Plotki transferowe

FcIN - 45 mln euro i Karamoh za Chiese (36)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
4 miesiące temu
53
36
fcinter serwisowe

Inter nie rezygnuje ze starań o Federico Chiese. Portal fcinternews.it poinformował, że Piero Ausilio złożył oficjalną ofertę za reprezentanta Włoch - 45 mln euro oraz Yanna Karamoh.

Działacze Fiorentiny propozycję mieli odrzucić, choć Francuz ma podobać się dyrektorowi sportowemu, Pantaleo Corvino. Klub z Florencji zdaje sobie sprawę z ogromnego zainteresowania Chiesą i nie zamierza spieszyć się z podjęciem decyzji.

Luciano Spalletti miał określić zakontraktowanie 20 - latka jako priorytet, a Inter ma złożyć za Włocha kolejną ofertę.

Zobacz też

Gabriel Barbosa

Santos proponuje wymianę za Gabigola (18)

17.10
23:33
Tonali Brescia

Inter zaoferował 25 mln euro za "Nowego Pirlo" (5)

17.10
20:35

Komentarze (36)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.06.2018 o 23:32 przez interista1987
interista1987
Spal dobrze kombinuje za 3 lata fani Karamoha beda szczekac swoimi slowami
13.06.2018 o 14:54 przez Towarzysz
Towarzysz
@klinsi64 przypominam, że o Barbosę Barcelona i parę innych klubów z nami walczyło, więc tego typu argumenty są bez sensu. Albo piłkarz jest wart tej ceny, albo nie, ale biorąc pod uwagę ile młodych piłkarzy u nas przepadało, wolałbym nie wydawać na młokosów więcej niż 20 mln. No chyba, że poświęcą Candrevę, wtedy byśmy upiekli dwie pieczenie na jednym ogniu.
13.06.2018 o 12:09 przez Drakan83
Drakan83
Najlepiej by było, jakby sięz Violą dogadali w sprawie zaklepania prawa pierwokupu i odłożyli jego zakup na kolejny sezon...on by się dalej rozwijał w najlepszym na tą chwilę środowisku, a my byśmy sięw końcu uporali przez ten rok z tym piep.szonym FFP...jak utrzyma forme to będzie wart tych pieniędzy co chce Fiorentina a my będziemy może w takiej sytuacji w końcu, że spokojnie bedziemy mogli tyle zapłacić, bez śmiesznego kombinowania
13.06.2018 o 10:44 przez Lucash
Lucash
Chiesa jest wart każdych pieniędzy, ludzie czy wy go w ogóle oglądaliście ?? Gość ma wszystko, technikę, drybling, świetne wykończenie, dobre podania, umie się cofnąć i rozegrać. Nawet coś czasem w obronie zagra a ma dopiero 20 lat !! Nie powiem abyście kilka meczy Fiory obejrzeli, ale w jego przypadku wystarczy obejrzeć filmik na Youtube, aby wiedzieć co to za małolat !! Nawet Icardi nie ma takiego luzu pod bramką jak ten młokos !! Wiadomo, że jeszcze dużo nauki przed nim, ale chłopak ma papiery na wielkie granie!
13.06.2018 o 10:41 przez Granat105
Granat105
Przeciez Bernardeschi kosztowal 40 a byl o wiele bardziej opierzony niz teraz Chiesa. Za samo to że jest synem Enrico +40? Mlody Kluivert poszedl do Romy za UWAGA: 15 mln.
13.06.2018 o 10:36 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Pebii ponad połowa składu u nas nie pokazała NIC więc może z nich też beka i OUT !? :p ps. Chętnie zobaczył bym ile karamoh miałby asyst przy 288 crossach :]]]]
13.06.2018 o 10:13 przez Wisniapl
Wisniapl
Kasa plus Candreva i to był by hit. Oficjalnie Włoch więcej wart od Karamoha, więc oferta wyższa, a że gra jak gra to płakać po nim nikt nie będzie :)
13.06.2018 o 09:30 przez Kazam
Kazam
Wiele osób broni Karamoha, podejrzewam nie z powodu czysto piłkarskiej wartości jaką sobą reprezentuje i tego jak rokuje na przyszłość. Myślę, że gro użytkowników żywi sympatię wobec naszego młodego skrzydłowego, bo to pierwszy od dawna młody zawodnik, który realnie puka do drzwi pierwszej kadry i może być jej wzmocnieniem. A to znaczy że oceny przydatności Karamoha nie będzie obiektywne, tylko bardzo emocjonalne. Osobiście jestem zdania, że Kjeza nie jest warty aż takiej kasy, o jakiej się mówi w mediach. Jednocześnie pozostaje mieć wiarę w poczynania Spallettiego-Auzylo. A wpadki transferowe (niedoszacowanie, przeszacowanie talentu gracza) to nic nadzwyczajnego.
13.06.2018 o 09:27 przez Luciano
Luciano
Karamoah niech idzie ale z opcją odkupu
13.06.2018 o 09:22 przez KoBa
KoBa
Klinsi masakruje fanów Karamoha (+1 8) .
13.06.2018 o 08:54 przez Pebii
Pebii
Karamoh nie pokazał NIC ale i tak znafcy calcio będą się nim podniecać.
13.06.2018 o 08:51 przez IlCapitano
IlCapitano
Klinsi wyjaśnił sytuację. Beka opór z niepojmujących Calcio.
