Wywiady z piłkarzami

Ibrahimovic: Inter nie konkuruje o Scudetto (39)

Autor:
Źródło: sportmediaset.it
5 miesięcy temu
3631
39
Mino Raiola i Ibra

Derby Mediolanu towarzyszy zawsze ogromna ilość emocji. Po porażce 2:4 w wywiadzie z Rai Sport upust im dał Zlatan Ibrahimovic.

 

Szwedzki napastnik był ewidentnie sfrustrowany wynikiem i niemożnością doprowadzenia Milanu do zwycięstwa nad swoim były klubem.

"W drugiej połowie straciliśmy pewność siebie, a wraz z nią wszystko, co do tego momentu wypracowaliśmy. Zagraliśmy doskonałe pierwsze 45 minut i po przerwie powinniśmy to kontynuować. Minęło wiele lat odkąd ostatni raz grałem w spotkaniu o takiej atmosferze, a więc czułem się odpowiednio zmotywowany. Przygotowywaliśmy się do tego spotkania przez cały tydzień, ale widocznie jeszcze czegoś nam brakowało, aby osiągnąć satysfakcjonujący nas wynik".

 

Zapytany czy Inter jest gotowy do walki o Scudetto, Zlatan odpowiedział tylko krótkim "nie", po czym opuścił strefę przeznaczoną dla prasy.

 

Co sądzicie o wypowiedziach jednego z bohaterów pamiętnego transferu z Barceloną?

 

Zobacz też

Danilo D'Ambrosio

D’Ambrosio: Nie poddamy się do końca sezonu (4)

03.07
14:13
Bastoni Inter

Bastoni: Pocałowałem koszulkę, ponieważ jestem kibicem Interu (7)

29.06
11:17

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.02.2020 o 21:12 przez kibix
+1
kibix
Pierwsza część wypowiedzi tłumaczy od razu druga część :D beka, podziwiam chłopa za grę, ale ewidentnie dupka piecze raz po porażce, drugi raz, że kiedy uciekł od nas żeby wygrać ważny puchar, a dzięki temu że odszedł my mieliśmy szansę wygrać ;D
11.02.2020 o 17:15 przez Seba.
+1
Seba.
Skurłesyn ma coraz większy ten nos :D
11.02.2020 o 16:49 przez Jedrula
+1
Jedrula
Zlatan zawsze dawał nam dużo dobrego. Kiedy grał u nas - dał nam ważne bramki i Mistrzostwa Włoch. Odchodząc do Barcelony dał nam potrójną koronę. Swoją obecną grą dla Milanu i wypowiedziami może dać nam dodatkową motywację do sięgnięcia po Scudetto.
11.02.2020 o 15:37 przez Yascarr
Yascarr
Dobrze powiedział. Po meczu z Cagliari wszyscy tutaj byli pewni, że Inter tak naprawdę nie walczy o Scudetto, a robi solidne fundamenty na walkę w przyszłym sezonie. No ale jak Ibra powiedział krótkie NIE, to nagle wszyscy oburzeni, bo przecież to oznaka braku szacunku i w ogóle jak mógł xDDD
11.02.2020 o 15:51 przez Kondzik
+2
Kondzik
Normalny kibic zawsze wierzy jak widac ty nie. Wyniki pokazują że jude już nie takie mocne jak w poprzednich latach więc? Jego odpowiedź na tym etapie to trochę kompro. To wygląda jakbyśmy mieli 15pkt straty
11.02.2020 o 14:46 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Piłkarsko zawsze był na bardzo wysokim poziomie, nawet teraz też daje radę, ale jako człowiek już za nim nie przepadam, mógłby się poduczyć skromności od dużo młodszego Lukaku!
11.02.2020 o 14:44 przez interista1987
+1
interista1987
Zlatan nie lubi 2 klubow.
Interu za to,ze nikt po nim nie plakal i nigdy nie chcial jego powrotu i Barcelony za to ,ze nie Dali mu zrobic tam kariery i ten oddali bez zalu.
11.02.2020 o 14:31 przez Ojciec SB
+3
Ojciec SB
Tak samo jak Inter z toba w druzynie nigdy nie konkurowal o wygranie Ligi Mistrzow.
11.02.2020 o 13:40 przez VVujek
+1
VVujek
To się nazywa ból dupy, Ibra powinien wiedzieć ,że takie mecze kształtują charakter, zespół się nie poddaje i wierzy w zwycięstwo nawet jak nie idzie.
11.02.2020 o 13:22 przez Tifosinho
+6
Tifosinho
Naprawdę proroctwa sfrustrowanego emeryta są tak ważne by być głownym newsem? Pewnie do tej pory nie może się pogodzić z decyzją o odejściu z Interu ale ego wielkie jak Mount Everest nie pozwala mu się do tego przyznać. Do Milanu wrócił bo wśród tych przeciętniaków może błyszczeć i być gwiazdą jak na merdowskie warunki. U Nas byłby zmiennikiem Big Roma.
11.02.2020 o 14:09 przez SETE
SETE
Nic dodać nic ująć .
11.02.2020 o 13:19 przez Hush
Hush
Normalne, że tak powiedział - był zły po takim wyniku swojej obecnej drużyny...

