Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Matti
25.06.2026 15:56
ale no nie sądzę, że to się wydarzy i tak
Matti
25.06.2026 15:55
i już wtedy Nico nie chciał odchodzić pomimo, że oferta kontraktu była wysoka
Matti
25.06.2026 15:55
oferta Spurs była rok temu
AveCaesar
25.06.2026 15:54
Paz był dla Como za 60 mln. Pewnie później Real by go zgarnął. Dla pewnie będzie drożej i nie będziemy chcieli się bawić w odkupy z Perezem tylko mieć swojego zawodnika.
Claudio
25.06.2026 15:51
Marotta z Perezem w przeciwieństwie do Percassiego ma dobre stosunki więc jeśli Paz mieści się w kwocie 60mln to niech nie przedłużają tego bo Angole tylko czekają jak te hieny. Marotta i Ausilio możecie załatwić nam mercato.
Jacenty
25.06.2026 15:30
Pedulla: #Real potwierdził #Como swoją wolę wznowienia [transferu] Nico #Paz (to był najbardziej prawdopodobny scenariusz) i ponownego wystawienia go na rynek za 55-60 milionów
Jacenty
25.06.2026 15:27
Caramazza: zaczyna się właśnie wyścig po NIco Paza
Lopez
25.06.2026 14:52
ale to już chyba dawno
Jaszczu91
25.06.2026 14:52
Wanda już ma młodszego naganiacza
Lopez
25.06.2026 14:52
chciałbym icardiego w serie a znowu
Est
25.06.2026 12:58
dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy
Claudio
25.06.2026 12:57
Na wahadle to tylko Wanda
Jaszczu91
25.06.2026 12:46
Icardi nie ma klubu. Może on na wahadełko?
HB
25.06.2026 12:43
Rebelde
25.06.2026 12:39
Ale uda sie z Dodo
HB
25.06.2026 12:21
jak nie udalo sie z Palestrą, to tym bardziej nie uda się z Pazem
Claudio
25.06.2026 12:18
Dobrze ze Bayern ma dobrze obsadzone pozycje i Musiała wrócił bo jeszcze by oni się rzucili na Paza
El_Imprezatore
25.06.2026 12:12
albo się dogadaja albo pójdzie do anglii, Inter ma szanse na ten transfer tak może 5%
Komentarze (56)
No, a Jeleniowi nie pykło <img src="/files/emoticons/13" alt="
Forza Inter!<br />
FORZA MILAN!<br />
Forza CALCIO!
<br />
P.S aż się łezka w oku kręciła jak nasze "złotka" zdominowali plebiscyt, siedziałem w koszulce Milito a moja mama weszła i powiedziała ej to ten piłkarz którego masz koszulkę, a ja powiedziałem tak mamo bo to najlepszy piłkarz jest.<img src="/files/emoticons/15" alt="<forza>" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="<forza>" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="<forza>" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="<forza>" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="<forza>" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="<forza>" />
<br />
Moim zdaniem najciekawsza grupa to Manchester, Valencia, Rangers i Bursaspor a nie jak wszyscy uważają Milan, Real, Ajax, Auxerre <img src="/files/emoticons/10" alt="
<br />
Będziemy mieli kolejny pojedynek Włochy-Niemcy w grupie E i mam nadzieję, że Roma mnie nie zawiedzie <img src="/files/emoticons/10" alt="
<br />
Arsenal jak zwykle ma spacerek w grupie ale do niewiarygodnego farta w losowaniu już zdążyli nas Kanonierzy przyzwyczaić.
Najtrudniejsza chyba ta z Milanem.<br />
Pięknie oglądać naszych graczy, gdy dostają nagrody.<br />
Cieszy zwłaszcza to, że trenerzy wybrali Milito zamiast tego symulanta i oszusta Mesjasza.<br />
Pozdr.
Grupa G<br />
Real Madryt <--- Nie wyjdzie z grupy <img src="/files/emoticons/14" alt="<ave>" />
Arsenal jak zwykle grupa 1 z ostatnich i najlatwiejsza<br />
Irka czesto poogladamy na polsacie,ciezka grupa,znow Milan z Realem<br />
super ze 4 pilkarzy Interu zgarneli nagrody,balem sie o Milito ze boski Mesjasz wygra ,ale nie,swietnie,brawo chlopaki<img src="/files/emoticons/9" alt="<brawo>" />
<br />
AJ Auxerre <img src="/files/emoticons/12" alt="
Forza <img src="/files/emoticons/24" alt="<flaga>" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="<flaga>" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="<forza>" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="<flaga>" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="<flaga>" />