Informacje z klubu

FFP ciąg dalszy nastąpi (13)

Autor:
Źródło: football-italia.net
około 2 lata temu
1640
13
Rankingi

Jeśli myślicie, że Inter ma za sobą etap, w którym musiał sprzedawać zawodników, aby spełnić zobowiązania wynikające z FFP to jesteście w błędzie. Otóż do końca czerwca przyszłego roku Inter musi sprzedać zawodników i uzyskać z ich sprzedaży kwotę w wysokości 40 mln euro. Mowa tutaj jeszcze o ograniczeniach z lat 2015-2016. UEFA dalej w ramach planu trzyletniego obserwuje działania Interu co do wywiązywania się Włochów z ugody. Dziennikarze Corriere dello Sport postarali się przeanalizować możliwe działania włodarzy mediolańczyków, aby uzyskać potrzebną kwotę.

Pierwszym piłkarzem, który ma się pożegnać z Włochami ma być wypożyczony obecnie do Santosu do końca roku, Gabriel Barbosa. Zawodnik 31 Grudnia powróci do Mediolanu. Będzie on wtedy wyceniany na 16.8 mln euro. Aby nie ponieść straty w bilansie Interiści nie będą mogli go sprzedać za mniejszą kwotę niż wspomniane 16.8 mln Euro. Kontynuowaniem wypożyczenia Brazylijczyka jest zainteresowany w dalszym ciągu jego obecny klub, Santos oraz Gremio. Tym razem, jeśli brazylijskie kluby będą chciały go ponownie wypożyczyć będą musiały się zgodzić na przymusowe wykupienie po okresie wypożyczenia za 16.8 mln euro.

Kolejnym zawodnikiem, któremu rzymscy dziennikarze pakują walizki jest Portugalczyk Joao Mario, który również ma zmienić adres zamieszkania podczas zimowego okresu transferowego. Żeby Inter również nie poniósł  strat w bilansie, pomocnik nie może odejść za mniej niż 18 mln euro.

Trzecim zawodnikiem, który może odejść jest Dalbert. Jednak w jego przypadku odejście uzależnione jest od jego formy jaką zaprezentuje do końca roku. Jeśli brazylijski obrońca udowodni swoją wartość na boisku zostanie w drużynie i Inter sprzeda kogoś kto będzie mniej pożyteczny dla zespołu. Jeśli jednak okaże się zbędny dla Luciano Spallettiego, Nerazzurri nie będą go mogli sprzedać za mniej niż 14 mln euro, aby nie ponieść strat w bilansie.

 

 

 

 

 

Zobacz też

Inter 1965

55 lat od triumfu w Pucharze Interkontynentalnym (0)

15.09
12:47
Trening Appiano Gentile

Pierwsze treningi za nami. Kogo zabrakło? (5)

