Strzelec drugiej bramki w dzisiejszym meczu, Matteo Darmian również, tak jak Romelu Lukaku, udzielił wypowiedzi pomeczowej. Dziennikarzowi Sky Sports udzielił odpowiedzi na temat formy i kierunku na jakim jest zespół, swojej roli na boisku i wspomnień z sytuacji po zdobyciu gola:
- Wiedzieliśmy jak ważny będzie to mecz, musieliśmy potwierdzić naszą formę w spotkaniu przeciwko zdrowemu zespołowi. Od pierwszej minuty pokazaliśmy to, co chcieliśmy. Zagraliśmy dobry mecz.
- Czy prawy wahadłowy to moja ulubiona rola? Absolutnie. Wszyscy czujemy się ważni i wchodząc na bisko to pokazujemy. Wiemy, że jeśli chcemy dojść do końca ścieżki potrzebujemy każdego. Udowadniamy to i musimy to kontynuować, bo jesteśmy na dobrej drodze.
- Co Eriksen powiedział do mnie po golu? Nie pamiętam, myslę, że mnie pochwalił. Nie jestem typem gracza, który zdobywa regularnie bramki.
przy każdym golu jakiś udział ma Yamal! Świetna forma lamine!"
Komentarze (1)