Informacje z klubu

Di Giovambattista: Mazzarri podpisał kontrakt z Interem (22)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 6 lat temu
25
22
fcinter serwisowe

Sensacyjną wiadomość podaje na twitterze dziennikarz Radio Radio, Ilario Di Giovambattista. Jego zdaniem Walter Mazzarri może być już nazywany nowym trenerem Interu Mediolan.

 

Jak twierdzi dziennikarz, spotkanie między Włochem a Piero Ausilio i Marco Branką odbyło się wczoraj i strony doszły do porozumienia. 51-latek ma podpisać 3-letnią umowę na mocy której zarobi 3,5 mln euro za sezon. Ma również zabrać całą kadrę szkoleniową, z którą pracował w Napoli.

udostępnij

Zobacz też

Alexis Sanchez Matteo Politano Seregno

Nerazzurri zwyciężyli w sparingu 4:1, cudowny gol Dimarco (video) (7)

07.01
19:35
Bastoni Inter

Bastoni, Candreva i D'Ambrosio mogą nie zagrać z Lecce (3)

07.01
11:42

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.05.2013 o 18:58 przez piotrekninter
piotrekninter
niech przychodzi, nikt lepszy nie jest w naszym zasiegu
Strame jako czlowieka lubie,ale koles jest chaotyczny, ma stawiac na mlodziez, a stawia tylko dlatego ze sa kontuzje, nie ma taktyki, gra roznymi, niech idzie do u21
18.05.2013 o 18:48 przez kubainteretoo9
kubainteretoo9
Nie wiem, nie wiem, co do tego trenera mam mieszane uczucia i wolalbym już żeby Strama zostal niź przyszedl Mazzari !!
18.05.2013 o 17:42 przez Pawel1992
Pawel1992
wątpię by już podpisał kontrakt ale jeśli to prawda to dobra wiadomość.
Ważne by załatwić ten transfer możliwie szybko by miał czas na zakup nowych graczy którzy mu pasują.
18.05.2013 o 17:25 przez Darkos
Darkos
Już potwierdzone, że to fake. Narobili mi nadziei tylko... :(
18.05.2013 o 17:14 przez DonKryst
DonKryst
Pamiętam go od czasów gdy prowadził Regginę. Po Calciopoli mieli sporo punktów na minusie, a i tak wyciągnął ich osiągając środek tabeli. Później Sampe przejął i wywalczył z nimi 4 miejsce na koniec sezonu. Napoli też tak praktycznie on stworzył. Lubię gościa i wydaje mi się, że jak przyjdzie, to znów powoli będziemy wracać na swoje miejsce.
18.05.2013 o 16:38 przez microsoft666
microsoft666
17 lat trenerem(Mazzarri)
0 trofeów
gra 3(trójką) obrońców
Włoch...chora filozofia pracy(11 piłkarzy eksploatowana cały sezon+trzech wybrańców na ławie grających ogony...reszta kadry, szansa gry tylko w nagłych wypadkach
:flaga2:
18.05.2013 o 16:28 przez hbk
hbk
A bedzie odpowiaal za transfery? Jak nie to nie ma sensu.
Po drugie, jak dla mnie nie jest to poki co wielki trener, ma naprawde swietna pake w Napoli, a odpoada rok temu z LM w zenujacym stylu, w tym roku z LE jeszcze gorzej.
No i jak bedzie gral trojka obroncow z tylu, to po zawodach.
18.05.2013 o 15:41 przez Nen
Nen
Jeśli pożegnamy tym samym Baresiego, Combiego i trenerów fizycznych oraz wszystko co stare i słabe to zatrudniając ekipę z Napoli to w przyszłym sezonie 9 miejsca na pewno nie będzie.
18.05.2013 o 15:23 przez dodo_IM
dodo_IM
Napoli zero kontuzji, przygotowanie fizyczne na najwyższym poziomie. Ja tam wierzę że z nim wrócimy nas szczyt.
18.05.2013 o 14:46 przez el_loco
el_loco
nie wiem skąd akurat on miałby mieć takie informacje. Natomiast jeśli jest to prawda to się cieszę. Może nie jest wybitnym trenerem ale wydaje się być lepszym od Stramy. Napewno jest gościem z charakterem, a takiego Nam potrzeba.
18.05.2013 o 14:27 przez Gajdzik
Gajdzik
Szału nie ma, ale mam nadzieję że coś to poprawi...
18.05.2013 o 14:12 przez BAGGIO1
BAGGIO1
Mógby za nim Cavani przyjść, znowu byśmy mieli napastnika klasy światowej ... marzenie
18.05.2013 o 14:07 przez Vancore
Vancore
GOOD :<
18.05.2013 o 14:00 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Dla mnie Mazzari to straszny płaczek i narzekacz, ale zobaczymy
18.05.2013 o 13:57 przez mikruzzo
mikruzzo
Za gościem nie przepadam za bardzo, ale lepszy Mazzarri niż Strama.
Poza tym poczekajmy na oficjalne info
18.05.2013 o 13:51 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Jak bedzie oficialnie to pogadamy, bo te newsy sa co chwile inne.
18.05.2013 o 13:49 przez 1+8
1+8
To ma szansę wypalić, mimo że trójka z tyłu to dzięki niemu Napoli z roku na rok, było coraz mocniejsze. Jeśli poszły by za tym odpowiednie transfery, to możemy powoli wrócić na szczyt. No ale nie ma co zapeszać, jeszcze nic nie jest potwierdzone :)
18.05.2013 o 13:46 przez Darkos
Darkos
Oby to była prawda i czekam na oficjalne wywalenie Stramatora na zbity pysk :D
18.05.2013 o 13:44 przez Bandyta
Bandyta
pjerun , właśnie nie kupiliśmy jeszcze

