Pozostałe

Icardi chce przeprosin od Interu (39)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
około miesiąca temu
4418
39
Mauro Icardi SPAL

Mamy dla Was kilka wiadomości odnośnie sytuacji Mauro Icardiego. 

Wczoraj do Mediolanu wrócił Steven Zhang, który pojawił się w Suning Training Center. Drużyna jest zrelaksowana i gotowa na Sampdorię, podczas gdy były kapitan Mauro Icardi pozostał w domu. Oprócz sprzeczek z siostrą na Twitterze (o których piszemy w innej wiadomości) do Mediolanu zawitał ojciec piłkarza, który prawdopodobnie chce wesprzeć syna w trudnym momencie.

Corriere della Sera informuje, że Icardi rozmawiał wczoraj z Giuseppe Marottą. Icardi postrzega decyzję Interu jako niesprawiedliwą, nie chce wracać do gry zanim klub go nie przeprosi. Jest również przekonany, że stracił swoją opaskę nie przez wypowiedzi Wandy, czy problemy z innymi zawodnikami, jednak przez to, że klub chce go po sezonie sprzedać. 

Prawdopodobnie niedługo dojdzie do konferencji prasowej, na której obecni będą Mauro, Marotta i Spalletti. Na konferencji tej konflikt ma zostać zażegnany. Icardi podobno ma nadal wielu zawodników po swojej stronie. Nawet były prezydent Massimo Moratti zadzwonił do Wandy, by wesprzeć Icardich w trudnym momencie. 

Były kapitan jest nieugięty i twierdzi, że jest gotów pozostać w Interze do końca swojego kontraktu nie wychodząc na boisko (raczej jest to niemożliwe, jeśli taka sytuacja się utrzyma dłużej Icardi na pewno odejdzie latem). Wanda ma znakomite relacje z Fabio Paraticim - dyrektorem sportowym Juventusu, który pozostaje potencjalną drogą wyjścia dla Icardiego, podobnie jak Chelsea. Przyszłość Mauro w Interze? Ciężko jakąkolwiek sobie wyobrazić. 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

Zobacz też

Luciano Spalletti

Spalletti zostanie w Interze na kolejny sezon?! (32)

23.03
07:13
Inter

CdS - W Azji mecze z Juventusem i MU (2)

