Plotki transferowe

Dalbert blisko Monaco (aktualizacja) (19)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około rok temu
159
19
fcinter serwisowe

Zaledwie rok potrwa najprawdopodobniej przygoda Dalberta z Interem. Obrońca nie znajduje się w planach Luciano Spallettiego na kolejny sezon i wszystko wskazuje na to, że powróci on do Francji.

La Gazzetta dello Sport informuje, że zainteresowanie graczem zgłosiło Monaco. Najbardziej prawdopodobne jest wypożyczenie zawodnika z opcją wykupu. W przypadku transferu definitywnego klub zanotowałby dużą stratę kapitałową, Inter zapłacił bowiem za Dalberta 26 mln euro. W przypadku dobrej gry zawodnika na wypożyczeniu klub liczy na odzyskanie utraconych pieniędzy.  

Piero Ausilio zgodzi się wypożyczyć zawodnika za kwotę 3 mln euro. Dodatkowo Inter chce aby potencjalny nabywca opłacał 100% pensji Dalberta. Zainteresowanie Brazylijczykiem wyraża m.in Borussia Dortmund i kilka klubów z Anglii. Ze znalezieniem nowego pracodawcy Dalbert problemu mieć nie powinien. 

29.05.2018 r. 23:10

Jak informuje serwis fcinternews.it zgodę na przenosiny do Monaco wyraził już Dalbert. Brazylijczyk ma przenieść się do Francji na zasadzie wypożyczenia.

Inter otrzyma 3 mln euro za wypożyczenie gracza. Monaco będzie posiadać prawo do wykupu zawodnika po zakończeniu okresu wypożyczenia za kwotę zawartą w umowie. Inter chce żeby to była suma 20 mln podczas gdy Francuzi proszą o niższą kwotę.

Rozmowy między klubami mają być w 80 % sfinalizowane, a duże szanse na zamknięcie transferu widzi ekspert Sportitalia, Alfredo Pedulla:

- To dobry interes Interu. Cyfry zawarte w umowie zabezpieczą klub. Inter nie może dokonać innej decyzji i musi ustalić wysoką kwotę klauzuli. To sprytny ruch.

Zobacz też

Dzeko

Inter nie zamierza płacić więcej za Dzeko (3)

19.06
19:57
Romelu Lukaku 2

Lukaku odrzucił ofertę PSG (15)