13.06.2018 o 08:18 przez Klinsi64
Klinsi64
inne kluby składają za niego podobne oferty,ale to Inter jest chory facepalm geniusze i eksperci Serie A podniecają się jakimś Zaniolo,ale Chiesa którego wszyscy zgodnie uznają za największy talent w Italii im nie pasuje,bo ktoś ich chce pozbawić Karamoszka mimo że rok temu drapali się po głowach zastanawiając się kto to jest
13.06.2018 o 07:51 przez Jacenty
Jacenty
Icardiego jeszcze dorzućmy...
13.06.2018 o 07:49 przez Stachoo
Stachoo
#znawcacalcio ty lepiej zmień nick na znafcacalcio, albo usuń konto
13.06.2018 o 07:23 przez Piotrekfci
Piotrekfci
45 baniek i Karamoh który widać ze będzie wręcz wymiatal na boisku ?? Takie jeb propozycje tylko nasi są zdolni przedstawic !! Na ludzi sprawdzonych będą zydzic a tu takie oferty. Bylem przeciw szybszemu końcu okienka transfer. Teraz jestem za tym aby trwało ono jeszcze krócej. patrząc się co nasi kombinują to aż wqurw bierze i niedowierzanie.
13.06.2018 o 03:59 przez piotrekninter
piotrekninter
Zlatan za E2 i 48, aż mi się przypomniało
bez sensu, Karamoh ma za duży potencjał, niech biorą Biabianiego,Candreve ( chociaż on zostanie, bo wiadomo), czy innego młodego,albo Edera
ja bym wogóle Kieze odpuścił, ich pogrzało z ceną za niego 70-80 mln, to mogą chcieć Napoli za Insignie,które od lat gra dobrze
13.06.2018 o 01:26 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
To juz wole zeby Karamoh zostal.
12.06.2018 o 23:35 przez Dzyl
Dzyl
Chiesa moim zdaniem jest przereklamowany. Podobny poziom do Verdiego czy Politano.
12.06.2018 o 23:05 przez Drakan83
Drakan83
Chore są już te propozycje...jeśli oni nie chcą go sprzedać za 45 mln...to niech spierd.ala.ją...dla mnie nie jest wart tych pieniędzy...niech najpierw gdzieś ten klub doprowadzi...a my im jeszcze karalucha chcemy oddać...ciekawe czy nasz Yann miałby gorsze staty od Chiesy, jakby grał w każdym meczu...ogólnie jesteśmy miszczami w przepłacanych transferach...to się długo nie zmieni chyba...a na Rafinhe nie ma kasy...jeśli oczywiście to wszystko to prawda :)
12.06.2018 o 22:58 przez rafalik93
rafalik93
karamoh musi zostać i nie uważam go za gorszego od chiesy...to już wole malcoma
12.06.2018 o 22:42 przez Dejwid
Dejwid
Szczerze nie wiem czy cos bedzie z Karamoha, czuje ze chyba raczej nie, no ale z drugiej strony ile on jest warty obecnie moze lepiej wiecej kasy albo kogos innego czy cus. Dziwi mnie też troche, że Chiesa to pierwszy wybor Spala, od pierwszego sezonu nie da tyle co inne cele moga dac potencjalnie, bo to bardziej uksztaltowani pilkarze.
12.06.2018 o 22:29 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Candreva zostanie, jak wezma takiego mlodego Malcoma czy Chiese to na bank ie powierza roli rezerwowego dla innego mlodego czyli karamo. Co nie oznacza, ze Karamoh odejdzie
12.06.2018 o 22:28 przez _DANI_
_DANI_
Viola chce znaczną część pieniędzy od razu - nie w ratach. Podobnie jak Bordeaux. Nie lepiej za 40 mln kupić Malcoma, skoro zgodzili się za taką kwotę i rotować go z Karamohem niż oddać młodego, piekielnie utalentowanego zawodnika za Chiesę i dopłacić jeszcze 45 mln ?! Ktoś zdrowo na głowę upadł z tym pomysłem...
12.06.2018 o 22:25 przez Kebo
Kebo
Zamiast Janka wcisnąć im Candrevę i będzie super
12.06.2018 o 22:25 przez Czarson
Czarson
Masakra jakas gdyby tylko Spalletti nie nienawidzil mlodych to dzis Karamoh wart bylby tyle samo co Chiesa a teraz oddajemy jednego z najbardziej utalentowanych graczy ostanich lata i przeplacamy mlodego wlocha, daramat
12.06.2018 o 22:10 przez microsoft666
microsoft666
Ten klub mnie już w niczym nie zaskoczy,w czym Chiesa jest lepszy od Karamoh?że jest biały?a może że jest Włochem?!Myślę,że za te 45 mln sam Piero Ausilio powinien się wykupić z klubu i przestać być problemem Interu i kibiców bo jak na razie to co chciał zbudować Sabatini ten śmieszny koleś zaczyna powoli psuć
12.06.2018 o 22:04 przez pluto11
pluto11
Jeżeli mamy go ściągnąć to bez oddawania Karamoha bo z niego będzie gość. A jak nie chcą oddać za 45 to pożegnać bo to jest chore że tyle za niego wołają
12.06.2018 o 22:00 przez Towarzysz
Towarzysz
Chiesa nie jest tyle wart, szkoda Karamoha.
12.06.2018 o 21:58 przez Chuchu
Chuchu
Same wariackie pomysły dzisiaj.

