Plotki transferowe

GdS - Mancini dzwonił do Dybali (17)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 11 lat temu
940
17

Wiele wskazuje na to, że Roberto Mancini jest bardzo zdeterminowany aby tego lata pozyskać napastnika Palermo - Paulo Dybalę.

Jak podaje La Gazzetta dello Sport, po tym jak trener Interu był obecny na trybunach podczas meczu Sycylijczyków z FC Parmą, Włoch rozmawiał telefonicznie z 21-latkiem. Podobne działania szkoleniowca Nerazzurrich miały miejsce w styczniu, kiedy to przekonał do transferu Lukasa Podolskiego i Xherdana Shaqiriego.

Popularny Mancio miał oczywiście rozmawiać z Argentyńczykiem na temat projektu wprowadzanego w mediolańskim klubie, a sam Dybala miałby być jego istotną częścią. O usługi zawodnika mocno zabiega również Juventus, jednak być może i tym razem 50-latek będzie na tyle przekonujący, że to Inter wygra w walce o podpis piłkarza.

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.04.2015 o 19:59 przez Kebo
Kebo
Nie wiem czy byłby tam rezerwowym bo wciąż się rozwija i jak zaliczy progres śmiało może zaczynać od początku. Ktoś tam pisał na dole, że trzeba czekać na ostatnie dni okienka, żeby Zamparini był pod ścianą. No i pomyślcie logicznie. My czekamy odpuszczamy Jojo, tego przechwytuje coś inny, a w ostatni dzień nam Dybalę zgarniają sprzed nosa szejki albo Jude. Więc stokrotnie wolę, żeby się skupili na Joveticiu.
28.04.2015 o 19:56 przez adilbn
adilbn
To samo chciałem napisać co kibol123. Jest młody i przede wszystkim musi grać a wiadomo że u nas miałby więcej szans do gry niż w PSG czy Juve. Jestem za tym transferem.. ale kwestia pieniążków. Dla mnie góra 25mln.
28.04.2015 o 17:12 przez kibol123
kibol123
Zasadniczo to zależy czy chce grac czy tylko grac lawe w duzym klubie bo skoro nawet Cavani nie jest gwiazda PSG to on tez raczej nie vd podstawowym graczem. Natomiast w Juve tez byłby raczej rezerwowym także wszystko od niego zależy.
28.04.2015 o 16:36 przez Kondzik
Kondzik
Młodszy ale dwa razy drozszy...ten cep Zampa go nie sprzeda za mniej niz 40mln a dla mnie ten grajek nie jest tyle wart.za ta kase wole jojo i obronce i kto wie czy bysmy lepiej na tym nie wyszli bo jojo w serie a smigal extra.
28.04.2015 o 15:58 przez inter_21
inter_21
Zanim zaczniecie się tak podniecać Joveticiem zobaczcie ile czasu przez ostatnie 2 sezony był kontuzjowany. Dybala za rozsądną kasę jak najbardziej na tak. Młodszy i nie tak podatny na kontuzje, umiejętnościami już jest na poziomie Jovetica
28.04.2015 o 15:46 przez Claudio
Claudio
Nie takie rzeczy w piłce się działy..
28.04.2015 o 14:32 przez ekspert
ekspert
Już widzę jak odrzuca ofertę PSG żeby zagrać w Interze. Chłopie co Ty wygadujesz...
28.04.2015 o 14:15 przez Lucash
Lucash
Zastanówcie się zanim coś skomentujecie, to że Zampa chce za niego 40-50 to jedna sprawa, a ile dadzą kluby to druga. Gość ma rok do końca kontraktu i jak Mancio go przekona do Nas, to przez całe lato Dybala ma prawo odrzucać wszystkie oferty i Palermo ostatniego dnia okienka albo przyjmie Naszą propozycję 20-25 mln albo za rok przyjdzie do Nas za darmo. Nie oszukujmy się wszystko zależy od zawodnika, a zatem Mancio dzwoń !!
28.04.2015 o 13:45 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Mam nadzieję, że Dybała nie odbierał i nasi skupią się na JoJo. Swoją drogą jak można wydać 50m € (tyle chce Zamparini) za kolesia, który ma PÓŁ dobrego sezonu :) ?
28.04.2015 o 13:27 przez ekspert
ekspert
Myśle że kolega Revan przekazał wszystko co powinno być pod tym newsem.
28.04.2015 o 13:03 przez Revan
Revan
Niczego nie ujmuję Dybali, ale wolałbym Vazqueza i Jovetica. A największym marzeniem u mnie pozostaje Alex Teixeira :-)
28.04.2015 o 12:43 przez Kebo
Kebo
Dybala jest bardzo blisko Juventusu, więc moim zdaniem powinniśmy postawić na Joveticia, tańsza opcja, a jest duża szansa, że będzie petardą w ataku.
28.04.2015 o 12:41 przez Chuchu
Chuchu
Ewidentnie Mancio go u nas chce, ale Thohir raczej nie właduje takiego hajsu w zakup jednego zawodnika, więc pewnie się postaramy o Joveticia.
28.04.2015 o 11:01 przez kibol123
kibol123
Świetnych ?? nie sądzę !! żeby trafić dobrego taniego gracza to trzeba mieć szczęście. Myślę, że Mancini jako pierwszy "Menedżer" klubu po Mourinho dobrze wie co robi i kogo potrzebuje bo dotychczas nasi "trenerzy" dostawali jakąś zbieraninę piłkarzy wymieszanych z większością gówniaków i mieli coś z tego skleić, zresztą z miernym efektem. I uważam, że Toure i Dybala będą u nas koksić.
28.04.2015 o 11:00 przez Handan95
Handan95
Czasy debili szastającymi i źle rozdysponywanymi pieniędzmi skończyły się.Teraz zarząd trzy razy liczy każdy pieniądz.Nie wydaje mi się,że skoro nie byliby przekonani o wartości Dybali, dali by za niego 40 mln.
28.04.2015 o 10:54 przez mathias
mathias
Żaden Dybala. Szkoda pieniędzy na niego, a teraz musimy liczyć każde Euro. Nawet za te 35mln możemy mieć Joveticia i Darmiana.
28.04.2015 o 10:11 przez Piotrekfci
Piotrekfci
nie za taką kasę jaką chce Palermo !! za to mamy 2,3 swietnych grajków i do tego sprawdzonych