Jednakże widać jak Milan zmienił styl gry, gdy tylko Zlatan tam się pojawił... Taki wpływ mają "oldboye" w szatni "młodziaków" :) Dobry piłkarz mimo wszystko... ale nadal porywczy :)
11.02.2020 o 12:59 przez kibol123
kibol123
Ale emocjonujecie się krzywonosym przegrywem xD Szanuje i lubie Zlatana za umiejętności, aczkolwiek to że jest przegrywem to najczystsza prawda.
11.02.2020 o 12:22 przez ciechan
ciechan
Jakby zapytali go "czy Milan dostanie się do LM ?" to pewnie odpowiadałby w zdaniach złożonych jak to sezon jest długi i że będą grali do końca . Jeżeli chodzi jednak o Inter to definitywnie nie ma o szans na Scudetto mimo iż jest liderem serie A. Paranoik
11.02.2020 o 12:01 przez WTC
+4
WTC
Jego zdaniem Inter nie miał szans na wygranie LM po jego odejściu, więc ten nazwijmy to pesymizm ze strony Szweda jest dla Interu dobrym znakiem.
11.02.2020 o 09:38 przez inter30
+3
inter30
Równie dobrze można było o to spytać Pana Zdzicha spod sklepu, jego opinia byłaby tak samo istotna jak Ibry
Czy Ibra wygrał kiedyś LM? "Nie"
Czy Ibra wygra kiedyś LM?"Nie"
Umiejętności ma duże ale dla mnie i pewnie dla wielu będzie zapamiętany z tego że zawsze dawał dupy w europejskich pucharach i wymiękał we wszystkich kluczowych meczach, kombinował jak mógł przechodząc np do farsy a i tak zawsze zostawał z niczym
11.02.2020 o 11:21 przez Tomi8989
Tomi8989
Dokładnie, to z tą Barceloną to niezle mu wyszlo. Poszedl wygrac LM. I dobrze bo, gdyby został to my nie dostalibysmy Samuela Eto'o, z Ibra raczej nie dociągnelibysmy chocby tego pamiętnego półfinału w Barcelonie właśnie bo raczej jego ego nie pozwolilo by mu grac na prawej obronie jak to robił Kameruńczyk.
11.02.2020 o 12:33 przez ragnar
+1
ragnar
Lewej
11.02.2020 o 20:07 przez Tomi8989
Tomi8989
Racja, sorki, mogło sie człowiekowi zapomnieć
11.02.2020 o 07:21 przez Czarson
Czarson
Widać, że poirytowany i przekłamuje rzeczywistość. Albo zwyczajnie znów chciałbyć kontrowersyjny.
11.02.2020 o 06:15 przez CNS87
CNS87
Za bardzo sie spinacie. Ibra to Ibra On choc co gada. Mam nadzieje ze wygramy scudetto a Milan dostanie sie do LM.
11.02.2020 o 14:12 przez SETE
SETE
Ja tu nie widzę spiny , widzę ze każdy ma go w dupie :)
11.02.2020 o 05:30 przez Kondzik
Kondzik
Mogl go zapytac o co konkuruje jego Milan. Ściska dupke i dlatego poszedł
11.02.2020 o 04:52 przez maestro177
maestro177
Wzrost duży, człowiek mały.
11.02.2020 o 01:19 przez danielinter
danielinter
Nie cierpie typa jak i calego Milanu nie wiem czemu bo przeciez walczyny o inne cele , ale tak mnie te mordy wku*wiaja ze nie moge wytrzymac a tego zlotoustego Szwedzkiego barana to juz wykracza poza skale
11.02.2020 o 00:30 przez Endru
+4
Endru
Jego gadanie utwierdza mnie w przekonaniu ze jednak mamy szanse na scudetto.
10.02.2020 o 23:21 przez smerf1600
+1
smerf1600
Kolo nas wyraźnie nie lubi za bardzo a to u nas święcił najwięcej swoich sukcesów. Nie no spoko Zlatan, miałeś swoja chwilę triumfu w meczu ale jednak przebiła go twoja mina podczas schodzenia z boiska w poczuciu upokorzenia
10.02.2020 o 22:53 przez Piter
+3
Piter
zwykła cipa atencyjna szwedzka
10.02.2020 o 22:44 przez embiakowsky
+3
embiakowsky
Nie no, skoro tak wielki Zlatan powiedział to pewnie tak musi być. Patrząc na cały przebieg meczu to myślę że Conte ma jakieś 200IQ i pozwolił na to żeby Milan strzelił te dwie bramki, po prostu wliczył to w konieczne koszta. Dlaczego tak uważam? Nasi wgl nie walczyli o piłki w pomocy, nasz środek pomocy biegał aby biegać natomiast druga połowa to czysta poezja, Barella i Eriksen po prostu tańczyli na boisku, jak kląłem na Vecino na początku tak w drugiej połowie odpalił mu się istny DZIK, wpadal w czerwonych aż miło szkoda tylko że nie gra tak w każdym meczu, więc niech nosaty przestanie pieprzyć że zagrali doskonałe pierwsze 45 minut, bo zagrali je tak jak im pozwolono a przez drugie 45 minut nie stracili pewności siebie tylko stracili jakąkolwiek kontrolę nad meczem. Ufff, powiedziałem. dobrej nocy wszystkim
10.02.2020 o 22:40 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Dupka piecze ? Ma piec !
10.02.2020 o 22:52 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
@Nitrogen rossonero ? Nie macie swojej strony ?
10.02.2020 o 22:18 przez ragnar
ragnar
To debil
Plac to
Jak nie k9nkuruje jak jest 1szy w tabeli

