Plotki transferowe

Dalbert blisko Monaco (aktualizacja) (19)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad rok temu
196
19
fcinter serwisowe

Zaledwie rok potrwa najprawdopodobniej przygoda Dalberta z Interem. Obrońca nie znajduje się w planach Luciano Spallettiego na kolejny sezon i wszystko wskazuje na to, że powróci on do Francji.

La Gazzetta dello Sport informuje, że zainteresowanie graczem zgłosiło Monaco. Najbardziej prawdopodobne jest wypożyczenie zawodnika z opcją wykupu. W przypadku transferu definitywnego klub zanotowałby dużą stratę kapitałową, Inter zapłacił bowiem za Dalberta 26 mln euro. W przypadku dobrej gry zawodnika na wypożyczeniu klub liczy na odzyskanie utraconych pieniędzy.  

Piero Ausilio zgodzi się wypożyczyć zawodnika za kwotę 3 mln euro. Dodatkowo Inter chce aby potencjalny nabywca opłacał 100% pensji Dalberta. Zainteresowanie Brazylijczykiem wyraża m.in Borussia Dortmund i kilka klubów z Anglii. Ze znalezieniem nowego pracodawcy Dalbert problemu mieć nie powinien. 

29.05.2018 r. 23:10

Jak informuje serwis fcinternews.it zgodę na przenosiny do Monaco wyraził już Dalbert. Brazylijczyk ma przenieść się do Francji na zasadzie wypożyczenia.

Inter otrzyma 3 mln euro za wypożyczenie gracza. Monaco będzie posiadać prawo do wykupu zawodnika po zakończeniu okresu wypożyczenia za kwotę zawartą w umowie. Inter chce żeby to była suma 20 mln podczas gdy Francuzi proszą o niższą kwotę.

Rozmowy między klubami mają być w 80 % sfinalizowane, a duże szanse na zamknięcie transferu widzi ekspert Sportitalia, Alfredo Pedulla:

- To dobry interes Interu. Cyfry zawarte w umowie zabezpieczą klub. Inter nie może dokonać innej decyzji i musi ustalić wysoką kwotę klauzuli. To sprytny ruch.

Zobacz też

Mario Gotze

Gotze przyjdzie już w styczniu?! (7)

06.09
06:47
Mario Gotze

Die Welt: Inter może w zimie sprowadzić Gotze (5)

