Pozostałe

Icardi chce pozwać Inter? (38)

Autor:
Źródło: football-italia.net
4 miesiące temu
3260
38
Mauro Icardi Wanda Nara

Dość sensacyjne wieści podała La Repubblica - Mauro Icardi przygotowuje pozew przeciwko Interowi, mający na celu zwolnienie go z kontraktu ze względu na zastraszanie w miejscu pracy. 

Napastnik został poinformowany, że nie jest w planach Interu na przyszłość i nowy trener nie chce widzieć go na przedsezonowym obozie. Zawodnik odrzuca różne propozycje i nalega na pozostanie w Interze, lub sprzedaż do Juventusu. 

Dziennikarze sugerują, że Icardi wraz z żoną zamierzają podjąć kroki prawne przeciwko klubowi. Konkretniej to chcą pozwać Inter o mobbing - izolowanie i zastraszanie w celu zmuszenia zawodnika do opuszczenia klubu. Jeżeli Icardi będzie zmuszony do trenowania w odosobnieniu może być to podobnego typu sprawa, jak swego czasu Gorana Pandeva, który pozwał Lazio przed przyjściem do Interu. 

Wygrana sprawa pozwoliłaby Icardiemu odejść za darmo do innego klubu. Z kolei argumentem klubu może być sprawa sprzed kilku miesięcy, gdy zawodnik odmówił trenowania w klubie z powodu kontuzji, pomimo tego, że testy medyczne nie wykazały żadnego urazu. 

 

 

Tagi: Mauro Icardi
udostępnij

Zobacz też

Gabriel Barbosa Gabigol

Szczegóły oferty Flamengo (2)

11.10
11:12
Nowy Stadion

Politycy blokują plany nowego stadionu (19)

