Wywiady z piłkarzami

Dlaczego Balotelli pokazał język? (19)

Autor:
Źródło: tuttomercatoweb.com
ponad 17 lat temu
403
19
Ernesto Paolillo wyjaśnił dzisiaj wczorajsze zachowanie Mario Balotelliego.

Wczoraj po wywalczeniu rzutu karnego Mario Balotelli pokazał język, a po jego wykorzystaniu uciszał kibiców Romy. Paolillo tłumaczy, co wywołało taką reakcję Mario: "Za każdym razem, gdy Balotelli był przy piłce, wśród kibiców Rzymian można było usłyszeć odgłosy, które potraktować można jako rasistowskie. Ten język był odpowiedzią na zachowanie kibiców. Wiem, że musi nauczyć się nie reagować w takich sytuacjach, ale trzeba też zauważyć, że to bardzo młody chłopak. Myślę, że to, co się wczoraj wydarzyło, może być dobrą lekcją na przyszłość."
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

Mkhitaryan: Moja przyszłość? Nadal czuję głód zwycięstw (11)

19.05
14:01

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.03.2009 o 15:59 przez MarcoPolo
MarcoPolo
niech wyrabia co chce ważne by strzelał Forza SuperMario
03.03.2009 o 19:17 przez Machoniasty
Machoniasty
HaHa mógl im pokazac ...... <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
03.03.2009 o 17:26 przez chidehu
chidehu
Kozakiewiczem bym ich jeszcze potraktował. a co! ;d <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
03.03.2009 o 16:29 przez vviktorek
vviktorek
no niewiem czy tak dobrze takie zachowanie wykracza po za pewne normy ibra okej on moze sobie na takie cos pozwolic bo jest starem jest kims kto zarabia najwiecej na swiecie a baltotelli on ledwo od ziemii odrozl pieniazki dostal samochodzi mieszkanko dziewczynki i teraz pokazuje pazury
03.03.2009 o 12:34 przez cyrkiel
cyrkiel
Rośnie nam drugi Materazzi <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
03.03.2009 o 10:12 przez Orzeu
Orzeu
&quot;Ktoś go musi szybko utęperowac,bo jak nie, to się stanie najbardziej znieenawidzonym piłkarzem SerieA&quot; <br /> <br /> i bardzo dobrze że się tak zachowuje - co do tych najbardziej znienawidzonych postaci w Serie A to mamy już kilku takich : Zlatan, Vieira, Materazzi czy chociażby sam Mourinho a do niedawna byli jeszcze Veron, Mihajlović, Dacourt i Mancini... tak to już jest, że Inter jest drużyną cwaniaków i brutali - nie żeby mi to przeszkadzało. Niech nienawidzą Balotelliego - mi to nie przeszkadza i jak widać jemu też. Taki piłkarz będzie tylko pogłębiał frustrację naszych przeciwników..
03.03.2009 o 09:45 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
Zgadzam sie z Kryszalem mario to gówniarz z za duzym niemaniem o sobie i nie lubie go,ale skoro ibra sie nawet uspokoil to mario tez powinien.<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
03.03.2009 o 09:32 przez Kryszał
Kryszał
Według mnie to w całym meczu zachowywał się skandalicznie, nie chodzi tylko o język,ale o całe jego zachowanie. Tak nieprzyjemnego typa nie widziałem dawno. Ktoś go musi szybko utęperowac,bo jak nie, to się stanie najbardziej znieenawidzonym piłkarzem SerieA . Teraz wiem czemu Mourinho nie dawał mu szans. Musi zmienic mniemanie o sobie,bo puki co to WIELKI SMARKACZ !! ! pozdr.
03.03.2009 o 08:55 przez filip85
filip85
Ma chłopak jaja i to dobrze. Prowokuje rywali, którzy mogą, np. jak Zidane schodzić z boiska z czerwonymi kartkami bo nie wytrzymają i dadzą w papę młokosowi. Tylko oprócz języka musi pokazywać umiejętności bo sam język może czasami nie wystarczyć.
03.03.2009 o 08:19 przez BoDzIo
BoDzIo
Jęzor pokazał Panucciemu co widać po strzelonym karnym.
03.03.2009 o 07:23 przez Omen
Omen
Mógł im pokazać coś więcej...:xD hehe Brawo Mario !! !FORZA INTER !! !
03.03.2009 o 00:16 przez Pavlo
Pavlo
No i co z tego ? xD Też bym tak zrobił :-)
02.03.2009 o 23:08 przez Klanies
Klanies
BRAWO MARIO <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
02.03.2009 o 22:57 przez tytusek25
tytusek25
Boze z jakich to pierdół robi się tematy w tych Włoszech.Żenada.Język ktoś pokazał....<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_confused.gif"; alt="" /> .W porównaniu z tym czego się nasłuchał od tej wspaniałej rzymskiej publiki to faktycznie do Guantanamo z nim.
02.03.2009 o 22:42 przez Pazzesco
Pazzesco
Jeśli go wtgwizdywali to dobrze zrobił <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> ale bardziej podobało mi się jego zachwoanie w meczu z ManU jak uciszał Ronaldo <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
02.03.2009 o 22:39 przez Fanatyczny
Fanatyczny
Nie bylo*
02.03.2009 o 22:31 przez Seba
Seba
Zachowanie Mario zostało skrytykowane, ale skoro faktycznie go obrażali, to go popieram.
02.03.2009 o 22:30 przez Fanatyczny
Fanatyczny
Nie byly to madre zachowanie Mario, ale bardzo mi sie podobalo<img src="http://fcinter.pl/emots/yes.gif"; alt="" />
02.03.2009 o 22:27 przez 1+8
1+8
A jak dobrze Mario walic frajerow z Romy nie ograniczaj sie<img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 08:48

7 mln to wzrosła jego wartość po tym meczu...gol, mvp' 😄

Cny 28.06.2026 08:47

a co ci Portugalia zrobiła?

Piotrek85 28.06.2026 08:42

Argentyna ,Brazylia i Anglia po drugiej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Niemcy ,Francja ,Hiszpania ,Portugalia i Holandia po jednej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Portugalia trafiła do trudniejszej strony drabinki. Mam nadzieję,że szybko odpadną.

AveCaesar 28.06.2026 08:40

Może chciał zagrać na wahadle tylko nie umiał znaleźć

jaszczomb 28.06.2026 08:30

nie znasz sie !! !! !! !!

Tifosinho 28.06.2026 08:28

Bez przesady

jaszczomb 28.06.2026 08:22

sprzedac za 7 mln poki ktos chetny sie znajdzie

jaszczomb 28.06.2026 08:20

jest slaby

Tifosinho 28.06.2026 08:15

Sucić pod koniec meczu biegał strasznie zagubiony

jaszczomb 28.06.2026 08:12

tak, gra wszedzie

AveCaesar 28.06.2026 08:09

Śledzi ktoś ligę brazylijską ? Gugu będzie lepiej śmigał po prawej czy po lewej stronie ?

AveCaesar 28.06.2026 08:08

A te wszystkie transfery po 20 mln nie są przepłacone jeśli nie nadają się do niczego ?

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625707

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się