"Wierzę, że istnieje 70 procent szans, na to, że Olivier pozostanie w Interze." - powiedział agent zawodnika Giorgio De Giorgis dla Fcinternews.it.
"Muszę podkreślić, że mój klient jest spokojny w Mediolanie, a on jest przekonany, że wkrótce znajdzie miejsce w zespole, nawet jeśli mało grał w pierwszej części sezonu." - dodał.[hide]
Trener Bolonii i były asystent Roberto Manciniego, Siniša Mihajlović, podobnie zainteresowany był pozyskaniem Dacourta. De Giorgis skomentował tę sytuację.
"Olivier otrzymał dwie lub trzy oferty z zagranicznych klubów, ale z Włoch nie wpłynęła żadna oferta. Jednakże te oferty nie zadowalały zawodnika. Nadal czekamy na kolejne oferty i wszystkie spokojnie przestudiujemy i podejmiemy najwłaściwszą decyzję."
Nagła oferta za Thurama, czy Bonny aż tak słabo wygląda w oczach Chivu? Odejście Lautaro raczej nierealne. Ten długi wywiad wskazywał na to, że on woli spokój i atmosferę Interu, nie będzie szukał wrażeń i medialności Barcelony
Komentarze (8)