Informacje z klubu

Di Marzio: Branca powiedział Stramaccioniemu, że został zwolniony (22)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
ponad 7 lat temu
151
22
fcinter serwisowe

Gianluca di Marzio napisał na swoim blogu, że Stramaccioni został zwolniony i teraz trwają negocjacje nad warunkami zerwania kontraktu.

 

- Jedyne czego teraz brakuje to oficjalnego ogłoszenia. Stramaccioni został wczoraj zwolniony i Mazzarri będzie jego następcą. Strama otrzymał tę wiadomość już wczoraj, zeszłej nocy zadzwonił do niego Marco Branca i ogłosił decyzje Interu. Klub chce rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron lub uzgodnić kwotę odszkodowania jaka otrzyma praktycznie były już trener Interu, tak by nie musieć płacić mu pensji do 2015 roku. Stramaccioni jest bardzo rozczarowany decyzją Morattiego i może zrobić sobie przerwę w szkoleniowej karierze. Wydaje się, że Strama nie ma zamiaru rozwiązywać kontraktu za porozumieniem stron, więc odszkodowanie jest najbardziej prawdopodobną opcją.

udostępnij

Zobacz też

Aleksandar Kolarov

Kolarov z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa (9)

17.11
11:31
Romelu Lukaku Liga Europy

Barella, de Vrij oraz Lukaku kandydatami do TOTY UEFA! (1)

01.12
12:34

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.05.2013 o 13:52 przez SlimShady
SlimShady
Nareście, w to co narobił cieżko uwierzyć.
25.05.2013 o 02:04 przez DiMi
DiMi
Branca powiedział Stramie, ciekawe kto powie Brance że został zwolniony, bo na pewno nie MM
25.05.2013 o 00:36 przez Soldier
Soldier
cieszy mnie to zwolenie, nie mniej jednak klasy brak po raz kolejny...
25.05.2013 o 00:23 przez el_loco
el_loco
słabo się zachowali. Po obietnicach, że zostaje poinformowali go telefonicznie, że jest zwolniony. Brak kultury.
24.05.2013 o 21:57 przez ambosito
ambosito
grzybek - Mancini też dostanie odszkodowanie 30mln za zerwanie kontraktu.
Żyć nie umierać.
24.05.2013 o 21:23 przez ElPrincipe22
ElPrincipe22
Szkoda go troche :( Tak naprawdę to wina sztabu medycznego i tych kontuzji. Mam nadzieję, że zdobędzie cenne doświadczenie i za pare lat wroci do nas ;)
24.05.2013 o 21:02 przez kubainteretoo9
kubainteretoo9
To nie jest prawda !! Tak to ja też mogę sobie wysłać list do np "Faktu", żeby opublikowali moje domysły że Strama został zwolniony itp. Wymyślać każdy potrafi, wszystko będzie wyjaśnione i bedzie prawdą, jak sam MM wyjdzie przed kamery i wszystko powie, niech się już zamkną te wszystkie włoskie szmatławce i osoby związane z pisaniem takich bzdur !!
24.05.2013 o 20:37 przez ksiazewi
ksiazewi
Kto komu ambosito? miał cały sezon i zagraliśmy 2 dobre mecze, tylko 2.
24.05.2013 o 20:36 przez grzybek010
grzybek010
Naczelny komediopisarz włoskiej prasy się odezwał. Nie wierzę Di Marzio, nie po to by Moratti mówił, że chce osobiście pogadać ze Stramą, żeby teraz poinformowac go o zwolnieniu przez telefon i to przez pracownika. Dodatkowo, nie wierzę w żadne bujdy o odszkodowaniu, bo ostatnio Strama mówił, że to co ma, zawdzięcza Morattiemu i jeżeli ten go zwolni, to będzie mógł mu tylko podziękowac za danie mu szansy.
24.05.2013 o 20:24 przez dodo_IM
dodo_IM
Odszkodowanie nie powinno być wysokie. Nie dziwi mnie że Strama nie chce rozwiązać kontraktu, nikt go nie zatrudni po patologii jaką u nas odwalił.
24.05.2013 o 19:41 przez zanetti22
zanetti22
Bo kto daje takie długoterminowe kontrakty takim niesprawdzonym ludziom, na tak odpowiedzialnym stanowisku? Zarząd od strony finansowej sam pod sobą dołki kopie.
24.05.2013 o 19:21 przez ambosito
ambosito
Super. Najpierw wprowadził go do futbolowego świata a teraz wypierdala go na zbity pysk.
Tak się nie robi. Mógł dać mu szansę.
24.05.2013 o 19:02 przez Ynter
Ynter
Nikt nie zasłużył na to, żeby się dowiedzieć o zwolnieniu od Branci... Chyba, że Moraś pozwoli Stramie zadzwonić do Branci z informacją o jego zwolnieniu.
24.05.2013 o 18:05 przez stomil
stomil
Szkoda że ten nieudacznik nie dostał kontraktu do 2020 Paranoja co się dzieje w tym klubie
24.05.2013 o 17:59 przez Gajdzik
Gajdzik
To czekam na oficjalne info. !
24.05.2013 o 17:50 przez piotrekninter
piotrekninter
bylo wiadome, przeciez niby chory nie prowadzil treningu czy czegos tam
i dobrze, ja bym go dal do Primy i mu placil ta pensje, odszkodowanie musza zapalcic, a tak by sie przydal w mlodzikach
24.05.2013 o 17:49 przez Darkos
Darkos
Nie chce rozwiązać umowy za porozumieniem? Może jeszcze mamy mu premię wypłacić za sezon upokorzeń i wstydu? Won dziadu dyscyplinarnie i karę dowalić mu jeszcze!
24.05.2013 o 17:38 przez slipdog
slipdog
też tak uważam, powinni go błagać na kolanach żeby raczył odejść. Co prawda to oni go zatrudniają ale błagać powinni !!
24.05.2013 o 17:38 przez inter_21
inter_21
Rozczarowany decyzją MM? W każdym normalnym klubie by go wy... już dawno temu. Powinien spakować walizy i spadać stad jak najdalej bez mrugnięcia okiem, żałosny osobnik. Swoją drogą podpisywać kontrakt z amatorem do 2015? A no tak zapomniałem że to Inter
24.05.2013 o 17:35 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Wyniki wynikami, ale w Interze nie szanuję się ludzi, takie odnoszę wrażenie od kilku lat
24.05.2013 o 17:26 przez hbk
hbk
Kto zadzwoni do Branci i powie mu, ze jest zwolniony?
24.05.2013 o 17:25 przez Pjerun
Pjerun
"Wydaje się, że Strama nie ma zamiaru rozwiązywać kontraktu za porozumieniem stron, więc odszkodowanie jest najbardziej prawdopodobną opcją."

