Plotki transferowe

GDS: Monaco zainteresowane Handanoviciem (14)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
około 6 lat temu
124
14
fcinter serwisowe

AS Monaco  nie jest zadowolone z formy swoich bramkarzy i poszukuje nowego zawodnika na tą pozycję.

 

Gazzetta dello Sport donosi, że Erick Thohir uważa Samira Handanovicia za jednego z nietykalnych graczy Nerazzurrich. Jednak jakaś wielka oferta za słoweńskiego golkipera mogłaby zmienić zdanie Prezydenta Interu. Monaco było blisko sprowadzenia Víctora Valdesa, ale ten doznał kontuzji i nie będzie mógł grać przez co najmniej pół roku. Wobec tego działacze klubu z południa Francji rozpoczęli poszukiwania alternatywy dla hiszpańskiego bramkarza. Słoweńca wycenia się na około 21 milionów euro.  Les Rouge et Blanc rozważają rozpoczęcie negocjacji z drużyną Interu od oferty w wysokości 15 mln euro, ale tak wartość prawie na pewno nie będzie zadowalająca dla indonezyjskiego właściciela.

udostępnij

Zobacz też

Mandzukic Perisic

Sky – Inter nie chce Mandzukicia (5)

09.07
15:01
Radja Nainggolan

Nainggolan przeniesie się do Florencji? (11)

08.07
17:19

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.06.2014 o 15:50 przez kibol123
kibol123
Bardi musialby zostac u nas na LE i jakby sie dobrze spisywal to Thohir by sprzedal Hande tak to nie ma szans
23.06.2014 o 15:14 przez Cny
Cny
Kiedyś wymiana Toldo na JC wydawała się szaleństwem. Z Bardim nie ma co czekać. Na Handzie można zarobić, a Bardi sezonu nam nie zaprzepaści w pojedynkę.
23.06.2014 o 12:37 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Z jednej strony taki młody bramkarz musi nabierać doświadczenia grając w wyjściowym składzie, jednak z drugiej strony ten sezon mógłby być przejściowym. Otóż Bardi dołącza teraz do pierwszej drużyny Interu, uczy się pod okiem Handy i ogrywa w Pucharach, w Seria A natomiast Handa w pierwszym składzie. Po sezonie Hande można by sprzedaż do jakiś szejków, a Bardi byłby już pełnoprawnym graczem pierwszej 11.
23.06.2014 o 11:14 przez el_loco
el_loco
Jeśli Bardi nadal będzie wypożyczany po jakiś średniakach wtedy nic z niego nie będzie. Wieżę iż Bardi da sobie radę w pierwszym składzie Interu :)
22.06.2014 o 23:09 przez Icardi
Icardi
Bardi sie nie nadaje jeszcze
22.06.2014 o 23:00 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Szkoda, że nie mamy dyrektora sportowego z FC Porto :) Koleś jest mistrzem Świata!
Hande by wytransferował do Księstwa za 50 baniek :)

A teraz schodząc na ziemię, jeśli na stole pojawi się oferta 30 baniek € - to bez zastanowienia powinniśmy sprzedać Słoweńca.
22.06.2014 o 22:56 przez Perseus
Perseus
ok. ale w zamian dostaniemy Jamesa Rodrigueza :)
22.06.2014 o 22:15 przez Cny
Cny
Ochoa zagrał dobry mecz na MŚ i nagle go chcecie, a wcześniej kojarzyliście go jedynie jako gwiazdkę z FM'a.

kibol123: Sprawdź sobie na transfermarkcie rekordowe transfery z Interu do innego klubu. Niestety za rządów Morattiego nie potrafiliśmy sprzedawać piłkarzy i łatka frajerów została przyszyta Interowi w całej Europie. Oby Erick to zmienił.

