Informacje z klubu

LGdS - Nie będzie rewolucji w składzie (27)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
10 miesięcy temu
39
27
fcinter serwisowe

Dziennikarze La Gazzetty dello Sport donoszą, że Luciano Spalletti nie planuje dużej rewolucji w wyjściowej jedenastce na najbliższy mecz z Bolonią.

Do składu ma wrócić Joao Cancelo, a na ławce ponownie zasiądzie Dalbert. Spalletti zastanawia się jedynie nad obsadą pomocy. Prawdopodobnie jednak Marcelo Brozovic stworzy trio w środku pola wspólnie z Matiasem Vecino i Borją Valero, a na ławce rezerwowych ponownie usiądzie Rafinha.

Zdrowy jest już także Mauro Icardi, którego w spotkaniu z Crotone zastępował Eder.

Przewidywana jedenastka:

Inter (4-2-3-1); Handanovic; D'Ambrosio, Skriniar, Miranda, Cancelo; Vecino, Borja Valero; Candreva, Brozovic, Perisic; Icardi

Tagi: Inter Bologna
udostępnij

Zobacz też

juve logo

Juventus złożył kolejną apelację (14)

13.12
18:06
Luciano Spalletti konferencja

Jest decyzja ws. zawieszenia Spallettiego (3)

04.12
19:45

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.02.2018 o 14:35 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Rafinhe chca chyba cofnac w rozwoju :D
09.02.2018 o 10:39 przez timon
timon
Capitano a czego to powinno nas niby nauczyc?
09.02.2018 o 10:25 przez IlCapitano
IlCapitano
Siódmy sezon pod rząd rysowanie taktyk, opisywanie składów i wyzywanie trenera od betonów. Wy się niczego nie nauczycie już.
09.02.2018 o 09:28 przez AveCaesar
AveCaesar
Handa - Cancelo - Miranda - Skriniar - Dalbert - Valero - Brozović - Rafinha - Candreva - Karamoh - Icardi, Spal proszę
cokolwiek starasz się udowodnić, przestań natychmiast !!
09.02.2018 o 09:07 przez kibol123
kibol123
Chorwacki knot w zasługi za świetne ukrywanie się na boisku oraz urugwajski partacz nie umiejący podać piłki na 5m mają dożywotni karnet na wyjściową 11?
09.02.2018 o 08:18 przez Endru
Endru
Wy nie widzicie tego , że Spaletti traktuje pilkarzy wypozyczonych z przymrużeniem oka ? Karamoh, Cancelo, Rafinha ?
08.02.2018 o 21:59 przez Ibra1908
Ibra1908
Prędzej w totka wygram niż Spal zmieni wyjściowy skład w lidze...
08.02.2018 o 21:54 przez Pjerun
Pjerun
Bolonia to bardzo wybiegany, fizycznie grajacy zespol. Posadziłbym Borje na lawce i dal szanse Gagliardiniemu.
08.02.2018 o 21:46 przez miniu86
miniu86
czyli 1-1 opcjonalnie w ciry 1-2
08.02.2018 o 21:39 przez Endru
Endru
Czyli znowu oddajemy punkty .
08.02.2018 o 20:12 przez grzybek010
grzybek010
Po co ten Dambrosio jest na siłę na te prawej na BOLOGNE, przecież my nie mamy problemów w obronie, tylko w ofensywie...
08.02.2018 o 19:52 przez Czarson
Czarson
XDDDDDD
08.02.2018 o 19:01 przez slipknot767
slipknot767
Pewnie nawet 80-letnia matka Spala też wie, że potrzeba zmian w składzie. Mamy idealny terminarz, ale ciągle tracimy punkty. Meczy na ewentualne eksperymenty lepszych już nie będzie
08.02.2018 o 18:53 przez Luciano
Luciano
Cholera już nie wiadomo czy się śmiać czy płakać :/
08.02.2018 o 18:34 przez Est
Est
Jest Candreva, Perisić i Brzozowić - wygraną mamy w kieszeni.
:-(
08.02.2018 o 18:04 przez Jacenty
Jacenty
Niestety potwierdza się wszystko to, co mówili o Spallettim kibice Romy. On po prostu nie uznaje rotacji. Mam jednak nadzieję, że to tylko domysły prasy. Rafinha prawdopodobnie nei jest jeszcze odpowiednio przygotowany kondycyjnie, ale przynajmniej Karamoh mógłby zagrać. W innym wypadku, wpuści ich mniej więcej na 20 minut przed końcem, jak będziemy gonić wynik, i zanim się rozkręcą, mecz się skończy. Znów usłyszymy, że coś nie gra, że piłkarze szukają formy, ale najgorsze jest to, że za 2 tygodnie znów wyjdą ci sami piłkarze.
08.02.2018 o 18:00 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Jeżeli to prawda to ze spaly okaże się taki taktyk i jeden z najlepszych we Włoszech i na świecie trenerów ze chj !! Ustawianie cały czas jednej i tej samej taktyki i granie cały czas tymi samymi to i ja mógłbym być ich trenerem. Cały tydzień mąka na ćwiczenie czegoś nowego a jedyne co chyba robią to walą ściema i kapucyna !!
08.02.2018 o 17:54 przez Jovetić10
Jovetić10
Handa-Dalbert-Skriniar-Miranda-Cancelo, Valero-Rafihna, Perisik-Brozovic-Karamoh, Eder
08.02.2018 o 17:47 przez ANIOL
ANIOL
Betonie betonie łysy. Nie podążaj tą drogą ciulu baniaty bo przed tv mnie chooj strzela jak te patalachy nietykalne graja taki syf ze rany boskie... jak kiedyś z niecierpliwością czekałem na mecze Interu tak teraz skutecznie mnie do tego zniechecasz zresztą nie tylko ty bo twoi poprzednicy tez dołożyli cegłę do takiego stanu..... ostatnio wlaczylem sobie skrót meczu finalowego lm z bayernem...az lza sie w oku zakrecila... Mourinho wroc proszę !! !! !! !
08.02.2018 o 17:43 przez grzybek010
grzybek010
Jeżeli Rafinha nie wyjdzie w podstawie to będzie kompromitacja xD Przecież gołym okiem było widać, że facet jest dwie klasy lepszy od pozostałych naszych pomocników. Następnego kiśmy na ławce...
08.02.2018 o 17:38 przez intermed1
intermed1
Zawsze z niecierpliwością czekam na mecze Interu, ale skoro znowu przez 90 minut mamy walić głową w beton to ja dziękuję.
08.02.2018 o 17:27 przez piotrekninter
piotrekninter
to co 1-1
czy może my próbujemy klepać, wolno długo,piłka do obrony, Bolognia kontra 1-0, po czym druga 2-0 i po meczu


