Wywiady z piłkarzami

Ibrahimović: "Inter to moje przeznaczenie" (47)

Autor:
Źródło: goal.com
prawie 17 lat temu
1189
47
Zlatan Ibrahimović twierdzi, że kibicuje Interowi od dziecka.

Szwed był łączony między innymi z przejściem do FC Barcelony, ale ostatecznie kataloński klub wycofał się z negocjacji.

"Poparłem Inter jako dziecko. Dlaczego? Oglądałem włoską ligę w telewizji z moimi przyjaciółmi i wszyscy zdecydowaliśmy się założyć i wybrać jeden z klubów: ja wybrałem Inter, inni Juventus i Milan. Ale oprócz tego odczuwam potrzebę, by powiedzieć, że nie zostawiłem Juventusu z powodu calciopoli. Coś wydarzyło się pomiędzy mną a klubem i zdecydowałem się odejść zanim wybuchł skandal" - powiedział dla programu Sfide włoskiej telewizji Rai Tre.

Były napastnik między innymi Ajaxu, zostawił Starą Dame w 2006 roku, gdy Bianconeri zostali zdegradowani do Serie B za aferę calciopoli.

"Milan bardzo chciał mnie pozyskać, ale bezzwłocznie wybrałem Inter. Nigdy nie martwiłem się rywalizacją z Juventusem."
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

P. Zieliński: Mogę grać na tym poziomie jeszcze przez lata (3)

22.05
12:04

Mkhitaryan: Moja przyszłość? Nadal czuję głód zwycięstw (11)

