Plotki transferowe

GDS: Monaco zainteresowane Handanoviciem (14)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
około 5 lat temu
40
14
fcinter serwisowe

AS Monaco  nie jest zadowolone z formy swoich bramkarzy i poszukuje nowego zawodnika na tą pozycję.

 

Gazzetta dello Sport donosi, że Erick Thohir uważa Samira Handanovicia za jednego z nietykalnych graczy Nerazzurrich. Jednak jakaś wielka oferta za słoweńskiego golkipera mogłaby zmienić zdanie Prezydenta Interu. Monaco było blisko sprowadzenia Víctora Valdesa, ale ten doznał kontuzji i nie będzie mógł grać przez co najmniej pół roku. Wobec tego działacze klubu z południa Francji rozpoczęli poszukiwania alternatywy dla hiszpańskiego bramkarza. Słoweńca wycenia się na około 21 milionów euro.  Les Rouge et Blanc rozważają rozpoczęcie negocjacji z drużyną Interu od oferty w wysokości 15 mln euro, ale tak wartość prawie na pewno nie będzie zadowalająca dla indonezyjskiego właściciela.

udostępnij

Zobacz też

mercato live icardi

Mercato Live - 14.08 (20:25) Wszystkie transfery w przeciągu tygodnia (39)

14.08
01:15
Mercato Live sanchez biraghi

Mercato Live - 21.08 (21:48) Inter dogadał się z Fiorentiną ws. wymiany Dalbert-Biraghi (38)

21.08
09:33

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.06.2014 o 15:50 przez kibol123
kibol123
Bardi musialby zostac u nas na LE i jakby sie dobrze spisywal to Thohir by sprzedal Hande tak to nie ma szans
23.06.2014 o 15:14 przez Cny
Cny
Kiedyś wymiana Toldo na JC wydawała się szaleństwem. Z Bardim nie ma co czekać. Na Handzie można zarobić, a Bardi sezonu nam nie zaprzepaści w pojedynkę.
23.06.2014 o 12:37 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Z jednej strony taki młody bramkarz musi nabierać doświadczenia grając w wyjściowym składzie, jednak z drugiej strony ten sezon mógłby być przejściowym. Otóż Bardi dołącza teraz do pierwszej drużyny Interu, uczy się pod okiem Handy i ogrywa w Pucharach, w Seria A natomiast Handa w pierwszym składzie. Po sezonie Hande można by sprzedaż do jakiś szejków, a Bardi byłby już pełnoprawnym graczem pierwszej 11.
23.06.2014 o 11:14 przez el_loco
el_loco
Jeśli Bardi nadal będzie wypożyczany po jakiś średniakach wtedy nic z niego nie będzie. Wieżę iż Bardi da sobie radę w pierwszym składzie Interu :)
22.06.2014 o 23:09 przez Icardi
Icardi
Bardi sie nie nadaje jeszcze
22.06.2014 o 23:00 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Szkoda, że nie mamy dyrektora sportowego z FC Porto :) Koleś jest mistrzem Świata!
Hande by wytransferował do Księstwa za 50 baniek :)

A teraz schodząc na ziemię, jeśli na stole pojawi się oferta 30 baniek € - to bez zastanowienia powinniśmy sprzedać Słoweńca.
22.06.2014 o 22:56 przez Perseus
Perseus
ok. ale w zamian dostaniemy Jamesa Rodrigueza :)
22.06.2014 o 22:15 przez Cny
Cny
Ochoa zagrał dobry mecz na MŚ i nagle go chcecie, a wcześniej kojarzyliście go jedynie jako gwiazdkę z FM'a.

kibol123: Sprawdź sobie na transfermarkcie rekordowe transfery z Interu do innego klubu. Niestety za rządów Morattiego nie potrafiliśmy sprzedawać piłkarzy i łatka frajerów została przyszyta Interowi w całej Europie. Oby Erick to zmienił.

