Gazety włoskie

Gagliardini w wyjściowym składzie na Real? (27)

Autor:
Źródło: sportmediaset.it
3 miesiące temu
1350
27
Roberto Gagliardini

Nadchodzący mecz z Realem Madryt będzie kluczowy dla Interu w perspektywie szans na dalszą grę w Lidze Mistrzów. Nie ma w nim miejsca na błędy i brak zaangażowania.

 

Sport Mediaset spekuluje na temat wyjściowej jedenastki na spotkanie z Królewskimi. Chociaż brak zwycięstwa nie przekreśla jeszcze możliwości na awans z grupy, to Antonio Conte będzie spodziewał się znaczącej poprawy ze strony swoich zawodników, którzy zagrali poniżej oczekiwań przez ponad godzinę meczu z Torino, nawet pomimo finalnego zwycięstwa 4:2.

Trener będzie chciał zobaczyć na boisku zaangażowanie i piłkarską złość, a zatem prawdopodobnie ma już klarowną wizję pierwszego zespołu na to spotkanie.

W ataku zobaczymy Romelu Lukaku oraz najpewniej Lautaro Martineza, a o obronę zadba trio Skriniar - de Vrij - Bastoni. Parę wahadłowych stworzy Hakimi z Youngiem, a środek pola obsadzony będzie przez Barellę i Vidala, którym towarzyszyć będzie najprawdopodobniej Gagliardini. Włoch jest obecnie przed Christianem Eriksenem w wyścigu o występ od pierwszej minuty spotkania.

 

Zobacz też

prima pagina gazzetta tuttosport

Włoska prasa docenia Inter (0)

15.02
11:35
Eriksen Christian Milan wolny

Lgds i ts - Eriksen od pierwszej minuty z Milanem (6)

