Plotki transferowe

Francuskie media: Icardi to kosztowna pomyłka (19)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około miesiąca temu
2535
19
Mauro Icardi

 

France Football skrytykowało PSG za transfer Mauro Icardiego nazywając Argentyńczyka kosztowną pomyłką finansową. 

 

Przypomnijmy: Icardi początkowo był wypożyczony do PSG, gdzie strzelił w pierwszym sezonie 20 bramek w 34 spotkaniach. PSG zdecydowało się zapłacić za Mauro 50 mln euro. Transakcja ta została niedawno skrytykowana przez France Football po tym jak Icardi rozgrywa słabszą kampanię 2020/21. 

Icardi rozegrał tylko 19 spotkań w tym sezonie po wielu nieobecnościach spowodowanych kontuzjami i zakażeniem Covid, nie ułatwia w grze fakt, że były trener PSG Thomas Tuchel także dołożył cegiełkę do małej ilości minut byłego kapitana Interu. 

Według dziennikarzy Paryżanie będą chcieli sprzedać 28-latka w te lato do Romy, lub Juventusu. Włoskie kluby liczą jednak na duże zniżki związane ze słabszą formą piłkarza oraz nową rzeczywistością w świecie piłki (po-pandemiczną). 

 

 

 

Zobacz też

Federico Dimarco

Dimarco jednak wróci do Interu? (2)

11.05
10:12
Lautaro Martinez Crotone

Królewscy będą negocjować transfer Lautaro (20)

07.05
14:31

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.04.2021 o 17:01 przez pasencjusz88
+3
pasencjusz88
Pomyłka ? Jego żona ma na drugie pomyłka :D
11.04.2021 o 10:33 przez maestro177
+1
maestro177
Trochę go tutaj demonizujemy, zapewne przez zachowanie jego żony, ale przynosił nam przez lata wiele radości swoją zabójczą skutecznością. Co nie oznacza, że jest napastnikiem kompletnym i wiele by go musiał Conte nauczyć, żeby teraz grać u nas.
11.04.2021 o 10:58 przez Bajlando
Bajlando
Z tym demonizowaniem.. Mi się właśnie wydaje, że mamy o nim zbyt dobre zdanie i dzieje się to dlatego, ze to byly kijowe czasy, w ktorych skutecznosc i bramki icardiego byly jedynym pozytywnym elementem tamtego Interu. Mamy o nim zbyt dobre zdanie, bo na tle slabych zawodnikow nawet sredniak bedzie sie wyroznial. Tez jakby nie zrozum mnie zle, strzelil dla nas sporo bramek i tego mu nikt nie odbierze. Nawet jesli teraz 'liczby' w jego paryskiej przygodzie nie sa takie tragiczne, to trzeba wziac po uwage, ze to ligue 1, w ktorej graja same ogorki. Absolutnie nie wyobrazam go sobie teraz w Interze. Grzalby lawe, albo znowu marudzil ze jest kontuzjowany pod wplywem focha, ze ktos nie uwaza go za absolutna swiatowa gwiazde - gdzie tak naprawde grzalby lawe, bo jest zbyt slaby w stosunku oczekiwan Conte :p
14.04.2021 o 14:31 przez interbig
interbig
Ziomuś, 2x król strzelców nie wziął się z niczego. Jego pozycja w klasyfikacji strzelców IM to też nie przypadek. I tak z pamięci zupełnie, nie raz się media rozpływały nad jego skutecznością pod bramką. Więc wypada jednak, sprawiedliwie, oddać królowi co królewskie. Oddzielmy sympatie czy antypatie od faktów.
11.04.2021 o 10:21 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Chói ci na imie gównozjadzie, tak bym to opisał na ten moment. I tak zbyt skromnie
11.04.2021 o 09:29 przez Bajlando
+2
Bajlando
Boze zapomnialem juz o nim 😁 Tak jak wspomnial Endru.. Icardi wyroznial sie przy patalachach, ktorzy u nas grali 🤷‍♂️ Poza tym nasz obecny duet potrafi zrobic wiecej, niz dostawic noge i z calego srodowiska kibicow znalazloby sie moze ze 2-3, ktorzy rzeczywiscie tesknia za tym cymbalem :p
11.04.2021 o 03:08 przez Endru
+10
Endru
Sredni pilkarz z instynktem strzeleckim ktory wyroznial sie u nas na tle mizerii on zawdziecza Interowi wiecej niz my jemu. Tak bym podsumowal Mauro Icardiego.
11.04.2021 o 00:22 przez ragnar
+2
ragnar
Staty nawet w tym sezonie ma niezłe
Problem taki, że on poza strzelaniem nie potrafi n8c, nie gra dla drużyny, nie potrafi grać tyłem do bramki, kiwac itp itd
Kaen daje więcej opcji
11.04.2021 o 00:09 przez Soprano1986
+2
Soprano1986
Icardi był sam na napadzie i on karne strzelał więc co to za porównanie do Lautaro ktory jest 2 napastnikiem a karnych praktycznie nie strzela
10.04.2021 o 23:21 przez smerf1600
+5
smerf1600
na nasze szczęście PSG połasiło się na niego w ostatnie lato. Gdyby nadal był wypozyczony tak po sezonie nadal mielibyśmy problem co z nim zrobić a 50 baniek nikt normalny by za niego nie zapłacił
10.04.2021 o 23:02 przez oster
-4
oster
Wanda Nara kur...a stara niszczy mu karierę taka jest prawda, jakby nie ten kapeć to pewnie on by tworzył duet razem z Lukaku i to dopiero był by atak... Lautaro raczej 20 bramek w sezonie to nie strzeli a on miewał w granicach 30stu...
10.04.2021 o 23:17 przez Towarzysz
+5
Towarzysz
No nie wiem czy Lukaku, który przyszedł w miejsce Icardiego tworzyłby z nim atak
10.04.2021 o 23:23 przez oster
-4
oster
No ale Lautaro nadal jest daleko do Icardiego za czasów jego gry u nas...
10.04.2021 o 23:29 przez SETE
+6
SETE
Lautaro może i 20 nie strzeli ale pewnie zakończy na 18/19 plus dołoży 10 asyst .
Wychodzi nam zawodnik który daje tyle co Icar albo naprawdę niewiele mniej.
10.04.2021 o 23:42 przez maestro177
+2
maestro177
I nie ma przy nim cyrków.
11.04.2021 o 03:05 przez Wujas90
Wujas90
Przeczytałem "nie ma przy nim cycków" 😃 co nie zmienia faktu że Icardi to bardziej napastnik typu Lukaku, więc do którego dobiera się zawodnika jak wlasnie Lautaro czy teraz Alexis. Gdzie Romek potrafi dośrodkować czy podać pilke a nie tylko ja wykończyć. Icardi to że swoim nosem do wykańczania to może Roberta zastąpić w Bayernie ewentualnie
11.04.2021 o 08:59 przez Roni86
+1
Roni86
Widzę że co niektórzy dalej podniecają się tym drewniakiem. Porównywanie go z Lautaro obraża Lautaro. Od dawna twierdzę że Icardi to zwykły grajek. Napewno nie wart 50mln a co dopiero 110 jak twierdzono wcześniej 😂😂😂😂
10.04.2021 o 21:55 przez LukeInter
+2
LukeInter
wolałbym żeby go nie było już w serie a, jest tyle dobrych lig w których mógłby zagrać, np. ekstraklasa :D
10.04.2021 o 21:36 przez Saff
+16
Saff
Jeśli pan "Chcę wygrywać trofea" faktycznie trafiłby do Romy, to byłoby to idealne podsumowanie zarządzania jego karierą.

