Pozostałe

FCInter.pl: Nowy regulamin (54)

Autor:
prawie 15 lat temu
707
54

Z dniem jutrzejszym w życie wchodzi nowy Regulamin forum oraz strony głównej FCInter.pl. Dokument zawiera punkty, które nie były zawarte w jego poprzednich wersjach.

 

Autorem nowego Regulaminu jest FilipC i z jego treścią możecie zapoznać na Forum (Link) oraz na specjalnie przygotowanej stronie (Link). Każdy Użytkownik Serwisu zobowiązany jest do zapoznania się z nim, bowiem nieznajomość nie zwalnia z jego przestrzegania.

 

Z innych nowości na FCInter.pl to Kalendarze Interu, o których już wspominaliśmy (Link)  oraz uaktualniony dział Redakcja (Link).

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Corsera - Martinez grałby więcej, gdyby nie spóźniał się na treningi (16)

11.05
13:54

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Komentarze (54)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.07.2011 o 09:38 przez Lechu
Lechu
&quot;Wymierzać kary na Stronie mogą członkowie Redakcji przydzieleni do Grupa trzymająca władzę oraz Zastępcy&quot; Grupa trzymająca władzę... Przypominają mi się czasy SLD i afery Rywina <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
12.07.2011 o 23:35 przez Filip©
Filip©
Problem w tym, że Milanu nie pokonamy <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
12.07.2011 o 21:14 przez Pawlito
Pawlito
najlepsiejszy<img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" /> jest punkt:<br />
3. Autor komentarza, który zawierał będzie emotikonkę a żadnej treści zostanie ukarany. (tu bym coś urwał ale nie zrobię tego) Po wygranym meczu np. z Milanem połowa użytkowników będzie miała w komentarzach tylko &quot; <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> &quot; . Ukażecie wtedy wszystkich <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
12.07.2011 o 19:09 przez hQ
hQ
Moim zdaniem powinien być punkt o linkach, które można wrzucać na SB <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> , a nie o tych których nie można.
12.07.2011 o 13:52 przez etomaster
etomaster
a ja jak zrobiłem sobie konto na tej stronie interu to dostałem tyle ostrzeżeń żę... bo regulaminu nie znałem a miałem tych ostrzeżeń 7. jak ktoś robi sobie konto to jak zrobi to pokażcie mu kurde regulamin bo skąd miałem wiedzieć za co dostałem ostrzeżenie &quot;SPAM&quot; myślicie debile że ja się domyśle<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> to jest skierowane do redakcji i powiem jeszcze raz ten regulamin w niektórych punktach jest za surowy<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
12.07.2011 o 11:59 przez kielongang
kielongang
#52 a Ty jak zwykle jesteś wszechwiedzący i najmądrzejszy we wszystkim co napiszesz.
12.07.2011 o 11:54 przez Perkoz1908
Perkoz1908
#50 a Twoj komentarz śmierdzi mi niewiedzą.
12.07.2011 o 08:40 przez etomaster
etomaster
kachol dokładnie
12.07.2011 o 00:37 przez kielongang
kielongang
Ja mam jedno pytanie. Redakcja tworzy tę stronę tylko dla siebie czy dla wszystkich użytkowników którzy interesują się w większym lub mniejszym stopniu Interem? Wprowadzanie cenzury w mediach śmierdzi komuną!
11.07.2011 o 21:49 przez cor72z
cor72z
Co ma Maicon do regulaminu?<br />
<br />
Strona działa tyle lat i codziennie przyciąga do siebie więc wierzę, że i nowy regulamin wyjdzie na dobre. Mam jeszcze tylko nadzieję, że tego ruskiego spamu będzie mniej na forum, chociaż to już jest oddzielna sprawa.
11.07.2011 o 18:46 przez Perkoz1908
Perkoz1908
Noo. Ciekawe. <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Jak z konstytucją i ustawami. Niby wiadomo ze cos takiego jest ale zeby to znac i przestrzegac to ludzie juz sie tym nie przejmują(i słusznie) Ja mnie to strata czasu czytanie takich regulaminów. Jak ktoś się nie umie zachować to i bez regulaminu dostanie za swoje.
11.07.2011 o 18:06 przez piotrek7
piotrek7
Chyba nikt nie zwrócił uwagi, że tylko 2 godziny dzieliło tegoż newsa od wejścia w życie nowych przepisów. Ostro..
11.07.2011 o 17:54 przez kachol
kachol