19.06
10:30

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.05.2018 o 10:49 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Odet litości 288 wrzutek a ty mi tu chłopie piszesz o jakiś 2 czy 3 dodatkowych asystach ?? Nie ośmieszaj się. Sprawa jest tego typu ze nie to ze go nie lubię bo jak jest w formie to gra super ale problem jest w tym ze ta forma jest w 1/4 sezonu. Reszta to bezsensowne wrzucanie na oślep a może się uda przez co tylko trafiliśmy piłki. Wiem ze juz wszystkiego czepiacie się co napiszę ale prawda widocznie w oczy kole :) )))) pozdro !!
30.05.2018 o 10:24 przez maniekfci
maniekfci
20 mln? won jeszcze dziś
30.05.2018 o 09:52 przez SETE
SETE
Guzik mnie obchodzi czy Spall sie uwzial czy nie , faktem jest ze nie gra i gral nie bedzie. Ok moze potencjal ma, ale u Spallettiego pewnie nie zagra dlatego trzeba sie z nim rozstac i zajac sie kolejnymi tematami transferowymi.
30.05.2018 o 09:46 przez Wisniapl
Wisniapl
@KoBa A takiego Pana jak Cancelo to znasz? Też pół sezonu był "gorszy" według Spala od DD, a co się okazało, po tym jak z przymusu musiał zacząć grać, to każdy widzi. Niestety Włoscy trenerzy mają jakąś awersję do dawania szans młodym i to jest fakt. Nawet prowadząc 3 bramkami Spal wystawiał bezużytecznego Edera zamiast dawać się ogrywać młodzikom PS. Powód wystawiania Santona do tej pory nie jest dla mnie zrozumiały, bo tyczka treningowa dawała by nam więcej niż on.
30.05.2018 o 09:39 przez KoBa
KoBa
Jeżeli przegrał rywalizację z prawonożnym D'Ambrosio, wesołym Yuto i niepełnosprawnym Santonem to niby jak widzicie go w przyszłym sezonie po przyjściu Asamoah'a? A gadki o uwzięciu się na niego przez Spalla, bo go nie chciał zakrawają o idiotyzm.
30.05.2018 o 09:31 przez Wisniapl
Wisniapl
@Kebo Na lewej stronie DD raczej nic nie gwarantuje. Ani szybkości, ani zwinności, a tym bardziej dośrodkowań, bo nie umie grać lewą nogą. Dalbert na jego tle wcale źle nie wyglądał, a na tle Santona to nawet jak profesor. Chłopakowi trzeba było dać szansę, szczególnie, że w nowym sezonie i tak potrzebujemy 2 lewych obrońców.
30.05.2018 o 09:05 przez Odet
Odet
@Piotrekfci
właściwie miałem Ci nie odpisywać, bo to jak grochem o ścianę, ale policz też ile tych wrzutek Candrevy zawalili nasi piłkarze. Sam Icardi zabrał Antkowi chyba 2 asysty w meczu z Milanem i jedną z Juve bo nie trafił do bramki.
Pozdr.
30.05.2018 o 08:02 przez Odet
Odet
Absurd zupełny.
Spall nie dał mu szansy, bo go nie chciał. To po kiego go sprowadzali za taaakie pieniądze !! !
Pozdr.
30.05.2018 o 07:25 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Szkoda chłopa bo ani nie dostał prawdziwej szansy. Do tego znów zamrozona kasa na kolejny sezon i czekanie czy zostanie wykupiony czy nie. Bezsens. No ale naszym to już weszło w nawyk. Pomijając to dziś ukazała się fajna statystyka uwielbianych przez mnie crosow candrevy. Jestem pewien ze jest najlepszy w europie. 80 % błędnych wrzutek. Mistrz !! On powinien nazywać się Pan Wrzutka. OK udało mu się 8 czy 9 razy asystowac z tego co kojarzę ale na 288 prób ?? ? Oby w przyszłym sezonie gdzie indziej sobie mógł powrzucac ;) Karamoh plus Lucas, Chiesa lub inny szybki dobry technicznie gość który razem z Cancelo (wierze ze jednak zostanie!) będzie dzielił i rządził po prawej stronie
30.05.2018 o 04:22 przez danielinter
danielinter
Pójdzie do Monaco i odpali bo to dobry pilkarz.Nasz lysy treneiro obrazil sie bo chcial Kolarova i obrazony na niego nie stawial bo lepszy przecież przecietniak na nie swojej pozycji DD lub tragiczny Santon.
29.05.2018 o 23:14 przez Snake86
Snake86
Kto go sprowadził i po co? I kolejne pytanie: koleś miał sezon życia i już nie umie, czy nie dostał szansy? A zamiast tego przeciętny Santon, ze dwa czy trzy razy już wykopywany z klubu. Ech... Wypożyczenie za 3 bańki i opłata w najlepszym przypadku dopiero za rok, jak kasa już potrzebna... Interesy.
29.05.2018 o 21:19 przez ryzykfizyknoc
ryzykfizyknoc
naturalnym dla Interu będzie sprzedać go za 5 mln skoro wydali 26 mln... ;)
29.05.2018 o 20:38 przez Kebo
Kebo
@Wisniapl oprócz biegania to nie zrobił nic pozytywnego, DD gwarantuje jakąkolwiek jakość z tyłu co by nie mówić i może coś wsadzić przy stałym fragmencie, jak dla mnie Dalbert do odstrzału za siano, szkoda, że tylko wypożyczenie
29.05.2018 o 13:36 przez AveCaesar
AveCaesar
Następnego wypożyczymy, a potem będzie płacz, że nie ma pieniędzy na przyszłe wzmocnienia.
29.05.2018 o 12:06 przez Wisniapl
Wisniapl
Ja niestety nie do końca rozumiem stawiania na Santona czy DD zamiast Dalberta na lewej stronie. Chłopak jak grał to prezentował się nieźle, a z pewnością siebie i ograniem w lidze było by tylko lepiej. W sezonie wymuszone zmiany na młodych zawodników pokazały, że Spal nie za bardzo ma do nich zaufanie, a jak zaczynają grać to nagle się okazuje, że są ok. Skriniar z potrzeby grał od początku sezonu w parze z Mirandą, potem nagle Cancelo zaczął grać na prawej jak DD poszedł na lewo, a na koniec Karamoh wszedł za lenia Candreve i też okazało się, że jest ok.
29.05.2018 o 10:40 przez SETE
SETE
Moze dlatego nie ma juz u nas Sabatiniego podobnoo dalbert to jego autorski pomysl :/ hmm
29.05.2018 o 10:35 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Tak podbić cenę tylko ze cena pewnie już teraz zostanie ustalona. No chyba ze zastrzec w niej jakieś fajne bonusy na wypadek dobrej gry dalberta. Nie zmienia to jednak faktu ze kolejny już zawodnik po barbosie (nie liczę Mario bo ten chociaż miał szansę się wykazać na boisku) którego bierzemy za gruba jak dla nas kasę a odstawiany jest kompletnie na boczny tor. Po co w ogóle byłby te transfery. Co myśleli ze dadzą szanse w jednym meczu i ci od razu zrobią nie wiadomo co !? Mega kasy poszło w błoto i teraz za to płacimy jakimiś dopinaniami budżetu i brakiem możliwości zakupu gości którzy przez tych parę ostatnich miesięcy byli naszym motorem napędowym. Pietrkowi się upielko tymi trzema transferami asamoaha, de vrija i martineza bo tak to pewnie spadła by na niego mega krytyka i zasłużony dywanik u zhanga ;)
29.05.2018 o 09:33 przez SETE
SETE
Ale wtedy jak podaje zrodlo jest strata..i teraz pytanie, czy bierzemy strate w ciemno czy liczymy, ze Dalbert odnajdzie sie w Monaco jak Cancelo u nas i mozemy podpic cene. Chyba wariant z opcja wykupu bylby lepszy gdyz jest pole do negocjacji, a na ten moment Dalbert stracil sporo na wartosci i jestesmy mega w plecy...tym bardziej, ze pieniadze za Niego i tak beda za rok :/
29.05.2018 o 09:02 przez Alfa
Alfa
wymusic przymusowy wykup za 15-20 i elo