Shoutbox

Kamiliusz1908 12.05.2021 14:35

Wygrana leciutko dzisiaj.

Kusy 12.05.2021 14:08

Nic się nie stanie, bo wygramy :)

interro 12.05.2021 13:43

X2

interro 12.05.2021 13:43

i nic sie nie stanie

interro 12.05.2021 13:43

przegramy albo remis

interro 12.05.2021 13:41

Siemka. Info dla osob, ktore maja zamiar obstawić naszą dzisiejszą potyczkę z Romą. W superbet jest na ten mecz 0% marży.

Kamiliusz1908 12.05.2021 13:41

Witam Cuba

Endru 12.05.2021 13:40

milego dnia cuba :inter:

Kredence 12.05.2021 13:36

najważniejsze, że każdemu z osobna

cuba 12.05.2021 13:34

Dnia :)

cuba 12.05.2021 13:34

Ja tak na chwilę węc Miłego Dia Paowie, Każdemu z osobna :inter:

cuba 12.05.2021 13:32

dziś obowiązkowe 3pkt :)

Ojciec SB 12.05.2021 13:32

Również witam Cuba

cuba 12.05.2021 13:31

Witam @Orzeu @maniekfci @Kamiliusz1908 @Endru @Ojciec SB

Orzeu 12.05.2021 13:28

Orzeu 12.05.2021 13:13 to nie hymn

maniekfci 12.05.2021 13:28

:zolta:

Orzeu 12.05.2021 13:27

no tak maverik poprawilem sie

Kamiliusz1908 12.05.2021 13:24

Zgadzam się ojciec.

maniekfci 12.05.2021 13:21

dokładnie

Ojciec SB 12.05.2021 13:19

ja to tam z checia bym posluchal takiej roty a nie takie disco granie i nazywanie hymnem

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 08 maja

  • FT

    Spezia

    1 - 4

    Napoli

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Bologna

  • FT

    Inter

    5 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Fiorentina

    2 - 0

    Lazio

Niedziela, 09 maja

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Benevento

    1 - 3

    Cagliari

  • FT

    Parma

    2 - 5

    Atalanta

  • FT

    Verona

    1 - 1

    Torino

  • FT

    Roma

    5 - 0

    Crotone

  • FT

    Juventus

    0 - 3

    AC Milan

Wtorek, 11 maja

  • FT

    Napoli

    5 - 1

    Udinese

Środa, 12 maja

  • 18:30

    Cagliari

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    AC Milan

Czwartek, 13 maja

  • 20:45

    Crotone

    ? - ?

    Verona

Sobota, 15 maja

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Torino

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Lazio

Niedziela, 16 maja

  • 12:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

  • 15:00

    Benevento

    ? - ?

    Crotone

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Cagliari

Poniedziałek, 17 maja

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

Wtorek, 18 maja

  • 20:30

    Lazio

    ? - ?

    Torino

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    35

    85

  • 2

    Napoli

    Napoli

    36

    73

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    35

    72

  • 4

    Milan

    Milan

    35

    72

  • 5

    Juventus

    Juventus

    35

    69

  • 6

    Lazio

    Lazio

    34

    64

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    27

  • 2

    Luis Muriel

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    21

  • 4

    Dusan Vlahovic

    21

  • 5

    Ciro Immobile

    19

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27179