Wywiady z piłkarzami

Dalbert: Wolę atakować niż bronić (16)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
2 miesiące temu
1528
16
Dalbert

Brazylijczyk Dalbert pod dołączeniu do Cagliari na zasadzie wypożyczenia z Interu od czasu transferu udzielił pierwszego wywiadu. Oto co w nim miał do powiedzenia lewy obrońca:

- Cieszę się, że tutaj trafiłem i że będę mógł nosić tę koszulkę. Niektórzy z moich przyjaciół sporo dobrego powiedzieli mi na temat tej drużyny, mieście oraz obiektach treningowych, dlatego powiedziałem Cagliari Tak.

- Rozmawiałem z Radją Nainggolanem, który bardzo dobrze mówił o Cagliari. Fajnie jest mieć w  drużynie rodaka tej klasy co Joao Pedro. Cieszę się także z tego, że w tej drużynie są również inni zawodnicy z Ameryki Południowej co pomoże mi w komunikacji.

- Trener zostawił mi swobodę taktyczną, abym częściej mógł włączać się do akcji ofensywnych. Zobaczymy jeszcze co muszę poprawić, aby móc pomóc tej drużynie. Chcę zaliczyć dużo goli i asyst. Jestem zawodnikiem bardziej ofensywnym niż defensywnym. Moim najważniejszym celem jest utrzymanie się w lidze z moim klubem. Potem zobaczymy co uda się zrobić więcej. Chcemy zagrać dobry sezon.

 

Zobacz też

Matteo Darmian

Darmian: Bardzo ważne trzy punkty (1)

22.09
02:11
Milan Skriniar

Skriniar: Ważne było wygrać, robię co mogę by pomóc drużynie (12)

18.09
22:02

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.07.2021 o 01:44 przez ciechan
ciechan
Co ten chlop najlepszego wygaduje ?
24.07.2021 o 01:37 przez strzalkowy
+1
strzalkowy
Drugi Jonathan. Mimo wszystko , najlepszego.
23.07.2021 o 20:14 przez zemaria
+5
zemaria
to jest właśnie różnica , między typowym brazylijskim pokemonem a gościem pokroju damrosio czy darmianem, oni za występy w Interze daliby się pokroić niezależnie od pozycji na jakiej będą musieć grać , a pokemon chce atakować i wszystko jasne, won gównie jak najdalej
24.07.2021 o 03:17 przez TheVanson
+1
TheVanson
A co sądzisz o stylu gry Marcelo? On też tak woli atakować czy jednak wraca do obrony? :)
24.07.2021 o 17:34 przez WTC
+1
WTC
Nawet nie wiem jak skomentować porównanie Dalberta do Marcelo. Jeden to gówniak, który nie potrafi celnie podać, celnie dośrodkować, o strzelaniu bramek już nie będę wspominał. Drugi zaś to piłkarz, który w swoim prime potrafił przedryblować kilku przeciwników i jeszcze samemu bramkę zdobyć.
23.07.2021 o 16:14 przez cuba
+6
cuba
"Cieszę się, że tutaj trafiłem"... i my też się cieszymy że tam trafiłeś może nawet bardziej niż ty
24.07.2021 o 01:37 przez strzalkowy
+1
strzalkowy
Amen .
23.07.2021 o 15:59 przez Kusy
+7
Kusy
Każdy może marzyć, nie zabierajcie mu marzeń, że strzeli dużo bramek i zaliczy wiele asyst. Powodzenia, od Mediolanu jak najdalej.
23.07.2021 o 15:40 przez SETE
+7
SETE
a cala spolecznosc interowska woli zebys wyper...ał
23.07.2021 o 15:40 przez Seba
+7
Seba
No Dalbert atakuje groźniej niż wariant Delta :D
23.07.2021 o 15:40 przez IlCapitano
+3
IlCapitano
XDDDDDDDDDDDDDDD
23.07.2021 o 15:35 przez wegorz
+1
wegorz
Gada jak matoł, który nie wie ile jest 3x4 i się tłumaczy, że to dlatego, bo jest humanistą... Z tą komunikacją z zawodnikami z Ameryki Południowej, też bym się nie rozpędzał, bo to inny język... Niech mu to ktoś uświadomi... :P
23.07.2021 o 15:23 przez WTC
+9
WTC
Nie umiesz atakować ani bronić.
23.07.2021 o 15:20 przez Kamiliusz1908
+9
Kamiliusz1908
A ja wole żebyś spierdalal niż został.
23.07.2021 o 15:04 przez Czaglar
+3
Czaglar
wole cię nie oglądać niż się ciąć
23.07.2021 o 14:57 przez Kebo
+3
Kebo
WON

Shoutbox

cuba 28.09.2021 13:11

:flaga:

Endru 28.09.2021 13:11

witam cuba :flaga:

cuba 28.09.2021 13:10

dokł Endru siemanko

Endru 28.09.2021 13:10

Zachowanie zaniolo przypomina mi dlaczego zostal wydalony z Interu

Czaglar 28.09.2021 13:09

Wykluczenie Zaniolo patrząc na jego dyspozycję to raczej będzie wzmocnienie Romy

cuba 28.09.2021 13:05

:forza:

nicolas80 28.09.2021 13:05

:inter:

cuba 28.09.2021 13:01

Pozdrawiam każdego z osobna :)

WTC 28.09.2021 13:00

Claudio, ty tak każdego dnia doszukujesz się spisków, wałków i ustawiania wszystkiego pod Juventus?

nicolas80 28.09.2021 13:00

Bezwzględnie trzeba tępić takie zachowanie

cuba 28.09.2021 12:57

:D

Claudio 28.09.2021 12:16

A dobra za 2 kolejki grają z juve więc dyskwalifikacja możliwa

Claudio 28.09.2021 12:16

Bez sensu dyskwalifikcje za takie coś. Powinna być grzywna w ramach ostrzezenia

Luki165 28.09.2021 12:09

Niech Suning nas jak najszybciej sprzeda bo człowiek ma dość czytania w jakiej ciemnej uupie jesteśmy

Adriano_forever 28.09.2021 12:09

chciał pokazać że ma jaja a okazało się że z niego teraz są robione jaja

Orzeu 28.09.2021 11:37

prawidłowo

nicolas80 28.09.2021 11:23

Wulgarny gest skierowany przez Nicolò Zaniolo do kibiców Lazio pod koniec derbów wygranych przez Biancocelesti mógł drogo kosztować . Według doniesień Corriere della Sera zawodnikowi grozi dyskwalifikacja.

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem w meczu z Atalantą?

Polls answer

Publicystyka

Empoli FC

Portret beniaminka - Empoli FC (1)

09.09
08:00
mercato

Włoska część szalonego Mercato - podsumowanie (13)

04.09
11:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli

    Napoli

    6

    18

  • 2

    Milan

    Milan

    6

    16

  • 3

    Inter

    Inter

    6

    14

  • 4

    Roma

    Roma

    6

    12

  • 5

    Fiorentina

    Fiorentina

    6

    12

  • 6

    Lazio

    Lazio

    6

    11

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    6

  • 2

    Edin Dzeko

    5

  • 3

    Jordan Veretout

    4

  • 4

    Joao Pedro

    4

  • 5

    Lautaro Martinez

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27275

Liczba newsów: 40555