09.09
11:56

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.05.2018 o 10:49 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Odet litości 288 wrzutek a ty mi tu chłopie piszesz o jakiś 2 czy 3 dodatkowych asystach ?? Nie ośmieszaj się. Sprawa jest tego typu ze nie to ze go nie lubię bo jak jest w formie to gra super ale problem jest w tym ze ta forma jest w 1/4 sezonu. Reszta to bezsensowne wrzucanie na oślep a może się uda przez co tylko trafiliśmy piłki. Wiem ze juz wszystkiego czepiacie się co napiszę ale prawda widocznie w oczy kole :) )))) pozdro !!
30.05.2018 o 10:24 przez maniekfci
maniekfci
20 mln? won jeszcze dziś
30.05.2018 o 09:52 przez SETE
SETE
Guzik mnie obchodzi czy Spall sie uwzial czy nie , faktem jest ze nie gra i gral nie bedzie. Ok moze potencjal ma, ale u Spallettiego pewnie nie zagra dlatego trzeba sie z nim rozstac i zajac sie kolejnymi tematami transferowymi.
30.05.2018 o 09:46 przez Wisniapl
Wisniapl
@KoBa A takiego Pana jak Cancelo to znasz? Też pół sezonu był "gorszy" według Spala od DD, a co się okazało, po tym jak z przymusu musiał zacząć grać, to każdy widzi. Niestety Włoscy trenerzy mają jakąś awersję do dawania szans młodym i to jest fakt. Nawet prowadząc 3 bramkami Spal wystawiał bezużytecznego Edera zamiast dawać się ogrywać młodzikom PS. Powód wystawiania Santona do tej pory nie jest dla mnie zrozumiały, bo tyczka treningowa dawała by nam więcej niż on.
30.05.2018 o 09:39 przez KoBa
KoBa
Jeżeli przegrał rywalizację z prawonożnym D'Ambrosio, wesołym Yuto i niepełnosprawnym Santonem to niby jak widzicie go w przyszłym sezonie po przyjściu Asamoah'a? A gadki o uwzięciu się na niego przez Spalla, bo go nie chciał zakrawają o idiotyzm.
30.05.2018 o 09:31 przez Wisniapl
Wisniapl
@Kebo Na lewej stronie DD raczej nic nie gwarantuje. Ani szybkości, ani zwinności, a tym bardziej dośrodkowań, bo nie umie grać lewą nogą. Dalbert na jego tle wcale źle nie wyglądał, a na tle Santona to nawet jak profesor. Chłopakowi trzeba było dać szansę, szczególnie, że w nowym sezonie i tak potrzebujemy 2 lewych obrońców.
30.05.2018 o 09:05 przez Odet
Odet
@Piotrekfci
właściwie miałem Ci nie odpisywać, bo to jak grochem o ścianę, ale policz też ile tych wrzutek Candrevy zawalili nasi piłkarze. Sam Icardi zabrał Antkowi chyba 2 asysty w meczu z Milanem i jedną z Juve bo nie trafił do bramki.
Pozdr.
30.05.2018 o 08:02 przez Odet
Odet
Absurd zupełny.
Spall nie dał mu szansy, bo go nie chciał. To po kiego go sprowadzali za taaakie pieniądze !! !
Pozdr.
30.05.2018 o 07:25 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Szkoda chłopa bo ani nie dostał prawdziwej szansy. Do tego znów zamrozona kasa na kolejny sezon i czekanie czy zostanie wykupiony czy nie. Bezsens. No ale naszym to już weszło w nawyk. Pomijając to dziś ukazała się fajna statystyka uwielbianych przez mnie crosow candrevy. Jestem pewien ze jest najlepszy w europie. 80 % błędnych wrzutek. Mistrz !! On powinien nazywać się Pan Wrzutka. OK udało mu się 8 czy 9 razy asystowac z tego co kojarzę ale na 288 prób ?? ? Oby w przyszłym sezonie gdzie indziej sobie mógł powrzucac ;) Karamoh plus Lucas, Chiesa lub inny szybki dobry technicznie gość który razem z Cancelo (wierze ze jednak zostanie!) będzie dzielił i rządził po prawej stronie
30.05.2018 o 04:22 przez danielinter
danielinter
Pójdzie do Monaco i odpali bo to dobry pilkarz.Nasz lysy treneiro obrazil sie bo chcial Kolarova i obrazony na niego nie stawial bo lepszy przecież przecietniak na nie swojej pozycji DD lub tragiczny Santon.
29.05.2018 o 23:14 przez Snake86
Snake86
Kto go sprowadził i po co? I kolejne pytanie: koleś miał sezon życia i już nie umie, czy nie dostał szansy? A zamiast tego przeciętny Santon, ze dwa czy trzy razy już wykopywany z klubu. Ech... Wypożyczenie za 3 bańki i opłata w najlepszym przypadku dopiero za rok, jak kasa już potrzebna... Interesy.
29.05.2018 o 21:19 przez ryzykfizyknoc
ryzykfizyknoc
naturalnym dla Interu będzie sprzedać go za 5 mln skoro wydali 26 mln... ;)
29.05.2018 o 20:38 przez Kebo
Kebo
@Wisniapl oprócz biegania to nie zrobił nic pozytywnego, DD gwarantuje jakąkolwiek jakość z tyłu co by nie mówić i może coś wsadzić przy stałym fragmencie, jak dla mnie Dalbert do odstrzału za siano, szkoda, że tylko wypożyczenie
29.05.2018 o 13:36 przez AveCaesar
AveCaesar
Następnego wypożyczymy, a potem będzie płacz, że nie ma pieniędzy na przyszłe wzmocnienia.
29.05.2018 o 12:06 przez Wisniapl
Wisniapl
Ja niestety nie do końca rozumiem stawiania na Santona czy DD zamiast Dalberta na lewej stronie. Chłopak jak grał to prezentował się nieźle, a z pewnością siebie i ograniem w lidze było by tylko lepiej. W sezonie wymuszone zmiany na młodych zawodników pokazały, że Spal nie za bardzo ma do nich zaufanie, a jak zaczynają grać to nagle się okazuje, że są ok. Skriniar z potrzeby grał od początku sezonu w parze z Mirandą, potem nagle Cancelo zaczął grać na prawej jak DD poszedł na lewo, a na koniec Karamoh wszedł za lenia Candreve i też okazało się, że jest ok.
29.05.2018 o 10:40 przez SETE
SETE
Moze dlatego nie ma juz u nas Sabatiniego podobnoo dalbert to jego autorski pomysl :/ hmm
29.05.2018 o 10:35 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Tak podbić cenę tylko ze cena pewnie już teraz zostanie ustalona. No chyba ze zastrzec w niej jakieś fajne bonusy na wypadek dobrej gry dalberta. Nie zmienia to jednak faktu ze kolejny już zawodnik po barbosie (nie liczę Mario bo ten chociaż miał szansę się wykazać na boisku) którego bierzemy za gruba jak dla nas kasę a odstawiany jest kompletnie na boczny tor. Po co w ogóle byłby te transfery. Co myśleli ze dadzą szanse w jednym meczu i ci od razu zrobią nie wiadomo co !? Mega kasy poszło w błoto i teraz za to płacimy jakimiś dopinaniami budżetu i brakiem możliwości zakupu gości którzy przez tych parę ostatnich miesięcy byli naszym motorem napędowym. Pietrkowi się upielko tymi trzema transferami asamoaha, de vrija i martineza bo tak to pewnie spadła by na niego mega krytyka i zasłużony dywanik u zhanga ;)
29.05.2018 o 09:33 przez SETE
SETE
Ale wtedy jak podaje zrodlo jest strata..i teraz pytanie, czy bierzemy strate w ciemno czy liczymy, ze Dalbert odnajdzie sie w Monaco jak Cancelo u nas i mozemy podpic cene. Chyba wariant z opcja wykupu bylby lepszy gdyz jest pole do negocjacji, a na ten moment Dalbert stracil sporo na wartosci i jestesmy mega w plecy...tym bardziej, ze pieniadze za Niego i tak beda za rok :/
29.05.2018 o 09:02 przez Alfa
Alfa
wymusic przymusowy wykup za 15-20 i elo

