Plotki transferowe

Frustracja Interu ws. bocznych obrońców (25)

Autor:
Źródło: La Gazzetta dello Sport
około 9 lat temu
898
25

Gazzetta dello Sport donosi dzisiaj o problemach Interu w sprawie ściągnięcia bocznych obrońców.

Dalbert, który wydawał się bardzo blisko Interu, może ostatecznie do niego nie trafić. Nicea podwyższyła cenę za zawodnika w ostatniej chwili, a Inter nie zamierza pójść w tej sprawie na rękę Francuzom. 

Z drugiej strony podobna sprawa z Rickiem Karsdorpem: Inter zaoferował 15 mln euro i ta oferta przekonała Feyenord, ale problemy pojawiły się z samym zawodnikiem - Inter nie może dogadać się z agentem piłkarza w sprawie warunków kontraktu. 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.06.2017 o 09:42 przez ErnestGrandeNerazzurri
ErnestGrandeNerazzurri
Są pieniądze i są na rynku piłkarze, na których nas stać, a którzy prezentują odpowiedni poziom dla Interu. R. Rodriguez odpadł, ale można do 25 mln wyciągać lewych obrońców sporej klasy - wymieniam: Raphael Guerreiro, Jonas Hector, Theo Hernandez a nawet jeszcze Jetro Willems. Marzeniem na prawą dla mnie pozostaje Coleman, który moim zdaniem nie miałby problemów z taktyką (może z językiem), a wtedy Danilo mógłby przejść z powrotem na lewą. Pobożne życzenia..
16.06.2017 o 08:48 przez rezun
rezun
TO mercato jeszcze sie nie zaczelo a juz zapowiada sie tragicznie. Osobiscie mam nadzieje ze ktos sie wezmie tez za naszych dyrektorow bo to ze :cenzor: gramy to w bardzo duzej mierze ich wina rowniez, zas Ausilio kopie sobie wlasnie grob.
16.06.2017 o 08:39 przez interista1987
interista1987
@SETE zgadzam sie z pierwszym zdaniem ale z tym, ze Bernardeschi czy inni nie przyjda juz nie.
Dalbert i Karspdorp nie jestem przekonany do takich bokow obrony.
15.06.2017 o 20:44 przez Silvio
Silvio
Zamiast tych rewelacji do końca miesiąca wolałbym usłyszeć: Rano Brozo Medel oraz Nagatomo sprzedani!
15.06.2017 o 16:23 przez WTC
WTC
Nie tylko, że Interesujemy się jakimiś gówniakami to jeszcze te gówniaki nas olewają.
15.06.2017 o 15:50 przez SETE
SETE
Przykład Rodrigueza pokazuje stan naszych możliwości negocjacyjnych i zamieszania w klubie.

Wydaje mi sie ze nie jesteśmy w stanie wyciagnac nikogo z poważnych graczy na ten moment...nie przyjdzie żaden Beranrdeschi, żaden Berardi , a takie nazwiska jak Di Maria , Radja to abstrakcja

Co najwyżej Benassi, Rudiger to tak, ale to poziom średniaka serie A
15.06.2017 o 15:47 przez SETE
SETE
Frustracja ?? ? targują sie ok 1 mln euro przez caly miesiąc

popatrzcie co Bayern zrobil z Tolisso , my sie nim Interesowaliśmy pol roku, negocjacje , info ze sa po slowie z zawodnikiem , ze targują z Lyonem, ze sa blisko dogadania ....i co ... wpada Bayern daje 40 mln Lyonowi , 4 mln na rok Tolliso i zamykają transfer w 2 dni :) :) :)

