Plotki transferowe

GdS - Jeszcze 3-4 transfery (9)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 8 lat temu
1468
9

Zdaniem La Gazzetty dello Sport jeszcze co najmniej trzech transferów mogą spodziewać się kibice Interu. Dziennikarze przewidują kolenje ruchy Nerazzurrich po sprowadzeniu Kwadwo Asamoah, Stefana de Vrija, Lautaro Martineza i Radji Nainggolana.

Luciano Spalletti miał poprosić o ściągnięcie prawego obrońcy, partnera do środka pola dla Marcelo Brozovicia i lewonożnego skrzydłowego. W przypadku odejścia kogoś z dwójki Matias Vecino - Roberto Gagliardini, klub miałby zasilić jeszcze jeden pomocnik.

Dziennikarze są przekonani, że następnym wzmocnieniem Interu będzie Malcom. Istnieje przekonanie, że transfer może zostać zamknięty już w przyszłym tygodniu, kiedy to Brazylijczyk wróci z urlopu.

Mousa Dembele pozostaje faworytem do roli partnera Marcelo Brozovicia w środku pola, jednak Piero Ausilio spogląda coraz uważniej na sytuacje Williama Carvalho. Dziennikarze uważają, że Inter może zaproponować działaczom Sportingu kartę Edera, Yanna Karamoh lub Jonathana Biabiany, aby mieć pierwszeństwo do zawodnika, którego klub z Lizbony prawdopodobnie i tak straci za darmo.

Trudno przypuszczać natomiast, kto wzmocni prawą defensywę Interu. Media podają kolejne nazwiska, które mogą zasilić drużynę Spallettiego, jednak jak do tej pory, nie ma nic konkretnego.

 

 

 

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53

Komentarze (9)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.06.2018 o 16:29 przez SETE
SETE
PiotrekFCi zrozum Valencia nie chciala z nami rozmawiac w sprawie Cancelo w momencie braku wykupienia z naszej strony. Sytuacja jest klarowna dla wszystkich i dlatego JC bardzo szybko znalazl nowego pracodawce...jesli chodzi o Rafinhe to ja jednak mam delikatna nadzieje , ze jednak znow go wypozyczymy z obowiazkiem wykupu
23.06.2018 o 15:27 przez Dyl87
Dyl87
Czy możliwe jest wprowadzenie licznika wyświetleń wiadomości ;-)
23.06.2018 o 13:26 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Jeżeli to prawda to nieźle - połowa składu praktycznie wymieniona w tym ponad połowa pierwszej 11. Wszystko super tylko cały czas żal mam o Cancelo I Rafinhe. Jeżeli z młodych uzbierali prawie 45 baniek to jeszcze trochę wysiłku przy sprzedaży edera candrevy vecino i spokojnie moglibyśmy pozyskać choćby Cancelo tym bardziej ze do jud idzie tez na wypożyczenie z obowiązkiem wykupu. Oby znaleźli godnego zastępcę na prawą bo dambrosio to nie ten poziom !
23.06.2018 o 12:25 przez Lovato
Lovato
Jakby przyszedł Carvalho to trzeba by było na pewno pożegnać kogoś ze środka pola, powinni jak najszybciej się skupić na obsadzeniu prawej defensywy.
23.06.2018 o 11:48 przez Bartek-32
Bartek-32
Transfery robią wrażenie
23.06.2018 o 11:34 przez Weo
Weo
- Malcom
- Dembele/Carvalho
- Florenzi/Zappacosta/Vrsaljko
- Rafinha/Politano (a najlepiej jakby obydwaj)

+ de Vrij, Asamoah, Martinez, Nainggolan
- sprzedajemy: Nagatomo, Santon

Co to by było za okienko. Piero jesteś naszym bohaterem!
23.06.2018 o 11:11 przez Dyl87
Dyl87
Santona nie będzie Edera może tez sprzedadzą :)
23.06.2018 o 10:30 przez piotrekninter
piotrekninter
do pierwszego potrzebny koniecznie prawy skrzydłowy, bo jakby i DD na PO czy Gaglia na DM grali przeżyłbym, nastawiłem się że w te okno będą wzmocnienia, kilka,pozostaną lekkie braki,a za rok już będzie kadra kompletna,pierwszy skłąd równy,mocny
jeżeli nawet PO nie przyjdzie i DD będzie grał, potrzebujemy z 2 graczy na ławkę, żeby nie było sytuacji że na ławce najlepsi gracze to Karamoh Eder i Santon
23.06.2018 o 09:21 przez Dyl87
Dyl87
Wszystkie transfery do 1 składu :)

