Pozostałe

Finał KMŚ, Mazembe-Inter: zapowiedź (20)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
ponad 15 lat temu
461
20

Już w najbliższą sobotę, Inter Mediolan zmierzy się z kongijskim Mazembe, w ramach finału Klubowych Mistrzostw Świata 2010. Areną zmagań będzie nowoczesne Sheikh Zayed Stadium. Początek spotkania przewidziany jest na godzinę 18:00 (21:00 czasu lokalnego).

 

Inter stanie przed wielką szansą zdobycia trzeciego w historii klubów pucharu interkontynentalnego. Poprzednio udało się to dwukrotnie, bo w latach 64 i 65 wielkiemu Interowi pod wodzą legendarnego Helenio Herrery. Minęło ponad pół wielu, a Inter znów ma szansę tytułować się najlepszym klubem piłkarskim globu. Nerazzurri brakuję do tego tylko i aż, jednego zwycięstwa.

 

Rywalem Mediolańczyków w tym wielce prestiżowym starciu będzie rewelacyjne Mazebme. Afrykańczycy to sprawcy już dwóch wielkich sensacji na turnieju. Najpierw, gracze z Konga wyeliminowali Meksykańskie CF Pachuca 1:0, by później wyrzucić za burtę zwycięzcę Copa Libertadores, czyli brazylijski Internacional Porto Alegre 2:0. Tak więc, Mazembe przebojem i bez straty bramki weszło do finału, jako pierwszy w historii zespół spoza Europy i Ameryki Południowej.

 

Mimo, iż Inter rozegrał tylko jeden mecz stosunek bramek Nerazzurri jest identyczny, jak ten sobotnich rywali Mediolańczyków. Podopieczni Rafy Beniteza pokonali bowiem, bardzo pewnie, Seognam Ihwa Chumna. Inter kontrolował spotkanie, grał mądrze i dojrzale, a  na agresję ze strony Koreańczyków odpowiedział bramkami Stankovica, Zanettiego i Milito.

 

Inter pozostawił troski w zaśnieżonej Europie. Również kibice, zdają się nie myśleć o Serie A, czy Champions League. Teraz liczą się tylko Klubowe Mistrzostwa Świata, tylko wielki finał z Mazembe. Zwycięstwo, będzie czymś wyjątkowym, wspaniałym uwieńczeniem magicznego roku 2010. Miejmy nadzieję, iż nasi bohaterowie nie zawiodą i wzbogacą gablotę klubu o kolejne, wielkie trofeum.

 

Transmisje telewizyjne:

 

ESPN (uk & irl)

Fox Sports Espanyol **

Sport 1+

Sport TV2

SuperSport 7 (ZA)

~ ESPN HD

~ Sport 1+ HD

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Lautaro królem strzelców, Dimarco królem asystujących (1)

25.05
03:34
whatsapp

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.12.2010 o 17:52 przez Maciej80
Maciej80
link do meczu <a href="http://pl-sport.tv/stream-2.htm">http://pl-sport.tv/stream-2.htm</a> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
18.12.2010 o 17:17 przez Bartez
Bartez
Nie wyobrażam sobie innego rezultatu jak nasze zwycięstwo. Ale nie możemy zlekceważyc rywala i grać na 100%. Forza Inter!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
18.12.2010 o 17:10 przez des
des
Bo dodam, że nie niestety ale orange sport mam zablokowane.
18.12.2010 o 17:09 przez des
des
A na jakim kanale oprocz orange sport moge znalezc ten mecz jako posiadacz cyfry+ ? Niby mam espn classic (po polsku) ale wg pilota nie bedzie o 18 meczu. Z gorzy dzieki za pomoc.
18.12.2010 o 14:46 przez Internalista93
Internalista93
mecz jest na 100% na orange sport <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
18.12.2010 o 14:46 przez Internalista93
Internalista93
mecz jest na 100% na orange sport <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
18.12.2010 o 13:55 przez Znawca
Znawca
na orange info meczu nie bedzie?
18.12.2010 o 10:39 przez bartek355
bartek355
jes transmisja na espn classic
18.12.2010 o 10:34 przez bartek355
bartek355
ej zuzuzekers96 odgapiłes asji zasrasji
18.12.2010 o 10:34 przez bartek355
bartek355
to jakies cioty
17.12.2010 o 16:26 przez Rufus
Rufus
Nie widzę innej możliwości niż zwycięstwo Interu. Z całym szacunkiem dla naszych rywali, ale to my ten mecz wygramy !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.12.2010 o 11:40 przez Gajdzik
Gajdzik
Forza <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.12.2010 o 07:42 przez zuzuzekers96
zuzuzekers96
ProfilProfilProfil<br />
wygramy z dupkami z afryki czy tam asji zasrasj.Pzdr dla tego ziomka<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
17.12.2010 o 07:29 przez marekwitala
marekwitala
<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/26" alt="&lt;piwko&gt;" /> wypijmy za wygraną
17.12.2010 o 01:31 przez Endru
Endru
zlekcewazyli Eto'o dla nich to on powinen byc Bogiem, zdecydowanie najbardziej wybitny afrykański piłkarz. <br />
Forza Samuel Eto'o <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
16.12.2010 o 22:27 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
bartek żałosny jesteś
16.12.2010 o 19:01 przez ronni999
ronni999
trzeba szanować przeciwnika i wygraż nie lekceważąć go <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<br />
FORZA GRANDE INTER <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
16.12.2010 o 15:51 przez konrados
konrados
przed meczem Mazambe z Internazionale porto alegre czytałem ze to będzie super mega sensacja jak Mazambe awansuje do finału i stało sie./<br />
jak Inter z nimi przegra to będzie koniec benia a moze nawet i swiata haha<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
16.12.2010 o 15:35 przez Omen
Omen
Miej szacunek do takich rywali kolego
16.12.2010 o 15:06 przez bartek355
bartek355
wygramy z dupkami z afryki czy tam asji zasrasji<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />

