Plotki transferowe

GdS - Monaco zainteresowane Guarinem (32)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
około 13 lat temu
997
32

We włoskiej prasie pojawia się coraz więcej plotek na temat odejścia Fredy'ego Guarina z Interu. Jak twierdzi La Gazzetta dello Sport, kolejnym chętnym na kupno Kolumbijczyka jest AS Monaco.

 

Pomocnikiem jest również zainteresowany Tottenham Hotspur. Oba kluby są gotowe zapłacić około 18-20 mln euro. Wobec obecnej sytuacji finansowej Nerazzurrich oraz niepewnych negocjacji Massimo Morattiego z Erickiem Thohirem w sprawie sprzedaży części udziałów klubu, sprzedaż 26-latka wydaje się coraz bardziej prawdopodobna.

udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47
Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37

Komentarze (32)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.06.2013 o 16:33 przez Mateusz17
Mateusz17
ja mam podobnie jn
10.06.2013 o 23:53 przez cuba
cuba
Czuje się jakbym przez rok był oszukiwany,wszyscy odchodzą nikt nie przychodzi klub jakoś nie widzę żeby się kwapił wynagrodzić cały wzeszły rok,zasypiam i nudzą mnie już te wiadomości nawet dołują mnie z dnia na dzień tak klub nie powinien postępować tym bardziej nie taki klub jak Inter,powiedziałbym nawet że odpychają mnie od siebie a kibicuje im 20 lat,nie rozumiem ich podejścia,kończy się nawet zasób słów na to wszystko bo przecież ciągnie się to już od x czasu ...
10.06.2013 o 19:31 przez adilbn
adilbn
Zostaniesz w Interze?
- Zostaję w Interze. Jestem tu od roku i chcę kontynuować swoją przygodę tutaj, chcę się poprawić jako piłkarz, oraz jako drużyna. Inter to bardzo ważny klub, który zawsze ma ważne cele. Chcę zostać zapisać się w historii klubu grając w tej koszulce.

