Plotki transferowe

Di Marzio - Thuram letnim celem transferowym Interu (31)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 3 lata temu
1805
31

Media w ostatnim czasie bardzo przyspieszyły z dostarczaniem informacji na temat ewentualnego transferu Marcusa Thurama do Interu. Francuz wyrósł bowiem, według licznych źródeł, na główny cel Nerazzurrich podczas najbliższych dwóch okien transferowych.

Swoimi informacjami podzielił się także Gianluca Di Marzio, włoski ekspert od rynku transferowego. Oto co powiedział w rozmowie ze Sky Sport:

- Inter jest bardziej zainteresowany ściągnięciem go podczas letniego okna transferowego aniżeli w styczniu, kiedy to potrzebne byłoby zapłacenie odstępnego. Problemem jest jednak konkurencja. Zawodnika śledzą także Juventus oraz AC Milan, lecz przede wszystkim Bayern. Największym niebezpieczeństwem jest właśnie niemiecki klub, zwłaszcza wtedy, gdy będzie chciał przeprowadzić darmowy transfer.

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.11.2022 o 09:18 przez Dzonyy
-1
Dzonyy
Won z chamem.
22.11.2022 o 18:13 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Podejrzewam że przyjście Thurama będzie oznaczać definitywne odejście Lukaku.
Jeśli chodzi o mnie to jestem sceptycznie nastawiony do piłkarzy "no name" którzy przez chwile błysneli i nie wygrali jeszcze nic
22.11.2022 o 19:58 przez Paolo87
Paolo87
Ok,ale powiedz kiedy piłkarz może przestać być "no name"? Gdzie on ma coś wygrać jeżeli nie w większym klubie? Chciałbym zaznaczyć że największe kluby też kupują takich zawodników.
22.11.2022 o 14:04 przez Dyl87
+1
Dyl87
Brać Marcusa Thurama pozbyć się Lukaku i Correa. Lukaku w mojej opinii zepsuł nam dwa okienka transferowe najpierw niespodziewanie odszedł ( chodź herb ciumał ) i w jego miejsce na szybko zamroczeni jego decyzją wzięliśmy Correa każdy wie co było później. Tego lata wrócił zablokował Dybale i wygonił Sancheza który by więcej dał niż on przynajmniej ma technikę i czasem błyśnie magią. Lukaku kosztował nas jak przychodził z MU 75 mln + 8 mln wypożyczenie i penga 11 ( z podatkami ) = 94 mln a strzelił dwa gole .....
22.11.2022 o 10:45 przez Kebo
+2
Kebo
Jeśli nie kupią go zimą, a nie kupią bo nikt nie kupi kontuzjowanego Hoakina to po zawodach.
22.11.2022 o 10:02 przez brykAs
brykAs
najpierw trzeba przebic ofertę kontraktową od Gladbach ... oni pewnie dadzą coś koło 4,5 mln na sezon więc trzeba się przygotowac z pensje 5-6mln. jeśli faktycznie Inter poważnie myśli o Markusie to już teraz musi opędzlowac Corree
22.11.2022 o 10:18 przez Matti
+1
Matti
Gladbach dla Thurama jest skończone. Francuz dobrze wie, że pora na lepszy klub.
22.11.2022 o 09:54 przez Xucatlan
+2
Xucatlan
Bayernie wybaw nas od tego drewnianego boiskowego chama klękacza.
22.11.2022 o 09:25 przez kontousuniete
+1
kontousuniete
Bayern uwielbia darmowych graczy zweryfikowanych w bundeslidze.
Anglicy pewnie też już się czają.

Operacja trudna ale nie niemożliwa. Myślę, że odejdzie w zimę bo 10-15 mln za takiego zawodnika ktoś spokojnie wyłoży. I tu jest nasza szansa. Jak znajdziemy pieniądze oczywiście :)

