Informacje z klubu

FFP ciąg dalszy nastąpi (13)

Autor:
Źródło: football-italia.net
około 2 lata temu
1667
13
Rankingi

Jeśli myślicie, że Inter ma za sobą etap, w którym musiał sprzedawać zawodników, aby spełnić zobowiązania wynikające z FFP to jesteście w błędzie. Otóż do końca czerwca przyszłego roku Inter musi sprzedać zawodników i uzyskać z ich sprzedaży kwotę w wysokości 40 mln euro. Mowa tutaj jeszcze o ograniczeniach z lat 2015-2016. UEFA dalej w ramach planu trzyletniego obserwuje działania Interu co do wywiązywania się Włochów z ugody. Dziennikarze Corriere dello Sport postarali się przeanalizować możliwe działania włodarzy mediolańczyków, aby uzyskać potrzebną kwotę.

Pierwszym piłkarzem, który ma się pożegnać z Włochami ma być wypożyczony obecnie do Santosu do końca roku, Gabriel Barbosa. Zawodnik 31 Grudnia powróci do Mediolanu. Będzie on wtedy wyceniany na 16.8 mln euro. Aby nie ponieść straty w bilansie Interiści nie będą mogli go sprzedać za mniejszą kwotę niż wspomniane 16.8 mln Euro. Kontynuowaniem wypożyczenia Brazylijczyka jest zainteresowany w dalszym ciągu jego obecny klub, Santos oraz Gremio. Tym razem, jeśli brazylijskie kluby będą chciały go ponownie wypożyczyć będą musiały się zgodzić na przymusowe wykupienie po okresie wypożyczenia za 16.8 mln euro.

Kolejnym zawodnikiem, któremu rzymscy dziennikarze pakują walizki jest Portugalczyk Joao Mario, który również ma zmienić adres zamieszkania podczas zimowego okresu transferowego. Żeby Inter również nie poniósł  strat w bilansie, pomocnik nie może odejść za mniej niż 18 mln euro.

Trzecim zawodnikiem, który może odejść jest Dalbert. Jednak w jego przypadku odejście uzależnione jest od jego formy jaką zaprezentuje do końca roku. Jeśli brazylijski obrońca udowodni swoją wartość na boisku zostanie w drużynie i Inter sprzeda kogoś kto będzie mniej pożyteczny dla zespołu. Jeśli jednak okaże się zbędny dla Luciano Spallettiego, Nerazzurri nie będą go mogli sprzedać za mniej niż 14 mln euro, aby nie ponieść strat w bilansie.

 

 

 

 

 

Zobacz też

Arturo Vidal debil

Vidal dołącza do niechlubnego grona (5)

26.11
10:53
Lukaku

Pazza Inter! Inter 4-2 Torino (78)

