tottenham najpewniej. a później młody skończy jak jakiś Lamela

pluto11 24.06.2026 10:52

Ale tu znowu pojawi się ManU City czy inny Arsenal powie dzień dobry my po Paza gdzie przyłożyć kartę

Sub-Zero 24.06.2026 10:44

Nie będzie żadnego Paza. Zostaniemy przelicytowani z uśmiechem na ustach pana Angola. 60 mln funtów? (70 mln euro) Proszę na wynos zapakować. Dziękuję do widzenia

chonciak 24.06.2026 10:42

paź może chcieć wiele. Ale to nie on będzie decydował o tym gdzie zagra jeśli real będzie chciał hajs to como zwyczajnie przez ffp nie ogarnie tematu.

pluto11 24.06.2026 10:38

W sprawie Paza to chyba tylko Real może nam pomóc bo chłopak chce grać w Como

martins2000 24.06.2026 10:36

Paz mocno naciska na Como,nie wchodzi żaden inny klub

Jacenty 24.06.2026 10:19

Romano: do czwartku Inter ma związane ręce i pozostaje tylko widzem w sprawie Paza

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625298

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się