19.05
14:01

Komentarze (47)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.05.2011 o 17:18 przez Il Colosso
Il Colosso
Krzaku miałeś racje <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
03.03.2011 o 14:23 przez Michal_fci
Michal_fci
a ja jestem pewny ze on zagra jeszcze w milanie
07.07.2009 o 23:50 przez adi1908
adi1908
ważne że zostaje i tyle
07.07.2009 o 21:43 przez Seba
Seba
Szczyt umiejętności w tym wieku osiągają obrońcy, a nie napastnicy...
07.07.2009 o 19:21 przez hen
hen
napastnicy osiagaja szczyt umiejetnosci w wieku 31 lat... <br /> i tak sie znacie na sporcie cioty
07.07.2009 o 17:07 przez chrzanek
chrzanek
Juz ktoś to napisał Ibra = Inter a Inter = Ibra. Na chwilę obecna jesteśmy od niego uzależnieni. Co innego, że darzę go wielkim szacunkiem i sympatią. Ibra powtarza, że nie jest typem gracza, który spędzi cala karierę w jednym klubie. Ok - 31 lat i może odchodzić <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
07.07.2009 o 06:58 przez D@rtH W!nD
D@rtH W!nD
Allah akbar! Czy jakoś tak<img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" />
07.07.2009 o 06:58 przez D@rtH W!nD
D@rtH W!nD
Allah akbar! Czy jakoś tak<img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" />
06.07.2009 o 22:39 przez KNP
KNP
D@rtH W!nD jak czytam komenty jak twoje to mi sie odechciewa wbijac na ta strone i czytac opinie kibicow jak ja do korei to ty wyp........ do iranu bez odbioru
06.07.2009 o 19:20 przez SlimShady
SlimShady
Sranie gadanie, Ibra zawsze chciał dla nas grać, nie raz to potwierdzał, szkoda, ze Inter sie wtedy w 2004 r nie interesował Ibra, ale mieliśmy my wtedy wielkiego Imperatore. Przeszedł do Juve bo nie miał wyboru, może właśnie w Turynie chciał sie pokazać Interowi. Nie ma co pieprzyć głupio, Zlatan jest u nas i możemy być tylko z tego szczęśliwy, dzięki nie mu odnieśliśmy po tylu latach sukces czyli dominacje w Serie A (bardzo długo na to czekałem), a sam zawodnik chyba już lepszej kariery niż u nas nie będzie miał. Obecnie Ibra to Inter, Inter to Ibra, jest dumny, ze mamy takiego snajpera jak on, bardzo dużo zrobił dla nas, należy muy sie za to szacunek.
06.07.2009 o 19:05 przez D@rtH W!nD
D@rtH W!nD
KNP oczywiście Ty znasz prawdę i masz na nią monopol... w Korei Północnej byś karierę zrobił...<img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" />
06.07.2009 o 19:03 przez IbraSR
IbraSR
mw121 on nie jest narodowiości serbskiej tylko jego matka pochodzi z Bosny i hercegowiny a ojciec z CHorwacji
06.07.2009 o 17:14 przez mw121
mw121
No nie wiem czy zawsze mowi prawde. Cygani to przedstawiciele narodowosci etnicznej romskiej, najwiecej z nich zyhe na terenie Rumunii oraz na Wegrzech. Zlatan jest z pochodzenia Serbem, czyli nie ma nic wspolnego z kultura romska(przynajmniej tak mi sie wydaje).
06.07.2009 o 17:07 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Narescie wytrzezwial madrze gada !! !<img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
06.07.2009 o 16:25 przez Jeremy
Jeremy
Nie wspólne względu bo wiele razy się z nim nie zgadzam, tyle tylko, że tego nie piszę, ale nie widzę sensu aby się z niego śmiać, kiedy piszę prawdę.
06.07.2009 o 16:22 przez IbraSR
IbraSR
Widze że Grajas macie wspólne względy .....
06.07.2009 o 16:14 przez Jeremy
Jeremy
zeberra - Wszedłem na stronę Juventusu i znalazłem news z 2004 roku, gdy o tym mówił. Więc, wątpię aby mieli pisać kłamstwa, na ten temat. <br /> <br /> IbraSR <br /> &quot;Jeremy a jak byś ty przechodził z takiego Ajaxu to gra dla JUVE nie Była by dla ciebie Mażeniem ?&quot; <br /> Lol. Po pierwsze, pisze się &quot;marzenie&quot;, po drugie nie, chyba że bym kłamał w tej sprawie a jak widzę ty byś się tą drogą kierował. Grasz w okręgówce i przechodzisz do pierwszej ligi - mówisz, że spełniłeś marzenie. Idziesz dalej do ekstraklasy, gdzie grasz w klubie walczącym o utrzymanie i też wspominasz, że to było twoje marzenie i tak dalej i tak dalej... Ty możesz się tym kierować ( chodzi mi o kłamanie w sprawie marzę ), ale ja nigdy nie powiedziałbym, że moim marzeniem była gra w Juve. Bo po co? <br /> <br /> &quot;Grajas, Łuso ci ? Ale Się Spaliłeś buhaahaha&quot; <br /> Tobie powinno być łyso za napisanie tego zdania, bo nic nim przecież nie osiągniesz, a właściwie tylko się ośmieszysz.
06.07.2009 o 15:30 przez Pazzesco
Pazzesco
Już za czasów gry w Malmo mówił o Interze <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> był wielkim fanem Ronaldo : <br /> <br /> <a href="http://i43.tinypic.com/5bxk5s.jpg">http://i43.tinypic.com/5b
xk5s.jpg</a><br /> <br /> To, że lubi Pieenara to nic dziwnego... grali razem w Ajaxie...zaczynali na ławce rezerwowych a potem byli kluczowymi piłkarzami...
06.07.2009 o 15:29 przez Andrea Barzagli
Andrea Barzagli
Ibra + Milito(Balotelli) <br /> <br /> Będzie dobrze ;D
06.07.2009 o 15:19 przez Jedrula
Jedrula
wiecie co jezdzicie po Grajasie ale on przynajmniej Was nie obraza w przeciwienstwie do was...
06.07.2009 o 15:18 przez mw121
mw121
Prasa lubi przypisywac aroganckie i bunczuczne slowa gwiazdom. Jeszcze niedawno na intermediolan.pl czytalem artykul, w ktorym Zlatan rzekomo powiedzial &quot;Czekam na telefon z Realu&quot;. Oczywiscie nie omieszkalem porownac przetlumaczonego teksu z oryginalna wersja. Okazalo sie, ze to tylko tytul, jaki dziennikarzyna nadal swojemy artykulikowi na goal.com . Wygladalo to jednak w ten sposob, jakby Ibra rzeczywiscie wypowiedzial te slowa, przez co na intermediolan.pl posypaly sie na niego bluzgi. <br /> <br /> W zyciu prywatnym Ibra wcale nie jest naburmuszonym dzieciakiem, tylko troskliwym i opiwkunczym ojcem(polecam reportaz o jego zyciu osobistym). Taki wizerunek zawdziecza niestety mediom, szukajacym na sile &quot;goracego&quot; tematu.
06.07.2009 o 15:10 przez IbraSR
IbraSR
Jeremy a jak byś ty przechodził z takiego Ajaxu to gra dla JUVE nie Była by dla ciebie Mażeniem<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> ?
06.07.2009 o 15:08 przez IbraSR
IbraSR
,Grajas, Łuso ci ? Ale Się Spaliłeś buhaahaha
06.07.2009 o 15:07 przez IbraSR
IbraSR
<img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
06.07.2009 o 15:06 przez KNP
KNP
heheh grajas maly czlowieczku nic nie wiesz a dopasowujesz wszystko pod swoje zdanie a prawda jest inna powodzenia siej zamet dalej chyba takie twoje hobby zeby tylko zwracac na siebie uwage durnymi komentami
06.07.2009 o 15:02 przez IbraSR
IbraSR
Nie wiedziałem że lubi Pieniara..<img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" />
06.07.2009 o 14:57 przez Seba
Seba
Jeremy w internecie można znaleźć różne wypowiedzi. Każda musi być prawdą ? Mało to wypowiedzi jest przekręcanych lub zmyślanych ? Grając w Ajaxie zawsze powtarzał, że jego ulubionym klubem jest Inter.
06.07.2009 o 14:50 przez Habu
Habu
@Ibra - <a href="http://img146.imageshack.us/i/ibrag.jpg/">http://img146.imageshack.
us/i/ibrag.jpg/</a> <img src="http://fcinter.pl/emots/yes.gif"; alt="" />
06.07.2009 o 14:48 przez MarcoPolo
MarcoPolo
Świetny piłkarz posiadający niesamowity talent życzę mu by wreszcie zdobył z Interem Ligę mistrzów
06.07.2009 o 14:05 przez Grajas
Grajas
Oczywiście że powiedzał,może nie te konkretne słowa ale o takim samym znaczeniu.On już tak mówi jak mu wygodniej,zresztą jak większość piłkarzy.

Shoutbox

Cny 28.06.2026 21:31

a co nie możesz na TVP Sport w necie obejrzeć? teraz każda normalna przeglądarka ma VPN nawet jak oglądasz zagranicą

El_Imprezatore 28.06.2026 21:04

Macie jakąś stronę z meczami bo strumyk.net nie działa

Cny 28.06.2026 20:46

się obudzili xd a co zrobili mu osobne badania? ... te plotki coraz głupsze albo... nasi mają jakieś problemy

martins2000 28.06.2026 19:51

Inter’s skepticism on moving forward with a deal for Oumar Solet would be that his chronic knee issues would not deal well with playing three matches in seven days- whereas with Udinese he was just playing in the league.

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625751

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się