08.09
12:38

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.09.2018 o 14:46 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Pomału z tego wyjdziemy.
14.09.2018 o 05:33 przez Kondzik
Kondzik
Ogarniamy FFP i wchodzimy na pełnej w mercato bez hamulców.
13.09.2018 o 18:44 przez el_loco
+1
el_loco
Nie możemy sprzedać Vecino. Letnie okienko otwiera się w lipcu i nie ma co liczyć czy ktoś w czerwcu zgłosi się po niego. Duże ryzyko jeśli chcielibyśmy nim załapać dziurę w wysokości 40 mln. Można próbować sprzedać go w zimowym ale wówczas Nasza pomoc będzie strasznie okrojona więc byłby to ruch bez sensu.
Lepiej już teraz próbować pozbyć się zawodników którzy są Nam zwyczajnie nie potrzebni.
Jao Mario i Barbara w pierwszej kolejności powinni opuścić Inter.
13.09.2018 o 18:43 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
Samo założenie FFP może i nie było złe, ale nie do końca to wszystko wyszło. Bogate kluby gdzie są duże obroty i tak mogą sobie pozwolić praktycznie na każdy transfer, a kluby mniej popularne lub które miały kryzys mają duży problem żeby się porządnie wzmocnić, nie łamiąc zasad FFP, a ceny piłkarzy też coraz bardziej z kosmosu...
13.09.2018 o 18:37 przez Claudio
+2
Claudio
Za 20 lat "Inter już prawie spełnił wszystkie warunki FFP..."
13.09.2018 o 16:04 przez Antysemita92
+2
Antysemita92
Te durne ffp jest kompletnie niepotrzebne.
Przecież to normalnie jest zamach na wolny rynek, w mordę jeża....
13.09.2018 o 15:33 przez Czarson
Czarson
Na spokojnie Ausilio będzie w stanie wygenerować 40mln ze sprzedaży grajków skoro w poprzednim okresie rozliczeniowym zrobił to pozbywając się tylko zawodników primavery.
13.09.2018 o 15:33 przez Czarson
Czarson
Na spokojnie Ausilio będzie w stanie wygenerować 40mln ze sprzedaży grajków skoro w poprzednim okresie rozliczeniowym zrobił to pozbywając się tylko zawodników primavery.
13.09.2018 o 14:05 przez Kwolo
Kwolo
Zgadzam sie z @Endru . Vecino sprzedać a ze Sarri go lubi, Chelsea lubi przepłacać za zawodników to wycisnąć z nich ile sie da za niego i krzyż na drogę ! Następni Gabigol i Mario sprzedać obojętnie gdzie byle odciążyć budżet na kontrakty a dalbertowi dać czas do końca sezonu bo narazie jego wartość i tak jest mała .. Jakby jeszcze sie udało wy :cenzor: Valero i Ranocchie bo sory co by nie mowic mamy 3 solidnych środkowych obrońców ale to juz chyba marzenia ściętej głowy ..
13.09.2018 o 13:38 przez KoBa
KoBa
17 mln za Barbosę to dobra oferta, ale 18 za Mario to trochę jednak za mało.
13.09.2018 o 13:29 przez danielinter
+1
danielinter
dajcie spokoj z tym FFP to jest najbardziej bezsensowna rzecz w dzisiejszym futbolu.Kazdy powinien wydawac tyle ile ma ochote.Jak tak UEFA boi sie o finanse klubow to niech wprowadza jakis maksymalny stopień zadłużenia itp.
13.09.2018 o 13:24 przez Kazam
+3
Kazam
Spokojnie :) Po tak mistrzowsko rozegranym oknie transferowym przez PA, nie mam żadnych wątpliwości że i tym razem poradzimy sobie ze spełnieniem tych warunków. I to z zapasem. A wyżej wymieniona trójka? No cóż, nie ma co ukrywać, mają małe szanse na zaistnienie w Interze. Jeśli już mają być w jakikolwiek sposób dobrze kojarzeni przez fanów Interu, to raczej przez to że "dzięki nim" uda się zamknąć budżet :D
13.09.2018 o 13:23 przez Endru
+4
Endru
Sprzedac Vecino za 35 pozbyc sie Mario, Dalberta i Gabigola i mamy spokoj z FFP

Shoutbox

SETE 19.09.2020 23:30

Generalnie szacun.

SETE 19.09.2020 23:30

Moglby z Lukaku sobie popróbować

SETE 19.09.2020 23:26

Chyba tak. Niech przechodzi testy medyczne i wbija do składu bo zdecydowanie się przyda

Rebelde 19.09.2020 23:11

No i chyba kończy się wieczna saga z Vidalem

Nitrogen 19.09.2020 22:41

Koniec 0-0

Claudio 19.09.2020 22:38

trollował

Endru 19.09.2020 22:35

Zdjecie z Perisicem z podpisem good tactic i oznaczył Ivana :D

Endru 19.09.2020 22:34

Widzieliscie co na instastory dodal Hakimi? :D

Nitrogen 19.09.2020 22:33

Jutro będzie w Mediolanie. 1 mln euro za transfer.

Nitrogen 19.09.2020 22:33

Widal w Interze. To się dzieje @Romano

Nitrogen 19.09.2020 22:29

Strzał dla beki niczym z Interem w Parmie

Nitrogen 19.09.2020 22:29

Ależ Dy Marco prawie

Nitrogen 19.09.2020 22:20

Karcdorp już się połamał

Endru 19.09.2020 22:14

Roma gowniana jak zawzze ale hellas marnuje

Endru 19.09.2020 22:13

Czyli Eriksen agresywny skoro glowa strzela

Claudio 19.09.2020 22:13

wrzuciłem link do newsa z meczu jakby co

Claudio 19.09.2020 22:10

Eriksen na 7-0 z główki nawet strzelił

Claudio 19.09.2020 22:10

DObra mam gole z dzisiejszego meczu Interu

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 września

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Torino

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 0

    Roma

Niedziela, 20 września

  • 12:30

    Parma

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Crotone

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Bologna

Sobota, 26 września

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Fiorentina

    Fiorentina

    1

    3

  • 2

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    1

    1

  • 3

    Roma

    Roma

    1

    1

  • 4

    Spezia

    0

    0

  • 5

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 6

    Milan

    Milan

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Gaetano Castrovilli

    1

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26927

Liczba newsów: 37463