Informacje z klubu

FFP ciąg dalszy nastąpi (13)

Autor:
Źródło: football-italia.net
12 dni temu
1315
13
Rankingi

Jeśli myślicie, że Inter ma za sobą etap, w którym musiał sprzedawać zawodników, aby spełnić zobowiązania wynikające z FFP to jesteście w błędzie. Otóż do końca czerwca przyszłego roku Inter musi sprzedać zawodników i uzyskać z ich sprzedaży kwotę w wysokości 40 mln euro. Mowa tutaj jeszcze o ograniczeniach z lat 2015-2016. UEFA dalej w ramach planu trzyletniego obserwuje działania Interu co do wywiązywania się Włochów z ugody. Dziennikarze Corriere dello Sport postarali się przeanalizować możliwe działania włodarzy mediolańczyków, aby uzyskać potrzebną kwotę.

Pierwszym piłkarzem, który ma się pożegnać z Włochami ma być wypożyczony obecnie do Santosu do końca roku, Gabriel Barbosa. Zawodnik 31 Grudnia powróci do Mediolanu. Będzie on wtedy wyceniany na 16.8 mln euro. Aby nie ponieść straty w bilansie Interiści nie będą mogli go sprzedać za mniejszą kwotę niż wspomniane 16.8 mln Euro. Kontynuowaniem wypożyczenia Brazylijczyka jest zainteresowany w dalszym ciągu jego obecny klub, Santos oraz Gremio. Tym razem, jeśli brazylijskie kluby będą chciały go ponownie wypożyczyć będą musiały się zgodzić na przymusowe wykupienie po okresie wypożyczenia za 16.8 mln euro.

Kolejnym zawodnikiem, któremu rzymscy dziennikarze pakują walizki jest Portugalczyk Joao Mario, który również ma zmienić adres zamieszkania podczas zimowego okresu transferowego. Żeby Inter również nie poniósł  strat w bilansie, pomocnik nie może odejść za mniej niż 18 mln euro.

Trzecim zawodnikiem, który może odejść jest Dalbert. Jednak w jego przypadku odejście uzależnione jest od jego formy jaką zaprezentuje do końca roku. Jeśli brazylijski obrońca udowodni swoją wartość na boisku zostanie w drużynie i Inter sprzeda kogoś kto będzie mniej pożyteczny dla zespołu. Jeśli jednak okaże się zbędny dla Luciano Spallettiego, Nerazzurri nie będą go mogli sprzedać za mniej niż 14 mln euro, aby nie ponieść strat w bilansie.

 

 

 

 

 

Zobacz też

Lautaro Martinez

Martinez i D'Ambrosio wracają do gry (15)

21.09
10:02
Erick Thohir

Angielski kierunek Thohira? (3)

24.09
12:51

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.09.2018 o 14:46 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Pomału z tego wyjdziemy.
14.09.2018 o 05:33 przez Kondzik
Kondzik
Ogarniamy FFP i wchodzimy na pełnej w mercato bez hamulców.
13.09.2018 o 18:44 przez el_loco
+1
el_loco
Nie możemy sprzedać Vecino. Letnie okienko otwiera się w lipcu i nie ma co liczyć czy ktoś w czerwcu zgłosi się po niego. Duże ryzyko jeśli chcielibyśmy nim załapać dziurę w wysokości 40 mln. Można próbować sprzedać go w zimowym ale wówczas Nasza pomoc będzie strasznie okrojona więc byłby to ruch bez sensu.
Lepiej już teraz próbować pozbyć się zawodników którzy są Nam zwyczajnie nie potrzebni.
Jao Mario i Barbara w pierwszej kolejności powinni opuścić Inter.
13.09.2018 o 18:43 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
Samo założenie FFP może i nie było złe, ale nie do końca to wszystko wyszło. Bogate kluby gdzie są duże obroty i tak mogą sobie pozwolić praktycznie na każdy transfer, a kluby mniej popularne lub które miały kryzys mają duży problem żeby się porządnie wzmocnić, nie łamiąc zasad FFP, a ceny piłkarzy też coraz bardziej z kosmosu...
13.09.2018 o 18:37 przez Claudio
+2
Claudio
Za 20 lat "Inter już prawie spełnił wszystkie warunki FFP..."
13.09.2018 o 16:04 przez Antysemita92
+2
Antysemita92
Te durne ffp jest kompletnie niepotrzebne.
Przecież to normalnie jest zamach na wolny rynek, w mordę jeża....
13.09.2018 o 15:33 przez Czarson
Czarson
Na spokojnie Ausilio będzie w stanie wygenerować 40mln ze sprzedaży grajków skoro w poprzednim okresie rozliczeniowym zrobił to pozbywając się tylko zawodników primavery.
13.09.2018 o 15:33 przez Czarson
Czarson
Na spokojnie Ausilio będzie w stanie wygenerować 40mln ze sprzedaży grajków skoro w poprzednim okresie rozliczeniowym zrobił to pozbywając się tylko zawodników primavery.
13.09.2018 o 14:05 przez Kwolo
Kwolo
Zgadzam sie z @Endru . Vecino sprzedać a ze Sarri go lubi, Chelsea lubi przepłacać za zawodników to wycisnąć z nich ile sie da za niego i krzyż na drogę ! Następni Gabigol i Mario sprzedać obojętnie gdzie byle odciążyć budżet na kontrakty a dalbertowi dać czas do końca sezonu bo narazie jego wartość i tak jest mała .. Jakby jeszcze sie udało wy :cenzor: Valero i Ranocchie bo sory co by nie mowic mamy 3 solidnych środkowych obrońców ale to juz chyba marzenia ściętej głowy ..
13.09.2018 o 13:38 przez KoBa
KoBa
17 mln za Barbosę to dobra oferta, ale 18 za Mario to trochę jednak za mało.
13.09.2018 o 13:29 przez danielinter
+1
danielinter
dajcie spokoj z tym FFP to jest najbardziej bezsensowna rzecz w dzisiejszym futbolu.Kazdy powinien wydawac tyle ile ma ochote.Jak tak UEFA boi sie o finanse klubow to niech wprowadza jakis maksymalny stopień zadłużenia itp.
13.09.2018 o 13:24 przez Kazam
+3
Kazam
Spokojnie :) Po tak mistrzowsko rozegranym oknie transferowym przez PA, nie mam żadnych wątpliwości że i tym razem poradzimy sobie ze spełnieniem tych warunków. I to z zapasem. A wyżej wymieniona trójka? No cóż, nie ma co ukrywać, mają małe szanse na zaistnienie w Interze. Jeśli już mają być w jakikolwiek sposób dobrze kojarzeni przez fanów Interu, to raczej przez to że "dzięki nim" uda się zamknąć budżet :D
13.09.2018 o 13:23 przez Endru
+4
Endru
Sprzedac Vecino za 35 pozbyc sie Mario, Dalberta i Gabigola i mamy spokoj z FFP

