Wywiady z piłkarzami

Gasperini: "To był dobry mecz" (35)

Autor:
prawie 15 lat temu
692
35

Inter Mediolan przegrał towarzyskie spotkanie z Chievo Verona wynikiem 2:3. Dla Interu gole zdobyli: Diego Milito oraz Giampaolo Pazzini. Oto co miał do powiedzenia po meczu strateg drużyny Interu - Gian Piero Gasperini:

 

- To był dobry mecz, wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Chłopcy zagrali naprawdę dobrze. Wynik może zmylić, ale to dobrze, ja jestem zadowolony.

 

Po chwili Gasperini dodał:


- Niewątpliwie jest postęp. Zespół zagrał z dobrą szybkością i dokładnością. W drugiej połowie dochodziliśmy do sytuacji, przykro mi z powodu wyniku, ale pociesza mnie gra. Transfery? Są trzy dni do zakończenia mercato, nie wiem co się wydarzy, Inter już jest mocny, ale zawsze może być mocniejszy, szczególnie musielibyśmy się wzmocnić jeśli chodzi ofensywę. Na pewno działacze dołożą wszelkich starań. Czekamy do środy i mam nadzieję, że Inter będzie silniejszy niż w ubiegłym roku.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mkhitaryan: Moja przyszłość? Nadal czuję głód zwycięstw (11)