Regulamin jest nieżyciowy. Szczególnie jeżeli chodzi o linki na SB, ale widocznie redakcja ma na celu ukrócenie rozmów o czymkolwiek innym niż Inter. Tak samo na podstawie tego regulaminu wszystkie dyskusje o polityce etc. stają się historią, gdyż pojęcia obrażania jest bardzo pojemne i bardzo łatwo podpiąć pod to wiele rzeczy... Regulamin akceptuje dlatego, ze korzystam z tej strony, ale uważam go za śmieszny i mam wrażenie, że niektórzy w redakcji zapomnieli do czego służy Internet... Walczyć z chamstwem owszem, ale nie walczyć z swobodną dyskusją...
11.07.2011 o 17:39 przez Michal_fci
Michal_fci
&quot;Jeżeli osoba upoważniona dostrzeże inne naciąganie przepisów, które nie zostały zawarte w powyższych punktach może działać wedle własnego uznania.&quot; - czyli dalej bany za nic moga byc <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<br />
Ale dobrze ze w koncu jest regulamin ogarniety
11.07.2011 o 16:57 przez SlimShady
SlimShady
Pewnie z tymi przekleństwami niektórzy długo nie wytrzymują <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
11.07.2011 o 15:09 przez Maras
Maras
Nowy regulamin jest taki jaki być powinien - przynajmniej ja tak uważam.Praktycznie każda strona internetowa innych klubów stawia takie wymagania użytkownikom.Nie ma więc co narzekać.Przyznam...troche surowy , ale...trzeba sie przyzwyczaić i już.
11.07.2011 o 14:37 przez Giuseppe
Giuseppe
moze lepiej wogole sie nie wypowiadac <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
11.07.2011 o 12:50 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
jest super, w końcu bedzie sie karac sezonowcow i napinaczy <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
11.07.2011 o 11:24 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Fajny jest<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
11.07.2011 o 11:16 przez MiRas.
MiRas.
Nie.
11.07.2011 o 11:15 przez piter0806
piter0806
&quot;3. Ponadto zabronione jest wklejanie linków do niektórych stron WWW. Dotyczy to newsów ze stron obcojęzycznych, stron konkurencyjnych, linków do portali społecznościowych, linków do stron<br />
pornograficznych, stron zajmujących się hazardem oraz linków, które zostały skrócone (np. tnij.org).&quot; Czyli linków do You Tube i podobnych portali też jest zabronione?
11.07.2011 o 10:41 przez .Imperatore.
.Imperatore.
Generalnie żenuła to nie jest strona fanów miłosierdzia Chrystusowego tylko strona dla normalnych ludzi lubiących Inter
11.07.2011 o 10:20 przez Wojtala
Wojtala
Bo sie popłaczecie za chwile. <br />
Jestem zadowolony, i mniej dzieci i pseudokibiców na stronie tym lepiej ;)
11.07.2011 o 10:01 przez etomaster
etomaster
ludzie to ja będę mieć bana co jeden dzień
11.07.2011 o 09:58 przez etomaster
etomaster
w niektórych miejscach to przesada nie ma co<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
11.07.2011 o 09:43 przez MiRas.
MiRas.
Nie rozumiem wielkiego oburzenia, regulamin różni się od poprzednich zasad (pisanych i tych nie pisanych) tym, ze jest... spisany, dodany został punkt z linkiem (swoją drogą wyjaśni mi ktoś po co takie oburzenie tym punktem, skoro ktoś wklei newsa dajmy na to z tuttomercato i nagle jest cała lawina: &quot;przetłumacz na polski bo ja nie znam włoskiego?&quot; co to ma za sens?!), obniżony został czas bana za wulgaryzmy... ale zasada ogólna przyjęła się taka, by krytykować administracje za wszystko, prawda?
11.07.2011 o 08:36 przez Kubusa10
Kubusa10
Teraz to już się będę bał i trzeba będzie uważać co się pisze jak za czasów ......
11.07.2011 o 08:22 przez Pader88
Pader88
Żegnaj Cyganie, żegnaj Pandrzewie i inni to już jest koniec :( <br />
a opcja &quot;donos&quot; z pkt. nr. 17 przypomina mi czasy komuny...<br />
demokracja... <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
11.07.2011 o 07:44 przez zanetti22
zanetti22
Zbyt surowy. Wiadomo, że czasami puszczają nerwy i palnie się to i owo, albo nie chcący jakaś dyskusja zawiąże się nie na temat newsa tylko a pro po. I tak na stronie panuje ład i porządek nie wiem po co to było zmieniać zaostrzeniem regulaminu. Wola redakcji.
11.07.2011 o 03:11 przez Vancore
Vancore
Dotyczy to komentarzy pod newsami a nie sb.

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się