Shoutbox

Claudio 24.06.2026 14:10

taki Hakimi to zdarza się mega rzadko. Wspaniały to był transfer. Żałuję, że nie robimy ostatnio z Realem transferów.

Tifosinho 24.06.2026 14:10

Trenta*

Tifosinho 24.06.2026 14:10

Może jeśli Nasi usiądą z Perezem do rozmów o Pazie to od razu o wypożyczenie Trenera zapytają?

Lopez 24.06.2026 14:08

ale to były inne czasy

Tifosinho 24.06.2026 14:08

I to był piłkarz sprawdzony na wysokim poziomie. Gwarant jakości

Lopez 24.06.2026 14:07

dokładnie

Tifosinho 24.06.2026 14:07

Cisza, cisza i nagle transfer

Tifosinho 24.06.2026 14:07

Majstersztykiem był Hakimi

Imrahil 24.06.2026 14:06

zdechnie w tej czelsi zobaczycie

Claudio 24.06.2026 14:04

ja na niego nie licze. To już predzej moze wypalić Andy

Imrahil 24.06.2026 14:04

palestra hihihi

Lopez 24.06.2026 14:02

Licze że ten sezon to będzie sezon LH

Sub-Zero 24.06.2026 14:02

Z Palestrą już od dwóch tygodni było przeciąganie liny. Zaczęliśmy od pierwszej oferty 40+5 i tak na własne życzenie to trwało

Chuchu 24.06.2026 14:01

Myślę, że Darmian da radę jeszcze jeden sezon na prawym wahadle

Lopez 24.06.2026 14:00

Transfery trzeba szybko finalizować, a nie robić z nich telenowele. Nie pierwsza nie ostatnia taka historia w piłce

martins2000 24.06.2026 13:53

Guglielmo Vicario odejdzie z Tottenhamu, interesują się nim włoskie kluby. Juve jest informowane na bieżąco, w razie gdyby Aston Villa nie obniżyła ceny Martineza. Napoli monitoruje sytuację Vicario, na wypadek gdyby sprzedali jednego ze swoich bramkarzy. [Romano]

Orzeu 24.06.2026 13:52

choć każde źródło coś innego mówi

Orzeu 24.06.2026 13:52

zaakceptował obie oferty a Atalanta miała zadecydować czyją ofertę przyjmie

Orzeu 24.06.2026 13:51

inaczej niby było

Claudio 24.06.2026 13:51

Coraz więcej pojawia się informacji, że wszystko było dogadane również ze strony Interu. Palestra zapewniał Inter, że warunki mu odpowiadają i przejdzie do Interu, a od kilku dni jak przyszla Chelsea to chlopak nagle zmienil zdanie o 180 stopni. Zanim Inter bedzie oczerniany to niech lepiej poczeka, bo tutaj zawodnik i agent jak zobaczyli kasę z 10 druzyny premier league to nagle wszystkie ustalenia poszly się....

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625336

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się