ahh te plotki :D
10.06.2013 o 19:05 przez Znawca
Znawca
Porto by wyciągnęło do nich 35 mln, my sprzedamy za 20mln i branka pocałuje ich jeszcze w du*e ;/ Zostawić Guaro w spokoju !!
10.06.2013 o 18:30 przez dodo_IM
dodo_IM
30 mln i można rozważyć taką ofertę. Guarin to dawny piłkarz Porto a właśnie takich graczy kupuje Monaco więc są duże szanse że go kupią.
10.06.2013 o 18:20 przez Kusy
Kusy
on musi zostać!
10.06.2013 o 17:42 przez Xevo
Xevo
Jak odjedzie będzie źle ...
10.06.2013 o 17:41 przez kibol123
kibol123
no wlasnie moga dac i 80 mln zalezy na kogo zostana wydane te hajsy stawiam w ciemno gwiazdy pokroju schelotto kuzmanovica i naszgo ulubienego johnego
10.06.2013 o 17:24 przez Proxxximus
Proxxximus
Mnie to chyba po sprzedaży Coutinho nic już nie zdziwi....
10.06.2013 o 17:23 przez kamil13216
kamil13216
Co te Sronako całe Porto wykupuje? Niech no go moratti sprzeda, w ogóle sprzedajmy wszystkich i bedzie super. Kove tez po co on nam
10.06.2013 o 17:05 przez cuba
cuba
Monaco zainteresowane z taką kasą więc chyba wypada się pogodzić że odejdzie,nie rozumiem tego w ogóle ...
10.06.2013 o 16:47 przez Majster98
Majster98
Miały być wzmocnienia , a wszystko na to wskazuje , że będziemy się osłabiać , brawo -,-
10.06.2013 o 15:50 przez franek89
franek89
On jest dobry niech zostanie
10.06.2013 o 13:44 przez etomaster
etomaster
Niech dają 30 mln i może iść :D
10.06.2013 o 13:20 przez inter_21
inter_21
MM będzie chciał sprzedać tych, za których dostanie jakieś przyzwoite pieniądze pozbywając się nielicznych wartościowych zawodników jakich mają, totalny upadek to kwestia czasu, tu nawet najlepszy sztab trenerski już nie pomoże. Przecież to obok Kovacica jedyny pomocnik, który jest godny grania w tym klubie. A jak ktoś myśli, że kupią wartościowego następcę to jest niezłym frajerem. Stankobot i Cuchu będą grać w najlepsze.
10.06.2013 o 12:22 przez Nen
Nen
40 od razu 20 baniek za niego to ekstra cena
10.06.2013 o 12:07 przez piotrekninter
piotrekninter
nic dziwnego,cale porto wykupuja
Tot i Mon go chca,to dawac 25...Guarin ,bardzo go luvbie, taki kon jest potrzebny,ale jesli miala by kasa pojsc np na Eriksena to tak, mozna go opchnac
10.06.2013 o 12:04 przez el_loco
el_loco
jeśli monaco to jestem za ale pod warunkiem, że zaproponują za Guarina 30mln. Inaczej lepiej niech zostanie.
10.06.2013 o 08:54 przez kibol123
kibol123
do monaco to prosze bardzo oni sa bardzo hojni
10.06.2013 o 03:25 przez Gajdzik
Gajdzik
Ja liczę na to że zostanie i przy Mazzarim jego forma się ustabilizuje, bo że grać potrafi to już pokazał nie raz, tylko jest strasznie nierówny...
10.06.2013 o 02:17 przez sas111
sas111
jezeli moratti bedzie madry to wykorzysta chojnosc monaco, bo za 20 mln sprzedac guarina to by byla glupota.
10.06.2013 o 02:13 przez Brising
Brising
na bank
10.06.2013 o 02:01 przez Garon
Garon
Mysle ze decyzja nie nalezy tylko do Morattiego, ale takze do Mazzariego. Jesli Walter powie ze potrzebuje go to fredy zostanie, narazie sa to tylko plotki i tyle
10.06.2013 o 01:05 przez Darkos
Darkos
Guarin z ogarniętym trenerem wróci do optymalnej formy i będzie wymiatał. Pokazał to parę razy w sezonie. Ale Monaco może kupić każdego, a znając nasz zarząd to i za 18 mln go puszczą i będą się cieszyć :)
10.06.2013 o 00:51 przez Mateusz17
Mateusz17
Ja tam stoje murem za Guarinem zobaczycie ze jeszcze będzie wymiatał czy unas czy gdzies tam
10.06.2013 o 00:50 przez andyvdm
andyvdm
Tego gola to kazdy pokazuje, raz na 5 lat to i Biraghiemu wyszlo z meczu z City kiedys
10.06.2013 o 00:48 przez Mateusz17
Mateusz17
http://www.youtube.com/watch?v=h9DZyiEI-G4 faktycznie słaby ma strzał xd zresztą w interze tez strzelił pare ładnych goli
10.06.2013 o 00:47 przez Chuchu
Chuchu
Szkoda że te jego "knuckleballe" w zdecydowanej większości zabijają gołębie na dachu San Siro.

Jeśli Monaco na prawdę go chce, to nie będą raczej mieli przeszkód żeby go kupić. Jak Moratti zobaczy 20 mln za jednego zawodnika to nawet się zastanawiać nie będzie. Chciałbym żeby Fredy został, przy Mazzarrim może mieć większość przyszłego sezonu tak dobrą jaki kilka tygodni w minionym.
10.06.2013 o 00:42 przez Mateusz17
Mateusz17
Endru strzały żałosne? Ten gosc ma moim zdaniem jedno z najlepszych uderzen na świecie z dystansu ,potrafi strzelic ,,knuckleballa,, piłke bez rotacji a to nie jest łatwe uderzenie uwierz mi ,jak go sprzedamy to padne na zawał tyle w temacie
10.06.2013 o 00:26 przez Pawel1992
Pawel1992
teraz to myślę że jest mało możliwe by zatrzymać Guarina ale można od Monaco wyciągnąć naprawdę dużą kwotę(może nawet 25- 30 mln).

Shoutbox

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625105

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się