09.10
10:51

Komentarze (38)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.06.2019 o 14:36 przez Imrahil
Imrahil
Jesli faktycznie pozwie klub, to bedziemy mieli pelny obraz tego zawodnika. A dokladnie degradacji sportowo-spolecznej.
16.06.2019 o 11:51 przez cuba
cuba
Wypier... z Interu !! ! ikardi niech szuka sobie robienia głupich min i zachowania gdzieś indziej ,jak chodzi o niepełnosprawność to on jest mi tu najbardziej niepełnosprawny razem z tą wandzią niech zgłoszą się do o pomoc bo z głowami coś im się porobiło !!
16.06.2019 o 02:18 przez DonDawido
DonDawido
A ma na to zgodę osoby, która się nim opiekuje? Ten koleś jest niepełnosprawny, bez kitu.
15.06.2019 o 18:25 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Męczę się już na ich widok.
15.06.2019 o 14:51 przez Lopez
Lopez
Pamiętajcie. że nie wiadomo ile w tym jest prawdy. Poza tym jak on rozwiąże kontrakt, to powiedzcie mi, który klub go zatrudni jak zobaczą do jakich rzeczy się jest w stanie posunąć, żeby postawić lub pod ścianą? Udawanie kontuzji, prośba o operowanie zdrowej nogi, wyśmiewanie kolegów z szatni przez agentkę w tv, Lajki dla największych rywali, a teraz zastraszanie. Jak dla mnie to byłby szczyt braku profesjonalizmu ze strony wANDY. To byłby niesamowicie wyśróbowany rekord świata, nie do pobicia.
15.06.2019 o 14:44 przez Endru
+1
Endru
Inter jest wiekszy od Icardiego, nie ma szans.
15.06.2019 o 14:27 przez mikruzzo
mikruzzo
Niech sprzedają raz na zawsze do tego juve i będziemy mieli spokój, Niech w juventusie państwo Icardi robią zamęt
15.06.2019 o 14:05 przez wegorz
+2
wegorz
Jeśli to prawda, to powinni iść z nim na noże i go tak do :cenzor: , żeby jeszcze przez parę lat kopał piłkę za darmo, spłacając zasądzoną karę Interowi... To on naraził klub na straty nie wywiązując się z kontraktu... Miał płacone, a udawał kontuzję... Powinni z nim jechać jak Chelsea z Mutu... Wiadomo, że okoliczności inne, ale w obu przypadkach działanie na szkodę pracodawcy... Jakby mu dojebali grube miliony kary, to może by jakieś wnioski na starość wyciągnął...
15.06.2019 o 13:51 przez pluto11
pluto11
Do klubu kokosa go i niech gnije do końca kontraktu
15.06.2019 o 13:15 przez Kebo
Kebo
Niech odejdzie byle nie za grosze (chociaż jeśli wierzyć plotkom to nasi chcą do tego doprowadzić) i będzie spokój. Mega toksyczny typ,.
15.06.2019 o 13:07 przez Drakan83
Drakan83
Wystarczy wziąść go na obóz, powoływać na spotkania, a to czy będzie grał, to inny temat.
W Dup3 będzie mógł sobie ten pozew wtedy wsadzić.
Wyobrażacie sobie że każdy zawodnik pozywa klub o to, że na obóz nie pojechał albo siedzi na ławce bo trener woli kogośinnego? Kariera piłkarza to nie praca na etacie w urzędzie
15.06.2019 o 12:51 przez KoBa
KoBa
Kto wygra? Laureatka nagrody kobiety niezłomnej czy jakaś tam firma z Chin ?
15.06.2019 o 12:11 przez Klinsi64
Klinsi64
"Mamma mia, robię tu bałagan. Chciałbym wrócić. Dałbym wszystko, żeby tutaj skończyć. To wszystko prawda, od początku daję z siebie wszystko na boisku i aż do teraz siedzieli cicho. I jeśli wkrótce którykolwiek z tych Interistów przyjdzie całować mnie w tyłek, przysięgam, zrobię im tutaj piekło. Cóż, jestem blisko z Tottim, może go przycisnę. Wtedy będę musiał narobić zamieszania, żeby się stąd wynieść..."
15.06.2019 o 14:57 przez kibix
+1
kibix
Niektórzy tych typów dalej kochają
15.06.2019 o 12:07 przez AveCaesar
AveCaesar
Na pewno nie dadzą się im wykiwać, a jak Państwo Icardi dalej chcą walczyć i straszyć to tylko nabiją sobie jeszcze więcej guzów. Nie wierzę, że nawet Oni są aż tak głupi. W Interze, Z Interem ....
15.06.2019 o 11:52 przez kibix
+1
kibix
Marotta wyroki śmierci wysyłał smsem a Zhangi to szczwane, zarobione chinczyki, chyba nie myślicie, że dadzą się wykiwać temu blond szonowi
15.06.2019 o 11:48 przez jaszczomb
jaszczomb
Nie no plota totalna, ale zakładając teoretycznie, że nie to won z nim na trybuny na 2 lata to się nauczy szacunku do klubu który podobno kocha... W Interze, Z Interem... dobre sobie
15.06.2019 o 11:43 przez Kazam
Kazam
@Piotrekfci dlatego swój komentarz pisałem w trybie przypuszczającym.
15.06.2019 o 11:36 przez bobogol
+1
bobogol
kompletna bzdura
15.06.2019 o 11:35 przez Rebelde
Rebelde
