Pozostałe

Gael Clichy chciałby zagrać dla Interu (31)

Autor:
około 15 lat temu
587
31

Z Anglii dochodzą informację, iż piłkarz Arsenalu Londyn - Gael Clichy, chciałby odejść ze swojego obecnego klubu. Podobno Francuz wyraził chęć przeniesienia się do Mediolanu i założenia czarno-niebieskiej koszulki.

 

Kontrakt zawodnika wygasa w 2012 roku. Już teraz, takie kluby jak Liverpool, Manchester City, Bayern Monachium oraz Inter Mediolan interesują się jego osobą. Jednak sam Clichy twierdzi, że chciałby grać dla Nerazzurrich.

 

Według plotek, doszło już do spotkania przedstawicieli Mistrzów Europy z piłkarzem. Nieoficjalne informacje mówią, że Arsenal będzie chciał otrzymać za 25-latka 5,5 mln funtów. Ale warto wziąć pod uwagę fakt, że za rok Clichy będzie mógł odejść za darmo. Jeśli Inter zorganizuje taką kwotę, to negocjacje mogą się znalezć w końcowej fazie i gracz trafi na Stadio Giuseppe Meazza.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Giovanni Malago

Giovanni Malagò nowym prezesem FIGC (7)

22.06
16:49

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.06.2011 o 17:04 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Dobrze się składa, bo ja chciałbym, aby zagrał dla Nas<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
25.05.2011 o 19:47 przez SlimShady
SlimShady
Clichy to przecież jeden z najlepszych lewych obrońców, za 5,5 mln to bardzo dobrze, dość zaskoczyło mnie wyznanie Clichego, jeśli to wogule prawda. Znacznie lepszy lewy obrońca niż Criscito.
25.05.2011 o 18:57 przez DonKryst
DonKryst
za taką cenę jak najbardziej <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Montolivo też po promocji i jazda <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
25.05.2011 o 18:12 przez luuki
luuki
uhm tanio
25.05.2011 o 18:09 przez Fqrve
Fqrve
brac go <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
25.05.2011 o 16:44 przez Gajdzik
Gajdzik
Za taką cena jak najbardziej <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
25.05.2011 o 16:11 przez el_loco
el_loco
świetny zawodnik który potrafi grać ofensywnie! Z chęcią zobaczę go w Interze zwłaszcza że kwota za jaką można go pozyskać jest niewielka!
25.05.2011 o 15:56 przez Piotr1996
Piotr1996
Czemu nie. Oglądałem mecze jak gra i jest bardzo dobry <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
25.05.2011 o 15:20 przez mati1908
mati1908
spoko,byłoby dobrze
25.05.2011 o 14:42 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Criscito jest dobry? Chłopie obejrzyj jego mecz i potem komentuj. Bardzo słaby zawodnik, lepszy jest Clichy, który mimo wszystko też ciekawie nie grał, ale na pewno Criscito dobry nie jest, bo od dwóch sezonów gra totalny piach. Mi się marzy Santon, jeszcze wierze w niego...
25.05.2011 o 14:36 przez Michal_fci
Michal_fci
Brac go za 5,5 mln oplaca sie
25.05.2011 o 12:46 przez mAlEc7
mAlEc7
Faktem jest, że mało za niego chcą ale ja zdecydowanie wolę Criscito, który nie dość, że jest ograny w Serie A to jest od niego lepszy według mnie.<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
25.05.2011 o 10:59 przez MiRas.
MiRas.
Nie jestem do niego jakoś bardzo przekonany, ale wszystko jest lepsze od Gustlika na lewej.
25.05.2011 o 10:47 przez Kusy
Kusy
ja też bym chciał<img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" />
25.05.2011 o 10:32 przez demoncross
demoncross
jestem za <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
25.05.2011 o 10:26 przez Mate1908
Mate1908
Bardzo dobry zawodnik. Zapieprza aż miło. Do tej pory pamiętam jego niesamowite mecze przeciwko Barcelonie w poprzednim sezonie. Jak najbardziej jestem na 'tak' dla tego piłkarza.
25.05.2011 o 09:24 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
słaby jest
25.05.2011 o 09:13 przez zanetti22
zanetti22
Za słaby piłkarz na ligę Włoską. Może i pociągnie akcje w off ale w def potrafi walić babole jak Chivu. Nie widzę go w Interze.
25.05.2011 o 09:05 przez microsoft666
microsoft666
Niepodważalnie najsłabsze ogniwo Arsenalu od co najmniej 2 lat<img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
25.05.2011 o 08:53 przez Garon
Garon
Według mnie to idealna i tania opcja dla nas. Da nam spokojną grę z tyłu i dobrą grę do przodu, ożywi tez nasza grę w ataku. Nie ma co się zastanawiąć skoro chce u nas grać to brać go<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
25.05.2011 o 07:11 przez Kubusa10
Kubusa10
Solidny zawodnik nie wiem czy nawet nie lepszy od Nagatomo
25.05.2011 o 00:37 przez Internazionalista
Internazionalista
wywalic gustlika i brac clichego mlody szybki silny swietny na lewa strone
25.05.2011 o 00:19 przez sas111
sas111
uwazam ze jest lepszy niz Nagatomo.. nie wspominajac o chivu..
25.05.2011 o 00:06 przez kontousuniete
kontousuniete
jak dla mnie bez rewelacji i zdecydowanie to nie powinien być nasz cel transferowy numer jeden, chyba, że rzeczywiście jest szansa go sprowadzić za w miarę małe pieniądze.
24.05.2011 o 23:54 przez inter_21
inter_21
Porównywanie go do Chivu to nieporozumienie, obecnie z klase wyżej; Yuto na prawej Clichy na lewej i gitara
24.05.2011 o 23:47 przez Helton
Helton
Ciekawe po co nam on <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> Chociaz za kiwu moglby przyjsc.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.05.2011 o 23:35 przez pomiot
pomiot
nie chciał bym go u nas moim zdaniem jest po prostu słaby.
24.05.2011 o 23:24 przez Soldier
Soldier
jestem na tak
24.05.2011 o 23:08 przez Seba
Seba
Dobry w ofensywie, słaby w defensywie. Na pewno jednak lepszy od Chivu i Criscito, którym podobno także się interesujemy.
24.05.2011 o 23:07 przez Suspect
Suspect
Świetny jest ale bedzie ciezko waywalczyc podstawowy sklad bo Ninja Nagatomo tez wymiata Chiv straci jaka kolwiek szanse na 1 sklad , szkoda ze Clichy nie gra na prawej obronie bo Maicon zaczyna siadac... 5 mln to grosze jak za takiego solidnego pilkarza