Shoutbox

Nitrogen 21.09.2019 23:44

Tam go doceniajo

Nitrogen 21.09.2019 23:44

I powrót do domu w Turynie

Ojciec SB 21.09.2019 23:44

szczesny jedynie co moze stwierdzic to ze jego ojciec jest cymbalem, a on sam wdal sie w jego slady

Klinsi64 21.09.2019 23:44

Szczesny to inteligent

Klinsi64 21.09.2019 23:44

Vancore 21.09.2019 23:43 szczesny twierdzi ze to kolosalny cymbal

Kredence 21.09.2019 23:44

Szczesny twierdzi ze Handanovic to najbardziej przereklamowany bramkarz ligi XDXD

Nitrogen 21.09.2019 23:44

Jak Szczęsny się teraz wypłakał bo w kadrze ne bronił

Vancore 21.09.2019 23:44

ale jednak szczesny z nim caly rok spedzil

Michellaga 21.09.2019 23:44

ale w ataku daje dużo

Weo 21.09.2019 23:44

teraz mamy maraton, Lazaro w końcu zagra myślę

VVujek 21.09.2019 23:44

szczesny twierdzi że kto jest cymbałem ?

Michellaga 21.09.2019 23:44

on może bronić nie umie

Vancore 21.09.2019 23:44

nie twierdze ze to jakis geniusz, wrecz przeciwnie

Michellaga 21.09.2019 23:44

Cancelo na wahadło by fajnie pasował

Kredence 21.09.2019 23:43

amen

Nerazzurri83 21.09.2019 23:43

Jeszcze ta 100

Nitrogen 21.09.2019 23:43

Dokł Panie Krednesie

Nerazzurri83 21.09.2019 23:43

DD dzisiaj najgorszy na boisku

Kredence 21.09.2019 23:43

a szczesny to kto?

Vancore 21.09.2019 23:43

szczesny twierdzi ze to kolosalny cymbal

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    4

    12

  • 2

    Juventus

    Juventus

    4

    10

  • 3

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Cagliari

    Cagliari

    4

    6

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Christian Kouame

    3

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 20 września

  • FT

    Cagliari

    3 - 1

    Genoa

Sobota, 21 września

  • FT

    Udinese

    0 - 1

    Brescia

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    Verona

  • FT

    Milan

    0 - 2

    Inter

Niedziela, 22 września

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Napoli

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Milanem?

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28546

Liczba newsów: 34748