20.02
11:56

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.11.2020 o 15:19 przez KŁANIEŚ
-1
KŁANIEŚ
Podczas meczu z Torino złość pojawiła się od 60 minuty, czyli po zejściu Gagi... teraz potrzebujemy jeszcze więcej złości... więc czas na... GAGĘ !! :d :d :d Ja Prdl....
25.11.2020 o 08:07 przez kadrian89
-1
kadrian89
Gaglia nadaje się jedynie na totalnych gowniakow , mógłby być liderem pola np. w serie B.
Mamy mecz z Realem o wszystko, a z tej mocarnej pomocy przedsezonowej został Barella.
Nie ma lewego wahadła, nie ma środka pola - tu jest odp na ten styl gry.
25.11.2020 o 06:46 przez oster
oster
Eriksen zawodzi i siedzi na ławce w ta łamaga też zawodzi i regularnie jest najgorszy w naszych barwach a mimo to wystarcza żeby następny mecz znowu wyjść w pierwszym składzie... Conte out.
25.11.2020 o 06:37 przez Kondzik
Kondzik
Gags to potwór, szybkość, agresja, technika. Wymarzony gracz Conte... co on widzi w tym gościu to nie mam pojęcia
24.11.2020 o 21:46 przez pluto11
-1
pluto11
W taki oto sposób Inter z wielkim Krulem u sterów pożegna się z tegoroczna edycja LM
24.11.2020 o 21:22 przez Kazam
+1
Kazam
Roberto, czekamy...udowodnisz wszystkim, że jesteś klasowym zawodnikiem. Antonio Conte w Ciebie wierzy...my też wierzymy
24.11.2020 o 21:06 przez Snake86
+5
Snake86
Trener będzie chciał zobaczyć na boisku zaangażowanie i piłkarską złość, a zatem... Gagliardini :D :D :D
24.11.2020 o 20:24 przez danielinter
+5
danielinter
Przed Eriksenem to i jest klubowa sprzątaczka wiec nic dziwnego
24.11.2020 o 19:59 przez mroowa111
+1
mroowa111
Czemu Taki wielki klub lubi tak często cierpieć tego nie zrozumiem nigdy w życiu
25.11.2020 o 12:11 przez nicolas80
nicolas80
Bo bycie kibicem Interu to jest cierpienie i trzeba być na to przygotowanym
24.11.2020 o 19:26 przez nicolas80
-9
nicolas80
Znowu muszę interweniować w obronie tym razem zawodnika. Nie jest to wybitny zawodnik ale zawsze kiedy jest na boisku zostawia serce i nigdy nie przechodzi obok meczu. W tym sezonie miał dobry początek później niestety covid przerwy itp. wplynęly na jego formę. Nie wolne całej winy zwalać tylko na niego.
24.11.2020 o 20:23 przez JoaoMario
+3
JoaoMario
zwłaszcza pokazał te serce do gry i walke w meczu z Sassuolo gdzie popisał się wybitnym strzałem z 2 metrów w poprzeczke.
25.11.2020 o 11:37 przez mirek-kaminski
+1
mirek-kaminski
Nie jemu pierwszemu i ostatniemu sie takie coś przydażyło.
25.11.2020 o 16:10 przez JoaoMario
JoaoMario
ale to nie zmienia faktu ze jest słabiakiem i razem z Conte powinni wynosić się i pakować walizki.
24.11.2020 o 19:22 przez pavlo0007
pavlo0007
Boże, nie
24.11.2020 o 18:45 przez Kebo
+3
Kebo
Kluczowy gracz, zdziwię się jeśli zacznie na ławce.
24.11.2020 o 18:41 przez JoaoMario
+4
JoaoMario
Oczywiście Gags spełnia wymogi trenera bo jest drewniakiem i nie ma zmysłu na gre.Perukarz woli prostych grajków bo jest prostym trenerem ktory tylko drzec morde umie.
24.11.2020 o 18:46 przez Kebo
+1
Kebo
Już nawet tego nie umie :)
24.11.2020 o 18:40 przez intermed1
+3
intermed1
Gwóźdź do trumny Interu Conte.
24.11.2020 o 18:32 przez HB
+3
HB
Żenujące.
24.11.2020 o 18:09 przez inter30
+4
inter30
"Trener będzie chciał zobaczyć na boisku zaangażowanie i piłkarską złość" to bardzo ważne elementy... gdy mówimy o okręgówie, a nie o grze w Interze, co do złości to zaczynam rozumieć czemu Vidal ma już 5 żółtych kartek i zbiera tyle pochwał od perukarza, czekam no kolejny genialny występ złego i zaangażowanego Roberto
24.11.2020 o 18:04 przez SETE
+10
SETE
Przed sezonem wydawało się ( złudnie ) ze mamy niesamowita pomoc i tak po kilku kolejkach wiemy ze Sensiego ciagle nie ma , Eriksen jest skreślony , Vecino jest skreślony , Naingollan jest także ciałem obcym i ... w meczu o wszystko wyjdziemy Gagliardinim na Real
24.11.2020 o 21:07 przez Snake86
+2
Snake86
I co ciekawe są tutaj nadal tacy, którzy twierdzą. że to NIE jest wina trenera.
24.11.2020 o 17:57 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Gaga na rozgrywającego plus trio d, Ambrosio-Ranocchia-kolarov na obronie, chociaż ten ostatni niestety chyba nieobecny... Z czym do ludzi jeżeli wywyższa się kogoś takiego jak np Gaga i przyczynia się jednocześnie do staczania się kogoś takiego jak Eriksen! ? Hrabia gada o sporej ilości szans Dunczyka. Dobrze, ale ile z tych meczy było od początku? Ile z tych meczy zagrał choćby ostatnich 30 minut? Ile faktycznego wsparcia i motywacji dostał od trenera i nie tylko od niego? W końcu ile szans dostaje wspomniany Gaga aby pokazać w choćby jednym meczu coś ponad amatorska przeciętność? Nie bronię tu Eriksena ale do cholery na coś się złożyło to że taki gość ma zerowa motywację do biegania i walczenia! Założę się że wraz z odejściem znów ożyje.
24.11.2020 o 19:41 przez Lucash
Lucash
Jakoś u Mou też nie grał. Znaczy, że jest to zawodnik typu wolny elektron i nie można mu dać żadnego zadania taktycznego. Tacy gracze nie nadają się do Interu.
24.11.2020 o 19:58 przez Dybuk
+1
Dybuk
Dziwnie to wygląda...gdy wypominamy Mou, że nie grał zawodnikiem, który był już jedna noga i paznokciami drugiej w Interze. Dziwnie też to wygląda, że nie chcemy zawodnika o którego nikt się nie stara...poza PSG, BVB,(Real również, by go przyjął) no i Tottenhamem tegoż Mou. Dziwnie to wygląda.
Dziwne jest to, że ludzie nie chcą widzieć tych zależności. Podobnie jak meczy Danii, gdzie Eriksen daje (przypadkiem) życie reprze.
Dziwnie to wygląda...
24.11.2020 o 21:09 przez Snake86
+1
Snake86
@Lucash no za to Gagliardini to ma takie zadania i taki poziom..!

