Wywiady z piłkarzami

Deulofeu: Barella to Xavi Interu (2)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Źródło: football-italia.net
ponad 3 lata temu
1447
2

Mundo Deportivo przeprowadziło wywiad z Gerardem Deulofeu, byłym zawodnikiem Barcelony, a obecnie graczem Udinese Calcio. Hiszpańscy dziennikarze pytali o słabe i mocne strony Interu przed zbliżającym się meczem z Blaugraną.

 

- Samir Handanović jest bardzo dobrym bramkarzem z dużym doświadczeniem. Pamiętam, jak w zeszłym sezonie obronił jeden z moich rzutów wolnych fantastyczną paradą.

 

- Denzel Dumfries ma fantastyczną fizyczność - zarówno w ataku jak i w obronie. Federico Dimarco jest zbyt impulsywny, nieustannie przemierza flankę zostawiając puste przestrzenie. Pamiętam, że w Interze uważałem go za słaby punkt, ponieważ bardzo starał się przeć do przodu.

 

- Milan Skriniar to jeden z najlepszych obrońców Serie A. De Vrij jest doświadczony, ale nieco wolny. Alessandro Bastoni jest jeszcze młody, ale ma wielkie szczęście występować u boku takiego piłkarza jak Skriniar.

 

- Barella jest fenomenalny. Ostatnio wymieniliśmy się koszulkami po meczu. Strzelił nam fantastyczną bramkę z rzutu wolnego, jest prawdziwym symbolem Interu. Powiedziałbym, że jest Xavim Interu. Barella chce wygrywać i wyprowadzić Inter na szczyt.

 

- Brozović jest kompasem drużyny, zawsze jest obecny, żeby przyjąć podanie. Ciężko pracowaliśmy w defensywie, aby go zneutralizować i myślę, że w ostatnim meczu zrobiliśmy to bardzo dobrze. Jest bardzo zorganizowany, ma dobry przegląd pola.

 

- Z Lukaku graliśmy razem w Evertonie, zapewniłem mu wiele asyst. To bestia, musisz go kontrolować. Lautaro Martinez jest jednym z najlepszych napastników w Serie A i walczy o każdą piłkę. 

Zobacz też

Pio Esposito: Cieszę się, że mogłem pomóc Włochom (3)

04.06
12:35

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

Komentarze (2)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.09.2022 o 14:25 przez Cny
Cny
"Z Lukaku graliśmy razem w Evertonie, zapewniłem mu wiele asyst"

Miał 8 asyst w całym sezonie 15/16. Wszystkie musiałby być do Lukaku.
28.09.2022 o 06:58 przez Domino
+3
Domino
Piękny pocisk po Dimarco. Włoch nie umywa się do Perisicia.
Z De Vrijem też racja. Od sezonu mistrzowskiego jest o klasę gorszy.

Shoutbox

El_Imprezatore 26.06.2026 15:51

Jak nie ogarną Ndoye albo Miliony to chyba Bissecka trzeba tam przesunąć

Borgen 26.06.2026 15:51

i paradoksalnie nie wiem czy nie wolałbym zobaczyć jego niż kombinować nowego pokemona z Francji do testów na żywym organiźmie.

Borgen 26.06.2026 15:50

Śmiej się... to samo chciałem napisać ;)

El_Imprezatore 26.06.2026 15:50

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 15:50

Diufa

Szczupac_FCI 26.06.2026 15:47

kogo widzicie w tym momencie na tym prawym wahadle u nas ?

El_Imprezatore 26.06.2026 15:43

Biasini piedoli głupoty nie pierwszy raz

Claudio 26.06.2026 15:43

zauważyłem, że z Interu mało informacji wypływa wiarygodnych w ostatnich okienkach i pismaki robią spore kołowrotki odnosnie Interu. Poczekajmy spokojnie do konca okienka

El_Imprezatore 26.06.2026 15:43

XD

Jaszczu91 26.06.2026 15:43

Ale wszyscy wiemy jak będzie

El_Imprezatore 26.06.2026 15:43

Tak szczególnie ten brak pośpiechu przy Palestrze pomógł, a nie czekaj.....

Jaszczu91 26.06.2026 15:43

Teraz Provedel powinien być załatwiony do wieczora a Solet jutro do południa.

Jaszczu91 26.06.2026 15:42

Przynajmniej nie stracimy całego okienka na Paza żeby go finalnie nie kupić

Claudio 26.06.2026 15:41

wiesz co...patrzac ile ślepaków wystrzeliły ostatnimi czasy pismaki to może i tak być jak on pisze.

Orzeu 26.06.2026 15:40

co typ bredzi xD

Claudio 26.06.2026 15:34

Biasin: Nico Paz ha sempre voluto rimanere al Como - Il Como ha dimostrato di avere la forza per trattenerlo - L’Inter non ha mai pensato di prendere Nico Paz Portiere, esterno dx, due difensori, centrocampista: i nerazzurri hanno un piano mercato stabilito da tempo e nessuna fretta.

Claudio 26.06.2026 15:31

gdzie wady? W okienko wchodzimy z czystą kartą :D

rchemik 26.06.2026 15:30

Przynajmniej nie będzie telenoweli jak z lookmanem od 1.07 do 25.08

rchemik 26.06.2026 15:29

priorytetem*

rchemik 26.06.2026 15:29

do startu okienka jeszcze kilka dni, a my już przegraliśmy 2 transfery któe były dla nas piorytetem XD

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625535

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się