Plotki transferowe

Fabinho lub Sala w styczniu? (10)

Źródło: sempreinter.com
prawie 4 lata temu
56
10
fcinter serwisowe

Martin Montoya nie przekonał do swojej osoby Roberto Manciniego i w styczniowym okienku transferowym Inter będzie rozglądał się za wzmocnieniami na pozycji prawego obrońcy. Jakich kandydatów typują media?

Na chwilę obecną dwóch - pierwszy z nich to Fabinho z Monaco. W ciągu najbliższych kilku tygodni dojdzie do próby zakontraktowania 21-letniego obrońcy. Transfermarkt.de wycenia Brazylijczyka na 10 milionów euro. Jak dotąd w barwach AS Monaco wystąpił 12 razy, zdobył dwie bramki i zaliczył dwie asysty.

Druga propozycja to Jacopo Sala. Za zawodnikiem Hellasu Verona z pewnością przemawia obycie na włoskich boiskach. 23-letni Włoch po nieudanej przygodzie z Anglią i Niemcami w 2013 roku trafił do Hellasu za 700 tysięcy euro. Obecnie transfermarkt.de wycenia zawodnika na 2,5 miliona euro. W tym sezonie na boisku pojawił się w barwach klubu z Werony siedmiokrotnie.

 

Zobacz też

mercato live icardi

Mercato Live - 22.08 (20:32) Biasin: Icardi zostanie w Interze, to kwestia dumy (75)

22.08
08:28
Mercato Live sanchez biraghi

Mercato Live - 20.08 (19:30) Agent Dimarco w siedzibie Interu (38)

20.08
08:28

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.09.2015 o 19:40 przez Fenz
Fenz
Fabinho był mocno przymierzany do United, zanim kupili Darmiana. Przecież to jeden z najbardziej utalentowanych młodych graczy na tej pozycji w Europie, zaledwie 22 lata, świetny ostatni sezon, teraz zaczął z jeszcze lepszym przytupem. Świetny w ofensywie z dobrym ostatnim podaniem i umiejętnością dośrodkowania. Latem zdążył zadebiutować w reprezentacji Brazylii i załapać się do składu na CA. Jak ktoś pisze, że nie jest odpowiedni do Interu, to po prostu nie zna się na piłce, albo zatrzymał w czasach Roberto Carlosa. Niemniej jednak, transfer bocznego obrońcy to mus, patrząc na to co gra Santon i ile daje w ofensywie, oczy mnie bolą jak patrzę na milion baloników w pole karne, zatrzymujących się na głowie pierwszego obrońcy. Dziwne, że Mancini nie daje szansy Montoyi i D'Ambrosio, bo gorzej od włocha trudno jest zagrać. No i przydałoby się wietrzenie składu, bo na dwa miejsca będzie 8 graczy- Montoya, D'Ambrosio,Santon, Dodo, Nagatomo, Jesus, Telles, Fabinho/Sala. 4 z nich powinno wylecieć w styczniu,
28.09.2015 o 19:36 przez coco
coco
kilka lat temu kupiliśmy już z Monaco jednego łysego brazola :) nie mam nic przeciwko aby historia się powtórzyła :)
28.09.2015 o 19:18 przez szmalo
szmalo
Przeciez M.Montoya nie zagrał w żadnym oficjalnym meczu !! ! co oni to wyprawiaja w tym klubie...
28.09.2015 o 18:25 przez fred
fred
Sala gra na środku pomocy, prawej pomocy i prawej obronie.
28.09.2015 o 17:06 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Fabinho jak najbardziej tak, Sala gra w tym sezonie tragicznie. Albo Fabinho, albo nikt
28.09.2015 o 16:46 przez Pjerun
Pjerun
Przecież Sala to środkowy pomocnik.
28.09.2015 o 16:14 przez ekspert
ekspert
Montoya to kmiot pierwszej klasy. Fabinho i Sala są od niego lepsi, co nie znaczy że są odpowiedni do Interu.
28.09.2015 o 15:57 przez Tihi
Tihi
ja tam uważam że Montoya nie jest wcale taki zły, jakby dostawał szansę i się nie sprawdzał to okej, ale na boisku widziałem go raptem 2-3 (?) razy a oglądałem prawie wszystkie mecze Interu od początku okresu przygotowawczego.
28.09.2015 o 15:41 przez Giu Meazza
Giu Meazza
Bardzo dobrze, Montoya to gówniak i trzeba kogoś dać na jego miejsce. Bardziej chciałbym Janmaata czy Diekmeiera od tej dwójki bo Sale czy Fabinho za bardzo nie znam. Ale no Fabinho nie brzmi źle, do tego Monaco co jak co, ale z Monaco wywodzą sie teraz wielkie młode talenty, nie płakałbym gdyby przyszedł za te 10mln.
28.09.2015 o 15:12 przez Piter
Piter
co za trener kmiot, pokraka i nieudacznik, WM wróć

Shoutbox

Lopez 25.08.2019 15:35

a było tak kiedyś żeby sie na stronie konferencja nie znalazła? Będzie, ale musicie poczekać

zemaria 25.08.2019 15:31

tlumaczy ktos konferencje?

Neraz1908 25.08.2019 15:20

milan od dzis zacznie marsz po skeduto niestety

WirtuozTaktyki 25.08.2019 15:16

no też na to liczę

InteristaNagato 25.08.2019 15:11

Udinese wygra

VVujek 25.08.2019 15:07

De Paul

WirtuozTaktyki 25.08.2019 15:05

Andrzej Silva, Kszysztof Piontek, a może Leało

WirtuozTaktyki 25.08.2019 15:05

kto będzie bohaterem tego widowiska

WirtuozTaktyki 25.08.2019 15:04

już niedługo pierwszy mecz Milana w nowym sezonie

VVujek 25.08.2019 15:04

Conte przemówił ,ale nic nie zrozumiałem masakra jakaś

Piter 25.08.2019 14:38

domin pokazać ci sztuczkę?

domin98 25.08.2019 14:34

John Carew

Piter 25.08.2019 14:33

ja nie pamiętam, ale był kiedyś aktor łączony z nami (XD) który nie przeszedł testów medycznych

domin98 25.08.2019 14:33

A pamiętacie czyje to słowa, to co ja napisałem? XD

Skepta 25.08.2019 14:32

podroze sluchanie muzyki ogladanie filmow - prawie jakbym tindera przeglądał ;(

Piter 25.08.2019 14:32

teraz stoję na baczność bo pan Conte przemawia, mam nadzieję że wy też

domin98 25.08.2019 14:32

Jesteś*

domin98 25.08.2019 14:32

Już myślałem że podróżowałes, grałeś w filmie, ale teraz jest gotowy żeby grać dla Interu

Piter 25.08.2019 14:30

aaa sory to nie tutaj

Piter 25.08.2019 14:30

podróże, słuchanie muzyki, wypady ze znajomymi, oglądanie filmów

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli

    Napoli

    1

    3

  • 2

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Lorenzo Insigne

    2

  • 2

    Kevin-Prince Boateng

    1

  • 3

    Jose' Callejon

    1

  • 4

    Dries Mertens

    1

  • 5

    Nikola Milenkovic

    1

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • FT

    Parma

    0 - 1

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    3 - 4

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28333

Liczba newsów: 34514