Relacje

Finał Ligi Mistrzów: Webb sędzią głównym (49)

Autor:
Źródło: inter.it
około 16 lat temu
1176
49

Angielski arbiter Howard Melton Webb poprowadzi jako sędzia główny finał Champions League, w którym zmierzą się Bayern Monachium i Inter Mediolan. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 22 maja na stadionie Santiago Bernabeu w Madrycie (początek o godzinie 20:45).

 

Jego asystentami będą Michael Mullarkey i Darren Cann, natomiast arbitrem technicznym -  Martin Atkinson.

 

38 – letni Webb sędziował już w obecnej edycji Ligi Mistrzów jedno spotkanie z udziałem Interu. Miało to miejsce 31 marca, kiedy Nerazzurri pokonali na własnym boisku CSKA Moskwa 1:0, w pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym. Wcześniej Anglik prowadził tylko jeden mecz Mistrzów Włoch, kiedy 22 października 2008 roku Mediolańczycy pokonali 1:0 Anorthosis Famagusta w meczu fazy grupowej Champions League.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Hakan wziął Inter pod pachę i wprowadził go do finału Coppa Italia! 3:2 po wielkiej rimoncie drużyny Chivu na Meazza! (66)

21.04
20:42

Inter zdobywcą Coppa Italia w sezonie 2025/26! (60)

13.05
20:24

Komentarze (49)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.05.2010 o 11:53 przez kostrzes
kostrzes
Może nie jest wybitnym arbitrem ale jak on sędziuje to narazie każdy mecz wygrywamy oby tak było w sobotę.
20.05.2010 o 23:33 przez Omen
Omen
Oj przestańcie już biadolić bo w obecnej chwili Webb to jeden z najlepszych sędziów na świecie.Mi to obojętne kto będzie może i być naw2et...Hubert Siejewicz.Najważniejsze żebyśmy wygrali!
20.05.2010 o 22:01 przez mati1908
mati1908
zobaczymy jak posiedziuje
20.05.2010 o 20:58 przez AdrianPL
AdrianPL
No to mamy skandal. Webb pcha się drzwiami i oknami do sędziowania wielkich spotkań, a popełnia karygodne błędy.
20.05.2010 o 20:00 przez Gunnar
Gunnar
tak samo narzekaliście przed meczem z CSKA<img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" /> . W tamtym meczu nie popełniał gaf i wierze, że w tym też nie popełni choć chciałbym żeby ten finał poprowadził Mejuto Gonzalez <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
20.05.2010 o 19:58 przez piter0806
piter0806
<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
20.05.2010 o 19:46 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Co tu duzo mowic nie lubie kolesia i chyba go juz nie polubie,zeby tylko uczciwie i jaknajlepiej sedziowal final.
20.05.2010 o 19:41 przez IRT
IRT
Marzył mi się Mejuto Gonzalez. Mam nadzieje, że Webb nic nie odwali.
20.05.2010 o 18:28 przez adriano:)
adriano:)
Dobry sędzia, ale nasi stoperzy będą musieli bardzo uważać przy stałych fragmentach gry. Zarówno Samuel jak i Lucio grają ostro i będzie problem jeśli powtórzą się sytuacje np. z meczu z Chelsea gdy w polu karnym były &quot;zapasy&quot;.
20.05.2010 o 18:13 przez SlimShady
SlimShady
Pewnie wszyscy z was rozpaczają, wiadomo z jakiego powodu, ale to na prawdę dobry sędzia, po tym incydencie z Polską wyszedł na prostą i czołówka światowa, bardzo mi sie podobało jak sędziował nam z CSKA, nawet pomyślałem, ze sprzyja nam, ale po prostu tak mało mieliśmy sprawiedliwego sędziowania, że miło sie patrzyło na jego pracę. Powiem szczerze, ze życzyłem sobie właśnie Webba za tak dobre sędziowanie z z CSKA. To może znak że Inter znowu zgra świetne spotkanie w LM.
20.05.2010 o 17:58 przez Inter_destination
Inter_destination
pytanie, tylko dlaczego ma sędziować przeciwko Interowi? <br />
wg. mnie większe szanse mają &quot;bardziej&quot; klasowi obrońcy Bayernu na wyłapanie jakiejś głupiej kartki, czy sprokurowanie karnego...
20.05.2010 o 17:54 przez ferdinand55
ferdinand55
Nie mozemy patrzec na sedziego... Chociaz on jest fenomenalny <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
I tak damy sobie rade <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
20.05.2010 o 17:28 przez koza15
koza15
Webb... na samą myśl o nim robi mi się nie dobrze ... juz teraz mogę powiedzieć że w Madrycie będzie karny tylko dla kogo ten karny będzie korzystny <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> Samuel musi poprostu być ostrożny
20.05.2010 o 16:42 przez Michal_fci
Michal_fci
jak bedzie targal kogos za koszulke i bedzie karny nie mozna miec pretensji do sedziego tylko do Samuela wiec jak bedzie karny przez cos tkiego to zanim napiszecie komentarz to sie zastanowcie
20.05.2010 o 16:40 przez Chuchu
Chuchu
w Premiership nieraz popełniał straszne błędy - akurat takich karnych jak z Austrią to nie widziałem w Anglii podczas jego sędziowania ale takie ciąganie się to w Serie A norma tak więc obawiam się o Samuela <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
20.05.2010 o 16:30 przez barca89
barca89
Ci co uważają, że Howard jest super sędzią to są w błędzie i to dużym. Widać, że nie oglądacie spotkań Premiership z jego udziałem <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Cholera, tak chciałem oglądać finał LM, ale nie obejrzę, ze względu na tą angielską małpę <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Powodzenia w finale <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
20.05.2010 o 16:04 przez Mechuto
Mechuto
Wspanialy sedzie, lepiej byc nie moglo<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
20.05.2010 o 15:47 przez Kubusa10
Kubusa10
Gorzej być nie mogło
20.05.2010 o 15:42 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Boję się trochę o Samuela (Motta nie zagra), ponieważ Walter lubi zapasy przy stałych fragmentach gry, a jak wszyscy dobrze wiemy Webb, gwiżdże często takie faule.
20.05.2010 o 14:59 przez arturinho17
arturinho17
Jak dla mnie bardzo dobry sędzia, przynajmniej nie będzie zapasów przy stałych fragmentach Mam nadzieję, że nie zaliczy wpadki jeśli chodzi o rzuty karne... ten z meczu Polska - Austria był jak najbardziej słusznie podyktowany, żeby nie było. Oglądałem kilka meczy w których był sędzią i nie miałem do niego żadnych zastrzeżeń. Mam tylko nadzieję, że nei pokaże Mourinho czerwonej za protesty albo coś<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
20.05.2010 o 14:42 przez krzysztof
krzysztof
hahahahaha no nie
20.05.2010 o 14:41 przez Piotr91
Piotr91
Hahahahahahahahaahahahahahah <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
20.05.2010 o 14:40 przez snuffy
snuffy
26 komentów a nic o odejściu Mou <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> &lt;szok&gt; <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
20.05.2010 o 14:38 przez tytusek25
tytusek25
To fajnie .23 komentarze na temat sedziego? Heh widac ze juz finał i wyolbrzymia sie kazdą pierdołe<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
20.05.2010 o 14:36 przez hQ
hQ
Dziwny sędzia. Dalej nie wiem czemu gwizdnął wtedy karnego. Jak patrzę jakie akcje puszcza w Anglii to aż tam kości trzeszczą, a zawodnicy grają dalej. Nie wiadomo co wykmini tym razem.
20.05.2010 o 14:34 przez Gajdzik
Gajdzik
OMG <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
20.05.2010 o 14:18 przez karolm22
karolm22
co raz lepiej...
20.05.2010 o 14:16 przez TestoForza
TestoForza
W Anglii tez tragicznie sedziuje,i popelnia koszmarne bledy.Zawsze maja pretensje do niego.Jednak nie daje sobie rzadzic zawodnikom na boisku ma silna osobowosc i pewnie dlatego go wybrali na final.Kazdy sedzia popelnia bledy,oby to byl mecz bez bledu sedziowskiego.<br />
Ale jak mowicie trzeba grac swoje jak nie dopuscimy Bayernu do sytuacji to nie bedzie podstaw do bledu.<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
20.05.2010 o 14:11 przez MatiInter
MatiInter
nie ma co sie srac... patrzec na sedziego. Trzeba Grac swoje, w pilke i sie wygra. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
20.05.2010 o 14:07 przez Michal_fci
Michal_fci
sluszny byl karny wiec nie wiem co wy gadacie, tak to jest jak sie slucha ekspertow polsatu to sie pisze glupoty. To jest dobry arbiter bo inaczej nie sedziowalby finalu. Gwizdna by karny dla Polski i byloby ale to jest zajebisty sedzia

