Plotki transferowe

Gabigol do Realu Betis? (13)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
11 miesięcy temu
12
13
fcinter serwisowe

Hiszpańska prasa informuje, że w styczniu po Gabigola może zgłosić się Real Betis.

Hiszpanie szukają napastnika, ponieważ występy Rubena Castro są nie przekonujące. Dodatkowo kontuzja Sanabrii skłoniła klub do poszukiwania nowego napastnika i jak informuje El Gol Digital prawdopodobnym wyborem jest Gabriel Barbosa. 

Gabigol na pewno wróci w styczniu do Interu po rozegraniu bardzo małej ilości minut w Benfice. Brazylijczyk był bardzo drogą inwestycją, która okazała się kompletną klapą. Kierunek Real Betis wydaje się być dla niego możliwością na odrodzenie, dlatego Inter z chęcią wysłałby Gabriela na 2-letnie wypożyczenie.

 

 

 

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Malcom Barcelona

Inter wróci po Malcoma? (17)

19.10
15:17
Mauro Icardi

40 mln euro + Modrić za Icardiego (23)

19.10
21:01

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.12.2017 o 23:40 przez Kujon
Kujon
@SETE za Fidziukiewicza czemu nie :D a tak serio to jemu jest potrzebny słaby klub (jak to dziwnie brzmi, 30 mln :/), żeby miał pewne miejsce w 11. Taki Betis czy klub z dołu serieA byłby w sam raz.
07.12.2017 o 10:23 przez brk91
brk91
@Raffal, nie zgadzam się. Po pierwsze on i jego menadżer zapewne miał wpływ na to gdzie idzie, po drugie w Benfice jest kilku Brazylijczyków co przed dołączeniem do klubu z Lizbony można było rozpatrywać "in plus", większa swoboda, pomoc w popularnej i lubianej "aklimatyzacji", bankowo ten aspekt był brany pod uwagę. Inaczej: nie powiem, że nie masz w ogóle racji, ale moim zdaniem za mało wiemy. Przecież było zaInteresowanie ze strony kilkunastu klubów, co jeśli odrzucił propozycje z Serie A, bo uznał kluby za słabe i hamujące swój rozwój? Poszedł gdzie poszedł, finalnie mamy potężny zjazd, to trzeba sobie jasno powiedzieć. Powiedzieć, że nie pomogliśmy mu w rozwoju, to za daleko wysnute wnioski.
06.12.2017 o 17:43 przez Raffal
Raffal
Skad pomysł że on jest rozkapryszony?
Ja tam widziałem młodzika który wchodził na 5 min i dawał z siebie wszystko żeby sie pokazać.

Benfica to nie był dobry kierunek bo to druzyna która wychowuje SWOJE talenty aby ich pozniej sprzedac a nie wychowac zawodnika i kupic go za 30....żaden to dla nich biznes.

Nie bronie go ale przyznać należy że nie pomogliśmy mu w rozwoju. Nie widze jego zachowań na treningach ale nikt też nigdy nie powiedział żeby z nim były jakie kolwiek problemy wręcz po jego wypowiedziach można sądzić odwrotnie.

Poza ściągnieciem danego zawodnika trzeba mieć na niego pomysł i pewnie że łatwo wymagać aby wszedł i robił od razu wielką piłkę ale są też zawodnicy któym trzeba pomóc wejść na poziom wyżej.
06.12.2017 o 16:45 przez Chuchu
Chuchu
Obawiam się, że jeszcze kilka ładnych lat się z nim będziemy chrzanić.
06.12.2017 o 15:14 przez lrogas83
lrogas83
My go nie zniszczyliśmy !! ! Przyszedł rozkapryszony dzieciak i chciał wszystko za darmo- dostał za dużo a nic nie dał od siebie. Nie przekonał żadnego z kilku trenerów a daje ciała nawet w Benfice, czyli w idealnym miejscu dla takiego piłkarza.
06.12.2017 o 15:07 przez lena182
lena182
IlCapitano - jeszcze Chiny bo przecież na emeryturę zarobić trzeba ;)
06.12.2017 o 14:42 przez maniekfci
maniekfci
wiedziałem, jak do nas przychodził, że zniszczymy go jak Coutinho...
06.12.2017 o 14:29 przez SETE
SETE
Do GKS Tychy, u nas brakuje napastnika :)
06.12.2017 o 12:57 przez intermed1
intermed1
Ja bym go widział w Valecii, razem z innymi odpadami.
06.12.2017 o 12:07 przez Odet
Odet
Real Betis ?? czemu nie Real Madryt ?? :D
Pozdr.
06.12.2017 o 10:42 przez AveCaesar
AveCaesar
Dobry kierunek ale przecież Portugalia też takim była :D
06.12.2017 o 10:40 przez DonDawido
DonDawido
Niech idzie i zacznie w końcu grać. Cały czas w chłopaka wierzę. :)
06.12.2017 o 10:28 przez IlCapitano
IlCapitano
Oho! Teraz pora na ligę hiszpańską? To zostaje jeszcze angielska i może wracać spełniony do Brazylii.

Shoutbox

Dzonyy 21.10.2018 07:31

Już dzisiaj wyjaśniamy Milan

Skepta 21.10.2018 00:54

masz tu mordo luziverta

Skepta 21.10.2018 00:30

normalnie krysti

cristian08 21.10.2018 00:28

Fucking kozaczek

cristian08 21.10.2018 00:28

Uuu

Skepta 20.10.2018 23:59

free kodak

cristian08 20.10.2018 23:49

messi konti ;3

Chuchu 20.10.2018 23:42

rzecz jasna głową

Chuchu 20.10.2018 23:42

Barcelona - Inter, [1 - 2] 90'+3 Vecino

Endru 20.10.2018 23:03

na szczescie vecino wraca na barce to wyjasni ich

Endru 20.10.2018 23:02

dokladnie

Kredence 20.10.2018 23:00

tvp pewnie w zalobie , zaraz zmienia mecz na srode xD

Kredence 20.10.2018 22:56

oni sa jednak wybitnie uzaleznieni od karakana

Kredence 20.10.2018 22:55

Lessi kotuzja + baaaardzo mocno podejrzana defensywa farselonki wiec moze uda sie jakies 1-1 ugrac

Klinsi64 20.10.2018 22:54

taki milan to by rozjebał barce z 4-0,ale Inter to troche nizsza półka

Endru 20.10.2018 22:50

Zderzenie ze sciana w postaci Interu chodzilo mi o to ze Barca jeszcze w tym sezonie nie grala z druzyna tak dobrze zorganizowana w obronie

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    9

    25

  • 2

    Napoli

    Napoli

    9

    21

  • 3

    Inter

    Inter

    8

    16

  • 4

    Lazio

    Lazio

    8

    15

  • 5

    Sampdoria

    Sampdoria

    8

    14

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    14

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    9

  • 2

    Lorenzo Insigne

    6

  • 3

    Ciro Immobile

    5

  • 4

    Gregoire Defrel

    5

  • 5

    Cristiano Ronaldo

    5

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 20 października

  • FT

    Roma

    0 - 2

    SPAL

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Genoa

  • FT

    Udinese

    0 - 3

    Napoli

Niedziela, 21 października

  • 12:30 Limited coverage

    Frosinone

    ? - ?

    Empoli

  • 15:00 Limited coverage

    Chievo

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00 Limited coverage

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • 15:00 Limited coverage

    Parma

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00 Limited coverage

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:30 Limited coverage

    Inter

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 22 października

  • 20:30 Limited coverage

    Sampdoria

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17739

Liczba newsów: 31890