22.03
09:35

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.02.2019 o 23:03 przez SlimShady
SlimShady
Real go już nie chcę a w Barcelonie się nie sprawdzi, przez te jego wybryki i głupią agentko-żone kolejne kluby będą się wycofywać z jego zaInteresowania. Juve go może kupi ale po żeby nas skompromitować i zabrać kolejną gwiazdę rywalowi w Lidze. Sądzę że najprędzej do Premiership mu będzie, Manchester United i Chelsea będą może potrzebować snajpera z prawdziwego zdarzenia.
17.02.2019 o 18:00 przez AveCaesar
AveCaesar
Hahahaha jeżeli to wszystko prawda to niech jeszcze dzisiaj idzie podpisać kontrakt z Juve i siedzi na tych trybunach do końca sezonu.
17.02.2019 o 17:51 przez Wisniapl
+1
Wisniapl
Nie gra, nie zarabia. Proste. Co miesiąc kara w wysokości pensji za niewypełnianie kontraktu i zobaczymy kto pierwszy spuchnie !!
17.02.2019 o 16:45 przez Towarzysz
+1
Towarzysz
Może nie broniłem Icardiego, ale do tego newsa wierzyłem, że zrozumie swój błąd. Kiedyś go uwielbiałem, ale to jest przesada. Za takie zachowanie niech nie gra w ogóle, są pewne granice. Nawet jak odejdzie za darmo do Juventusu, nie będzie mi go żal. Ostatni kretyn, który stawia wyżej pieniądze od bycia legendą, jednym z najlepszych napastników w historii. Sodówa mu uderzyła, zmarnuje sobie karierę, a Wanda znajdzie sobie młodszego i lepszego. I to jest proszę państwa, klasyczny przykład tego, jak pieniądze niszczą życie ludziom. Mauro, chociaż siostrę przeproś.
17.02.2019 o 16:15 przez Bartek-32
+1
Bartek-32
Jak przypomne sobie jego deklaracje... ze na zawsze Inter... spieprzaj dziadu!
17.02.2019 o 16:01 przez kibix
kibix
Haha ale debil xD wypieprzyć dziada, co do tego żaden czlowiek przy ZDROWYCH zmysłach nie powinien mieć wątpliwości. Tylko teraz kwestia, żeby nasze mądre głowy w zarządzie zrobiły to tak, żeby zgarnąć za tego lumpa jak najwięcej sianka.
17.02.2019 o 14:54 przez Czarson
Czarson
Klub już nie może zmienić wobec niego strategii, to byłaby jeszcze większa wpadka.
17.02.2019 o 14:36 przez DonDawido
+1
DonDawido
Wysłać posłańca z przeprosinami! Moja propozycja to Materazzi. Myślę, że po rozmowie z Matrixem nasz złoty chłopiec szybko wróciłby do klubu szczęśliwy i harowałby na treningach jak nigdy wcześniej.
17.02.2019 o 14:26 przez el_loco
el_loco
Przyszłość Jak Mario również było ciężko sobie wyobrazić, a w tym momencie to podstawowy zawodnik.
17.02.2019 o 14:01 przez Est
+1
Est
Kompletnie go nie rozumiem. Nie dawał sobie rady z opaską, nie potrafił pociągnąć drużyny do zwycięstwa, od jakiegoś czasu jest bez formy, a i tak ciągle domaga się podwyżki kontraktu, a i tak się obraził, jak została mu odebrana opaska kapitana. Na miesiąc wysłać go na trybuny, dorzucić jakąś karę finansową. I co to w ogóle ma znaczyć, że on może wypełnić kontrakt siedząc na trybunach? I co później? Myśli, że jakiś inny klub weźmie go do siebie? Żaden klub nie chce mieć piłkarza sprawiającego takie idiotyczne problemy. Mauro, czas się obudzić! Gdzie podział się ten piłkarz, który jeszcze nie tak dawno ciągle zapewniał o swojej miłości do kubu?
17.02.2019 o 16:27 przez Kazam
Kazam
Est napisał:
Kompletnie go nie rozumiem. Nie dawał sobie rady z opaską, nie potrafił pociągnąć drużyny do zwycięstwa, od jakiegoś czasu jest bez formy, a i tak ciągle domaga się podwyżki kontraktu, a i tak się obraził, jak została mu odebrana opaska kapitana. Na miesiąc wysłać go na trybuny, dorzucić jakąś karę finansową. I co to w ogóle ma znaczyć, że on może wypełnić kontrakt siedząc na trybunach? I co później? Myśli, że jakiś inny klub weźmie go do siebie? Żaden klub nie chce mieć piłkarza sprawiającego takie idiotyczne problemy. Mauro, czas się obudzić! Gdzie podział się ten piłkarz, który jeszcze nie tak dawno ciągle zapewniał o swojej miłości do kubu?
Nigdy nie istniał :)
17.02.2019 o 13:38 przez El Imprezatore
El Imprezatore
Sprzedać idiote za granicę i pozbyc się gwiazdorka razem z lampucerą. Jak będzie symulował kontuzję dłużej to nakładać kary.
17.02.2019 o 13:34 przez armin22
-4
armin22
To ty przeproś drewniaku za brak strzelonego gola od kilku miesięcy/lat nie wiem
17.02.2019 o 13:10 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Sprzedajcie go nawet do tego Juventusu jednak. Przecież to co oni odwalają to jest jakiś karnawał idiotyzmu i żenady.
17.02.2019 o 12:11 przez Pjerun
Pjerun
Przeczytałem przenosin, a nie przeprosin.
Akurat Inter nie jest w tym sporze stroną, która powinna przepraszać.
17.02.2019 o 11:59 przez Bonhart25
Bonhart25
Pewnie, przeprosmy i dalej udawajmy ze sprawy nie było. Później zastanawiajmy sie dlaczego nagle zespół w trakcie sezonu łapie dołek
17.02.2019 o 11:57 przez kadrian89
+4
kadrian89
Swoją droga jak słabe czasy nastały, ze takie sprawy rozwiązuje się przy pomocy Twittera i żenujących przepychanek w sieci, zamiast rozwiązać temat jedna męska rozmowa z takim ptysiem
17.02.2019 o 11:49 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Kiedy ten cyrk się skończy... 🤬
17.02.2019 o 11:28 przez webo123
webo123
Nie chcesz dla nas grać to wy :cenzor: laj do merdaczy; Dybala plus gotowka z ciao
17.02.2019 o 12:36 przez SETE
+1
SETE
Myślisz ze Dybala chciałby przenieść się do Interu ?
Przecież to byłby krok wstecz
17.02.2019 o 13:47 przez Skepta
Skepta
dokladnie i tak najlepiej +50 mln bo Icardi to taki kocur ze hej ;dd
17.02.2019 o 11:25 przez lays
+1
lays
Jeśli to ma tak wyglądać to sądzę że dla Icara nie ma przyszłości w tym klubie
17.02.2019 o 11:25 przez Kondzik
+6
Kondzik
Mauro chce przeprosin hahaha... orzeszek zamiast mózgu. Powinno być chyba na odwrót. Weź już odejdź i nie rób coraz większej padaki z naszego klubu
17.02.2019 o 11:19 przez Lopez
+2
Lopez
Wszyscy mu mówią, że robi źle i że źródłem jego obecnych problemów jest Wanda. On uważa, że się wszyscy na niego uwzięli, a Wandzia nie może przecież się mylić. Tak jak mówiło wielu znakomitych trenerów:

