Informacje z klubu

Di Giovambattista: Mazzarri podpisał kontrakt z Interem (22)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 7 lat temu
75
22
fcinter serwisowe

Sensacyjną wiadomość podaje na twitterze dziennikarz Radio Radio, Ilario Di Giovambattista. Jego zdaniem Walter Mazzarri może być już nazywany nowym trenerem Interu Mediolan.

 

Jak twierdzi dziennikarz, spotkanie między Włochem a Piero Ausilio i Marco Branką odbyło się wczoraj i strony doszły do porozumienia. 51-latek ma podpisać 3-letnią umowę na mocy której zarobi 3,5 mln euro za sezon. Ma również zabrać całą kadrę szkoleniową, z którą pracował w Napoli.

udostępnij

Zobacz też

Tommaso Berni

Tommaso Berni opuścił Inter (22)

01.09
11:50
Lucien Agoume

Agoume podpisze nowy kontrakt (4)

08.09
09:56

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.05.2013 o 18:58 przez piotrekninter
piotrekninter
niech przychodzi, nikt lepszy nie jest w naszym zasiegu
Strame jako czlowieka lubie,ale koles jest chaotyczny, ma stawiac na mlodziez, a stawia tylko dlatego ze sa kontuzje, nie ma taktyki, gra roznymi, niech idzie do u21
18.05.2013 o 18:48 przez kubainteretoo9
kubainteretoo9
Nie wiem, nie wiem, co do tego trenera mam mieszane uczucia i wolalbym już żeby Strama zostal niź przyszedl Mazzari !!
18.05.2013 o 17:42 przez Pawel1992
Pawel1992
wątpię by już podpisał kontrakt ale jeśli to prawda to dobra wiadomość.
Ważne by załatwić ten transfer możliwie szybko by miał czas na zakup nowych graczy którzy mu pasują.
18.05.2013 o 17:25 przez Darkos
Darkos
Już potwierdzone, że to fake. Narobili mi nadziei tylko... :(
18.05.2013 o 17:14 przez DonKryst
DonKryst
Pamiętam go od czasów gdy prowadził Regginę. Po Calciopoli mieli sporo punktów na minusie, a i tak wyciągnął ich osiągając środek tabeli. Później Sampe przejął i wywalczył z nimi 4 miejsce na koniec sezonu. Napoli też tak praktycznie on stworzył. Lubię gościa i wydaje mi się, że jak przyjdzie, to znów powoli będziemy wracać na swoje miejsce.
18.05.2013 o 16:38 przez microsoft666
microsoft666
17 lat trenerem(Mazzarri)
0 trofeów
gra 3(trójką) obrońców
Włoch...chora filozofia pracy(11 piłkarzy eksploatowana cały sezon+trzech wybrańców na ławie grających ogony...reszta kadry, szansa gry tylko w nagłych wypadkach
:flaga2:
18.05.2013 o 16:28 przez hbk
hbk
A bedzie odpowiaal za transfery? Jak nie to nie ma sensu.
Po drugie, jak dla mnie nie jest to poki co wielki trener, ma naprawde swietna pake w Napoli, a odpoada rok temu z LM w zenujacym stylu, w tym roku z LE jeszcze gorzej.
No i jak bedzie gral trojka obroncow z tylu, to po zawodach.
18.05.2013 o 15:41 przez Nen
Nen
Jeśli pożegnamy tym samym Baresiego, Combiego i trenerów fizycznych oraz wszystko co stare i słabe to zatrudniając ekipę z Napoli to w przyszłym sezonie 9 miejsca na pewno nie będzie.
18.05.2013 o 15:23 przez dodo_IM
dodo_IM
Napoli zero kontuzji, przygotowanie fizyczne na najwyższym poziomie. Ja tam wierzę że z nim wrócimy nas szczyt.
18.05.2013 o 14:46 przez el_loco
el_loco
nie wiem skąd akurat on miałby mieć takie informacje. Natomiast jeśli jest to prawda to się cieszę. Może nie jest wybitnym trenerem ale wydaje się być lepszym od Stramy. Napewno jest gościem z charakterem, a takiego Nam potrzeba.
18.05.2013 o 14:27 przez Gajdzik
Gajdzik
Szału nie ma, ale mam nadzieję że coś to poprawi...
18.05.2013 o 14:12 przez BAGGIO1
BAGGIO1
Mógby za nim Cavani przyjść, znowu byśmy mieli napastnika klasy światowej ... marzenie
18.05.2013 o 14:07 przez Vancore
Vancore
GOOD :<
18.05.2013 o 14:00 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Dla mnie Mazzari to straszny płaczek i narzekacz, ale zobaczymy
18.05.2013 o 13:57 przez mikruzzo
mikruzzo
Za gościem nie przepadam za bardzo, ale lepszy Mazzarri niż Strama.
Poza tym poczekajmy na oficjalne info
18.05.2013 o 13:51 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Jak bedzie oficialnie to pogadamy, bo te newsy sa co chwile inne.
18.05.2013 o 13:49 przez 1+8
1+8
To ma szansę wypalić, mimo że trójka z tyłu to dzięki niemu Napoli z roku na rok, było coraz mocniejsze. Jeśli poszły by za tym odpowiednie transfery, to możemy powoli wrócić na szczyt. No ale nie ma co zapeszać, jeszcze nic nie jest potwierdzone :)
18.05.2013 o 13:46 przez Darkos
Darkos
Oby to była prawda i czekam na oficjalne wywalenie Stramatora na zbity pysk :D
18.05.2013 o 13:44 przez Bandyta
Bandyta
pjerun , właśnie nie kupiliśmy jeszcze

