Plotki transferowe

Guarin jednak w Juventusie? (17)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
prawie 12 lat temu
443
17

Zimą bardzo głośno było o odejściu Fredy'ego Guarina do Juventusu. Teraz temat powraca.

 

Wielce prawdopodobne jest odejście jednej z gwiazd Juventusu, Paula Pogby lub Arturo Vidala. Mistrzowie Włoch chcą zapełnić lukę po odejściu jednego z pomocników piłkarzem Interu. Klub z Mediolanu oczekuje 18 mln euro za swojego pomocnika, Juve jest skore zapłacić 12. Wiele wskazuje na to, że obie strony mogą osiągnąć kompromis i zgodzić się na kwotę 15 mln euro.

Tagi: Fredy Guarin
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.07.2014 o 01:50 przez Nadia G
Nadia G
kibol123 -- bardzo uważnie zwracałem uwagę na to co wyprawiał na boisku Guarin. Jedyne dwa jego momenty w meczu to dwukrotne wywalenie piły w trybuny - czyli jego znak firmowy. Wg mnie jednym z powodów, dla których Kolumbii tak ciężko się grało przeciwko Brazylli były złe decyzje trenera - w tym właśnie wystawienie Guarina -- najsłabszego na boisku pozoranta. Opchnąć go byle komu !! !!
07.07.2014 o 00:15 przez Wujas
Wujas
Dokladnie, skoro jest taki slaby i kazda pilka jest w trybuny to czemu nie opchnac go wrogowi? Bo boicie sie ze tam go jednak ogarna i guarin nagle staniesie czolowym graczem serie a? To pobco go sprzedawac skoro mozna go ogarnac u nas....
06.07.2014 o 22:26 przez kibol123
kibol123
# Nadia G to chyba ty masz klapki na oczach, ponieważ oceniasz Guarina przez pryzmat gry w klubie nie wiem czy oglądałeś/łaś mecz z Brazylia Guaro robił co mógł może był jakiś wycofany, ale wydaje mi się że takie miał zadanie, a jak już miał piłkę to jej nie tracił tylko mądrze rozgrywał bądź trochę obiektywny. A do reszty Guarin słaby pozbyć się go ale za Serie A dlaczego ??
06.07.2014 o 19:23 przez Husi
Husi
kompromis z judentusem ? jak nie chca za 18 to neich wezma za 19 i nara :D podsumowujac niech idzie gdzie chce byle nie został w Serie A
06.07.2014 o 18:17 przez Nadia G
Nadia G
piotrekinter -- tak, to jest też imbecyl, ale na boisku potrafi zachować się dobrze i wymaga od partnerów takiego samego zachowania. Jak zobaczy takiego Guarina z klapkami na oczach to go krew zaleje. Z Guarinem zawsze były, są, i NA PEWNO będą kwasy. Więcej z niego szkody, niż pożytku. Jakim jest bezwartościowym grajkiem w meczach o stawkę, pokazał NA PRZYKŁAD w meczu Kolumbii z Brazylią. Najsłabszy na boisku, każda bez wyjątku (nieliczna) piłka zagrana do niego = strata.
06.07.2014 o 17:46 przez and1
and1
Ibardo wycenia klub na 20 mln a Guarina Inter na 18...
06.07.2014 o 15:44 przez piotrekninter
piotrekninter
Nadia G akurat Tevez to za bardzo rozgarniety nie jest, troche klubow,trenerow z nim problemow mieli
do zadnego juventusu, za fgranice opchnac, nawet taniej
06.07.2014 o 15:40 przez Claudio
Claudio
zjezdzaja z ceny jufkom? Szkoda gadać.
06.07.2014 o 15:13 przez Nadia G
Nadia G
Guarin -- doskonała decyzja! Podesłać go Calciopolusom! Najpierw niech w swoim typowym stylu trochę powywala piłę poza trybyny, potem niech zacznie być regulanie rugany na boisku przez bardziej rozgarniętych zawodników jak Pirlo czy Tevez, następnie - po posadzeniu go na wreszcie ławkę - zacznie robić fochy i pyskować. Guarin to idealne zgnite jajo do podrzucenia Calciopolusom! Jak jeszcze można za niego wyrwać trochę grosza to tym lepiej !! !
06.07.2014 o 15:10 przez Gajdzik
Gajdzik
Powinien zostać, albo odejść za granicę!
06.07.2014 o 15:00 przez niproxdk
niproxdk
18mln nie zgadzać się na mniej
06.07.2014 o 14:59 przez yoda79
yoda79
Wszystko ok, tylko czemu akurat to złodzieje go chcą...
06.07.2014 o 14:15 przez ForzaThohir08
ForzaThohir08
Jak można sprzedawać takiego gracza jak Guarin w trakcie budowy zespołu i jeszcze Juventusu, gdzie z tym klubem wogóle nie powinno sie robić interesów. Jestem zdecydowanie za zostaniem Guarina u nas, w końcu ma ważną długą umowe.
06.07.2014 o 13:35 przez Cheval
Cheval
15 to może być za granicę,żadnych zniżek dla nich
06.07.2014 o 13:35 przez Rebelde
Rebelde
15mln to uczciwa cena. Niech idzie nawet do Juve skoro nie ma chętnych z zagranicy.
06.07.2014 o 13:09 przez adilbn
adilbn
Rabiot, M'Villa i Casemiro a Guarin oczywiście zagranice a nie jakieś kompromisy z juffkami..
06.07.2014 o 12:56 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
o ile przyjdzie Rabiot, MVila i ktoś jeszcze

