Pozostałe

Icardi chce pozwać Inter? (38)

Autor:
Źródło: football-italia.net
około miesiąca temu
3130
38
Mauro Icardi Wanda Nara

Dość sensacyjne wieści podała La Repubblica - Mauro Icardi przygotowuje pozew przeciwko Interowi, mający na celu zwolnienie go z kontraktu ze względu na zastraszanie w miejscu pracy. 

Napastnik został poinformowany, że nie jest w planach Interu na przyszłość i nowy trener nie chce widzieć go na przedsezonowym obozie. Zawodnik odrzuca różne propozycje i nalega na pozostanie w Interze, lub sprzedaż do Juventusu. 

Dziennikarze sugerują, że Icardi wraz z żoną zamierzają podjąć kroki prawne przeciwko klubowi. Konkretniej to chcą pozwać Inter o mobbing - izolowanie i zastraszanie w celu zmuszenia zawodnika do opuszczenia klubu. Jeżeli Icardi będzie zmuszony do trenowania w odosobnieniu może być to podobnego typu sprawa, jak swego czasu Gorana Pandeva, który pozwał Lazio przed przyjściem do Interu. 

Wygrana sprawa pozwoliłaby Icardiemu odejść za darmo do innego klubu. Z kolei argumentem klubu może być sprawa sprzed kilku miesięcy, gdy zawodnik odmówił trenowania w klubie z powodu kontuzji, pomimo tego, że testy medyczne nie wykazały żadnego urazu. 

 

 

Tagi: Mauro Icardi
udostępnij

Zobacz też

Nicolo Barella

Barella wybrał numer na koszulkę (6)

12.07
15:26
Antonio Conte

Kto wybiegnie w wyjściowym składzie na Lugano? (4)

