Plotki transferowe

GdS - Moratti ma dość Stramaccioniego (30)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
ponad 7 lat temu
136
30
fcinter serwisowe

Według Gazetta dello Sport, Massimo Moratti ma dość sytuacji panującej w Interze. Prezydent ponoć uważa, że jednym z jej powodów jest trener.

 

Moratti wielokrotnie mówił, że ufa Stramaccioniemu i chce kontynuować projekt odbudowy Interu z Włochem na ławce. Jednak katastrofalny sezon to także wina trenera, w związku z tym Moratti chciałby zmienić szkoleniowca Interu. Głównym kandydatem pozostaje Walter Mazzarri.

Zobacz też

de paul

Inter sfinansuje de Paula z transferu Eriksena? (12)

30.11
15:04
lionel messi

Barcelona odrzuciła gigantyczną ofertę Interu! (4)

30.11
13:01

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.05.2013 o 23:40 przez franek89
franek89
Murinio the special one :brawo:
11.05.2013 o 22:29 przez cuba
cuba
lepszym tzn nikt tak nie potrafi pewnie lepiej rozmontować swojej ekipy jak Strama :)
11.05.2013 o 22:26 przez cuba
cuba
Puki co gnijemy i nie ma w tym nic pewnego,jedyne to światełko w tunelu,mamy dość Stramy a przynajmniej większość nie przyszedł jeszcze nikt nowy a już wybrzydzamy haha,nawet nie wiemy kto będzie nowy i czy w ogóle a juz jest dyskusja może ten może tam ten :) od Stramy nie trudno będzie być lepszym :)
11.05.2013 o 21:31 przez Dzigar111
Dzigar111
I Prezesa też bym zmienił !!
11.05.2013 o 17:46 przez ambosito
ambosito
Est- A seria meczów do Juve. Grali świetnie taktyką 3-5-2 i Strama jej nie zmieniał. Kiedyś ta seria się musiała skończyć. My nie mamy takiej szerokiej kadry np. jak oni 6 napastników idt. Ty mi tu nie pierdziel!
11.05.2013 o 16:34 przez Gajdzik
Gajdzik
Jak już inwestować w nowego trenera to kogoś konkretnego !!
11.05.2013 o 16:05 przez Don Balon
Don Balon
dawać Blanca kutwa. Odrazu na 6 lat!
11.05.2013 o 15:14 przez GianniVersace
GianniVersace
Mazzarri to może i lepszy trener od Stramaccioniego, ale wybitny to on nie jest, ja postawiłbym na kogoś innego.
11.05.2013 o 14:54 przez cuba
cuba
Mazzarri jak najbardziej tak,myślę tak sobie że ma to coś żeby to poukładać fajnie byłoby poznać nowego trenera dość szybko nie mniej chciałbym takiego który potrafi mieć kontakt z tzw gwiazdami w zespole i chyba Mazzarri by mógł się spełnić,zawsze pozostanie czy na pewno też biorę to pod uwagę
11.05.2013 o 13:37 przez Snake86
Snake86
Wreszcie sie obudzil, tylko lepiej jakby pomyslal o Blancu.
11.05.2013 o 12:47 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Nowy trener tak, ale nie koniecznie Mazzarri. Ciekawe czy to prawda czy tylko kolejna plota.
11.05.2013 o 04:39 przez dodo_IM
dodo_IM
W sumie Mazzari ma przynajmniej jaja. Po sezonie okaże się czy Strama zostaje. Po ostatniej kolejce jak minie tydzień i Strama wciąż będzie naszym szkoleniowcem to pozostanie na kolejny sezon.
11.05.2013 o 01:08 przez Odet
Odet
także wina trenera ??

i tylko nie Mazzari, zresztą przyjście Włocha jest dziś niemożliwe.
Pozdr.
11.05.2013 o 00:50 przez Wisniapl
Wisniapl
Branca, Srtama out. Blanc, Leonardo in. było by całkiem nieźle. no i jeszcze Combiego posłać na emeryturkę ;)
11.05.2013 o 00:39 przez Sławek_Interista
Sławek_Interista
zabierzcie Mazzariemu Cavaniego, Hamsika, Pandeva, De Sanctisa, Behramiego, Inlera, to zobaczymy jak będzie
11.05.2013 o 00:36 przez el_loco
el_loco
moim zdaniem to tylko plotka.
11.05.2013 o 00:33 przez Darkos
Darkos
Tylko rok upokorzeń i porażek wystarczył, żeby zobaczył, że Strama to nie trener? Bystry gość :D
11.05.2013 o 00:10 przez Est
Est
@ambosito - Przecież Strama co mecz zmieniał taktykę, więc może lepszy nowy trener, który będzie miał jakiś pomysł na grę i nie będzie się bawił w ciągłe eksperymenty.
10.05.2013 o 23:43 przez ambosito
ambosito
Fajnie kolejny trener. Dobra rozumiem ale to nie jest dobrze dla drużyny kiedy co trochę zmienia się trenera i taktykę. Nie ma rutyny i stabilności.
10.05.2013 o 23:41 przez kamil13216
kamil13216
kubainteretoo on ma racje, łał wygralismy 10 meczy z rzędu, ale prócz meczu z juve, mieliśmy farta z mILanem i ogólnie KAŻDY mecz to była tortura, wygrywaliśmy na takim farcie że aż wiadome było że odpadniemy w przedbiegach,
10.05.2013 o 23:33 przez hbk
hbk
1. Jak Branca zostanie, to nic sie nie zmieni. Nie ma wizji zespolu i to jest nasz glowny problem.
2. Sztab medyczny zostaje?
3. Mazzari? Trener nie wazny, gdy dyrektor przedluza kontrakt z Gargano, Kambiazzo i Murzyngajem.
10.05.2013 o 23:22 przez kubainteretoo9
kubainteretoo9
Rebelde