Karamo Cancelo i Rafinia, wtedy może gra będzie szybsza
08.02.2018 o 17:22 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Potrzeba zmiany chociaż na chwilę. Wiadomo, że rezerwowi nie wniosą tyle co podstawowi w dobrej formie, ale chwila oddechu na pewno się przyda. Handanovic; Ranocchia, Skriniar, Miranda; Cancelo, Gagliardini, Brozovic, Dalbert; Rafinha; Eder, Icardi
08.02.2018 o 17:16 przez Lovato
Lovato
Jak go zwolnią będzie miał przynajmniej wymówkę ze kupili mu złych graczy i nie miał kim grać.
08.02.2018 o 17:14 przez Skanselo
Skanselo
Jaki beton.. Ile razy mamy zremisować żeby uświadomił sobie że potrzebne są zmiany w składzie?
08.02.2018 o 16:58 przez Dzyl
Dzyl
czyli znowu remis albo przegrana...mógłby spróbować 3-5-2

Shoutbox

piper 14.12.2018 22:33

Piter, ja myslę, że ten wieśniak z avatarku w białej koszuli to ty, przystojny jesteś he he :-D

Endru 14.12.2018 20:59

nom szkoda ze nie mozna takiej kupic :D

Piter 14.12.2018 20:59

ale te koszulki są 10/10 z naszywką mistrza włoch

Endru 14.12.2018 20:58

Perishitosaurus

Chuchu 14.12.2018 20:58

Z opisem "Lineup when last Juventus won a Champions League !! !"

Piekarz 14.12.2018 20:56

gówno. mnie to. obchodzi panie. ja. chcę. ogóra.

Chuchu 14.12.2018 20:54

Beka, Wasyl serio gra w Wiśle? :D

Endru 14.12.2018 20:54

tam to jest cyrk konkretny jeszcze lucas piketa za 30 mln :D

Endru 14.12.2018 20:54

niz w milanie

Endru 14.12.2018 20:54

u nas jest normalniej w klubie

Piter 14.12.2018 20:49

hahahah o kurrrwa co typ wyjechał xd

Piter 14.12.2018 20:49

"Nie wiem czy to kibicowska duma czy za dużo spiskowych teorii, ale mam wrażenie że wszyscy w klubie od dawna doskonale wiedzieli o tym, że nic nie dostaniemy za grę w tym sezonie więc podłożyli się żeby nie marnować energii i pieniędzy na wyjazdy. "

Chuchu 14.12.2018 20:49

i jak teraz Ibrę kupią?

Piter 14.12.2018 20:48

to tak jakby napluli im w ryj

Piter 14.12.2018 20:48

ostatnie grosze im zabralixd

Piter 14.12.2018 20:41

poza tym nie noszę koszul także to nie ja i milan ci na klate if you know what i mean

Piter 14.12.2018 20:41

dla ciebie pan Piter paziu

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    15

    43

  • 2

    Napoli

    Napoli

    15

    35

  • 3

    Inter

    Inter

    15

    29

  • 4

    Milan

    Milan

    15

    26

  • 5

    Lazio

    Lazio

    15

    25

  • 6

    Torino

    Torino

    15

    22

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    11

  • 2

    Ciro Immobile

    10

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    10

  • 4

    Francesco Caputo

    8

  • 5

    Fabio Quagliarella

    8

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 15 grudnia

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Udinese

  • 20:30

    Torino

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 16 grudnia

  • 12:30

    SPAL

    ? - ?

    Chievo

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Empoli

  • 15:00

    Frosinone

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Napoli

  • 20:30

    Roma

    ? - ?

    Genoa

Poniedziałek, 17 grudnia

  • 20:30

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Sonda

Luciano Spalletti i jego przyszłość w Interze po odpadnięciu z LM

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 19787

Liczba newsów: 32292