Pozostałe

Cruz piłkarzem Lazio (34)

Autor:
Źródło: goal.com
prawie 17 lat temu
770
34
Julio Ricardo Cruz pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał kontrakt z Lazio, jak podała oficjalna strona internetowa rzymskiego klubu.

Argentyńczykowi miesiąc temu wygasł kontrakt z Interem i przez cały lipiec Cruz pozostawał wolnym piłkarzem. Łączony między innymi z Fiorentiną, Romą i Panathinaikosem zawodnik ostatecznie zdecydował się na podpisanie rocznego kontraktu z Lazio.

El Jardinero spędził w Interze 6 sezonów, wystąpił w 195 meczach i zdobył 75 goli.

Co ciekawe, swój pierwszy oficjalny mecz w barwach Lazio Cruz będzie mógł zaliczyć, grając przeciwko... Interowi. Biancocelesti zmierzą się bowiem z ekipą Jose Mourinho już 8 sierpnia w Pekinie w meczu o Superpuchar Włoch.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.08.2009 o 08:55 przez Kamikaze
Kamikaze
powodzenia ;D
01.08.2009 o 16:32 przez mati1908
mati1908
no,tylko zeby tego powodzenia mu nie wystarczyło na najblizszy mecz z Interem naszym,jezeli zagra julio oczywiscie<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
01.08.2009 o 14:05 przez cor72z
cor72z
Dziękujemy za wszystko Julio i powodzenia w nowym klubie!<img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
01.08.2009 o 12:53 przez SlimShady
SlimShady
Nie wiem czy to dobry wybór, będzie rywalizował z Zarate, Pandevem i Rocchi. To bardzo dobrzy napastnicy, ciężko będzie z nimi wygrać rywalizacje, chyba lepszym wyjściem była nawet Roma czy Fiorentina. Ja Lazio zawsze lubiałem, wiec ciesze sie ze tam nasz były as będzie grał
01.08.2009 o 10:55 przez bloow
bloow
powodzenia... tylko nie 8 sierpnia i w innych meczach z Interem.
01.08.2009 o 01:41 przez FunKeeRebel
FunKeeRebel
Cruz... Nasz Joker. Bardzo go lubie i zycze mu powodzenia w Lazio<img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" /> Grande Julio<img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 23:39 przez Vasyl
Vasyl
jeden z najlepszych napastnikow jakich mial Inter w ostatnich 15 latach. zycze mu wszystkiego dobrego.
31.07.2009 o 23:39 przez Vasyl
Vasyl
jeden z najlepszych napastnikow jakich mial Inter w ostatnich 15 latach. zycze mu wszystkiego dobrego.
31.07.2009 o 22:30 przez Omen
Omen
No to super że trafił do naszej zgody<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 21:58 przez klinsmann
klinsmann
Dziękuję, El Jardinero. Nigdy chyba nie zapomnę tych bramek przeciwko Juventusowi, które świecą najjaśniej spośród wszystkich strzelonych dla Interu. Julio miał na nich patent, nie ma co. Zawsze go lubiałem. Powodzenia w Lazio. <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 21:47 przez Mate1908
Mate1908
Świetny wybór. Mam nadzieję że jeszcze będzie strzelał. Zawsze go lubiłem. Życzę powodzenia
31.07.2009 o 21:44 przez Matrix23
Matrix23
Żegnaj<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 21:37 przez ART
ART
Byles, Jestes i Bedziesz Wielki. Dziekuje Julio za te wspaniale chwile ktore dales Nam kibicom Interu, szczegolnie za niezapomniane mecze z Juve. Wszystkiego Najlepszego <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 21:29 przez mati
mati
Życzę mu jak najlepiej. Dobrze, że większość z nas, wspomina go ciepło, bo przyczynił się do wielu sukcesów i pamiętamy przecież, że nie raz ratował nam tyłek, kiedy zawodzili najlepsi. Taki cichy bohater i mimo wszystko świetny joker, prezentujący stabilną formę. Mnie jednak szkoda, że zabrakło dla niego miejsca w drużynie i rzeczywiście odchodzi trochę niedoceniony/zapomniany.
31.07.2009 o 21:23 przez 13adi13
13adi13
Zawsze go lubiłem, taki typowy joker :D , powodzenie w nowym klubie
31.07.2009 o 21:06 przez scozzi
scozzi
powodzenia Julio, strzelaj wszystkim, tylko nie nam ; ) <br /> <br /> swoją drogą szkoda, że odszedł bez jakiegoś pożegnania większego, myślę że na to zasługiwał .. zawsze nie do końca doceniany
31.07.2009 o 20:38 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
zawsze można było na niego liczyć ,jeden z moich ulubionych piłkarzy. <br /> powodzenia julio (swoją drogą to ja bym go zostawił jezcze z 2 sezony w interze)
31.07.2009 o 20:20 przez Chuchu
Chuchu
Powodzenia! Dobrze, że do Lazio bo to nasi przyjaciele <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 20:15 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Bardzo dobrze dla Cruza, na dodatek poszedł do Lazio <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 20:09 przez dichu
dichu
Kilka derby było jego także należą mu się podziękowania a i myślę że jego 75 na 6 sezonów gry to dobry wynik jak na rezerwowego napastnika !! ! Oby i w tym roku byli gracze u nas którzy z ławki umieliby strzelać ta jak El Jardinero dzięki za wszystko <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 20:05 przez iss84
iss84
Bardzo lubilem tego zawodnika, zycze mu jak najlepiej i dziekuje za wszystko co zrobil dla Interu
31.07.2009 o 20:04 przez hutnik2
hutnik2
Wielkie dzieki za 75 bramek w barwach Interu i za bycie &quot;katem&quot; Juve. <br /> <br /> Lazio i Inter zyja w zgodzie i czesto wymieniaja sie zawodnikami, wiec mysle, ze nikt nie bedzie mial za zle Julio przejscia do Biancocelestich.
31.07.2009 o 19:59 przez Raffal
Raffal
A jednak doceniony <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 19:58 przez Cinek
Cinek
powodzenia w nowym klubie ale nie w 1 meczu <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 19:44 przez Ricardo Quaresma77
Ricardo Quaresma77
powodzenia Julio<img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 19:42 przez buso
buso
powodzenia julio przez 6 sezonów nasz najbardziej stabilny jeśli chodzi o formę napastnik jeszcze żeby bł trochę młodszy powodzenia forza cruz <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 19:33 przez Piekarz
Piekarz
To był gość. Pamiętam jak wszedł w meczu z Milanem kiedy przegrywaliśmy i swoim pierwszym po wejściu dotknięciem piłki dał nam remis. Dobrze że Lazio, po stokroć wolę go tam niż w Romie.
31.07.2009 o 19:33 przez jason666
jason666
Dziekujemy za wszystko Cruz<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
31.07.2009 o 19:33 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Powodzenia Julio!
31.07.2009 o 19:28 przez MarcoPolo
MarcoPolo
Powodzenia...Byłeś jednym z najlepszych jokerów w świecie piłki nożnej

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625628

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się