Relacje

Derby przełożone!? (24)

około 15 lat temu
338
24

Jak informuje SS24 Derby Mediolanu mogą zostać przełożone! Wszystko spowodowane jest naprawą linii elektrycznych w dzielnicy San Siro.

 

Awaria spowodowana jest przepięciami, jakie przyszły z powodu gwałtownych wyładowań atmosferycznych. Stadion Giuseppe Meazza nie ma wystarczającego zasilania gwarantowanego w czasie przerwy beznapięciowej i moc takich urządzeń jest nie wystarczająca do zasilenia stadionu.

 

Termin, na jaki miałby zostać przełożony mecz pomiędzy mediolańskimi gigantami nie jest jeszcze znany. Gdyby całe starcie rzeczywiście nie doszło jutro do skutku, to szanse na występ w prestiżowym spotkaniu mieliby zarówno Lucio jak i Zlatan Ibrahimovic, którzy na jutrzejsze spotkanie mieli być zawieszeni.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter Mistrzem Włoch w sezonie 25/26! (71)

03.05
19:56

Podział punktów na zakończenie sezonu | Bologna 3-3 Inter (14)

23.05
18:07

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.04.2011 o 00:19 przez mati1908
mati1908
pic
02.04.2011 o 00:11 przez mati1908
mati1908
bedzie,bedzie <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
01.04.2011 o 20:41 przez szuli
szuli
Łoo Jezusicku - odwołuje zarezerwowane bilety w takim razie
01.04.2011 o 18:48 przez interfann
interfann
ale slyszalem ze to prawda jest z tym swiatlem tylko ze to sprawa Berlu... Za duzo bunga bunga i wysiadlo swiatlo w calym Mediolanie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
01.04.2011 o 18:25 przez Arcadinho77
Arcadinho77
KochamMilan no napewno go zastapi Antek z lawki rezerwowych <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
01.04.2011 o 18:20 przez anett
anett
Haha<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Żarcików się zachciało<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
01.04.2011 o 16:34 przez pavellod10
pavellod10
PRIMOWO APRILISOWO
01.04.2011 o 16:22 przez brk91
brk91
ahahahahaha <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
01.04.2011 o 14:53 przez Gajdzik
Gajdzik
Hehe <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
01.04.2011 o 14:42 przez adi1908
adi1908
Panowie ale proszę jeden żart a nie pięć no ile wy macie lat
01.04.2011 o 14:07 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Poczucie humoru jest<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
01.04.2011 o 14:05 przez Kebo
Kebo
Zgadzam sie że dzisiaj nie da się nic normalnego przeczytać<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
01.04.2011 o 13:51 przez Alonso
Alonso
KochamMilan tak jak w meczu z Palermo? <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> drugi raz sie kompromitujesz czlowieku <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<br />
FORZA INTER<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
01.04.2011 o 13:39 przez KochamMilan
KochamMilan
No i co ze niebdzie Ibry? Godnie go zastapi Robinho lub Cassano....
01.04.2011 o 13:36 przez Michal_fci
Michal_fci
a juz sie zdenerwowalem <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
01.04.2011 o 12:41 przez SlimShady
SlimShady
to zaprasza do mnie na plac <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
01.04.2011 o 12:39 przez Helton
Helton
fajne te newsy jeden smieszniejszy od drugiego<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
01.04.2011 o 12:10 przez thorro
thorro
Prima aprilis yea xD
01.04.2011 o 11:47 przez Arcadinho77
Arcadinho77
dobrze ze dzis wszystkie newsy sa PRIMOWO APRILISOWO <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
01.04.2011 o 11:29 przez Klanies
Klanies
Dlaczego? :( Nie mogę się doczekać tego meczu, w dodatku leci na C+ Sport, a jak będzie w innym terminie to niewiadomo :( Szkoda...
01.04.2011 o 11:09 przez Vancore
Vancore
To dobrze bo Ibra to leszczu i w ogole drewno i nic nie bedzie gral a Lucio jest bogiem!
01.04.2011 o 11:02 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
dzisiaj poważne źródla moga robic jajca
01.04.2011 o 11:01 przez Kusy
Kusy
aha, no to fajnie chyba<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
01.04.2011 o 10:55 przez Kubusa10
Kubusa10
Dzisiaj chyba nie przeczytam normalnego newsa <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <br />
FORZA Gazzetta.it

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Rebelde 26.06.2026 23:04

U nas płacz był jak pisali o 50mln za Palestra, a Milan kupuje rezerwowego PSG za 74mln :D

HB 26.06.2026 23:02

BÓG DEMBELE

broda4991 26.06.2026 22:51

Ciekawe ile liverpoool by za friemponga krzyczal

Claudio 26.06.2026 22:50

milan w swojej sytuacji brakow kadrowych placacy tyle kasy na jednego zawodnika i to takiego....widac ze tam nie ma dyrektorow

Cny 26.06.2026 22:49

armorim

Cny 26.06.2026 22:49

armie tam zrobi większy bajzel niż fąseka i konsejsało razem wzieci

martins2000 26.06.2026 22:48

ten Ostigard ponoć super zawody rozegrał

martins2000 26.06.2026 22:40

Romano: "The transfer fee for Gonçalo Ramos to AC Milan: €74m fixed plus add-ons to Paris Saint-Germain."

martins2000 26.06.2026 22:23

Atalanta i Everton są zainteresowane pomocnikiem Parmy, Mandelą Keitą, którego wartość tego lata szacuje się na 20–25 mln euro.

martins2000 26.06.2026 22:19

prawy obrońca z Sevilla

martins2000 26.06.2026 22:19

Zarówno Fiorentina, jak i Atalanta zwróciły się o informacje dotyczące możliwości pozyskania Juanlu Sancheza tego lata.

Cny 26.06.2026 22:12

no i super juve dalej będzie gówniało

martins2000 26.06.2026 22:05

Pozytywne wstępne rozmowy między Juventusem i Tarikiem Muharemovicem na temat możliwego powrotu. Środkowy obrońca wyraził gotowość do kontraktu do 2031 (2,2M/rok).

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625622

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się