Shoutbox

martins2000 24.06.2026 13:53

Guglielmo Vicario odejdzie z Tottenhamu, interesują się nim włoskie kluby. Juve jest informowane na bieżąco, w razie gdyby Aston Villa nie obniżyła ceny Martineza. Napoli monitoruje sytuację Vicario, na wypadek gdyby sprzedali jednego ze swoich bramkarzy. [Romano]

Orzeu 24.06.2026 13:52

choć każde źródło coś innego mówi

Orzeu 24.06.2026 13:52

zaakceptował obie oferty a Atalanta miała zadecydować czyją ofertę przyjmie

Orzeu 24.06.2026 13:51

inaczej niby było

Claudio 24.06.2026 13:51

Coraz więcej pojawia się informacji, że wszystko było dogadane również ze strony Interu. Palestra zapewniał Inter, że warunki mu odpowiadają i przejdzie do Interu, a od kilku dni jak przyszla Chelsea to chlopak nagle zmienil zdanie o 180 stopni. Zanim Inter bedzie oczerniany to niech lepiej poczeka, bo tutaj zawodnik i agent jak zobaczyli kasę z 10 druzyny premier league to nagle wszystkie ustalenia poszly się....

Jacenty 24.06.2026 13:44

martwi ta kontuzja Schlotterbacka, bo ponoć City nie chcą oddawać Diasa ani Gvardiola. Z przewijających się wczesniej nazwisk w kontekście obrony Realu Bastoni wychodiz na pole position...

Jacenty 24.06.2026 13:42

fcin1908it: na życzenie Topalovicia odbywa się spotaknie pomiędzy Interem a Catanzaro

Jacenty 24.06.2026 13:38

co tylko potwierdza, że nie dadzą rady wykupić Paza.

Jacenty 24.06.2026 13:38

Longari: Como zainteresowane Chalobahem z Chelsea, jednak operacja jest skomplikowana z powodu ffp.

Claudio 24.06.2026 13:29

Percassi załamani, że wpadło dodatkowe 10mln ;(

Claudio 24.06.2026 13:28

Corriere dello Sport - Tym, kto wywrócił cały transfer był Marco Palestra i jego agent. Piłkarz miał porozumienie z Interem od tygodni i podkreślał, że chce grać w Mediolanie. Nawet w rodzinie Percassich jest swego rodzaju rozczarowanie i zdziwienie całą sytuacją.

pluto11 24.06.2026 13:20

Niech zostaje bo Hakan nie pociągnie znowu całego sezonu a Stanko ogarnie

Tifosinho 24.06.2026 13:19

Ja miałbym do Palestry pretensję gdyby zadeklarował, że jest wielkim fanem Interu i zawsze marzył o grze w Naszych barwach a potem się wypiął i poszedł do Chelsea a tak to można mieć pretensję do agenta Palestry a także do ludzi, którzy od lat sprawiają, że Serie A traci na wartości i jakości

Jacenty 24.06.2026 13:14

Barzaghi: Stankovic pragnie pozostać w Interze - odrzucił propozycje Brentford oraz Tottenhamu

pablo77 24.06.2026 13:13

Czemu kretyn? dobrze zrobił, tylko kretyn by nie skorzystał z takiej okazji.

Piekarz 24.06.2026 13:08

Takich tu nie chcemy

Piekarz 24.06.2026 13:08

Palestra = kretyn

KKazam 24.06.2026 13:04

Poszedl tam, gdzie wiecej zarobi. Proste. Ja do mlodego nie mam pretensji. Ale do agenta juz tak. No i to, ze rynek tak wyglada +nasza wlasna polityka transferowa. Nje umiemy kupic i nie umiemy sprzedac

acmilanowek 24.06.2026 12:49

a idz pan w c :cenzor: z ta palestra . potraktowali Inter do wywindowania ceny. Atalanta na sbez mydla wych...

Klinsi64 24.06.2026 12:33

dlaczego palestra curvą jest?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625334

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się