Shoutbox

acmilanowek 24.06.2026 19:10

zapraszanie do restauracji nic nie pomoze jezeli nie mamy 85 mln na taki transfer plus conajmniej 7-8 dla zawodnika

AveCaesar 24.06.2026 19:04

Pociągnie jeszcze wahadło ?

AveCaesar 24.06.2026 19:03

A ile Paz senior kosztuje ?

Tifosinho 24.06.2026 18:29

Panie Zanetti proszę zapraszać już Paza seniora do najlepszej restauracji w Mediolanie

Tifosinho 24.06.2026 18:28

Czekam jutro na pozytywne wieści odnośnie Paza

Tifosinho 24.06.2026 18:28

Zeszłoroczny francuski zaciąg ogarnie prawą stronę

broda4991 24.06.2026 17:45

Ale nas chłostają wszyscy w to mercato. Jak wypuścimy Soleta który by nas kosztował 20mln to jesteśmy frajerami jeszcze przed rozpoczęciem mercato.

Imrahil 24.06.2026 17:35

yebac tego palestre

martins2000 24.06.2026 17:23

W ostatnim tygodniu Inter Mediolan nigdy nie złożył formalnej pisemnej oferty za Marco Palestrę!Ostatecznie Marotta i Ausilio nie otrzymali zgody od właścicieli klubu na sfinalizowanie transakcji.

rchemik 24.06.2026 16:53

oficjalnie okno startuje 1.07 więc wszystko to na razie są ploty itp. Nasi pewnie z racji wysokiej kwoty wejsciowej (palestra 45 od razu i reszta w bonusie) majać 50mln pewnie tutaj mieli priorytet. Solet pewnie dopiero z kasy za Dumfriesa czy innych

martins2000 24.06.2026 16:43

Curtis Jones trafił na celownik Juventusu

Samsewybierz 24.06.2026 16:24

jaja jakieś że my nie umiemy domknąć transferu za 20 baniek

Matti 24.06.2026 16:22

La Gazzetta - Atletico w tym tygodniu złoży ofertę za Soleta

Piekarz 24.06.2026 16:08

Jak Palestra jest wart 60 mln to Hakimiego wyceniam na mniej więcej 390

martins2000 24.06.2026 16:07

80-90 mln ?

Piekarz 24.06.2026 16:06

A jakby pójść po Hakimiego?

martins2000 24.06.2026 16:05

Palestra był głównym celem mercato nerazzurrich

Krownzay 24.06.2026 16:01

Jedyne co usprawiedliwiało taką kwotę za Palestrę to brak alternatyw

timon 24.06.2026 15:58

Nie mam pretensji o przegranie Palestry bo ta kwota byla przesadzona od samego poczatku, ale jak przegramy Soleta o jakies dwa-trzy miliony to juz bedzie kompromitacja

martins2000 24.06.2026 15:52

Udinese rozważa ofertę Atletico za Soleta

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625384

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się