Informacje z klubu

Derby zostaną rozegrane z otwartą Curvą [AKTUALIZACJA] (10)

Źródło: football-italia.net
ponad 12 lat temu
539
10

Rapoty z dzisiejszego wieczoru informują nas, że Curva Nord może jednak być otwarta na spotkanie z Milanem w ramach tzw. derbów Mediolanu. Nerazzurri zagrają ze swoim zagorzałym przeciwnikiem w ten weekend, jednak początkowo zapowiadało się to na spotkanie bez głównej trybuny fanów Interu.

 

Klub został zmuszony do zamknięcia Curva Nord ze względu na dyskryminacyjne przyśpiewki wobec kibiców Napoli, jak i samego klubu z Neapolu. Jednak w czwartek prefektura Mediolanu zgodziła się na otwarcie trybuny. Informuje o tym na Twitterze jeden z wiarygodnych Milanello.

 

Prefektura Milanu zgodziła się na otwarcie trybuny, teraz czekamy na wyrok Federalnego Trybunału. Ten poznamy jutro po godzinie 13:30CET

 

[AKUTALIZACJA]

 

Federalny Trybunał Sprawiedliwości pozytywnie rozpatrzył prośbę władz Nerazzurrich odnośnie otwarcia trybuny Curva Nord na niedzielny derbowy mecz z Milanem i kibice Interu będą mogli zasiąść na legendarnej trybunie Stadio Giuseppe Meazza.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

KMŚ 2029 - Inter jedynym klubem z Włoch? (7)

26.05
11:03

TS - Inter czeka na decyzje Mkhitaryana i Dioufa (5)

23.05
11:26

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.12.2013 o 15:15 przez Zanettimiszcz
Zanettimiszcz
Derby na pełnej Curvie xD
21.12.2013 o 14:37 przez sneijderos
sneijderos
jeszcze było by fajnie jakby nie krzyczeli żadnych rasistowskich/obrażających tekstów.
21.12.2013 o 00:18 przez Tihi
Tihi
świetne wieści ;) cieszę się bardzo że CN będzie otwarte na derby, pojedynek na oprawy musi być, ale również wielki szacunek dla lidera CS i wszystkich innych którzy popierali jego zdanie
20.12.2013 o 23:36 przez Cez
Cez
ahahahah z otwartą\1CENZURA\3ahahahahah
20.12.2013 o 12:15 przez jesioncesar
jesioncesar
Cieszy mnie, że w takich sytuacjach kibice, którzy się nienawidzą potrafią się zjednoczyć.
20.12.2013 o 09:48 przez Gajdzik
Gajdzik
Mam nadzieję że po 13:30 przeczytam dobre wiadomości!
19.12.2013 o 23:52 przez bartkowski_26
bartkowski_26
Liczę, że tak to się zakończy. Ale co by nie mówić, to postawa Milanistów (przede wszystkim dowodzącego CS) bardzo mi się podobała, ukłon w ich stronę.
19.12.2013 o 22:07 przez siemanko94
siemanko94
Bez kibiców nie ma derbów. Trzymać kciuki !
19.12.2013 o 21:54 przez interfann
interfann
to jest smaczek tego pojedynku... CN vc CS
19.12.2013 o 21:39 przez Nerazzurri83
Nerazzurri83
Oby .....

Shoutbox

ZnawcaCalcio 23.06.2026 22:17

Ausilio znów nas wszystkich oszukał

Chuchu 23.06.2026 22:08

Z tym Palestrą to dajcie spokój, kto to słyszał

Kredence 23.06.2026 22:00

Ty się akurat Orzeu powinieneś cieszyć, będzie ruch na stronie, bo nic tak nie przyciąga psychopatów jak porażka Interu, czy to na rynku transferowym czy na boisku 😉

lord-gs 23.06.2026 22:00

Może tak być ale to nie nasz problem

El_Imprezatore 23.06.2026 21:59

on w anglii zginie, zobaczycie

lord-gs 23.06.2026 21:58

A nam pozostaje szukać alternatywy

lord-gs 23.06.2026 21:57

Głównym wygranym tej sytuacji będzie Atalanta

Kredence 23.06.2026 21:55

Atalanta wiedziała co i jak i czekali na angoli

Kredence 23.06.2026 21:55

Wybierze kasę i Anglię, ma takie prawo, nie przeskoczysz tego

Kredence 23.06.2026 21:55

50 to już było niesamowicie dużo

Kredence 23.06.2026 21:54

A co chcesz Orzeu zrobić jak dają prawie 60 mln + 5 mln Palestrze xd

Claudio 23.06.2026 21:52

akurat to Interowi wychodzi najlepiej

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:51

Weźmy jakiegoś 29 latka i go odbudujemy

El_Imprezatore 23.06.2026 21:50

umówmy się on takich pieniędzy nie jest wart, ale to moje zdanie

andyvdm 23.06.2026 21:50

50 mln za jakąś Palestre z Cagliari przebijać to nie ma sensu xD

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:48

Kolejny zawodnik nam ucieka bo żałujemy 3 mln wiecej

Orzeu 23.06.2026 21:45

jak historia uczy to wszystko znika gdy pojawia się pieniądz

Orzeu 23.06.2026 21:45

no ale przecież mieliśmy pierwszeństwo gracza i dobre relacje :D

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:42

Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬

Orzeu 23.06.2026 21:40

tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625206

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się