pierwsze 11 kolejek byliśmy za Juve, gdy nie było kontuzji, więc co Ty wygadujesz że Inter gral wielkie nic ?? ?? Kibicem to Ty jesteś chyba od 2 połowy tego sezonu.... wolę żeby juz zostal Strama :D
10.05.2013 o 23:21 przez Pawel1992
Pawel1992
zespół został żle przygotowany fizycznie do sezonu i jeśli to wina trenera to powinien odejść
10.05.2013 o 23:14 przez Bandyta
Bandyta
Mazzari to o wile lepszy trener od amatora
10.05.2013 o 23:08 przez Rebelde
Rebelde
Co w z tymi kontuzjami? Na początku sezonu wszyscy byli zdrowi i co graliśmy? Wielki NIC. Każdy mecz to była katorga,2-3 strzały w ciągu całego meczu, przypadkowa bramka i rozpaczliwa obrona do końca meczu, bez większego stylu i jakiejś wizji gry. Takie ślizganie się z meczu na mecz. Jedyny mecz co faktycznie wyszedł to ten z Juve, a tam zawodnicy chyba sami się mobilizowali bo ten patałach Strama to chyba ich tylko dołował, bo przez większość sezonu, gracze wyglądali jak by za kare mieli grać.

A sztab też jest do wymiany, razem z Brancą.
10.05.2013 o 22:54 przez Soprano1986
Soprano1986
Kontuzje sa bo to juz dziadki sa , w normalnym klubie grasz. Mieszana ekipa ewentualnie masz zmiennikow mlodych a u nas zmiennicy tez dziadki a mlodzi po oddawani
10.05.2013 o 22:47 przez hQ
hQ
Trzeba było Lorą Blą zakontraktować 2 miechy temu, przyjrzałby się chłop dziadkom, atmosferze itd. I by wyselekcjonował zawodników na następny sezon. Wiedziałby kogo oddać, na kogo postawić. Potrenowałby taktykę, styl itp. Teraz pewnie Strama zostanie, dokona kolejnych zajebistych wzmocnień, przegra pierwsze 3 mecze i poleci, potem następny trener będzie musiał przejąć chłopaków przygotowanych przez Stramę. I tak będzie w kółko.
10.05.2013 o 22:46 przez kubcio197
kubcio197
dokladnie... strama nie mogl dac druzynie wiecej przy tej ilosci kontuzji ;(
to sztab medyczny jest do wymiany
10.05.2013 o 22:35 przez kamil13216
kamil13216
dokładnie, macarri ma Cvaniego i Hamskika i mu sie udaje
10.05.2013 o 22:31 przez Piter
Piter
mazzari niech spada, już wole strame

Shoutbox

Orzeu 01.12.2020 15:46

pokaż kupon z wcozraj mordko

GianniVersace 01.12.2020 15:26

wczoraj z 5 zł 1575 zrobione

GianniVersace 01.12.2020 15:26

warto dzis obstawiac inter?

nicolas80 01.12.2020 15:19

Brawo ZnawcaCalcio trzymaj tu porządek

ZnawcaCalcio 01.12.2020 14:56

niektórych bardziej cieszyłoby wyrzucenie trenera niż poprawa naszej gry

ZnawcaCalcio 01.12.2020 14:55

won

ZnawcaCalcio 01.12.2020 14:55

Michal2991 01.12.2020 14:40 3-0 dzis i conte wylatujeeee

kulfon32 01.12.2020 14:47

*niż

kulfon32 01.12.2020 14:46

Ja to mysle że borusia w ogóle nie wyjdzie na murawę. Wiedząc w jakim stylu pokonaliśmy potężne sassuolo będą woleli oddać 3-0 (walkower) i dostać "dwucyfrówkę"

Michal2991 01.12.2020 14:40

3-0 dzis i conte wylatujeeee

kulfon32 01.12.2020 14:40

po męczarniach 1-0 dla Nas

HB 01.12.2020 14:26

bedzie 2-1 dla nas

HB 01.12.2020 14:26

inter 2.5 gladbach 3.5

AlwaysRemember 01.12.2020 12:50

ty teraz w Brzezinach z kusym mieszkasz? :D

AlwaysRemember 01.12.2020 12:50

AF

InteristaNagato 01.12.2020 12:45

maja forme

InteristaNagato 01.12.2020 12:45

dzisiaj to max remis co ugramy z mynszen bla bla

Adriano_forever 01.12.2020 12:45

Jose i wszystko jasne

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27060

Liczba newsów: 38038