Plotki transferowe

Dwa europejskie giganty w kolejce po Bardiego (17)

Źródło: sempreinter.com
ponad 5 lat temu
135
17
fcinter serwisowe

Lista chętnych do pozyskania Francesco Bardiego stale rośnie. Okazuje się, że takie kluby jak FC Barcelona i Manchester United obserwują bramkarza Interu Mediolan, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Livorno.

 

Raporty angielskiego portalu Football Direct News donoszą, że scouci Barcelony jak i Manchesteru coraz częściej obserwują jak radzi sobie Francesco Bardi. Obecny bramkarz Machesteru United, David De Gea nie jest pewny swojej przyszłości na Wyspach, ponieważ o hiszpańskiego goalkeepera pyta coraz częściej Real Madryt. Tymczasem Victor Valdes odchodzi po sezonie z klubu z Camp Nou i to właśnie Bardi mógłby zostać jego następcą.

Zobacz też

de paul

De Paul alternatywą dla Vidala i Kulusevskiego (7)

10.12
11:03
Marcos Alonso

Negocjacje z Chelsea rozpoczęte. Szczegóły rozmów (11)

11.12
17:19

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.04.2014 o 14:51 przez SlimShady
SlimShady
Barcelona ma zakaz robienia transferów na rok.
02.04.2014 o 20:31 przez el_loco
el_loco
już lepiej jak sprzedadzą Handanovica, a Bardi wskoczy do pierwszej jedenastki Interu :)
02.04.2014 o 19:13 przez Adriano_forever
Adriano_forever
:)

Wiadomo, wczoraj był taki dzień i można było sobie zażartować, ale jak widać nie wszystko to fake :)

Pozdrawiam :)
02.04.2014 o 17:03 przez Lopez
Lopez
Adriano - myślałem właśnie ,że to był żart.A tak jak napisał Waccollinio było to dla mnie podejrzane ,że chcą jeszcze Bardiego.(O pinto wiem tyle ,ze ,ma warkoczyka,nie wiedziałem że odchodzi)
No i w sumie myślałem,że duża większość artykułów wczorajszych to będzie żart,dlatego dobrze że się pomyliłem
Zwracam Honor
02.04.2014 o 16:46 przez niproxdk
niproxdk
tylko sprubujcie go kupić
bardi ma zostac u nas :forza:
02.04.2014 o 16:35 przez s0ket
s0ket
Samira za Dżeko a Bari u nas w Bramce i tyle na ten temacik
02.04.2014 o 14:09 przez fenomenn
fenomenn
IM99 no sorry, ale my jesteśmy teraz na poziomie Udine co pokazał ostatni remis a Livorno to spadkowicz. Myślę, że Bardi spokojnie zasługuje na teraźniejszy Inter
02.04.2014 o 13:40 przez Snake86
Snake86
PLOTA. Barca już zaklepała Ter Stegena.
02.04.2014 o 10:24 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Fenomen mowisz tak jakby Bardi grał w primaverze, albo Scuffet bronił dla jakiegoś giganta.
02.04.2014 o 00:04 przez fenomenn
fenomenn
Nie ma na co czekać, powínien grać od następnego sezonu. Scuffet cz De Gea daje rade to czemu nie Bardi ?
02.04.2014 o 00:02 przez Waccollinio
Waccollinio
@Adriano_forever, tak nic nie pisać :P Albo nie robić żartów, ludziom się miesza, a nagle zainteresowanie naszym bardim jest troche podejrzane :)
01.04.2014 o 22:36 przez Pawel1992
Pawel1992
nie sprzedawać. W następnym sezonie lub za dwa będzie następcą Handanovicia.
01.04.2014 o 22:25 przez Chuchu
Chuchu
Nie ma sensu go sprzedawać. Hajsu jakiegoś dobrego za niego nie dostaniemy, a możemy stracić zdolnego bramkarza.
01.04.2014 o 22:18 przez Adriano_forever
Adriano_forever
#Lopez - uważasz, że to kolejny żart tak? Rozumiem, że każdy news jaki się dzisiaj pojawi jest traktowany jako żart. To może dzisiaj nic nie pisać?

Do Barcy idzie Ter Stegen i co za tym? Valdes odchodzi, Pinto odchodzi. O Bardim czytałem już dawno temu, że Barcelona jest nim zainteresowana. Więc kto wie.
01.04.2014 o 21:52 przez Lopez
Lopez
Ale dziś jedziecie równo z tymi jajami.
Do barcelony idzie ter stegen za 12mln ojro
A muły nie sprzedadzą de gei bo on akurat się dobrze spisuje
Jakby kto myślał że to prawd
01.04.2014 o 21:21 przez Arcadinho77
Arcadinho77
" Dwa Europejskie giganty w kolejce po Bardiego " - to Inter Mediolan , oraz F.C. Internazionale Milano :)
01.04.2014 o 21:16 przez Waccollinio
Waccollinio
April...

Shoutbox

Pader88 12.12.2019 12:59

niby tak niby FFP ale patrz City, PSG, Chelsea czy nawet ten podrzedny milan robia co chca

Alfa 12.12.2019 12:45

wlasciciel nie moze od tak sobie przelac do klubu wiadra talarów

Alfa 12.12.2019 12:45

no ale nie moga

Pader88 12.12.2019 12:44

ale wracajac do poprzedniego ponad 25.5 miliardow euro zyskow za 3 kwartaly 2019 to kosmiczne kokosy bez kitu mogli by sypnac groszem widza ze mamy szanse na Scudetto Panie Zhang prosimy

Imrahil 12.12.2019 12:44

Atalanta ladnie pocisnela

Alfa 12.12.2019 12:42

dokl

Pader88 12.12.2019 12:41

a co sie spodziewales kolego Imrahil e z nowym trenerem w pierwszym sezonie Tripletta? ;)

Imrahil 12.12.2019 12:40

No i nic, sezon przejsciowy

Alfa 12.12.2019 12:39

noico

Imrahil 12.12.2019 12:39

Inter klasycznie sie zesral juz w 1 meczu, to pewne osoby liczyly ze nagle wygramy u siebie z barca majac pomoc kategorii lecce...

Pader88 12.12.2019 12:37

kolejne wielkie zyski Suning mogli by sypnac groszem w styczniowyem mercato zebysmy mieli szanse w walce o scudetto

Imrahil 12.12.2019 12:37

Po remisie ze slavia pisalem, ze odadlismy z lm

Alfa 12.12.2019 12:22

oby oby, nie chcialbym zeby kolejny nasz talent sie zesral przez nieumiejetne wprowadzanie go

Pader88 12.12.2019 12:21

spokojnie pod okiem Conte i z Lautaro i Lukaku nie zmarnuje niech sie szlifuje nasz diamencik

Endru 12.12.2019 12:20

no na ta chwile juz Ci moge powiedziec, ze nie zmarnowal

Alfa 12.12.2019 12:20

siedzac u nas zamiast grajac na wypozyczeniu w jakiejs parmie

Alfa 12.12.2019 12:20

oby sie nie okazalo ze ten rok po prostu zmarnowal

Endru 12.12.2019 12:20

w le albo coppa

Pader88 12.12.2019 12:20

jeszcze zobaczymy Esposito w wyjsciowej 11 w tym sezonie spokojnie

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29034

Liczba newsów: 35394