Relacje

Coutinho w półfinale MŚ U-20! (16)

prawie 15 lat temu
458
16

Mistrzostwa Świata do lat 20 wraczają w decydującą! fazę W 1/4 finału reprezentacja Brazylii do lat 20 zmierzyła się z Hiszpanią.

Przypomnijmy, że w fazie grupowej Brazylia awansowała do fazy pucharowej z pierwszego miejsca z dorobkiem 7 punktów. Na swojej drodze chronologicznie napotkali Egipt, którym zremisowali 1-1, Austrię, z którą wygrali 3-0 oraz Panamę, z którą rozprawili się aż 4-0. W 1/8 finału trafili na Arabię Saudyjską, którą pokonali 3-0.
[hide]
Reprezentacja La Roja postawiła twarde warunki do gry, jednak to Canarihnos wyszli na prowadzenie. W 35 minucie poprzeczkę bramki ustrzelił Henrique, ale chwilę potem do siatki trafił William. Co do prawidłowości tej bramki można mieć wątpliwości, ponieważ autor bramki był na pozycji spalonej. Odpowiedź Hiszpanów w 57 minucie, dośrodkowanie Mallo wykorzystał Rodrigo, który z trudnej pozycji po uderzeniu głową zdobył bramkę. W regulaminowym czasie gry już więcej nic się nie wydarzyło, zatem dogrywka powinna zadecydować kto odpadnie z turnieju. Nic bardziej mylnego... Na prowadzenie ponownie wyszli Brazylijczycy, kiedy w 100 minucie spotkania Henrique obsłużył podaniem Dudu, który nie miał problemów z trafieniem w światło bramki rywala. Jednak dwie mintu później podręcznikowa akcja Hiszpanów - dośrodkowanie Planasa i Alvaro Vazquez na 2-2. Dopiero karne wyłoniły zwycięzce. Dla Canarinhos z 11 metrów trafiali kolejno Casemiro, Danilo, Henrique i Dudu. Bohaterem spotkania został Gabriel, który przy karnych Roberto i Bartry nie miał za wiele do powiedzenia, jednak wybronił dwie jedenastki - Amata oraz Vazqueza i 4-2 po karnych w półfinale lądują Brazylijczycy. Philippe Coutinho rozegrał przeciętne 78 minut - szału nie było, ale tragedii również. W jego miejsce na boisko wszedł Dudu.
Miejmy nadzieję, że jego kolejny występ będzie lepszy...

Skrót spotkania

Podopieczni Ney'a Franco w półfinale zmierzą się z reprezentacją Meksyku, która pokonała gospodarzy turnieju - Kolumbię 3-1. Mecz odbędzie się 17 sierpnia o godzinie 20:00 czasu południowoamerykańskiego. Jeśli Coutinho i spółka wygrają to spotkanie to w finale zmierzą się z wygranym meczu Francja - Portugalia.
Powodzenia Philippe!

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Pokaz siły nowego Mistrza Włoch | Lazio 0:3 Inter (27)

09.05
16:46

Wielkie emocje, rimonta Interu i wjazd na autostradę do mistrzostwa | Como 3-4 Inter (64)

12.04
19:44

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.08.2011 o 00:28 przez el_loco
el_loco
niesamowicie cieszy mnie odpadniecie hiszpanów<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
16.08.2011 o 07:09 przez Lechu
Lechu
Do boju Kołtun <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Trzymam kciuki za Twojego hat-tricka <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
15.08.2011 o 15:57 przez Kacper210
Kacper210
Myślę że Coutinho wyrośnie na wielkiego wodza Interu w tym sezonie a może mamy następce Alexisa Sancheza we włoskiej Serie A <br />
<br />
FORZA Coutinho <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
15.08.2011 o 15:56 przez Snake86
Snake86
@8 - z Milito to trochę przesadziłeś ;) zreszta co ma pomocnik do napastnika?
15.08.2011 o 15:30 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Forza Coutinho<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.08.2011 o 15:01 przez Janosv360
Janosv360
Może wygrają MŚ <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> ale będzie im ciężko bo odpoczywają jeden dzień krócej od Meksyku
15.08.2011 o 14:36 przez Kusy
Kusy
oglądał tylko pierwsza połowę, Cou się jakoś szczególnie nie wyróżniał
15.08.2011 o 14:18 przez Fqrve
Fqrve
powodzenia<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.08.2011 o 14:17 przez Raffal
Raffal
cały słaby sezon?!? no nie przesadzaj bo znajde wielu którzy prezentowali się gorzej... A Chłopak ma 19 lat i wielki talent , warto dawać mu szanse a napewno bardziej warto inwestować w niego niż Pandeva , Milito , Muntariego czy Motte
15.08.2011 o 14:08 przez michalk
michalk
ten Vasquez z Hiszpani jest świetny, widziałem jego gre we wczesniejszych meczach i na prawde robi wrazenie. <br />
<br />
Forza Coutinho!
15.08.2011 o 14:01 przez Snake86
Snake86
Moze w tym sezonie pogra troche wiecej, niz za leosia i pokaze na co go stac. Oby tak bylo.
15.08.2011 o 13:10 przez Michal_fci
Michal_fci
bd mieli mistrza świata w skladzie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
15.08.2011 o 13:07 przez Inter _Fan!
Inter _Fan!
wkraczają *
15.08.2011 o 12:59 przez Seba
Seba
Czemu używasz liczby mnogiej skoro przed Twoim wpisem jest tylko jeden komentarz ? Po drugiej skoro odnosisz się do moich słów, to także nie powinnaś uogólniać, bo ja akurat nie pisałem, że będzie odgrywał kluczową rolę w nadchodzącym sezonie.<br />
<br />
&quot;jednym słabszym meczu nie da się oceniać zawodnika&quot; - on ma za sobą słaby cały sezon i tym bardziej na takim turnieju powinien udowadniać swoją klasę. Jeśli zawodzi nawet z gówniarzami, to tym bardziej nie podniesie poziomu Interu. Jak na razie na tym turnieju wyszedł mu tylko jeden mecz. To chyba zdecydowanie za mało.
15.08.2011 o 12:46 przez Aliicja
Aliicja
Najpierw go zachwalaliście, mówiliście, że po tych mistrzostwach z pewnością będzie miał miejsce w składzie, a teraz co? Nagle będziecie uważać go za tego, który nie potrafi wyprowadzić gry czy strzelić? Po jednym słabszym meczu nie da się oceniać zawodnika. Każdy ma lepsze i gorsze dni. My powinniśmy go szanować za te poprzednie mecze i za to, co zrobi w następnym, a nie wytykać mu słabszej gry. Ja osobiście jestem zadowolona z bramkarza młodzików, bardzo dobrze się spisywał zarówno w meczu, jak i w karnych. Rosną nam prawdziwe brazylijskie potęgi i być może kiedyś zawojują świat.
15.08.2011 o 12:26 przez Seba
Seba
Coutinho na tle rówieśników powinien prezentować się zdecydowanie lepiej. Jak dla mnie był jednym z najsłabszych na boisku. Kompletnie nie potrafi wziąć ciężaru gry na siebie, a tego przede wszystkim się od niego oczekuje.

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się