Relacje

Derby przełożone!? (24)

około 15 lat temu
336
24

Jak informuje SS24 Derby Mediolanu mogą zostać przełożone! Wszystko spowodowane jest naprawą linii elektrycznych w dzielnicy San Siro.

 

Awaria spowodowana jest przepięciami, jakie przyszły z powodu gwałtownych wyładowań atmosferycznych. Stadion Giuseppe Meazza nie ma wystarczającego zasilania gwarantowanego w czasie przerwy beznapięciowej i moc takich urządzeń jest nie wystarczająca do zasilenia stadionu.

 

Termin, na jaki miałby zostać przełożony mecz pomiędzy mediolańskimi gigantami nie jest jeszcze znany. Gdyby całe starcie rzeczywiście nie doszło jutro do skutku, to szanse na występ w prestiżowym spotkaniu mieliby zarówno Lucio jak i Zlatan Ibrahimovic, którzy na jutrzejsze spotkanie mieli być zawieszeni.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Podział punktów na zakończenie sezonu | Bologna 3-3 Inter (14)

23.05
18:07

Inter remisuje, czas na wielkie świętowanie! Inter 1-1 Hellas (17)

17.05
14:02

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.04.2011 o 00:19 przez mati1908
mati1908
pic
02.04.2011 o 00:11 przez mati1908
mati1908
bedzie,bedzie <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
01.04.2011 o 20:41 przez szuli
szuli
Łoo Jezusicku - odwołuje zarezerwowane bilety w takim razie
01.04.2011 o 18:48 przez interfann
interfann
ale slyszalem ze to prawda jest z tym swiatlem tylko ze to sprawa Berlu... Za duzo bunga bunga i wysiadlo swiatlo w calym Mediolanie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
01.04.2011 o 18:25 przez Arcadinho77
Arcadinho77
KochamMilan no napewno go zastapi Antek z lawki rezerwowych <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
01.04.2011 o 18:20 przez anett
anett
Haha<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Żarcików się zachciało<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
01.04.2011 o 16:34 przez pavellod10
pavellod10
PRIMOWO APRILISOWO
01.04.2011 o 16:22 przez brk91
brk91
ahahahahaha <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
01.04.2011 o 14:53 przez Gajdzik
Gajdzik
Hehe <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
01.04.2011 o 14:42 przez adi1908
adi1908
Panowie ale proszę jeden żart a nie pięć no ile wy macie lat
01.04.2011 o 14:07 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Poczucie humoru jest<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
01.04.2011 o 14:05 przez Kebo
Kebo
Zgadzam sie że dzisiaj nie da się nic normalnego przeczytać<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
01.04.2011 o 13:51 przez Alonso
Alonso
KochamMilan tak jak w meczu z Palermo? <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> drugi raz sie kompromitujesz czlowieku <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<br />
FORZA INTER<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
01.04.2011 o 13:39 przez KochamMilan
KochamMilan
No i co ze niebdzie Ibry? Godnie go zastapi Robinho lub Cassano....
01.04.2011 o 13:36 przez Michal_fci
Michal_fci
a juz sie zdenerwowalem <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
01.04.2011 o 12:41 przez SlimShady
SlimShady
to zaprasza do mnie na plac <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
01.04.2011 o 12:39 przez Helton
Helton
fajne te newsy jeden smieszniejszy od drugiego<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
01.04.2011 o 12:10 przez thorro
thorro
Prima aprilis yea xD
01.04.2011 o 11:47 przez Arcadinho77
Arcadinho77
dobrze ze dzis wszystkie newsy sa PRIMOWO APRILISOWO <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
01.04.2011 o 11:29 przez Klanies
Klanies
Dlaczego? :( Nie mogę się doczekać tego meczu, w dodatku leci na C+ Sport, a jak będzie w innym terminie to niewiadomo :( Szkoda...
01.04.2011 o 11:09 przez Vancore
Vancore
To dobrze bo Ibra to leszczu i w ogole drewno i nic nie bedzie gral a Lucio jest bogiem!
01.04.2011 o 11:02 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
dzisiaj poważne źródla moga robic jajca
01.04.2011 o 11:01 przez Kusy
Kusy
aha, no to fajnie chyba<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
01.04.2011 o 10:55 przez Kubusa10
Kubusa10
Dzisiaj chyba nie przeczytam normalnego newsa <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <br />
FORZA Gazzetta.it

Shoutbox

El_Imprezatore 26.06.2026 15:50

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 15:50

Diufa

Szczupac_FCI 26.06.2026 15:47

kogo widzicie w tym momencie na tym prawym wahadle u nas ?

El_Imprezatore 26.06.2026 15:43

Biasini piedoli głupoty nie pierwszy raz

Claudio 26.06.2026 15:43

zauważyłem, że z Interu mało informacji wypływa wiarygodnych w ostatnich okienkach i pismaki robią spore kołowrotki odnosnie Interu. Poczekajmy spokojnie do konca okienka

El_Imprezatore 26.06.2026 15:43

XD

Jaszczu91 26.06.2026 15:43

Ale wszyscy wiemy jak będzie

El_Imprezatore 26.06.2026 15:43

Tak szczególnie ten brak pośpiechu przy Palestrze pomógł, a nie czekaj.....

Jaszczu91 26.06.2026 15:43

Teraz Provedel powinien być załatwiony do wieczora a Solet jutro do południa.

Jaszczu91 26.06.2026 15:42

Przynajmniej nie stracimy całego okienka na Paza żeby go finalnie nie kupić

Claudio 26.06.2026 15:41

wiesz co...patrzac ile ślepaków wystrzeliły ostatnimi czasy pismaki to może i tak być jak on pisze.

Orzeu 26.06.2026 15:40

co typ bredzi xD

Claudio 26.06.2026 15:34

Biasin: Nico Paz ha sempre voluto rimanere al Como - Il Como ha dimostrato di avere la forza per trattenerlo - L’Inter non ha mai pensato di prendere Nico Paz Portiere, esterno dx, due difensori, centrocampista: i nerazzurri hanno un piano mercato stabilito da tempo e nessuna fretta.

Claudio 26.06.2026 15:31

gdzie wady? W okienko wchodzimy z czystą kartą :D

rchemik 26.06.2026 15:30

Przynajmniej nie będzie telenoweli jak z lookmanem od 1.07 do 25.08

rchemik 26.06.2026 15:29

priorytetem*

rchemik 26.06.2026 15:29

do startu okienka jeszcze kilka dni, a my już przegraliśmy 2 transfery któe były dla nas piorytetem XD

Claudio 26.06.2026 15:08

a LGDS wydała dziś wydanie i na pierwszej stronie Paz z napisem, że chce do Interu :D

Kredence 26.06.2026 15:08

Tyle jest warte to co piszą te dzienikarzyny, kibice im wierzą a potem wyzywają dyrektorów

Claudio 26.06.2026 15:07

5h temu xD

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625535

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się