W tą plotkę kompletnie nie wierze, bo to nie ma sensu. Taka sprawa rozpatrywana jest, miesiącami jak nie latami. To jaki sens jest wojowanie z klubem jak ma się jeszcze dwa lata kontraktu? Większość tego czasu ma zamiar spędzić na przepychankach z klubem biegając sam po bocznych boiskach treningowych?A co do Juve, jak oni faktycznie go chcą to się dogadają z Interem, który nie ma wyjścia.
15.06.2019 o 11:14 przez Xavros
Xavros
A tutaj są jeszcze tacy , którzy go bronią i chcą dać mu czystą kartę.
Nie powinno się tolerować takich zachowań. Gdyby wrócił do drużyny i startował od zera to każdy mógłby odwalić jakiś syf i poźniej przeczekałby na nowego trenera i wrócił normalnie. Nie ma opcji. Ten koleś to dno.
15.06.2019 o 11:12 przez Windykator
+1
Windykator
Repubblica to najgorsze ścierwo dziennikarskie we Włoszech, więc doniesienia te na 99% są po prostu nieprawdziwe, natomiast przed Marottą tak czy siak pozbycie się tego węża na korzystnych warunkach to najtrudniejsze zadanie tego lata.
15.06.2019 o 11:09 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Szkodnikami to są Ci ktorzy w lutym zadecydowali o tak debi... posunięciu. W środku sezonu to raz a dwa że narażając klub na straty. 110 baniek pójdzie w Ch.. jeżeli to prawda i ani Icara ani Lukaku. Brawo wy. Blondis nie jest tak głupia za jaką ja uważamy..
15.06.2019 o 12:05 przez AveCaesar
AveCaesar
Jakie 110 baniek niby ?
15.06.2019 o 11:08 przez Doktor377
-1
Doktor377
Icar widze,ze kochasz Juve. Wszystko Dla Juve zrobisz by przejsc za free lub jak najtaniej. To nazywa sie zaangażowanie i oddanie klubowi buhaa
15.06.2019 o 11:00 przez Endru
+1
Endru
Dosc tego cyrku, to juz wolalem sage z modricem i vidalem.
15.06.2019 o 11:00 przez Dyl87
+2
Dyl87
Robi się ciekawe , sprzedać jak najszybciej bo zgniłe jajo coraz bardziej śmierdzi
15.06.2019 o 10:55 przez Kazam
+4
Kazam
Jeśli te ploty okażą się prawdą, będzie można tylko powiedzieć: Obrzydliwy, wstrętny szkodnik. Jeśli tak kocha klub i jego dobro leżu mu na sercu (na czym? :D ), powinien dla dobra klubu i swojego własnego odejść. Chce straszyć klub sądem? Nie ma sprawy :) Wytoczyć mu proces tytułem działania na szkodę klubu, symulowania kontuzji (celowego wprowadzania w błąd władz klubu oraz niewywiązywania się z kontraktu) oraz narażenie klubu na straty finansowe (spadek wartości rynkowej). Już Suning będzie wiedziało z Marottą jak się za to zabrać w razie potrzeby. Jeśli te doniesienia są prawdziwe, żarty i pobłażliwość wobec pana celebryty się właśnie skończyły
15.06.2019 o 11:12 przez Guarin
+1
Guarin
Wszystko spoko tylko może być mały problem. Przypominam, że to klub wydał oficjalną wiadomość, że Icardi jest kontuzjowany także ten... a gość odejść musi wiadomo, nie ma już argumentów żeby go wybielać
15.06.2019 o 12:20 przez AveCaesar
AveCaesar
Mając wyniki badań oraz opinie lekarzy zaprzeczających jego kontuzji klub może np stwierdzić, że chronił jego wizerunek w mediach, przed atakami prasy, kibiców itp itd czyli po prostu działał na jego korzyść, a myślę, że dziecinnie łatwo będzie udowodnić Icardiemu odmowę brania udziału w treningach, wyjazdów na mecz czy innych rzeczy, które od :cenzor: lał w szatni bo za nic opaski mu nie zabrali. Wręcz przeciwnie cała ta szopka z Wandą w mediach szeroko pojętych może zadziałać na ich niekorzyść i tu może w grę wchodzić m in mobbing, wymuszanie, oczernianie klubu, jego zawodników oraz pracowników, działanie na szkodę klubu itp itd.
15.06.2019 o 12:26 przez AveCaesar
AveCaesar
Tym bardziej, że klub żadnych kroków przeciw Mauro nie podjął. Nie było żadnych kar ani wykluczeń, cały czas był z drużyną od kąd zdecydował się wrócić do drużyny. To On sam wcześniej się izolował co już samo w sobie było również działaniem na szkodę klubu, wymuszaniem kontraktu, mobbingiem i co tam jeszcze prawnicy klubu by wymyślili :)
15.06.2019 o 10:53 przez Seba.
+1
Seba.
Podobno chce jeszcze pozwać Messiego, że nie powołał go na Copa America.
15.06.2019 o 10:47 przez Czarson
Czarson
karuzela spierdolenia zamiast wytracać na prędkości to wiruje coraz szybciej
15.06.2019 o 10:28 przez ojciec&ojciec
+1
ojciec&ojciec
To już jest popierdolone
15.06.2019 o 10:24 przez Guarin
-2
Guarin
a teraz Marotta wypijesz piwko którego Ci naważył Spalletti