14.07
01:56

Komentarze (38)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.06.2019 o 14:36 przez Imrahil
Imrahil
Jesli faktycznie pozwie klub, to bedziemy mieli pelny obraz tego zawodnika. A dokladnie degradacji sportowo-spolecznej.
16.06.2019 o 11:51 przez cuba
cuba
Wypier... z Interu !! ! ikardi niech szuka sobie robienia głupich min i zachowania gdzieś indziej ,jak chodzi o niepełnosprawność to on jest mi tu najbardziej niepełnosprawny razem z tą wandzią niech zgłoszą się do o pomoc bo z głowami coś im się porobiło !!
16.06.2019 o 02:18 przez DonDawido
DonDawido
A ma na to zgodę osoby, która się nim opiekuje? Ten koleś jest niepełnosprawny, bez kitu.
15.06.2019 o 18:25 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Męczę się już na ich widok.
15.06.2019 o 14:51 przez Lopez
Lopez
Pamiętajcie. że nie wiadomo ile w tym jest prawdy. Poza tym jak on rozwiąże kontrakt, to powiedzcie mi, który klub go zatrudni jak zobaczą do jakich rzeczy się jest w stanie posunąć, żeby postawić lub pod ścianą? Udawanie kontuzji, prośba o operowanie zdrowej nogi, wyśmiewanie kolegów z szatni przez agentkę w tv, Lajki dla największych rywali, a teraz zastraszanie. Jak dla mnie to byłby szczyt braku profesjonalizmu ze strony wANDY. To byłby niesamowicie wyśróbowany rekord świata, nie do pobicia.
15.06.2019 o 14:44 przez Endru
+1
Endru
Inter jest wiekszy od Icardiego, nie ma szans.
15.06.2019 o 14:27 przez mikruzzo
mikruzzo
Niech sprzedają raz na zawsze do tego juve i będziemy mieli spokój, Niech w juventusie państwo Icardi robią zamęt
15.06.2019 o 14:05 przez wegorz
+2
wegorz
Jeśli to prawda, to powinni iść z nim na noże i go tak do :cenzor: , żeby jeszcze przez parę lat kopał piłkę za darmo, spłacając zasądzoną karę Interowi... To on naraził klub na straty nie wywiązując się z kontraktu... Miał płacone, a udawał kontuzję... Powinni z nim jechać jak Chelsea z Mutu... Wiadomo, że okoliczności inne, ale w obu przypadkach działanie na szkodę pracodawcy... Jakby mu dojebali grube miliony kary, to może by jakieś wnioski na starość wyciągnął...
15.06.2019 o 13:51 przez pluto11
pluto11
Do klubu kokosa go i niech gnije do końca kontraktu
15.06.2019 o 13:15 przez Kebo
Kebo
Niech odejdzie byle nie za grosze (chociaż jeśli wierzyć plotkom to nasi chcą do tego doprowadzić) i będzie spokój. Mega toksyczny typ,.
15.06.2019 o 13:07 przez Drakan83
Drakan83
Wystarczy wziąść go na obóz, powoływać na spotkania, a to czy będzie grał, to inny temat.
W Dup3 będzie mógł sobie ten pozew wtedy wsadzić.
Wyobrażacie sobie że każdy zawodnik pozywa klub o to, że na obóz nie pojechał albo siedzi na ławce bo trener woli kogośinnego? Kariera piłkarza to nie praca na etacie w urzędzie
15.06.2019 o 12:51 przez KoBa
KoBa
Kto wygra? Laureatka nagrody kobiety niezłomnej czy jakaś tam firma z Chin ?
15.06.2019 o 12:11 przez Klinsi64
Klinsi64
"Mamma mia, robię tu bałagan. Chciałbym wrócić. Dałbym wszystko, żeby tutaj skończyć. To wszystko prawda, od początku daję z siebie wszystko na boisku i aż do teraz siedzieli cicho. I jeśli wkrótce którykolwiek z tych Interistów przyjdzie całować mnie w tyłek, przysięgam, zrobię im tutaj piekło. Cóż, jestem blisko z Tottim, może go przycisnę. Wtedy będę musiał narobić zamieszania, żeby się stąd wynieść..."
15.06.2019 o 14:57 przez kibix
+1
kibix
Niektórzy tych typów dalej kochają
15.06.2019 o 12:07 przez AveCaesar
AveCaesar
Na pewno nie dadzą się im wykiwać, a jak Państwo Icardi dalej chcą walczyć i straszyć to tylko nabiją sobie jeszcze więcej guzów. Nie wierzę, że nawet Oni są aż tak głupi. W Interze, Z Interem ....
15.06.2019 o 11:52 przez kibix
+1
kibix
Marotta wyroki śmierci wysyłał smsem a Zhangi to szczwane, zarobione chinczyki, chyba nie myślicie, że dadzą się wykiwać temu blond szonowi
15.06.2019 o 11:48 przez Rajin
Rajin
Nie no plota totalna, ale zakładając teoretycznie, że nie to won z nim na trybuny na 2 lata to się nauczy szacunku do klubu który podobno kocha... W Interze, Z Interem... dobre sobie
15.06.2019 o 11:43 przez Kazam
Kazam
@Piotrekfci dlatego swój komentarz pisałem w trybie przypuszczającym.
15.06.2019 o 11:36 przez bobogol
+1
bobogol
kompletna bzdura
15.06.2019 o 11:35 przez Rebelde
Rebelde
W tą plotkę kompletnie nie wierze, bo to nie ma sensu. Taka sprawa rozpatrywana jest, miesiącami jak nie latami. To jaki sens jest wojowanie z klubem jak ma się jeszcze dwa lata kontraktu? Większość tego czasu ma zamiar spędzić na przepychankach z klubem biegając sam po bocznych boiskach treningowych?A co do Juve, jak oni faktycznie go chcą to się dogadają z Interem, który nie ma wyjścia.
15.06.2019 o 11:14 przez Xavros
Xavros
A tutaj są jeszcze tacy , którzy go bronią i chcą dać mu czystą kartę.
Nie powinno się tolerować takich zachowań. Gdyby wrócił do drużyny i startował od zera to każdy mógłby odwalić jakiś syf i poźniej przeczekałby na nowego trenera i wrócił normalnie. Nie ma opcji. Ten koleś to dno.
15.06.2019 o 11:12 przez Windykator
+1
Windykator
Repubblica to najgorsze ścierwo dziennikarskie we Włoszech, więc doniesienia te na 99% są po prostu nieprawdziwe, natomiast przed Marottą tak czy siak pozbycie się tego węża na korzystnych warunkach to najtrudniejsze zadanie tego lata.
15.06.2019 o 11:09 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Szkodnikami to są Ci ktorzy w lutym zadecydowali o tak debi... posunięciu. W środku sezonu to raz a dwa że narażając klub na straty. 110 baniek pójdzie w Ch.. jeżeli to prawda i ani Icara ani Lukaku. Brawo wy. Blondis nie jest tak głupia za jaką ja uważamy..
15.06.2019 o 12:05 przez AveCaesar
AveCaesar
Jakie 110 baniek niby ?
15.06.2019 o 11:08 przez Doktor377
-1
Doktor377
Icar widze,ze kochasz Juve. Wszystko Dla Juve zrobisz by przejsc za free lub jak najtaniej. To nazywa sie zaangażowanie i oddanie klubowi buhaa
15.06.2019 o 11:00 przez Endru
+1
Endru
Dosc tego cyrku, to juz wolalem sage z modricem i vidalem.
15.06.2019 o 11:00 przez Dyl87
+2
Dyl87
Robi się ciekawe , sprzedać jak najszybciej bo zgniłe jajo coraz bardziej śmierdzi
15.06.2019 o 10:55 przez Kazam
+4
Kazam
Jeśli te ploty okażą się prawdą, będzie można tylko powiedzieć: Obrzydliwy, wstrętny szkodnik. Jeśli tak kocha klub i jego dobro leżu mu na sercu (na czym? :D ), powinien dla dobra klubu i swojego własnego odejść. Chce straszyć klub sądem? Nie ma sprawy :) Wytoczyć mu proces tytułem działania na szkodę klubu, symulowania kontuzji (celowego wprowadzania w błąd władz klubu oraz niewywiązywania się z kontraktu) oraz narażenie klubu na straty finansowe (spadek wartości rynkowej). Już Suning będzie wiedziało z Marottą jak się za to zabrać w razie potrzeby. Jeśli te doniesienia są prawdziwe, żarty i pobłażliwość wobec pana celebryty się właśnie skończyły
15.06.2019 o 11:12 przez Guarin
+1
Guarin
Wszystko spoko tylko może być mały problem. Przypominam, że to klub wydał oficjalną wiadomość, że Icardi jest kontuzjowany także ten... a gość odejść musi wiadomo, nie ma już argumentów żeby go wybielać
15.06.2019 o 12:20 przez AveCaesar
AveCaesar
Mając wyniki badań oraz opinie lekarzy zaprzeczających jego kontuzji klub może np stwierdzić, że chronił jego wizerunek w mediach, przed atakami prasy, kibiców itp itd czyli po prostu działał na jego korzyść, a myślę, że dziecinnie łatwo będzie udowodnić Icardiemu odmowę brania udziału w treningach, wyjazdów na mecz czy innych rzeczy, które od :cenzor: lał w szatni bo za nic opaski mu nie zabrali. Wręcz przeciwnie cała ta szopka z Wandą w mediach szeroko pojętych może zadziałać na ich niekorzyść i tu może w grę wchodzić m in mobbing, wymuszanie, oczernianie klubu, jego zawodników oraz pracowników, działanie na szkodę klubu itp itd.
15.06.2019 o 12:26 przez AveCaesar
AveCaesar
Tym bardziej, że klub żadnych kroków przeciw Mauro nie podjął. Nie było żadnych kar ani wykluczeń, cały czas był z drużyną od kąd zdecydował się wrócić do drużyny. To On sam wcześniej się izolował co już samo w sobie było również działaniem na szkodę klubu, wymuszaniem kontraktu, mobbingiem i co tam jeszcze prawnicy klubu by wymyślili :)
15.06.2019 o 10:53 przez Seba.
+1
Seba.
Podobno chce jeszcze pozwać Messiego, że nie powołał go na Copa America.
15.06.2019 o 10:47 przez Czarson
Czarson
karuzela spierdolenia zamiast wytracać na prędkości to wiruje coraz szybciej
15.06.2019 o 10:28 przez ojciec&ojciec
+1
ojciec&ojciec
To już jest popierdolone
15.06.2019 o 10:24 przez Guarin
-2
Guarin
a teraz Marotta wypijesz piwko którego Ci naważył Spalletti