Spadaj do barcy wygrać lm
10.02.2020 o 22:19 przez ragnar
ragnar
Olać go
10.02.2020 o 22:05 przez Woo-cash
+4
Woo-cash
To ten sam Zlatan co odszedł z Interu aby zdobyć Ligę Mistrzów?
Ach to ten.
Skoro mówi nie to znaczy tak.
10.02.2020 o 22:02 przez szmaloo
+2
szmaloo
Milan konkuruje o utrzymanie w lidze
10.02.2020 o 22:02 przez SETE
+5
SETE
Chciałem podziękować Zlatanowi za te wypowiedz , myśle ze nasza drużynę może to tylko sprowokować do jeszcze większego zaangażowania. Jak wiemy historia lubi zataczać koło i wypowiedz tego Pana zostanie po raz kolejny przekuta w sukces Interu :)
10.02.2020 o 21:55 przez pluto11
pluto11
Ja sądzę tyle że jak na nie ma co genialnego piłkarza goń się ty nie zdobyłeś LM

Shoutbox

maverik 06.07.2020 02:40

przyjscie i gra Lukaku

WTC 06.07.2020 00:07

są jakieś plusy tej naszej grzywki, co?

WTC 06.07.2020 00:07

no właśnie jaszczombie też to czytałem

jaszczomb 05.07.2020 23:15

Ten fakt wykorzystał Antonio Conte, który osobiście włączył się w rozmowy w sprawie pozyskania Achrafa Hakimiego i tym samym odegrał bardzo istotną rolę w przekonaniu Marokańczyka do przeprowadzki na Półwysep Apeniński, co podkreślił agent piłkarza w na łamach „Al Mountakhab”.

pluto11 05.07.2020 23:10

Zaniolo wchodzi, nie zdziwie sie jaj, zerwie zaraz drugie albo to samo więzadło

jaszczomb 05.07.2020 23:09

latego nie rozumiem radosci po golu sromki xd

jaszczomb 05.07.2020 23:09

dokl

Nitrogen 05.07.2020 23:08

I w interesie Milanu jest żeby Napoli tu wygrało

Nitrogen 05.07.2020 23:08

No to Roma powinna bardziej interesować

rroossoonneerii 05.07.2020 23:08

zeby nie grac eliminacji tylko taka roznica

Nitrogen 05.07.2020 23:08

Wątpliwe

jaszczomb 05.07.2020 23:07

najpierw to ograjcie jude

Nitrogen 05.07.2020 23:07

Napoli i tak jest już w LE

Nitrogen 05.07.2020 23:07

A co to za różnica?

rroossoonneerii 05.07.2020 23:07

a napoli w weekend moga przegonic jesli wygraja z nimi

rroossoonneerii 05.07.2020 23:06

wole remis

jaszczomb 05.07.2020 23:06

latwiej milanowi bedzie wyprzedzic rome niz napoli

jaszczomb 05.07.2020 23:06

i z czego sie cieszysz roso xd

rroossoonneerii 05.07.2020 23:05

gool

jaszczomb 05.07.2020 23:04

dlateego ten dualizm w pl zyje i ma sie swietnie\

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 04 lipca

  • FT

    Juventus

    4 - 1

    Torino

  • FT

    Sassuolo

    4 - 2

    Lecce

  • FT

    Lazio

    0 - 3

    Milan

Niedziela, 05 lipca

  • FT

    Inter

    1 - 2

    Bologna

  • FT

    Brescia

    2 - 0

    Verona

  • FT

    Cagliari

    0 - 1

    Atalanta

  • FT

    Parma

    1 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Udinese

    2 - 2

    Genoa

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Roma

Wtorek, 07 lipca

  • 19:30

    Lecce

    ? - ?

    Lazio

  • 21:45

    Milan

    ? - ?

    Juventus

Środa, 08 lipca

  • 19:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 19:30

    Genoa

    ? - ?

    Napoli

  • 21:45

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:45

    Bologna

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:45

    Roma

    ? - ?

    Parma

  • 21:45

    Torino

    ? - ?

    Brescia

Czwartek, 09 lipca

  • 19:30

    SPAL

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Verona

    ? - ?

    Inter

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    30

    75

  • 2

    Lazio

    Lazio

    30

    68

  • 3

    Inter

    Inter

    30

    64

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    30

    63

  • 5

    Roma

    Roma

    30

    48

  • 6

    Napoli

    Napoli

    30

    48

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Joao Pedro

    17

  • 5

    Luis Muriel

    16

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27036

Liczba newsów: 36928