Na pewno jeszcze nie podpisał , ale na rzeczy coś jest
18.05.2013 o 13:42 przez Pjerun
Pjerun
Nie lubie go za bardzo.
Nie rozumiem też Morattiego, bo wydaje mi się, że Mazzari będzie grał trójka z tyłu, a my już kupiliśmy graczy do 4-3-3.
18.05.2013 o 13:39 przez Odet
Odet
ale ja go nie lubię, no ale od Sramy lepszy jest nawet Łazarek :)
Pozdr.
18.05.2013 o 13:38 przez kajtek213
kajtek213
noo i o to chodzi !!

Shoutbox

edwart 22.09.2020 03:13

Znacie kogos kto tak wstepnie moglby cos powiedzuec o wyniku rezonandu kolana?

Claudio 21.09.2020 23:15

Di Marzio - Candreva alla Sampdoria; domani le visite mediche. All’Inter 1 mln più bonus in caso di salvezza

Claudio 21.09.2020 23:15

Dziczek dziś na treningu Salernitany zasłabł i go do szpitala zgarnęli

jaszczomb 21.09.2020 22:52

wilki

jaszczomb 21.09.2020 22:52

gol

Czarson 21.09.2020 22:43

doczekal sie tej dick czerwonej

Claudio 21.09.2020 22:41

liczylem ze Wolves sie bardziej postawia City

SETE 21.09.2020 22:40

Narqa

SETE 21.09.2020 22:40

Pewne 3 pkt , Pioli stworzył potwora

SETE 21.09.2020 22:39

I w sumie tyle tej Bolonii było

Claudio 21.09.2020 22:39

co widzialem ostatnie 10 minut to Bologna miala sporo okazji

SETE 21.09.2020 22:38

Powiem tak , fizycznie Milan wyglada dobrze i widać ze mentalnie dobrze się czuja

Claudio 21.09.2020 22:37

no latwy maja poczatek, ale w 4 i 5 kolejce odbija się od ściany

SETE 21.09.2020 22:36

Crotone , Spezia ... na komplecie wjadą

WTC 21.09.2020 22:36

miałem sobie wybrać jedenastkę Milanu do Fantasy, ale nie chciałem wygrać zabawy już po pierwszej kolejce

Claudio 21.09.2020 22:36

cos mi sie wydaje ze nasi nie to ze nie mieli kasy, ale serio stwierdzili ze jest za slaby i nie ma czasu na ogrywanie

SETE 21.09.2020 22:35

Milan ma autostradę do derbów

SETE 21.09.2020 22:35

Koszulka Milanu wazy

Claudio 21.09.2020 22:35

w LE z tymi amatorami z Irlandii jak wszedl to najgorszy. Dziś też fatalny. Aż tak jest przestraszony? Bez jaj

SETE 21.09.2020 22:35

Bologna mogła postraszyć w ostatnich minutach

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 września

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Torino

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 0

    Roma

Niedziela, 20 września

  • FT

    Parma

    0 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Genoa

    4 - 1

    Crotone

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Bologna

Sobota, 26 września

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Niedziela, 27 września

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    AC Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 28 września

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Genoa

    Genoa

    1

    3

  • 2

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 3

    Napoli

    Napoli

    1

    3

  • 4

    Milan

    Milan

    1

    3

  • 5

    Fiorentina

    Fiorentina

    1

    3

  • 6

    Sassuolo

    Sassuolo

    1

    1

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lorenzo Insigne

    1

  • 2

    Dries Mertens

    1

  • 3

    Mattia Destro

    1

  • 4

    Goran Pandev

    1

  • 5

    Marko Pjaca

    1

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26928

Liczba newsów: 37471