19.05
14:01

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24

Komentarze (35)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.08.2011 o 14:07 przez SlimShady
SlimShady
#34 też mam podobne wrażenie, że nasz Gasp to drugi Del Neri obyśmy tylko nie skończyli jak Juve.
28.08.2011 o 14:03 przez LaBeneamata
LaBeneamata
Nie no jakie czasy nastały żeby takie Chievo nas lało... Gasper przejrzyj wkońcu na oczy i zmień tą swoją taktyke.<br />
28.08.2011 o 01:57 przez el_loco
el_loco
porażka to zawsze porażka a w tym przypadku ze słabym klubem.
28.08.2011 o 01:22 przez timon
timon
Podobnie wypowiadal sie Del Neri w turynie w poprzednim sezonie po porazkach, i wszyscy wiemy jak to sie dla nich skonczylo
28.08.2011 o 00:53 przez FcDavids
FcDavids
Ranocchia musi się jeszcze wiele uczyć... jednak to nie jest zawodnik na pierwszy skład.
28.08.2011 o 00:46 przez Wisniapl
Wisniapl
Co raz bardziej się boję startu ligii :( Ja rozumiem brak ochoty do grania towarzysko z Chievo, ale żeby w każdym meczu tracić po 2/3 bramki. Inter to Włochy, a tu się bramek nie traci, za to wygrywa 1-0 <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
28.08.2011 o 00:42 przez mecen
mecen
Ostatnie mecze: Chievo 2-3, Olimp 2-2, milan 1-2, ... nawet z &quot;ogórkami&quot; tracilismy po 1 golu<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> SZOK<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> I to ma byc obrona na miarę wicemistrzów<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> To taki real czy barca stuknęła by nam po 10.
28.08.2011 o 00:30 przez sampam
sampam
Gasper, lepiej tego nie mogles ujac<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
28.08.2011 o 00:24 przez Michal_fci
Michal_fci
zeby byl silniejszy musi sie pozbyc darmozjada, slepego czlowieka ktory nie widzi ze gowno potrafi i taktyka 3-4-3 jest do dupy!
28.08.2011 o 00:20 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Ehh, jak można przegrać z Chievo<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
28.08.2011 o 00:18 przez Ynter
Ynter
Mi się wydaje, że MiRas po prostu źle przetłumaczyłeś. To powinno być tak:<br />
<br />
________________________________________&shy;­<br />
To był zły mecz, wynik odzwierciedla to co działo się na boisku. Chłopcy zagrali naprawdę źle. Wynik na to wskazuje ewidentnie, ale to dobrze, ja jestem zadowolony.<br />
<br />
- Niewątpliwie nie ma postępów. Zespół zagrał z fatalną szybkością i dokładnością. W drugiej połowie dochodziliśmy przypadkowo do sytuacji, przykro mi z tego powodu, ale pociesza mnie wynik. Transfery? Są aż trzy dni do zakończenia mercato, nie wiem co się wydarzy, Inter już jest mocny, ale zawsze może być mocniejszy, szczególnie musielibyśmy się wzmocnić jeśli chodzi ofensywę a mianowicie mówię o Palacio. Na pewno działacze dołożą wszelkich starań, żeby mi go dać. Czekamy do środy i mam nadzieję, dostane Palacio. Forlan? Będzie musiał udowodnić, że jest lepszy od Rodrigo. Tevez? Nie znam tego zawodnika ale na pewno nie jest tak dobry jak Palacio.<br />
________________________________________&shy;­_<br />
<br />
Myślę, że tak powiedział Gasperini <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
28.08.2011 o 00:14 przez Seba
Seba
&quot;Mourincho po dwóch( 2<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ) latach ogarnął skład&quot; - już w swoim pierwszym sezonie zdobył Superpuchar i Scudetto.<br />
<br />
&quot;szczególnie musielibyśmy się wzmocnić jeśli chodzi ofensywę&quot; - powiedział człowiek, którego drużynie wszyscy strzelają bramki. Nawet z kelnerami nie zachowaliśmy w żadnym meczu czystego konta. Ewidentnie pije do Morattiego o ściągnięcie Palacio.
28.08.2011 o 00:05 przez Revan
Revan
śmieszne... Może i jest słabym trenerem, ale co pół roczne zmiany na ławce dadzą nam efekty<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> nie daliśmy szansy Benitezowi, który w cholerę wymagał, nie daliśmy szansy Leonardo, który objął drużynę w połowię sezonu i był słabym trenerem nie mającym pojęcia co się dzieje u nas, a w wypieprzacie Gaspa? Jego taktyka jest strasznie kontrowersyjna, ale nie gnójmy go dalej... nie dajmy mu zrobić tego czego On chce...<br />
WYJP...CIE POŁOWĘ naszego składu, a nie trenera.<br />
Nikt mi nie powie, że nie mamy zawodników lub trenera... Mamy wszystko.. Tylko brakuje osobowości i odczepcie się od trenera, piłkarz to nie jest cholerna bez-mózga marionetka. Problem leży w piłkarzach.<br />
Mourincho po dwóch( 2<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ) latach ogarnął skład. A większość oczekuje Chrystusowych cudów od Rafy, Leo czy Gaspa. TO jest chore.....
27.08.2011 o 23:58 przez kachol
kachol
1) &quot; To był dobry mecz&quot; - pan raczy żartować. Są jakieś granicę, których ludzie zdrowi na umyśle nie przekraczają...<br />
<br />
2) &quot;Zespół zagrał z dobrą szybkością i dokładnością&quot; - mecz w tempie ślimaczym, większość akcji na stojąco, a liczba niecelnych podań, przerzutów i dośrodkować utrzymuje się na poziomie 3 ligi kazachskiej. <br />
<br />
Jeżeli Gasperini szykuje wielką zasłonę dymną i zobaczymy w lidze całkiem inną drużynę, to odszczekam wszystko co o nim mówiąc od momentu jego przybycia i ogłoszę geniuszem, jeżeli natomiast będzie to zbliżone do tego co oglądamy od pewnego czasu, to będę odliczał dni do jego zwolnienia...
27.08.2011 o 23:43 przez koza15
koza15
w takim razie za Leosia każdy mecz byl wymarzony ...
27.08.2011 o 23:38 przez Dominho
Dominho
&quot;To był dobry mecz. Daliśmy z siebie wszystko, no ale cóż Chievo było od nas lepsze. W której oni są grupie LM<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> &quot; <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
27.08.2011 o 23:36 przez ferii
ferii
buahahahha zaraz padne na ryj<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ten koleś mnie rozwala;/
27.08.2011 o 23:36 przez Patrisoo
Patrisoo
Gasper co ty gadasz.Jesteś najgorszym trenerem tego klubu w historii.MM powinien już go wylać.Jak tak dalej pójdzie to będziemy walczyć o utrzymanie a nie o puchary.Ja się pytam gdzie tu jest myśląca osoba?<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
27.08.2011 o 23:28 przez Mavek
Mavek
Trzeba miec tupet aby tak powiedziec...
27.08.2011 o 23:23 przez Mate1908
Mate1908
Świetny mecz w wykonaniu Interu! Oby więcej tak spektakularnych pojedynków! Nareszcie widziałem Inter grający z polotem i finezją. Więcej takich meczów! Gasper aaaaaaaaeeeeoooooooooo! <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
27.08.2011 o 23:22 przez Seba
Seba
Był sabotażysta z Milanu, a teraz czas na sabotażystę z Turynu ;)
27.08.2011 o 23:22 przez Perkoz1908
Perkoz1908
I bądz tu człowieku mądry. <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
27.08.2011 o 23:16 przez siemanko94
siemanko94
To jest na pewno wywiad który był po TYM meczu <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> On chyba sobie żartuje...
27.08.2011 o 23:15 przez dani7
dani7
Może inaczej... Gasperini to dobry trener, ale Inter jest słabym klubem?<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> A tak serio to nie oceniajmy Interu po pierwszym lepszym sparingu, bo sparing a liga to całkiem inna motywacja<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
27.08.2011 o 23:14 przez mackra7
mackra7
Ależ panie i panowie, on ma racje <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> zagraliśmy dobry mecz, cisnęliśmy cały czas, tylko podania masakryczne. Ale ZAGRALIŚMY DOBRY MECZ... hahaha <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
27.08.2011 o 23:11 przez SpecialONE
SpecialONE
<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
27.08.2011 o 23:09 przez MiRas.
MiRas.
Stwierdzam, że moje wieloletnie zainteresowanie tym sportem poszło dzisiaj się kochać. Myślałem, że oglądałem słabe widowisko, słabego Interu. Ale geniusz Gasperini powiedział, że było bardzo dobrze. To jak patrzeć na niebo i jeden mówi, że jest niebieskie, a drugi, że jest zielone...
27.08.2011 o 23:09 przez kulasiak
kulasiak
To są prawdziwe słowa naszego trenera? Bo aż się wierzyć nie chce jak Ci nasi trenerzy i piłkarze nauczyli się przez ostatni rok bajki opowiadać.
27.08.2011 o 23:06 przez Kubus
Kubus
Panie idz sie pan schowaj w ...
27.08.2011 o 23:04 przez microsoft666
microsoft666
<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> nie oglądałem,oglądałem mecz Inter -Chievo

Shoutbox

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się