Shoutbox

kusy 15.10.2019 15:42

Za taki filmik groźny karalne może wylapac szybko wyrok, w dodatku recydywista

kusy 15.10.2019 15:42

Pewnie wjazd na chatę miał o 6 rano

Yascarr 15.10.2019 15:41

Ciekawe co tam znowu mu zrobili

Yascarr 15.10.2019 15:40

Zbyszek jak się odpalił na Ziobrę

Dyl87 15.10.2019 14:45

cristian08 judki mieli dużo szczęścia 2 karne nie podyktowane ale jak to mówią szczęście sprzyja lepszym to dopiero nasz 1 sezon z Conte i Marotta mógł pierwsze okienko ogarnąć jesteśmy na dobrej drodze trzeba nią kroczyć a czas przyniesie sukcesy

cristian08 15.10.2019 14:16

Jeden mecz z juffkami i to u siebie przekreślił wszystko

cristian08 15.10.2019 14:15

Czuje ze trzeba już all in na lm rzucić

cristian08 15.10.2019 14:15

Bez kitu

Karpik 15.10.2019 14:14

my nie umimy z tymi dzbanami

Windykator 15.10.2019 14:14

postawie 10 zł na Sass

Windykator 15.10.2019 14:14

mecze z sass sa sprzedane

cristian08 15.10.2019 14:14

Tez coś czujecie ze z sassuolo pójdzie coś nie tak

Karpik 15.10.2019 14:13

oceniam ze to bedzie wielka drama

Windykator 15.10.2019 14:13

ale gowniana godzina ocen karpik

Karpik 15.10.2019 14:12

omb z Sasankami o 12.30 najgorzej

Czarson 15.10.2019 14:10

Weze w Pl to prawie Fantasy

Czarson 15.10.2019 14:10

I jak ludzie mysla, ze jest jadowity

Lopez 15.10.2019 14:10

albo czarno niebieskie będzie kolejny Interista

Lopez 15.10.2019 14:09

domaluj mu jeszcze jakieś czerwono-czarne barwy, żeby myśleli, że bardzo jadowity, bedzie domu bronił

Czarson 15.10.2019 14:08

Jak swoje

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 04 października

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Sassuolo

Sobota, 05 października

  • FT

    SPAL

    1 - 0

    Parma

  • FT

    Verona

    2 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Milan

Niedziela, 06 października

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Udinese

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Lecce

  • FT

    Bologna

    2 - 2

    Lazio

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Napoli

  • FT

    Inter

    1 - 2

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    7

    19

  • 2

    Inter

    Inter

    7

    18

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    7

    16

  • 4

    Napoli

    Napoli

    7

    13

  • 5

    Roma

    Roma

    7

    12

  • 6

    Lazio

    Lazio

    7

    11

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    7

  • 2

    Duvan Zapata

    6

  • 3

    Andrea Belotti

    5

  • 4

    Domenico Berardi

    5

  • 5

    Dries Mertens

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28729

Liczba newsów: 34933