Shoutbox

Endru 02.03.2021 00:05

witam kogo mam wyjasnic

Kamiliusz1908 01.03.2021 23:30

CHMOLO gościu kim jesteś, przedstaw się, czy jesteś faktycznie kibicem Interu, czy może multikiem Juzka. Podawaj fast jak Nagatomo był tu przezywany, kim jest Diglet i co sądzisz o włosach conte, bo inaczej telefonuje do endru i ilkapytana i niestwety będziesz wyjaśniany, o ile endru zaś nie śpi na tylnym siedzeniu poloneza caro

Claudio 01.03.2021 23:02

zacna

Claudio 01.03.2021 22:40

no zdecydowanie lepsza niz poprzednia

Vancore 01.03.2021 22:36

ale tylko w porownaniu bo ogolnie to jest taka se

Vancore 01.03.2021 22:36

w porownaniu do wczesniejszych concept artow jak mialoby to wygladac to ta jest pierwszorzedna

Endru 01.03.2021 22:31

Nowe koszulki :rzyg:

Claudio 01.03.2021 22:12

Sociedad strzela gola a sedzia mina skrzywiona i zerka na zegarek xD

Imrahil 01.03.2021 22:04

myslicie, ze w gejspani jest ktos tak silny jak Don Moratti?

Imrahil 01.03.2021 22:03

co wy na to

Imrahil 01.03.2021 22:03

gdyby tak barcelone zdegradowali

HB 01.03.2021 21:15

Sociedad MUSISZ.

HB 01.03.2021 21:15

eh

Claudio 01.03.2021 21:14

chyba ze bylo cos czego ja i dwoch komentatorow nie widzielismy, ale tego nie bylo w pwotorkach

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wasz MVP w starciu z Genoą to?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 27 lutego

  • FT

    Spezia

    2 - 2

    Parma

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Lazio

  • FT

    Hellas Verona

    1 - 1

    Juventus

Niedziela, 28 lutego

  • FT

    Sampdoria

    0 - 2

    Atalanta

  • FT

    Crotone

    0 - 2

    Cagliari

  • FT

    Inter

    3 - 0

    Genoa

  • FT

    Udinese

    1 - 0

    Fiorentina

  • FT

    SSC Napoli

    2 - 0

    Benevento

  • FT

    Roma

    1 - 2

    AC Milan

Wtorek, 02 marca

  • 18:30

    Lazio

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Spezia

Środa, 03 marca

  • 18:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Crotone

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Czwartek, 04 marca

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Inter

Sobota, 06 marca

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Benevento

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Lazio

Niedziela, 07 marca

  • 12:30

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Parma

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:45

    SSC Napoli

    ? - ?

    Bologna

Poniedziałek, 08 marca

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Atalanta

Publicystyka

Serie A 2020/21

Bukmacherzy stawiają na Inter (2)

10.02
14:14
Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    24

    56

  • 2

    Milan

    Milan

    24

    52

  • 3

    Juventus

    Juventus

    23

    46

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    24

    46

  • 5

    Roma

    Roma

    24

    44

  • 6

    Napoli

    23

    43

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    19

  • 2

    Romelu Lukaku

    18

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    14

  • 4

    Luis Muriel

    14

  • 5

    Ciro Immobile

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27191