Na pewno jeszcze nie podpisał , ale na rzeczy coś jest
18.05.2013 o 13:42 przez Pjerun
Pjerun
Nie lubie go za bardzo.
Nie rozumiem też Morattiego, bo wydaje mi się, że Mazzari będzie grał trójka z tyłu, a my już kupiliśmy graczy do 4-3-3.
18.05.2013 o 13:39 przez Odet
Odet
ale ja go nie lubię, no ale od Sramy lepszy jest nawet Łazarek :)
Pozdr.
18.05.2013 o 13:38 przez kajtek213
kajtek213
noo i o to chodzi !!

Shoutbox

horrorshow86 29.01.2020 19:00

Nie ma to prywatny czat

jaszczomb 29.01.2020 19:00

bulwa koniec kariery na sb

Neraz1908 29.01.2020 19:00

dajcie strone gdzie bulwa pisze

Lisek97 29.01.2020 19:00

Grzeczniej

ZnawcaCalcio 29.01.2020 19:00

Bulwa, jesteś skończony

Kredence 29.01.2020 18:59

:D

Nitrogen 29.01.2020 18:59

Czyli jednym zdaniem: "Totally agreement. Done Deal and Here we Go. Bulwa is officialy a traitor"

Piter 29.01.2020 18:59

chuia robicie gościu, weź wypierrdalaj na lateksowy czat

horrorshow86 29.01.2020 18:59

Tak, kumple, będą razem pić i cisnąć Inter xD

Kredence 29.01.2020 18:59

to czemu bulwa z nimi pisze ? xD

Lisek97 29.01.2020 18:59

My z bulwa po nich też jedziemy i co?

jaszczomb 29.01.2020 18:59

no to cc niech zaklada ponownie temat na forum

Piter 29.01.2020 18:59

i tam bardziej milaniści i juvki się kumplują bardziej i po Interze jadą JAK PO SZMACIE

ZnawcaCalcio 29.01.2020 18:59

masakra

ZnawcaCalcio 29.01.2020 18:59

Co się dzisiaj dzieje

Kredence 29.01.2020 18:58

czyli jednak

Piter 29.01.2020 18:58

tam są same lateksy

Kredence 29.01.2020 18:58

oki

Piter 29.01.2020 18:58

no tak jest kredence

Kredence 29.01.2020 18:58

tak opisywal horror

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego zawodnika Interu w meczu z Cagliari:

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 24 stycznia

  • FT

    Brescia

    0 - 1

    Milan

Sobota, 25 stycznia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Bologna

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Torino

    0 - 7

    Atalanta

Niedziela, 26 stycznia

  • FT

    Inter

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Verona

    3 - 0

    Lecce

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Udinese

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Lazio

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    21

    51

  • 2

    Inter

    Inter

    21

    48

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    46

  • 4

    Roma

    Roma

    21

    39

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    21

    38

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    21

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    17

  • 3

    Romelu Lukaku

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Josip Ilicic

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28646

Liczba newsów: 35706