Shoutbox

Jacenty 24.06.2026 14:31

na Trenta nie ma szans, Mourinho widzi zarówno jego jak i Dumfriesa na prawej obronie, i mają dostać więcej przestrzeni do ataku, podczas gdy lewa obrona ma bardziej zabezpieczać tyły

Kredence 24.06.2026 14:27

To i tak mało bo oni dają na 8-9 lat xd

Kredence 24.06.2026 14:27

6 letni kontrakt dostał Palestra

Lopez 24.06.2026 14:21

jak sie tam w tej chelsea wypier....li na ten swój głupi ryj, to mam nadzieję, że nasi odpuszczą sobie jego sprowadzenie itp itd

Lopez 24.06.2026 14:14

mam nadzieję, że oprócz niego mają jeszcze inne alternatywy

Lopez 24.06.2026 14:13

jeszcze mamy wspaniałą alternatywę w postaci cambiasso

Lopez 24.06.2026 14:12

zarabiamy hajsy w LM itd a dalej musimy żebrać o zawodników, oglądać 10x każde euro i negocjowac pół roku zanim dopniemy transfer.

Claudio 24.06.2026 14:11

podobnie jak Paz, Wes też nie garnął się do Interu

Lopez 24.06.2026 14:11

jak sobie pomyśle, że darmian będzie w tym klubie dalej to mi się odechciewa

Claudio 24.06.2026 14:10

Sneijder to też był transfer 10/10

Claudio 24.06.2026 14:10

taki Hakimi to zdarza się mega rzadko. Wspaniały to był transfer. Żałuję, że nie robimy ostatnio z Realem transferów.

Tifosinho 24.06.2026 14:10

Trenta*

Tifosinho 24.06.2026 14:10

Może jeśli Nasi usiądą z Perezem do rozmów o Pazie to od razu o wypożyczenie Trenera zapytają?

Lopez 24.06.2026 14:08

ale to były inne czasy

Tifosinho 24.06.2026 14:08

I to był piłkarz sprawdzony na wysokim poziomie. Gwarant jakości

Lopez 24.06.2026 14:07

dokładnie

Tifosinho 24.06.2026 14:07

Cisza, cisza i nagle transfer

Tifosinho 24.06.2026 14:07

Majstersztykiem był Hakimi

Imrahil 24.06.2026 14:06

zdechnie w tej czelsi zobaczycie

Claudio 24.06.2026 14:04

ja na niego nie licze. To już predzej moze wypalić Andy

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625339

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się