Shoutbox

Alfa 15.07.2019 22:16

debur widze pije do ksiaze persji i barabasza :D

Yascarr 15.07.2019 22:10

Na prawym skrzydle całe euro i pokazal tyle że się nie nadaje na te pozycje

WirtuozTaktyki 15.07.2019 22:10

wszyscy za to pamiętają opis mercato Milanu w wykonaniu jednego z użytkowników

Chuchu 15.07.2019 22:10

Ja oglądałem Portugalię na Euro a nie kojarzyłem w ogóle jak grał

WirtuozTaktyki 15.07.2019 22:09

co nic na tym euro nie grał

WirtuozTaktyki 15.07.2019 22:09

bo ja pamiętam, że każdy opisywał go jako przepłaconego kmiota

WirtuozTaktyki 15.07.2019 22:09

to mamy inny zapis wydarzeń

Yascarr 15.07.2019 22:08

Pamiętam jak Mario tu przychodził po Euro, on tam grał wielkie gunwo a każdy się oszukiwał że było inaczej

intermed1 15.07.2019 22:08

Dealbert się boi nawet po Mediolanie poruszać

Chuchu 15.07.2019 22:07

Po pierwszej połowie meczu z Empoli miał być drugim Seedorfem

Piekarz 15.07.2019 22:06

mógłby się zająć rozwożeniem pizzy i byłoby git

Piekarz 15.07.2019 22:05

w sumie może dlatego że chu.j z niego nie piłkarz

Piekarz 15.07.2019 22:05

ale szacun dla Joao Mario że wygląda jak człowiek a nie jak piłkarz

Chuchu 15.07.2019 22:05

a Dalberciak co tak się skrada, wstydzi się wejść do środka? :D

Piekarz 15.07.2019 22:03

ci dwaj nawet po chodniku chodzą jak ostatnie piz.dy

VVujek 15.07.2019 21:28

Zresztą nie porównujmy Monchiego do Marotty który świetnie zna Włoskie realia

WirtuozTaktyki 15.07.2019 21:27

no to od tego miał być monki żeby się nie posypało xD

Yascarr 15.07.2019 21:27

Ale zawsze zastępstwo było na poziomie, a Monchi nie trafił z żadnym transferem prócz Zaniolo, wyrzucił w błoto miliony euro

VVujek 15.07.2019 21:23

Właśnie co roku odchodzili najlepsi i w końcu musiało się to posypać

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie najważniejszych transferów (8)

14.07
11:30
derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Archiwum publicystki

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Lugano był

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26786

Liczba newsów: 34366