Shoutbox

TomHardy 22.10.2018 18:51

bo agnelli przez tyle lat o niczym nie wiedzial xD

Nitrogen 22.10.2018 18:51

No wy :cenzor: ili go i umywaja ręce a Moratta już nie popracuje

Kredence 22.10.2018 18:51

a bylo pier dolenie ze teraz czas na Paraticiego :D

TomHardy 22.10.2018 18:51

no moze

Kredence 22.10.2018 18:51

to oczywiste

Kredence 22.10.2018 18:51

majo, juz jest :D

TomHardy 22.10.2018 18:51

dlatego teraz go wyjebali

Nitrogen 22.10.2018 18:51

Choć Moggi też był wybitnym specem od transfeów co by nie mówić

TomHardy 22.10.2018 18:51

Marotta bedzie kozlem ofiarnym juve zobaczycie

IlCapitano 22.10.2018 18:50

ludzie mysleli, ze poszlo o Ronalda

Kredence 22.10.2018 18:50

ciekawe czy bedzie z duzej chmury maly tez czy jednak mocne pierdo lniecie :D

Nitrogen 22.10.2018 18:50

Nie no to pewne ale takie samo wy :cenzor: enie z Juve już było dziwne

TomHardy 22.10.2018 18:50

danke Mav

Kredence 22.10.2018 18:50

no ale skoro skompromitowany to trudno zeby go brac do nas

maverik 22.10.2018 18:50

zapiszcie sobie :D

IlCapitano 22.10.2018 18:50

Nitro bo 3 tyg temu nikt nie wiedzial, ze jest oszustem

Kredence 22.10.2018 18:50

bo to fachowiec jest

TomHardy 22.10.2018 18:49

hyba mam rai tre

Nitrogen 22.10.2018 18:49

Jeszcze 3 tygodnie temu był konik

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    9

    25

  • 2

    Napoli

    Napoli

    9

    21

  • 3

    Inter

    Inter

    9

    19

  • 4

    Lazio

    Lazio

    9

    18

  • 5

    Fiorentina

    Fiorentina

    9

    14

  • 6

    Sampdoria

    Sampdoria

    8

    14

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    9

  • 2

    Ciro Immobile

    6

  • 3

    Lorenzo Insigne

    6

  • 4

    Gregoire Defrel

    5

  • 5

    Cristiano Ronaldo

    5

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 20 października

  • FT

    Roma

    0 - 2

    SPAL

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Genoa

  • FT

    Udinese

    0 - 3

    Napoli

Niedziela, 21 października

  • FT

    Frosinone

    3 - 3

    Empoli

  • FT

    Chievo

    1 - 5

    Atalanta

  • FT

    Bologna

    2 - 2

    Torino

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Lazio

  • FT

    Fiorentina

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Inter

    1 - 0

    Milan

Poniedziałek, 22 października

  • 20:30

    Sampdoria

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w spotkaniu z Milanem?

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17748

Liczba newsów: 31901