Shoutbox

Claudio 26.06.2026 15:08

a LGDS wydała dziś wydanie i na pierwszej stronie Paz z napisem, że chce do Interu :D

Kredence 26.06.2026 15:08

Tyle jest warte to co piszą te dzienikarzyny, kibice im wierzą a potem wyzywają dyrektorów

Claudio 26.06.2026 15:07

5h temu xD

Claudio 26.06.2026 15:07

CorSera - Pomiędzy Beppe Marotta i Florentino Perez toczy się związek wielkiego szacunku i uczucia

Sub-Zero 26.06.2026 15:01

I Zaniolo xd

Sub-Zero 26.06.2026 15:01

Panie Areczku. Paz jest dla zarządu, dla pana jest Lazar Samardzić w promocji

El_Imprezatore 26.06.2026 14:56

Okienko się zaczyna to może Ałsilio znowu na wakacjach

martins2000 26.06.2026 14:54

BREAKING: Real Madrid's new €80M buy-back clause for Nico Paz will ONLY be valid in summer 2027.

ZnawcaCalcio 26.06.2026 14:53

Śmieszniej będzie jak Paz pójdzie do Como, a my oddamy Bastoniego do Realu

HB 26.06.2026 14:52

zrobiło*

HB 26.06.2026 14:52

Como kupiło dosyć poważny ruch

Claudio 26.06.2026 14:51

okienko bedzie trwalo 2 miesiace to bedzie dopiero RollerCoaster!

Claudio 26.06.2026 14:50

ale nie ma co plakac...powiedzcie kto we wloszech zrobil jakies powazniejsze ruchy? Bieda jest i tyle.

El_Imprezatore 26.06.2026 14:49

Jak niema wzmocnień? Przecież Miki przedłużył kontrakt

HB 26.06.2026 14:47

czy uda się dograć Dodo?

Claudio 26.06.2026 14:47

ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku

HB 26.06.2026 14:47

skończyło się w sposób oczywisty

HB 26.06.2026 14:47

xD

Claudio 26.06.2026 14:46

wiec kto wie czy inni nie odpuscili widzac co i jak. Placicie 70mln, a za rok moze go odkupimy za 80mln...

Claudio 26.06.2026 14:46

pamietajmy ze Como mialo znizki, a dla reszty mialy byc gorsze warunki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625526

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się