Ja wiem , ze Bayern, PSG , BArca , Real, Juve, sa poza zasięgiem jeśli chodzi o możliwości zatrudnienia pozadnych zawodnikow....ale naszymi działaniami na rynku transferowym stajemy sie tylko pośmiewiskiem :)
15.06.2017 o 13:19 przez timon
timon
Ten Dalbert to troche taki walnij pile i biegnij. Ciekawe jak on z tylu ogarnia, bo jezeli chodzi o gre do przodu to wrzutki ma na poziomie Nagatomo
15.06.2017 o 13:14 przez timon
timon
A była promocja na Rodrigueza... Problem w tym, że Ausillio nie rozpozna promocji nawet jak by ta go w tyłek kopnęła
15.06.2017 o 13:08 przez inter_21
inter_21
A w ogóle to się powinni przyzwyczaić że rynek jest taki że za każdego się przepłaca, sami za Perisica wołają 60 baniek a jak ktoś woła 15 to już wielki lament bo nie jest tyle warty, jak coś się nie podoba to zawsze można zostać z tym co się ma i walczyć o 7 miejsce
15.06.2017 o 13:06 przez inter_21
inter_21
milan tez jest przeciętniakiem i jakos tam nie wybrzydzają, nie ma co na siłe usprawiedliwiać partactwa pewnych osób. Do znudzenia będę powtarzał że odpuszczenie RR było idiotyzmem, wiele osób tutaj pisze że miał słaby sezon itp a idę o zakład że wciągnie nosem te pseudowynalazki które tu przyjdą
15.06.2017 o 13:00 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Czuja kase cwele
15.06.2017 o 12:35 przez cuba
cuba
Nie grając w pucharach każdy zawodnik może pomyśleć że przyjście do takiego Interu to nie będzie to krok do przodu,agent piłkarza też widzi w tym większy pieniądz bo wie że Inter wielkich gwiazd nie sprowadzi to wychodzi tzw specyfika Interesu :)
15.06.2017 o 12:27 przez inter_21
inter_21
Jak te ofermy nie potrafia sprowadzić no name'a za gówniane 15 baniek to o czym my mówimy. Jak to się ma do tych rzekomych setkach milionów na transfery?
15.06.2017 o 12:18 przez Lovato
Lovato
A kogo byście lepszego niby kupili? Nawet zwykły przeciętniak patrząc na Inter zaczyna już wybrzydzać.
15.06.2017 o 12:10 przez micom
micom
frustracją to nazwać można próbę kupna ww. dwojki
15.06.2017 o 11:35 przez OstatniPrawdziwy
OstatniPrawdziwy
dopóki nie zrozumieją że tutaj nic się jakimiś 15 milionami nie wzmocni to nie ma mowy o bokach obrony. świrowanie z dalbertami i innymi holendrami to jest śmiech na sali, będziemy dalej w ciemnej piździe po takich transferach
15.06.2017 o 11:34 przez Lovato
Lovato
Może i dziennikarski bełkot ale w każdym newsie jest zawsze trochę prawdy a prawda jest taka że Inter nie ma za bardzo kogo kupić a jeśli ktoś się trafi to klub lub agent mając w pamięci frajerstwo Interu z poprzednich okienek znowu chcą ten klub wydymać.
15.06.2017 o 11:05 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Skonczy sie na jakims widmerze I criscito xdd
15.06.2017 o 10:56 przez Claudio
Claudio
A ja standardowo. Poczekamsobie spokojnie do lipca i wtedy będę się ekscytował okienkiem transferowym. Większość newsów to bełkot dziennikarzyn. W czerwcu i tak nie zrobimy transferu więcco tu się podniecać....jeszcze 2 tygodnie.
15.06.2017 o 10:44 przez piotrekninter
piotrekninter
i to nie są zawodnicy z topu,o których walczy pół Europy,smutne
Sidibe marzenie,dobry walczak
15.06.2017 o 10:41 przez broda4991
broda4991
KA BA RE TON ! :D
15.06.2017 o 10:37 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Zaczęli wydzielać z rodriquezem ktory juz był niby dogadany no to teraz mają. Zabojady w chja lecą a holender pewnie czeka na zaInteresowanie z lepszych klubów ... jak dla mnie powinniśmy się skupić na Sidibe. Konkretny gość. Mogący grać I na prawej i na lewej stronie
15.06.2017 o 10:33 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Miałó byc wielkie siano a tu ciągle cos, jak chcemy sie wzmocnic to nie mozna skąpic takie sa realia.
15.06.2017 o 10:22 przez Mikson
Mikson
No bo trudno było dać klauzulę za Rodrigueza, który był już zdecydowany na transfer jak Milan jeszcze nawet nie myślał o ofensywie transferowej...

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się