Handę można sprzedać i zaryzykować Bardim. Przyszły sezon i tak będzie walką o miejsce 4-5, więc Bardi mógłby spokojnie bez presji się ograć a Handa mógłby powalczyć o cele godne jego talentu w dobrym zespole. Oferta 30M za Samira powinna zostać zaakceptowana bez wahania, 25M jest do rozważenia.
22.06.2014 o 22:11 przez mikruzzo
mikruzzo
"Erick Thohir uważa Samira Handanovicia za jednego z nietykalnych graczy Nerazzurrich."
I prawidłowo, wielki plus dla Ericka. Cały czas powtarzam że nie powinniśmy się Samira pozbywać, to jest zawodnik który zapewni nam spokój na długie lata w defensywie.
22.06.2014 o 20:09 przez kibol123
kibol123
Nie no ja nie czaje tylko Inter potrafi wypromowac zawodnika i sprzedac go taniej niz za niego placil ew. zarobic z 3-4 mln otoz przyklady Alvarez, Handa, Kova, Coutinho, Pereira przeciez te oferty i ta wycena brzmi poprostu smiesznie
22.06.2014 o 20:08 przez Pawel1992
Pawel1992
Monaco to klub który nie oszczędza i zawsze można sporo od nich wyciągnąć. Jeżeli zdecydujemy się na sprzedaż Słoweńca to na jego miejsce proponowałbym Bardiego lub Ochoę (wątpię by do nasz przyszedł).
22.06.2014 o 19:48 przez Janosv360
Janosv360
30 mln i może iść a w jego miejsce Bardi
22.06.2014 o 19:28 przez Wiankow16
Wiankow16
Quox - ciekawa wizja ;) Jakby ktoś nam ewentualnie sprzątnął Ochoe sprzed nosa to zawsze można sprowadzić Bardiego.
22.06.2014 o 19:22 przez Quox
Quox
Sprzedać za 20 milionów i wziąć Ochoę za darmo w jego miejsce, a kasę przeznaczyć na klasowe wzmocnienie.

Shoutbox

ZnawcaCalcio 09.07.2020 16:12

ja powiem tyle

Kredence 09.07.2020 16:12

brozovic do bolu przecietny sezon

Kredence 09.07.2020 16:12

bylbym ostrozny ze nie da polowy tego co brozo

ZnawcaCalcio 09.07.2020 16:11

chyba tylko dlatego, że jest tym ericssonem

Vancore 09.07.2020 16:11

tonali z miejsca tez nie da nawet polowy tego co on, musi sie ograc

ZnawcaCalcio 09.07.2020 16:11

Ericssona to nie wiem po co ściągali xdd

Vancore 09.07.2020 16:11

w brozoviku jest pitos ale potencjalne nazwiska jego nastepcow to kuzwa kryminal

Czarson 09.07.2020 16:11

imra ten cytat z wiedzmina masz ty rozum?! :D

Kredence 09.07.2020 16:10

to oczywiste IM

Vancore 09.07.2020 16:10

caly zespol w formie wrecz wybitnej

ZnawcaCalcio 09.07.2020 16:10

mając tyle szrotu powinniśmy skupić się najpierw na sprzedaży Gagliardinieg, Vecino i innych gówien

Alfa 09.07.2020 16:10

:D

Kredence 09.07.2020 16:10

niesamowita forma naszego chorwackiego ogiera

Kredence 09.07.2020 16:10

no brozo jest wprost fantastyczny

ZnawcaCalcio 09.07.2020 16:09

dokł

Vancore 09.07.2020 16:09

sprzedawanie ich to kretynizm

Vancore 09.07.2020 16:09

a skriniar czy brozo mogliby grac do konca kariery

Vancore 09.07.2020 16:09

wszyscy wiemy ze conte tu wiecej niz 3 lata nie wytrzyma

ZnawcaCalcio 09.07.2020 16:09

ale w lidze nie ma chyba lepszego registy niż Brozović

ZnawcaCalcio 09.07.2020 16:09

według mnie De Vrij i Brozo są nietykalni

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Wtorek, 07 lipca

  • FT

    Lecce

    2 - 1

    Lazio

  • FT

    Milan

    4 - 2

    Juventus

Środa, 08 lipca

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Cagliari

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Napoli

  • FT

    Atalanta

    2 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Bologna

    1 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Brescia

Czwartek, 09 lipca

  • 19:30

    SPAL

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Verona

    ? - ?

    Inter

Sobota, 11 lipca

  • 17:15

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 19:30

    Brescia

    ? - ?

    Roma

  • 21:45

    Juventus

    ? - ?

    Atalanta

Niedziela, 12 lipca

  • 17:15

    Genoa

    ? - ?

    SPAL

  • 19:30

    Cagliari

    ? - ?

    Lecce

  • 19:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Verona

  • 19:30

    Parma

    ? - ?

    Bologna

  • 19:30

    Udinese

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:45

    Napoli

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 13 lipca

  • 21:45

    Inter

    ? - ?

    Torino

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    31

    75

  • 2

    Lazio

    Lazio

    31

    68

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    31

    66

  • 4

    Inter

    Inter

    30

    64

  • 5

    Roma

    Roma

    31

    51

  • 6

    Napoli

    Napoli

    31

    51

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    26

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Luis Muriel

    17

  • 5

    Joao Pedro

    17

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26767

Liczba newsów: 36965