Żaden zawodnik nie może być ważniejszy niż klub.

Jeśli on tego nie zrozumie w końcu, to jest tylko jedno wyjście z tej sytuacji.
17.02.2019 o 11:15 przez KoBa
+10
KoBa
A jak nie to wjeżdżają bandziory z Buenos?
17.02.2019 o 11:15 przez kamil13216
+4
kamil13216
Zastanawiało mnie rpzez ostatnie lata gdzie lezy problem, zmieniaja się właściciele, działacze, przychodza serio dobrzy zawodnicy a Inter dalej gra gówno. Teraz już wiadomo kto byl zgniłym jabłkiem przez te 6 lat.
17.02.2019 o 11:05 przez Kazam
+10
Kazam
Maski wreszcie opadły. Teraz już nikt nie ma wątpliwości jakim człowiekiem jest "nasza legenda"...Klub nie może ugiąć się pod szantażem gówniarza Icardiego, jego czas w klubie właśnie się skończył. Gdzie ta "miłość" do klubu? Chce przeprosin? Droga wolna. Nie chcemy w Interze nieodpowiedzialnych i rozkapryszonych gwiazdeczek, którym się wydaje, że mogą dyktować warunki władzom klubu. Nie umiesz być częścią kolektywu? Nie umiesz przedłożyć własnych rozdmuchanych ambicji nad dobro ogółu? Nie ma tu dla Ciebie miejsca - ani jako piłkarza, ani tym bardziej jako kapitan. Wszystkie wypowiedzi byłych piłkarzy Interu, którzy tworzyli historię tego klubu wypowiadają się w tym samym tonie, zgadzają się z władzami w ich decyzji. Ale Pan MI9 musi postawić na swoim. Jak dla mnie to możesz jeszcze dzisiaj pakować walizki i piechotą udać się do siedziby juwentusa. I zabieraj ze sobą swoją klacz, w nowym klubie na pewno będziesz mógł być gwiazdą największego formatu xd
17.02.2019 o 11:01 przez SETE
-4
SETE
Decyzja Marotty o odebraniu opaski Mauro była moim zdaniem dobra decyzja ,ale jeśli okaże się ze finalnie Icardi trafi do Juventusu ( co moim zdaniem jest bardzo prawdopodobne ) to stwierdzę ze ten klub upadł na samo dno.
17.02.2019 o 13:31 przez armin22
armin22
Icardi pokazuje tylko że jest typowym najemnikiem, a jak nie strzela goli od kilku meczy to jest dla mnie tak ważny jak ci chłopcy od podawania piłek, bo on w meczu nie istnieje, niech go sobie bierze Juve będzie siedział na ławie
17.02.2019 o 10:58 przez danielinter
+2
danielinter
Hahaha wybuchlem smiechem jak to przeczytalem Hahaha
17.02.2019 o 16:46 przez Snake86
Snake86
Jak już to wybuchnąłem ;)
17.02.2019 o 10:51 przez Kredence
+1
Kredence
Ależ spektakularny burdel, dużo kabaretowych sytuacji było u nas w ostatnich latach ale to co sie obecnie dzieje przechodzi nasze dokonania z ostatnich lat. Tak na szybko - decyzja o zabraniu opaski Icardiemu poskutkowała że na ten moment nie mamy ani zawodnika na boisku a i pieniędzy w lato z potencjalnego transferu będzie duuuużo mniej. Co gorsza ta wesoła rodzinka jak wiemy nie chce się wyprowadzać z Włoch co sprawia że tą cała aferą wpychamy wręcz naszego byłego kapitana w ręce juventusu. Chcę wierzyć że faktycznie Marotta wprowadza nowe standardy i Icardi padł pierwszą ofiarą dyscypliny która ma być wprowadzana . Na ten moment jednak wygląda to bardziej na klasyczny ruch Interu z ostatnich lat - lekko mówiąc nieprzemyślany.
17.02.2019 o 11:09 przez babok23
+1
babok23
Wiesz jeśli Icardi z żonką zachowywał się w taki sposób jaki obecnie widzimy i szatnia przez to sie rozsypała to kierownictwo nie miało wyjścia i na pewno nie chcieli aby taka sytuacja miała miejsce w trakcie sezonu.
17.02.2019 o 10:49 przez Orzeu
+4
Orzeu
Mauro chce żeby Zanetti przyszedł do neigo i powiedział "przepraszam Mauro, nie powinniśmy reagować na zaczepki Wandy"
17.02.2019 o 10:57 przez andre
andre
No gdzie, cały Inter ma przyjść, stanąć w szeregu i zaśpiewać międzynarodowe "Sorry " Madonny
17.02.2019 o 10:47 przez Klinsi64
+4
Klinsi64
Sorry seems to be the hardest word...