Chyba, że Bayern obieca sowity kontrakt od lipca, to może poczekać.
22.11.2022 o 08:59 przez Paolo87
-1
Paolo87
Moim zdaniem jeżeli nie zaklepiemy go teraz tylko będziemy czekać do lata to temat nie do wygrania. Boje się że nasi włodarze nie będą na tyle konkretni, zdecydowani i zdeterminowani żeby zaklepac go już teraz.
22.11.2022 o 09:12 przez Matti
Matti
Z Onaną sobie poradzili. Bardziej mimo wszystko obawiam się, że Thuram będzie chciał czekać, żeby wynegocjować lepsze wynagrodzenie. Szczególnie, że na horyzoncie jest Bayern, który potrzebuje napastnika.
22.11.2022 o 11:45 przez Paolo87
-1
Paolo87
Z Onana to była trochę inna sytuacja-zawieszenie, długo nie grał ale czy w tym przypadku czekali do ostatniej chwili? Wydaje mi się że nie.... Bardziej sytuacja z Bremerem pokazała ile kosztuje niezdecydowanie. Mogliśmy zaklepac transfer wcześniej a tak Jude nam go podpierdzielilo (pomijam kwestie etyczne i moralne ze strony Bremera)
22.11.2022 o 13:45 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Skoro chcieliśmy go złowić za pól darmo na wypożyczenie pięcioletnie z wykupem rozłożonym na 10 lat to nic dziwnego, że Cairo czekał na lepszą ofertę. Trafił się mu jak ślepej kurze ziarno Juventus po sprzedaży De Ligta. Nie każdy jest uparty jak Barella, który odrzucił ofertę Romy i Cagliari nie miało wyjścia. Swoją drogą Bremer też wolał być pewny podstawy w Juve niż teoretycznie być pierwszym do wejścia u nas po Basto, Skrniarze i De Vriju. To na pewno też zadecydowało. Dużo łatwiej jest przekonać kogoś do transferu kiedy obiecujesz mu pierwszy skład niż kiedy mówisz, że będzie musiał o niego walczyć z poziomu ławki rezerwowych. My to nie Real czy City. Patrz Milenković, który jednak też został we Violi, a u nas jest ostatecznie Acerbi.
22.11.2022 o 14:17 przez Paolo87
-1
Paolo87
Temat Bremera był do wygrania, wystarczyło to odpowiednio wcześniej zapłacić te 25 mln. Schrzanilismy to na własne życzenie, przez gołodupstwo Zhangow.
22.11.2022 o 14:20 przez Paolo87
-1
Paolo87
Dlaczego uważasz że Bremera zaczynał by z poziomu ławki rezerwowych? Był najlepszym obok Skriniara obrońca w tamtym sezonie.
22.11.2022 o 15:59 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Skoro znalazł się kupiec za 41 mln to nie był do wyjęcia za 25 mln jeszcze na naszych koślawych warunkach bo wiadomo, że nie mieliśmy tej kasy ;)
22.11.2022 o 16:04 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Poza tym w lato jego wartość wynosiła 35 mln więc to nie jest tak, że wszyscy są głupi, a tylko Beppe myśli oraz kombinuje i przyjmą każdą ofertę nawet 15 mln za gościa, który jest wart 50 mln bo tak i koniec kropka.
22.11.2022 o 16:12 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Bo przynajmniej mam nadzieję, że Bremer nie dostałby pierwszego składu tylko za to, że do nas przyszedł tylko musiał by na niego sobie zapracować jak w każdym dobrym klubie zawodnik, który przychodzi. Walcząc o niego np z De Vrijem. Nie licząc absolutnych gwiazd, które są ściągane typowo do wyjściowej 11.
22.11.2022 o 19:01 przez Paolo87
-1
Paolo87
Bardzo się myślisz, Bremera można było kupić za 25 mln gdybyśmy sobie zapewnili jego transfer odpowiednio wcześnie. Temat Jude nawet by nie powstał.
22.11.2022 o 19:04 przez Paolo87
-1
Paolo87
Forma jak prezentował Bremera w pełni uprawniała go do gry w I składzie każdej drużyny Serie A, pewnie De Vrij wylądował by na ławce. Przez 3 lata był w czołówce stoperów Serie A. Oczywiście jeżeli po transferze nagle na treningach prezentował by się kiepsko to logicznym jest że w I składzie by nie grał.
22.11.2022 o 19:08 przez Paolo87
Paolo87
Tak informacyjne, Jude na głodzie po stracie De Ligta zapłaciło by nawet 60 mln, powtarzam-gdybsmy klepnęli ten transfer odpowiednio wcześnie mieli byśmy go za 25 mln. Możesz mówić co chcesz ale taka jest prawda.
22.11.2022 o 23:25 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Dobrze, że pewnie masz sprawdzone info o tych 25 mln i tym wszystkim. Masz racje twoja prawda jest twojsza niż mojsza gratulacje :)
23.11.2022 o 12:06 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Jeszcze więcej minusów dzieciaku bo się z tobą nie zgodziłem ... ja pier ... hahaha żenada
23.11.2022 o 12:09 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
następnym razem wstań o 5 rano żeby mnie minusować XD
23.11.2022 o 13:04 przez Paolo87
Paolo87
Odezwał się ten który mnie nie minusuje z to że mam inne zdanie.
23.11.2022 o 15:46 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Minusuje cię bo ty zacząłeś prosiaczku ;)
23.11.2022 o 21:03 przez Paolo87
Paolo87
Kultury chamie...
24.11.2022 o 12:18 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Odezwała się decha od płota .... wiecej ! więcej ! minusów buraku z mentalnością 3 latka.
24.11.2022 o 12:22 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Spójrz na siebie zanim zaczniesz kogoś oceniać czereśniaku.
24.11.2022 o 14:00 przez Paolo87
+1
Paolo87
Żałosny jesteś, spójrz na siebie.
22.11.2022 o 08:48 przez cuba
+1
cuba
Nie dodam nic jak chciałbym by się udało

Shoutbox

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Borgen 26.06.2026 15:59

3. na obronę weźmiemy kogoś z francji za 25 milionów i na koniec okienka kupimy sobie Dodo :P

HB 26.06.2026 15:58

xD

Borgen 26.06.2026 15:58

2. odpuszczamy wahadełko, bo sprawdzimy tych co mamy :P

Borgen 26.06.2026 15:58

. odpuszczamy kasę na bramkarza, żeby wzmocnić mocno inne pozycje :P

martins2000 26.06.2026 15:58

Inter będzie próbował do końca\mercato dobre darmowe okazje pisze SKY

Borgen 26.06.2026 15:58

aczkolwiek jak sobie myślę o tym okienku...

AveCaesar 26.06.2026 15:57

CHezbollach nawet nie spojrzy na Serie A

Borgen 26.06.2026 15:57

Wiek ma ok, jakby nie było tego % od sprzedaży to 35 może jeszcze ok, ale sam nie wiem... Boję się, że jak przyjdzie Jones za 35 to za podobną kasę albo ciut większą oddadzą Stanko

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625549

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się