Shoutbox

Claudio 28.06.2026 09:23

Niech Portugalia wygra ten smieszny turniej

Piotrek85 28.06.2026 09:15

Kto czarnym koniem? Maroko,Norwegia , Kolumbia?

Klinsi64 28.06.2026 08:56

chociaż Lautaro nie gra dużo lepiej

Klinsi64 28.06.2026 08:55

za wystawianie tego paralityka powinni zostać wykluczeni

Piotrek85 28.06.2026 08:55

Graja słabo jak na swój potencjał a ten Ronaldo to już kula u nogi.

ragnar 28.06.2026 08:48

7 mln to wzrosła jego wartość po tym meczu...gol, mvp' 😄

Cny 28.06.2026 08:47

a co ci Portugalia zrobiła?

Piotrek85 28.06.2026 08:42

Argentyna ,Brazylia i Anglia po drugiej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Niemcy ,Francja ,Hiszpania ,Portugalia i Holandia po jednej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Portugalia trafiła do trudniejszej strony drabinki. Mam nadzieję,że szybko odpadną.

AveCaesar 28.06.2026 08:40

Może chciał zagrać na wahadle tylko nie umiał znaleźć

jaszczomb 28.06.2026 08:30

nie znasz sie !! !! !! !!

Tifosinho 28.06.2026 08:28

Bez przesady

jaszczomb 28.06.2026 08:22

sprzedac za 7 mln poki ktos chetny sie znajdzie

jaszczomb 28.06.2026 08:20

jest slaby

Tifosinho 28.06.2026 08:15

Sucić pod koniec meczu biegał strasznie zagubiony

jaszczomb 28.06.2026 08:12

tak, gra wszedzie

AveCaesar 28.06.2026 08:09

Śledzi ktoś ligę brazylijską ? Gugu będzie lepiej śmigał po prawej czy po lewej stronie ?

AveCaesar 28.06.2026 08:08

A te wszystkie transfery po 20 mln nie są przepłacone jeśli nie nadają się do niczego ?

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625714

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się