Mając 9. miejsce w lidze sam bym się podał do dymisji, ale to przez kontuzje, wiec....

Shoutbox

nicolas80 01.12.2020 16:27

Odet chciałbym żeby tak było ale w tym wypadku trochę chyba mój opis na wyrost ale bardzo bym chciał żeby tak było 🙂

Odet 01.12.2020 16:25

nicolas a Ty serio jesteś przekonany że to dżentelmeni ? :)

nicolas80 01.12.2020 16:25

Niestety Endu ale od nas już nic nie zależy w tej grupie ale ciekawą opcje

Endru 01.12.2020 16:25

Nicolas musisz sie udac na porady do lopeza na fb to bedziesz im dokuczal jak ja

Endru 01.12.2020 16:23

Szachtar dzis goli real my gladbach i ostatnia kolejka arcyciekawa

nicolas80 01.12.2020 16:21

Na tym shoutboxie jest kilku dżentelmenów co mnie próbują zdyskredytować ale to jest normalne 🙂

FReeFonix 01.12.2020 16:15

Adryjano furewer, czy Twój nick związany jest z tym że po niemiecku straż pożarna to fuerwehr?

nicolas80 01.12.2020 16:14

Coś mnie nie chcą przyjąć do tej grupy

Odet 01.12.2020 16:12

witam

nicolas80 01.12.2020 16:12

Witam Odet

Odet 01.12.2020 16:09

choć nie tylko :)

Odet 01.12.2020 16:08

:)

Odet 01.12.2020 16:08

ja dostałem za "matołka"

Odet 01.12.2020 16:08

Orzeu za nazwanie kogoś "mordko" nie ma bana?

Orzeu 01.12.2020 15:46

pokaż kupon z wcozraj mordko

GianniVersace 01.12.2020 15:26

wczoraj z 5 zł 1575 zrobione

GianniVersace 01.12.2020 15:26

warto dzis obstawiac inter?

nicolas80 01.12.2020 15:19

Brawo ZnawcaCalcio trzymaj tu porządek

ZnawcaCalcio 01.12.2020 14:56

niektórych bardziej cieszyłoby wyrzucenie trenera niż poprawa naszej gry

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27060

Liczba newsów: 38038