Pozostałe

Finał KMŚ, Mazembe-Inter: zapowiedź (20)

Autor:
ponad 15 lat temu
462
20

Już w najbliższą sobotę, Inter Mediolan zmierzy się z kongijskim Mazembe, w ramach finału Klubowych Mistrzostw Świata 2010. Areną zmagań będzie nowoczesne Sheikh Zayed Stadium. Początek spotkania przewidziany jest na godzinę 18:00 (21:00 czasu lokalnego).

 

Inter stanie przed wielką szansą zdobycia trzeciego w historii klubów pucharu interkontynentalnego. Poprzednio udało się to dwukrotnie, bo w latach 64 i 65 wielkiemu Interowi pod wodzą legendarnego Helenio Herrery. Minęło ponad pół wielu, a Inter znów ma szansę tytułować się najlepszym klubem piłkarskim globu. Nerazzurri brakuję do tego tylko i aż, jednego zwycięstwa.

 

Rywalem Mediolańczyków w tym wielce prestiżowym starciu będzie rewelacyjne Mazebme. Afrykańczycy to sprawcy już dwóch wielkich sensacji na turnieju. Najpierw, gracze z Konga wyeliminowali Meksykańskie CF Pachuca 1:0, by później wyrzucić za burtę zwycięzcę Copa Libertadores, czyli brazylijski Internacional Porto Alegre 2:0. Tak więc, Mazembe przebojem i bez straty bramki weszło do finału, jako pierwszy w historii zespół spoza Europy i Ameryki Południowej.

 

Mimo, iż Inter rozegrał tylko jeden mecz stosunek bramek Nerazzurri jest identyczny, jak ten sobotnich rywali Mediolańczyków. Podopieczni Rafy Beniteza pokonali bowiem, bardzo pewnie, Seognam Ihwa Chumna. Inter kontrolował spotkanie, grał mądrze i dojrzale, a  na agresję ze strony Koreańczyków odpowiedział bramkami Stankovica, Zanettiego i Milito.

 

Inter pozostawił troski w zaśnieżonej Europie. Również kibice, zdają się nie myśleć o Serie A, czy Champions League. Teraz liczą się tylko Klubowe Mistrzostwa Świata, tylko wielki finał z Mazembe. Zwycięstwo, będzie czymś wyjątkowym, wspaniałym uwieńczeniem magicznego roku 2010. Miejmy nadzieję, iż nasi bohaterowie nie zawiodą i wzbogacą gablotę klubu o kolejne, wielkie trofeum.

 

Transmisje telewizyjne:

 

ESPN (uk & irl)

Fox Sports Espanyol **

Sport 1+

Sport TV2

SuperSport 7 (ZA)

~ ESPN HD

~ Sport 1+ HD

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38
whatsapp

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.12.2010 o 17:52 przez Maciej80
Maciej80
link do meczu <a href="http://pl-sport.tv/stream-2.htm">http://pl-sport.tv/stream-2.htm</a> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
18.12.2010 o 17:17 przez Bartez
Bartez
Nie wyobrażam sobie innego rezultatu jak nasze zwycięstwo. Ale nie możemy zlekceważyc rywala i grać na 100%. Forza Inter!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
18.12.2010 o 17:10 przez des
des
Bo dodam, że nie niestety ale orange sport mam zablokowane.
18.12.2010 o 17:09 przez des
des
A na jakim kanale oprocz orange sport moge znalezc ten mecz jako posiadacz cyfry+ ? Niby mam espn classic (po polsku) ale wg pilota nie bedzie o 18 meczu. Z gorzy dzieki za pomoc.
18.12.2010 o 14:46 przez Internalista93
Internalista93
mecz jest na 100% na orange sport <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
18.12.2010 o 14:46 przez Internalista93
Internalista93
mecz jest na 100% na orange sport <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
18.12.2010 o 13:55 przez Znawca
Znawca
na orange info meczu nie bedzie?
18.12.2010 o 10:39 przez bartek355
bartek355
jes transmisja na espn classic
18.12.2010 o 10:34 przez bartek355
bartek355
ej zuzuzekers96 odgapiłes asji zasrasji
18.12.2010 o 10:34 przez bartek355
bartek355
to jakies cioty
17.12.2010 o 16:26 przez Rufus
Rufus
Nie widzę innej możliwości niż zwycięstwo Interu. Z całym szacunkiem dla naszych rywali, ale to my ten mecz wygramy !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.12.2010 o 11:40 przez Gajdzik
Gajdzik
Forza <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.12.2010 o 07:42 przez zuzuzekers96
zuzuzekers96
ProfilProfilProfil<br />
wygramy z dupkami z afryki czy tam asji zasrasj.Pzdr dla tego ziomka<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
17.12.2010 o 07:29 przez marekwitala
marekwitala
<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/26" alt="&lt;piwko&gt;" /> wypijmy za wygraną
17.12.2010 o 01:31 przez Endru
Endru
zlekcewazyli Eto'o dla nich to on powinen byc Bogiem, zdecydowanie najbardziej wybitny afrykański piłkarz. <br />
Forza Samuel Eto'o <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
16.12.2010 o 22:27 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
bartek żałosny jesteś
16.12.2010 o 19:01 przez ronni999
ronni999
trzeba szanować przeciwnika i wygraż nie lekceważąć go <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<br />
FORZA GRANDE INTER <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
16.12.2010 o 15:51 przez konrados
konrados
przed meczem Mazambe z Internazionale porto alegre czytałem ze to będzie super mega sensacja jak Mazambe awansuje do finału i stało sie./<br />
jak Inter z nimi przegra to będzie koniec benia a moze nawet i swiata haha<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
16.12.2010 o 15:35 przez Omen
Omen
Miej szacunek do takich rywali kolego
16.12.2010 o 15:06 przez bartek355
bartek355
wygramy z dupkami z afryki czy tam asji zasrasji<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />

Shoutbox

Piotrek85 25.06.2026 06:52

Wyceniany na 50 mln euro

Piotrek85 25.06.2026 06:51

Ten Manzambi ładnie chodzi na mś. Niby środkowy pomocnik a już 3 bramki. Nie znam gościa ale wartość 50 mln ,więc to raczej nie ogórek.

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625399

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się