Shoutbox

IlCapitano 25.09.2018 11:51

zaraz poszukam zrodla

IlCapitano 25.09.2018 11:51

na seriea.pl tak piszą nie wierze, ze on to zrobil

domin98 25.09.2018 11:49

Alez kompro

IlCapitano 25.09.2018 11:49

zagłosował na samego siebie w plebiscycie na najlepszego trenera roku FIFA

IlCapitano 25.09.2018 11:49

wiecie co zrobila ta kreatura manczyni amator?

IlCapitano 25.09.2018 11:49

to sie nie wydarzylo

IlCapitano 25.09.2018 11:49

masakra jaka beka jezu xdddddd

maniekfci 25.09.2018 11:30

powiem wyłącznie, że wkrótcwe

maniekfci 25.09.2018 11:30

niestety nie zdradzę tego

FReeFonix 25.09.2018 11:30

gdzie

maniekfci 25.09.2018 11:29

wysapałem sobie do Capa a co

kusy 25.09.2018 11:26

Free zapodaj jakiś inny dobry ludovica kawałek

kusy 25.09.2018 11:22

i po co ta szpilka

Lopez 25.09.2018 11:22

:hahaha: Kompromitacji? :D

FReeFonix 25.09.2018 11:22

ale dzieki kompromitacji sie czegos nauczysz a co

FReeFonix 25.09.2018 11:21

moge

maniekfci 25.09.2018 11:19

amen

Lopez 25.09.2018 11:19

poprawiłem a Ty jak widzisz, że jest błąd to nie możesz od razu poprawić?

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    5

    15

  • 2

    Napoli

    Napoli

    5

    12

  • 3

    Fiorentina

    Fiorentina

    5

    10

  • 4

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    10

  • 5

    Lazio

    Lazio

    5

    9

  • 6

    SPAL

    SPAL

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    5

  • 2

    Lorenzo Insigne

    4

  • 3

    Rodrigo De Paul

    4

  • 4

    Gregoire Defrel

    4

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 21 września

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Empoli

Sobota, 22 września

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Cagliari

  • FT

    Fiorentina

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Sampdoria

    0 - 1

    Inter

Niedziela, 23 września

  • FT

    Torino

    1 - 3

    Napoli

  • FT

    Chievo

    0 - 2

    Udinese

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Roma

  • FT

    Lazio

    4 - 1

    Genoa

  • FT

    Milan

    2 - 2

    Atalanta

  • FT

    Frosinone

    0 - 2

    Juventus

Wtorek, 25 września

  • 21:00

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Środa, 26 września

  • 19:00

    Udinese

    ? - ?

    Lazio

  • 21:00

    Roma

    ? - ?

    Frosinone

  • 21:00

    Atalanta

    ? - ?

    Torino

  • 21:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:00

    Genoa

    ? - ?

    Chievo

  • 21:00

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 21:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

Czwartek, 27 września

  • 19:00

    SPAL

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:00

    Empoli

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (7)

17.09
18:27
Liga Mistrzow puchar

Liga Mistrzów - żyła złota (12)

29.08
13:29
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17612

Liczba newsów: 31671