Handę można sprzedać i zaryzykować Bardim. Przyszły sezon i tak będzie walką o miejsce 4-5, więc Bardi mógłby spokojnie bez presji się ograć a Handa mógłby powalczyć o cele godne jego talentu w dobrym zespole. Oferta 30M za Samira powinna zostać zaakceptowana bez wahania, 25M jest do rozważenia.
22.06.2014 o 22:11 przez mikruzzo
mikruzzo
"Erick Thohir uważa Samira Handanovicia za jednego z nietykalnych graczy Nerazzurrich."
I prawidłowo, wielki plus dla Ericka. Cały czas powtarzam że nie powinniśmy się Samira pozbywać, to jest zawodnik który zapewni nam spokój na długie lata w defensywie.
22.06.2014 o 20:09 przez kibol123
kibol123
Nie no ja nie czaje tylko Inter potrafi wypromowac zawodnika i sprzedac go taniej niz za niego placil ew. zarobic z 3-4 mln otoz przyklady Alvarez, Handa, Kova, Coutinho, Pereira przeciez te oferty i ta wycena brzmi poprostu smiesznie
22.06.2014 o 20:08 przez Pawel1992
Pawel1992
Monaco to klub który nie oszczędza i zawsze można sporo od nich wyciągnąć. Jeżeli zdecydujemy się na sprzedaż Słoweńca to na jego miejsce proponowałbym Bardiego lub Ochoę (wątpię by do nasz przyszedł).
22.06.2014 o 19:48 przez Janosv360
Janosv360
30 mln i może iść a w jego miejsce Bardi
22.06.2014 o 19:28 przez Wiankow16
Wiankow16
Quox - ciekawa wizja ;) Jakby ktoś nam ewentualnie sprzątnął Ochoe sprzed nosa to zawsze można sprowadzić Bardiego.
22.06.2014 o 19:22 przez Quox
Quox
Sprzedać za 20 milionów i wziąć Ochoę za darmo w jego miejsce, a kasę przeznaczyć na klasowe wzmocnienie.

Shoutbox

Czarson 22.08.2019 22:06

VVujek 22.08.2019 21:59 NIE

Alfa 22.08.2019 22:06

typowy orl

kusy 22.08.2019 22:05

Rzeczywiscie zablokowal xd

Czarson 22.08.2019 22:05

taki dobry a samobojcze strzela bramki

Czarson 22.08.2019 22:05

no i co ten Izzo

Alfa 22.08.2019 22:05

zapomnial chyba ze czasy komuny skonczyly sie 20 lat temu i teraz sie rozmawia ze spolecznoscia zeby bylo lepiej

Alfa 22.08.2019 22:04

beka jak tylko pojawia sie jakis grząski temat to nielot blokuje

VVujek 22.08.2019 22:03

i po co było sapać xd

VVujek 22.08.2019 22:03

ludzie chca zjeść to u cb piter

kusy 22.08.2019 22:02

Conte go nie dopuści, ten charakter nie odpuści szybko. Widzę to tak. Icar zostanie i zobaczy, że nic tym nie ugra i w styczniu odejdzie.

VVujek 22.08.2019 22:01

Icardi jak kuracyja ,pierw sapie a potem police

Piter 22.08.2019 22:01

Icardi wraca tam gdzie jego miejsce czyli do kanalizacji każdego dnia, gdy porywa go wir wody w piotrkowskim klozecie

VVujek 22.08.2019 22:00

tak musi być

VVujek 22.08.2019 22:00

transfer albo trybuny

VVujek 22.08.2019 21:59

NIE

KŁANIEŚ 22.08.2019 21:58

to co od wtoreczku icardi wraca do treningow z zespolem i w lidze mistrzow atak icardi-lukaku ?

Piter 22.08.2019 21:57

zazwyczaj takie gungo uwalnia się w ostatniej chwili przed katastrofą, 2 sekundy później i dracha na majtkach to minimum

Dzonyy 22.08.2019 21:56

Nie od dziś wiadomo, że kawa i fajeczka sprawiają, że pojawią się gungo

Piter 22.08.2019 21:51

nie wiem jak fajki wpływają na jelita, ale coś musi być, skoro tak przeczyszcza po nich

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 2

    Napoli

    Napoli

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28235

Liczba newsów: 34503