Shoutbox

Nerazzurri83 25.03.2019 10:56

Lucio ?

IlCapitano 25.03.2019 10:53

Nesta, Samuel, Cannavaro, Thuram, nie powiem

IlCapitano 25.03.2019 10:52

Następnie opisuję top5 XXI wieku

IlCapitano 25.03.2019 10:52

Kolejność przypadkowa

IlCapitano 25.03.2019 10:52

Skriniar, Romagnoli, Chiellini, de Vrij, Koulibaly

IlCapitano 25.03.2019 10:52

Uwaga, opisuję top5 stoperów Serie A obecnie

IlCapitano 25.03.2019 10:50

Mnie nie nabierzesz, takiego Chucha to może

Piekarz 25.03.2019 10:48

z karnego strzeli owszem, na pustą, ale co więcej?

Piekarz 25.03.2019 10:48

takie cieniaczysko ten byku jeden

Piekarz 25.03.2019 10:47

nie wiem, dla mnie ten Lautaro to cieniak i absurdem byłoby, żeby miał pierwszeństwo w składzie przed Icardim #MuremzaMaurem

Piekarz 25.03.2019 10:47

De Fraj

IlCapitano 25.03.2019 10:46

De Vrij i Lautaro poobijani

IlCapitano 25.03.2019 10:45

Co to ma znaczyć

Skepta 25.03.2019 10:37

lautaro obity lekko niby

Endru 25.03.2019 10:29

i jak tam nasi bez kontuzji wracaja

kusy 25.03.2019 10:19

chciałby

kusy 25.03.2019 10:18

Gortat już sapie i żali się, pewnie chciałbym wrócić, niech się goni

kusy 25.03.2019 10:18

Ale kwestia reprezentacji to jest, a raczej była w moim przypadku bardzo złożona sprawa. I tutaj może nawet powinienem się przyznać, że trochę za późno zrozumiałem, dojrzałem do tego, jak odpowiednio postrzegać występy w drużynie narodowej, żeby moja obecność w niej się wydłużyła.

IlCapitano 25.03.2019 10:16

Nie pyskuj Kusy

kusy 25.03.2019 10:16

Nie strasz nie strasz, bo się :D :D

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    28

    75

  • 2

    Napoli

    Napoli

    28

    60

  • 3

    Inter

    Inter

    28

    53

  • 4

    Milan

    Milan

    28

    51

  • 5

    Roma

    Roma

    28

    47

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    28

    45

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    21

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    19

  • 3

    Krzysztof Piatek

    19

  • 4

    Duvan Zapata

    17

  • 5

    Arkadiusz Milik

    15

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 15 marca

  • FT

    Cagliari

    2 - 1

    Fiorentina

Sobota, 16 marca

  • FT

    Sassuolo

    3 - 5

    Sampdoria

  • FT

    SPAL

    2 - 1

    Roma

  • FT

    Torino

    2 - 3

    Bologna

Niedziela, 17 marca

  • FT

    Genoa

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    1 - 1

    Chievo

  • FT

    Empoli

    2 - 1

    Frosinone

  • FT

    Lazio

    4 - 1

    Parma

  • FT

    Napoli

    4 - 2

    Udinese

  • FT

    Milan

    2 - 3

    Inter

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 22948

Liczba newsów: 33252