22.11
14:07

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.09.2018 o 14:46 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Pomału z tego wyjdziemy.
14.09.2018 o 05:33 przez Kondzik
Kondzik
Ogarniamy FFP i wchodzimy na pełnej w mercato bez hamulców.
13.09.2018 o 18:44 przez el_loco
+1
el_loco
Nie możemy sprzedać Vecino. Letnie okienko otwiera się w lipcu i nie ma co liczyć czy ktoś w czerwcu zgłosi się po niego. Duże ryzyko jeśli chcielibyśmy nim załapać dziurę w wysokości 40 mln. Można próbować sprzedać go w zimowym ale wówczas Nasza pomoc będzie strasznie okrojona więc byłby to ruch bez sensu.
Lepiej już teraz próbować pozbyć się zawodników którzy są Nam zwyczajnie nie potrzebni.
Jao Mario i Barbara w pierwszej kolejności powinni opuścić Inter.
13.09.2018 o 18:43 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
Samo założenie FFP może i nie było złe, ale nie do końca to wszystko wyszło. Bogate kluby gdzie są duże obroty i tak mogą sobie pozwolić praktycznie na każdy transfer, a kluby mniej popularne lub które miały kryzys mają duży problem żeby się porządnie wzmocnić, nie łamiąc zasad FFP, a ceny piłkarzy też coraz bardziej z kosmosu...
13.09.2018 o 18:37 przez Claudio
+2
Claudio
Za 20 lat "Inter już prawie spełnił wszystkie warunki FFP..."
13.09.2018 o 16:04 przez Antysemita92
+2
Antysemita92
Te durne ffp jest kompletnie niepotrzebne.
Przecież to normalnie jest zamach na wolny rynek, w mordę jeża....
13.09.2018 o 15:33 przez Czarson
Czarson
Na spokojnie Ausilio będzie w stanie wygenerować 40mln ze sprzedaży grajków skoro w poprzednim okresie rozliczeniowym zrobił to pozbywając się tylko zawodników primavery.
13.09.2018 o 15:33 przez Czarson
Czarson
Na spokojnie Ausilio będzie w stanie wygenerować 40mln ze sprzedaży grajków skoro w poprzednim okresie rozliczeniowym zrobił to pozbywając się tylko zawodników primavery.
13.09.2018 o 14:05 przez Kwolo
Kwolo
Zgadzam sie z @Endru . Vecino sprzedać a ze Sarri go lubi, Chelsea lubi przepłacać za zawodników to wycisnąć z nich ile sie da za niego i krzyż na drogę ! Następni Gabigol i Mario sprzedać obojętnie gdzie byle odciążyć budżet na kontrakty a dalbertowi dać czas do końca sezonu bo narazie jego wartość i tak jest mała .. Jakby jeszcze sie udało wy :cenzor: Valero i Ranocchie bo sory co by nie mowic mamy 3 solidnych środkowych obrońców ale to juz chyba marzenia ściętej głowy ..
13.09.2018 o 13:38 przez KoBa
KoBa
17 mln za Barbosę to dobra oferta, ale 18 za Mario to trochę jednak za mało.
13.09.2018 o 13:29 przez danielinter
+1
danielinter
dajcie spokoj z tym FFP to jest najbardziej bezsensowna rzecz w dzisiejszym futbolu.Kazdy powinien wydawac tyle ile ma ochote.Jak tak UEFA boi sie o finanse klubow to niech wprowadza jakis maksymalny stopień zadłużenia itp.
13.09.2018 o 13:24 przez Kazam
+3
Kazam
Spokojnie :) Po tak mistrzowsko rozegranym oknie transferowym przez PA, nie mam żadnych wątpliwości że i tym razem poradzimy sobie ze spełnieniem tych warunków. I to z zapasem. A wyżej wymieniona trójka? No cóż, nie ma co ukrywać, mają małe szanse na zaistnienie w Interze. Jeśli już mają być w jakikolwiek sposób dobrze kojarzeni przez fanów Interu, to raczej przez to że "dzięki nim" uda się zamknąć budżet :D
13.09.2018 o 13:23 przez Endru
+4
Endru
Sprzedac Vecino za 35 pozbyc sie Mario, Dalberta i Gabigola i mamy spokoj z FFP

Shoutbox

maverik 03.12.2020 01:59

no i co Westbrook w Washington za Walla i 1st rnd pick

JoaoMario 02.12.2020 23:58

W mercato sprzedac Eriksena/Ninje/Vecino i kupić Lewego wahadłowego i pomocnika najlepiej jakiegoś DM

JoaoMario 02.12.2020 23:57

Ja go szanuje i żałuje tak się to skończyło ,ale mamy RL9 ktory jest klase lepszy

JoaoMario 02.12.2020 23:56

Icardi strzelil ponad 100 bramek do Interu

JoaoMario 02.12.2020 23:56

Nwm o co wam chodzi

pablo77 02.12.2020 23:11

dokładnie jeszcze Bologna po drodze

nicolas80 02.12.2020 23:10

Najpierw w niedzielę bolonia

pablo77 02.12.2020 23:09

bo mi dokuczasz :D

pablo77 02.12.2020 23:09

nicolas80 zobaczymy po meczu z Szachtarem

IlCapitano 02.12.2020 23:08

Prowokator

IlCapitano 02.12.2020 23:08

O jeszcze od IlCapsko będzie tu sapał,

nicolas80 02.12.2020 23:08

Pablo77 jak tak Conte dalej out czy zmieniłeś zdanie?

pablo77 02.12.2020 23:06

IlCapsko przestan sie rzucać i wyzywać

pablo77 02.12.2020 23:06

co nie tak z tym zrodlem ?

IlCapitano 02.12.2020 23:06

Pablo trollu multikoncie won już

SETE 02.12.2020 23:06

Źródło petarda :)

IlCapitano 02.12.2020 23:05

WIKIPEDIA XDDDDDDDDDDDDDD

nicolas80 02.12.2020 23:05

Icardi to ładny zapalnik na tym sb

SETE 02.12.2020 23:05

Ale mam to w d... żeby sprawdzać

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27063

Liczba newsów: 38051