Shoutbox

Alfa 20.06.2019 01:05

wydali juz 28mln ale co, zaplaca dopiero 1 lipca?

Alfa 20.06.2019 01:05

swoja droga jak to jest z tymi wykupieniami odnosnie tego 40mln ktore musimy uzbierac do konca czerwca

Alfa 20.06.2019 01:03

prosze bardzo

Piter 20.06.2019 01:03

przepraszam bardzo

Piter 20.06.2019 01:03

k

Alfa 20.06.2019 01:03

ja mowie o gaglii facepalm

Piter 20.06.2019 01:03

ciężko tak w główny wejść?

Alfa 20.06.2019 01:02

daj link bo w tym newsie o pozostaniu gagli nie widze zadnej kwoty

Piter 20.06.2019 01:02

napisane jest 20

Alfa 20.06.2019 01:02

a tam nie bylo czasem 25+ 5 bonusow za LM ?

Piter 20.06.2019 01:02

skąd wziąłeś 30 milionów

Piter 20.06.2019 01:02

istotne

Alfa 20.06.2019 01:01

nieistotne

Piter 20.06.2019 01:00

w newsie napisane jest 20 milionów a ty mówisz 30 xd

Alfa 20.06.2019 01:00

nikt, kazdy gral w kratke, bo i cala druzyna grala generalnie :cenzor:

Alfa 20.06.2019 01:00

poza tym kto u spala mial dobra rowna forme przez dluzszy czas?

Alfa 20.06.2019 00:59

poza tym nasz zarzad tez cos w nim musial dojrzec skoro zdecydowali sie dac za niego 30 mln, co zreszta pokzal przeblyskami ze jednak cos tam potrafi

Alfa 20.06.2019 00:59

mnie gowno obchodzi w sumie kto przyjdzie a kto nie, gorzej jak za spala nie bedzie nawet z 11 gagliardinimi na boisku

WirtuozTaktyki 20.06.2019 00:47

Politano już nasz

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26025

Liczba newsów: 34141